Постанова № 70801374, 04.12.2017, Крюківський районний суд м. Кременчука

Дата ухвалення
04.12.2017
Номер справи
537/4883/17
Номер документу
70801374
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Номер провадження: 2-а/537/214/2017

Справа № 537/4883/17

ПОСТАНОВА

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

04.12.2017 року Крюківський районний суд м. Кременчука в складі головуючого судді Хіневича В. І. при секретарі Головньовій Л. М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кременчуці справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 управління пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчини певні дії, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, відповідно до якого, просив суд визнати протиправним дії ОСОБА_2 управління пенсійного фонду України в Полтавській області щодо відмови в перерахунку пенсії ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» № 947 від 18.11.2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України № 268 від 09.03.2006 року»; зобов’язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Полтавській області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23.12.2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» № 947 від 18.11.2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України № 268 від 09.03.2006 року» з урахуванням положень довідки УВМС України в Полтавській області № 4/2451 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, починаючи з 01.01.2016 року.

В обґрунтування своїх вимог зазначив, що він з 13.10.2015 року є пенсіонером МВС (займав посаду головного експерта НДЕКЦ при УМВС України в Полтавській області та був звільнений у запас через хворобу) та з цього часу перебуває на обліку у ОСОБА_2 управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області і отримую пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб » від 09.04.1992 року. Законом України від 23.12.2015 року внесено зміни до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та доповнено новою частиною 3 статі 63 Закону, якою регламентовано порядок перерахунку пенсій та визначено, що перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюються з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підчищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських. З урахуванням прийнятої зміни в березні 2017 року він звернувся до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області з метою проведення перерахунку пенсії. Але відповідач своєю відповіддю №17-69/03-25/1 від 04.04.2017 року відмовив йому в перерахунку, мотивуючи тим, що відсутня довідка про грошове забезпечення та повідомив, що ОСОБА_2 управлінням Пенсійного фонду України в Полтавській області здійснюються заходи по формуванню списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, та які будуть передані до ліквідаційної комісії управління Міністерства внутрішніх справ України. А перерахунок пенсії буде проведений після надходження довідки про грошове забезпечення. З метою отримання копії вище вказаної довідки, він звернувся до ОСОБА_2 управління Національної поліції України в Полтавській області, яке листом від 08.06.2017 року №118 надало йому копію довідки №4/2451 про розмір грошового забезпечення. 05.07.2017 року він звернувся до відповідача з заявою про перерахування пенсії та надав при цьому копію довідки про розмір грошового забезпечення. ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області від 11.07.2017 року №3577/03-25 йому було відмовлено в перерахуванні пенсії, оскільки Пенсійним фондом України сформовано потребу в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсій, а перерахунок і виплата пенсії буде забезпечена після виділення коштів з Державного бюджету України. Тобто, відповідач отримавши від нього інформацію про наявність підстав для проведення перерахунку пенсії для нього, як колишнього працівника органів внутрішніх справ України не виконав покладені на нього обов'язки, у зв’язку з чим позивач звернувся до суду за захистом своїх порушених прав.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав з підстав викладених у позові. просив їх задовольнити в повному обсязі.

Відповідач в судове засідання свого представника не направив, про час та місце розгляду справи був належним чином повідомлений, про причини неявки суд не повідомив, надав до суду заперечення, відповідно до яких, просить суд відмовити в задоволенні позову ОСОБА_1, оскільки останній до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області з заявою встановленого зразка про перерахунок пенсії не звертався. Також, щодо перерахунку пенсії ОСОБА_1 вказав. що існує спеціальний порядок здійснення перерахунку пенсії військовослужбовцям відповідно до якого, головне управління не наділено повноваженнями щодо призначення (перерахунку) пенсії з грошового забезпечення, яке не визначене уповноваженими органами силових структур. При цьому, вчиняло будь-яких рішень, дій чи бездіяльності що є предметом оскарження у даному спорі, а тому вимоги до ОСОБА_2 управління ПФУ в Полтавській області є передчасними.

Суд, повно, обґрунтовано, всебічно та безпосередньо дослідивши всі наявні докази у справі, з’ясувавши всі обставини, на які сторони посилалися як на підставу своїх вимог та заперечень, вислухавши думку позивача, приходить до наступного.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, є пенсіонером, ветераном органів внутрішніх справ та перебуває на обліку в ОСОБА_2 управлінні Пенсійного фонду України в Полтавській області, що відповідачем не оспорювалося.

В березні 2017 року він, через свого представника, звернувся до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області з метою проведення перерахунку пенсії.

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області своєю відповіддю №17-69/03-25/1 від 04.04.2017 року відмовило йому в перерахунку, оскільки, відсутня довідка про грошове забезпечення та повідомило, що ОСОБА_2 управлінням Пенсійного фонду України в Полтавській області здійснюються заходи по формуванню списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, та які будуть передані до ліквідаційної комісії управління Міністерства внутрішніх справ України. А перерахунок пенсії буде проведений після надходження довідки про грошове забезпечення.

З метою отримання вище вказаної довідки він звернувся до Управління МВС України в Полтавській області, яке листом від 22.06.2017 року № 460/115/39/01-2017 направило йому копію довідки №4/2451 про розмір грошового забезпечення та зазначило, що вище вказана довідка направлена до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, а також, що затверджено перелік посад осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України , що прирівнюються посадам поліцейських.

Відповідно до довідки Ліквідаційної комісії УМВС України в Полтавській області № 4/2551 від 06.05.2017 вбачається, що розмір грошового забезпечення головного експерта сектору НДЕКЦ при УМВС для перерахунку пенсії становить 7553.60 гривень.

05.07.2017 року він, через свого представника, звернувся до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області з заявою про перерахування пенсії та надав при цьому копію довідки про розмір грошового забезпечення.

ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області від 11.07.2017 року №3577/03-25 йому було відмовлено в перерахуванні пенсії, оскільки Пенсійним фондом України сформовано потребу в бюджетних коштах, необхідних для проведення перерахунку пенсій, а перерахунок і виплата пенсії буде забезпечена після виділення коштів з Державного бюджету України.

Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 102 Закону України «Про Національну поліцію» встановлено, що пенсійне забезпечення поліцейських та виплата одноразової грошової допомоги після звільнення їх зі служби в поліції здійснюються в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Як встановлено преамбулою Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 09.04.1992 №2262-XII, в редакції чинній на час виникнення спірних правовідносин (далі - Закон) держава гарантує гідне пенсійне забезпечення осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, шляхом встановлення їм пенсій не нижче прожиткового мінімуму, визначеного законом, перерахунок призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення, надання передбачених законодавством державних соціальних гарантій, вжиття на державному рівні заходів, спрямованих на їх соціальний захист.

Відповідно до ч. 16 ст. 43 Закону, у разі якщо на момент призначення пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, призначена пенсія підлягає негайному перерахунку.

Згідно підпункту «б» ч. 1 ст. 1-2 Закону право на пенсійне забезпечення на умовах цього Закону мають звільнені зі служби особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України, поліцейські, особи начальницького складу податкової міліції, особи начальницького і рядового складу Державної кримінально-виконавчої служби України, особи начальницького і рядового складу органів і підрозділів цивільного захисту.

Відповідно до положень ч. 3 ст. 63 Закону перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

Статтю 63 Закону доповнено вказаною частиною згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» від 23.12.2015 №900-VIII, який набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування, а саме з 29.12.2015.

Згідно з ч. 4 ст. 63 Закону, усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, у строки, передбачені частиною другою статті 51 цього Закону.

Таким чином, підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 988 «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції», яка набирала чинності з дня її опублікування. а саме з 03.12.2015 та застосовується з дня набрання чинності Законом України «Про Національну поліцію», встановлено грошове забезпечення поліцейських.

Постановою Кабінету Міністрів від 18.11.2015 № 947, чинною станом на 01.01.2016, внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та затверджено нові схеми посадових окладів керівних працівників та спеціалістів міжрегіонального та регіональних територіальних органів МВС та керівних працівників та спеціалістів міжрегіональних територіальних органів Національної поліції.

Відповідно до абзацу другого пункту 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» від 02.07.2015 (згідно із Законом № 900-VIII від 23.12.2015) за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

На підставі вище викладеного, суд приходить до висновку, що збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке за своїми складовими є ідентичне складовим грошового забезпечення колишніх працівників органів внутрішніх справ, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника органів внутрішніх справ.

Щодо порядку проведення такого перерахунку пенсії позивача, то суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Відповідно до ч. 1 ст. 49 Закону пенсію згідно з цим Законом призначають органи Пенсійного фонду України.

Згідно з ч. 1 ст. 63 Закону перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (далі - Порядок № 45), яким визначено процедуру перерахунку пенсій та належні для цього підстави.

Пунктом 1 Порядку № 45 встановлено, що перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Питання щодо подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», крім пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей регулює Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затверджений Постановою Правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 №3-1(далі - Порядок №3-1).

Відповідно до п. 23 Порядку №3-1 перерахунок раніше призначених пенсій проводиться органами, що призначають пенсії, в порядку, установленому статтею 63 Закону. Пенсіонери подають органам, що призначають пенсії, додаткові документи, які дають право на підвищення пенсії.

Згідно з п. 24 Порядку №3-1 про виникнення підстав для проведення перерахунку пенсій згідно зі статтею 63 Закону уповноважені структурні підрозділи зобов'язані у п'ятиденний строк після прийняття відповідного нормативно-правового акта, на підставі якого змінюється хоча б один з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, або у зв'язку з уведенням для зазначених категорій військовослужбовців нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, повідомити про це орган, що призначає пенсії. Органи, що призначають пенсії, протягом п'яти робочих днів після надходження такого повідомлення подають до відповідних уповноважених структурних підрозділів списки осіб, яким необхідно провести перерахунок пенсії (додаток 5). Після одержання списків осіб уповноважені структурні підрозділи зазначають у них зміни розмірів грошового забезпечення для перерахунку раніше призначених пенсій і в п'ятиденний строк після надходження передають їх до відповідних органів, що призначають пенсії.

Водночас, абзацом 1 пункту 4 Порядку №3-1 встановлено, що заява про переведення з одного виду пенсії на інший, про перерахунок пенсії подається до органу, що призначає пенсію, заявником за місцем проживання, а при необхідності - його законним представником за місцем його проживання.

Таким чином, підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи, так і рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, про що державні органи, визначені Порядком проведення перерахунку, повідомляють орган ПФУ.

Аналогічна правова позиція висловлена Верховним судом України у постанові від 22.04.2014 (справа 21-484а13) та від 13.07.2016 (справа 638/2700/14-а), які з врахуванням вимог ст. 244-2 КАС України є обов'язковими для врахування судами при розгляді справ у подібних правовідносинах.

Суд не бере до уваги заперечення відповідача, що неналежного звернення позивача до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області про перерахунок пенсії через адвокатський запит, оскільки, як вбачається з листа ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області від 11.07.2017 року №3577/03-25, управлінням було розглянуто по суті адвокатський запит та повідомлено про те, що перерахунок та виплату перерахунку пенсії буде здійснено ОСОБА_1 після виділення коштів з Державного бюджету України, при цьому лист управління не містить ніяких роз’яснень щодо неналежного звернення ОСОБА_1 з заявою про перерахунок пенсії.

Тому суд, вважає звернення ОСОБА_1 через адвокатський запит до ОСОБА_2 управління Пенсійного фонду України в Полтавській області, належним звернення до відповідача щодо перерахунку пенсії.

Згідно з п. 4 Порядку №45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону.

Згідно з ч. 2 ст. 51 Закону перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії.

Крім того, Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист, і сформулював правову позицію, згідно з якою Конституція України виокремлює певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, які відповідно до статті 17 Конституції України перебувають на службі у військових формуваннях та правоохоронних органах держави, забезпечуючи суверенітет і територіальну цілісність України, її економічну та інформаційну безпеку, а саме - у Збройних Силах України, органах Служби безпеки України, міліції, прокуратури, охорони державного кордону України, податкової міліції, Управління державної охорони України, державної пожежної охорони, Державного департаменту України з питань виконання покарань тощо [рішення Конституційного Суду України від 6 липня 1999 року № 8-рп/99 у справі щодо права на пільги та від 20 березня 2002 року № 5-рп/2002 у справі щодо пільг, компенсацій і гарантій (далі - Рішення № 5-рп/2002)].

Необхідність додаткових гарантій соціальної захищеності цієї категорії громадян як під час проходження служби, так і після її закінчення зумовлена насамперед тим, що служба у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах держави пов'язана з ризиком для життя і здоров'я, підвищеними вимогами до дисципліни, професійної придатності, фахових, фізичних, вольових та інших якостей (Рішення № 5-рп/2002).

Судом враховуються межі позовних вимог, сутності соціальних гарантій військовослужбовців та прирівняних до них осіб висловлені у рішеннях Конституційного Суду України, а також правових позиції Верховного Суду України, висловлених в постановах від 10 грудня 2013 року № 21-348а13, від 17 грудня 2013 року №21-445а13, від 1 липня 2014 року по справі № 21-244а14, відповідно до яких правовідносини щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсія призначається за спеціальними законами, виникають не в момент звернення за призначенням пенсії, а в момент виникнення права на її призначення.

Виходячи з цього, суд констатує наявність підстав для здійснення перерахунку пенсії позивача з 01 січня 2016 року.

Також, суд зазначає, що в Україні визнається і діє принцип верховенства права, а рішення Європейського суду з прав людини є джерелом права.

Стаття 13 Конвенції вимагає, щоб норми національного правового засобу стосувалися сутності небезпідставної заяви за Конвенцією та надавали відповідне відшкодування. Зміст зобов'язань за статтею 13 також залежить від характеру скарги заявника за Конвенцією. Тим не менше, засіб захисту, що вимагається згаданою статтею повинен бути ефективним як у законі, так і на практиці, зокрема, у тому сенсі, щоб його використання не було ускладнене діями або недоглядом органів влади відповідної держави (п. 75 рішення Європейського суду з прав людини у справі Афанасьєв проти України від 5 квітня 2005 року (заява № 38722/02).

Отже, ефективний засіб правого захисту у розумінні статті 13 Конвенції повинен забезпечити поновлення порушеного права і одержання особою бажаного результату.

Винесення рішень, які не призводять безпосередньо до змін в обсязі прав та забезпечення їх примусової реалізації, не відповідає розглядуваній міжнародній нормі.

Враховуючи висновки, викладені у рішеннях Європейського суду з прав людини, наведені вище обставини відмови в перерахунку пенсії позивачеві розцінюються як невиправдане втручання у право заявника, яке потребує ефективного засобу правового захисту.

Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.

Згідно ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Всупереч наведеним вимогам відповідач, як суб'єкти владних повноважень, не надав суду достатніх беззаперечних доказів в обґрунтування обставин, на яких ґрунтуються його заперечення.

З метою відновлення порушених прав позивача, суд вважає за необхідне зобов’язати відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1, починаючи з 01 січня 2016 року з урахуванням виплачених сум.

Таким чином, з огляду на викладене, суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог ОСОБА_1 до ОСОБА_2 управління пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчини певні дії.

Керуючись, ст. ст. 8, 9, 11, 17, 71, 160-163, 183-2, 244-2 КАС України, Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», суд,-

П О С Т А Н О В И В :

Адміністративний позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 управління пенсійного фонду України в Полтавській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання вчини певні дії - задовольнити.

Визнати протиправним дії ОСОБА_2 управління пенсійного фонду України в Полтавській області щодо відмови в перерахунку пенсії ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб», постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» № 947 від 18.11.2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України № 268 від 09.03.2006 року».

Зобов’язати Головне Управління Пенсійного фонду України в Полтавській області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсії відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їх сімей» № 900 від 23.12.2015 року, ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» постанов Кабінету Міністрів України № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» № 947 від 18.11.2015 року «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України № 268 від 09.03.2006 року» з урахуванням положень довідки УВМС України в Полтавській області № 4/2451 про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії, починаючи з 01.01.2016 року з урахуванням виплачених сум.

Апеляційна скарга на постанову суду може бути подана до адміністративного суду апеляційної інстанції через Крюківський районний суд м. Кременчука протягом десяти днів з дня її проголошення. Особи, які брали участь в справі, але не були присутніми під час проголошення постанови, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя: В. І. Хіневич

Повний текст постанови виготовлено 08.12.2017 року