
Справа № 461/2865/17
Категорія 3
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04.12.2017 року Галицький районний суд м. Львова в складі:
головуючого – судді Стрельбицького В.В.,
за участю секретаря Коружинець Н.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові справу за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Фантазія» до Управління регулювання забудови Департаменту містобудування Львівської міської ради, треті особи – Львівське комунальне підприємство «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1», Управління комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради про визнання протиправними рішення та зобов’язання вчинити дії,
встановив:
позивач звернувся до суду з позовом до Управління регулювання забудови Департаменту містобудування Львівської міської ради, треті особи – Львівське комунальне підприємство «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1», Управління комунальної власності Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, в якому просить визнати протиправним та скасувати рішення Управління регулювання забудови Департаменту містобудування Львівської міської ради про відмову Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Фантазія» у продовженні терміну дії паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика на проспекті ОСОБА_2, 81, у місті Львові, прийняте на підставі рішення комісії зі встановлення літніх майданчиків від 06.03.2017 року та 13.03.2017 року та зобов’язати відповідача продовжити Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Фантазія» термін дії паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика на проспекті ОСОБА_2, 81, у місті Львові, відповідно до заяви, зареєстрованої у «Центрі надання адміністративних послуг» 01.03.2017 року за №2-4979-С-2404.
В обґрунтування позову покликається на те, що позивач здійснював встановлення відкритого літнього майданчика за адресою: м.Львів, пр.Червоної Калини, 81 протягом 2013 – 2016 років, на підставі паспорта №302 від 12.08.2013 року. Зазначений паспорт отримано відповідно до «Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м.Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності», затвердженого ухвалою Львівської міської ради №2452 від 05.03.2009 року. Також, у відповідності до згаданого порядку, між позивачем та Управлінням комунальної власності ДЕП ЛМР було укладено договір про право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення №О-302-13 (П) від 04.09.2013 року. Крім того, у позивача наявний договір оренди нежитлових приміщень за адресою: м.Львів, пр.Червоної Калини, 81, укладений з ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1». Строк дії договору оренди встановлено по 14.11.2015 року з умовою автоматичного продовження оренди на той самий строк і на тих же умовах за відсутності протягом одного місяця після закінчення терміну дії договору заяви однієї із сторін про припинення дії договору. Однак, попередження про припинення договору оренди ні від кого із сторін договору не надходило, а отже такий зберігає свою дію. 01.03.2017 року позивач звернувся до Центру надання адміністративних послуг із зверненням про продовження терміну дії паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика на пр.Червоної Калини, 81, у відповідь на що отримав лист-відповідь від 21.03.2017 року про відмову у продовження терміну дії паспорта, у зв’язку із закінченням дії договору оренди. Однак, така відмова є безпідставною та протиправною, оскільки дія договору оренди від 15.11.2005 року не припинена.
Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав, дав пояснення аналогічні доводам, викладеним у позові. Просить позов задоволити.
Представник відповідача в судовому засіданні позов заперечила з мотивів безпідставності. При цьому зазначила, що договір оренди нежитлових за адресою: проспект Червоної Калини, 81 укладений між Товариством з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма «Фантазія» та ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» припинив свою дію і відповідно позивач не має права на розміщення літнього майданчика. Крім того, літній майданчик розміщується виключно до 01 листопада, а тому на сьогоднішній день позовна вимога щодо зобов’язання відповідача продовжити термін дії паспорту не може бути задоволена, а надання паспорту на розміщення відкритого літнього майданчику є дискреційними повноваженнями Управління регулювання забудови Департаменту містобудування Львівської міської ради. Просить відмовити в задоволенні позову.
Треті особи в судове засідання не з’явились, хоч про час та місце розгляду були повідомлені належним чином, про причини неявки суд не повідомили. Суд ухвалив розглядати справу у відсутності третіх осіб.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, оцінивши докази в їх сукупності, суд приходить до наступного.
Статтею 8 Конституції України встановлено, що в Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Відповідно до ст.6 КАС України, кожному гарантується право на захист його прав, свобод та інтересів належним і неупередженим судом.
Згідно ч.2 ст.19 Конституції України, органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України.
Відповідно до ч.3 ст.2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони, зокрема на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
З матеріалів справи вбачається наступне.
Позивач здійснював встановлення відкритого літнього майданчика за адресою: м.Львів, ОСОБА_2, 81 протягом відповідних сезонів у 2013, 2014, 2015, 2016 роках. Такий майданчик встановлювався на підставі Паспорта відкритого літнього майданчика №302 від 12 серпня 2013 року, виданого Управлінням архітектури Департаменту містобудування Львівської міської ради на підставі рішення комісії зі встановлення літніх майданчиків у м.Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності від 02.08.2013 року. Паспорт відкритого літнього майданчика №302 видано позивачу відповідно до «Порядку отримання паспортів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м.Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності», затвердженого Ухвалою Львівської міської ради №2452 від 05.03.2009 року (із змінами, внесеними ухвалами №3559 від 03.06.2010 року та №1266 від 16.02.2012 року). Також судом встановлено що між Позивачем та Управлінням комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради укладено Договір на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення №О-302-13(П) від 04.09.2013 року, терміном дії з 01.04.2013р по 31.10.2013р; з 01.04.2014 р по 31.10.2014р та з 01.04.2015 р. по 31.10.2015р.
15.11.2005 року між ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» та ТзОВ ВКФ «Фантазія» було укладено Договір оренди №П-074 нежитлових приміщень за адресою: м.Львів, пр.Червоної Калини, 81 та 30.12.2006 року укладено додатковий договір до договору оренди. Строк дії договору оренди встановлено з 15.11.2005 року по 14.11.2015 року з умовою автоматичного продовження оренди на той самий строк і на тих же умовах за відсутності протягом одного місяця після закінчення терміну дії договору заяви однієї із сторін про припинення дії договору /а.с.6-10/. Позивач зазначив, що ТзОВ ВКФ «Фантазія» та ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» протягом 1 (одного) місяця після закінчення терміну дії договору заяв про припинення договору не надсилали.
З метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи судом ухвалою від 04 жовтня 2017 року витребувано в ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» докази направлення (подання) в період з 15.11.2015 року по 14.12.2015 року на адресу Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма «Фантазія» заяви про припинення або зміну дії договору №П-074 оренди нежитлових приміщень від 15.11.2005 року. Однак, ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» вимог вказаної ухвали також не виконало, жодних доказів не подало. Представником позивача долучено до матеріалів справи акти здачі – приймання робіт (надання послуг), акти надання приміщення в безоплатне користування для проведення суспільно-політичних, культурних та інших заходів, платіжні доручення. Вказані докази підтверджують існування договірних відносин щодо оренди нежитлових приміщень, за адресою: м. Львів, пр. Червоної Калини, буд. 81 між ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» та Товариством з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційна фірма «Фантазія» після 14.11.2015 року, тобто після закінчення терміну дії договору №П-074 оренди нежитлових приміщень від 15.11.2005 року, який вказаний в п.4.1 ( з врахуванням додаткового договору).
04.09.2013 року між Управлінням комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради та ТзОВ ВКФ «Фантазія» було укладено Договір № О-302-13 (П) на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для розміщення об'єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення, у відповідності до умов якого позивачу надано у тимчасову оренду конструктивний елемент благоустрою комунальної власності на розміщення відкритого літнього майданчика за адресою: м.Львів, пр.Червоної Калини, 81 /а.с.4-5/.
З постанови Личаківського районного суду міста Львова від 15.09.2016 року у справі № 463/3634/16-а за позовом ТзОВ ВКФ «Фантазія» до Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради, третя особа: КП «Адміністративно – технічне управління» вбачається, що 05.03.2016 року ТзОВ ВКФ «Фантазія» зверталося із заявою в Управління архітектури Департаменту містобудування Львівської міської ради, зареєстрованою за №2-4702-2401 (а.с.16) про продовження терміну дії паспорта №302 від 12.08.2013 року відкритого літнього майданчика. Оскільки, у визначений законом строк управлінням архітектури жодного рішення на підставі заяви ТзОВ ВКФ «Фантазія» не було прийнято та таке заявнику не направлено, судом, відповідно до вимог ст. 1, ч. 6. ст. 4-1 ЗУ «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» встановлено, що ТзОВ ВКФ «Фантазія» на законних підставах використовувався літній майданчик в 2016 році і обов'язку його демонтувати станом на час розгляду справи про адміністративне правопорушення не виникало.
01.03.2017 року позивач звернувся до Центру надання адміністративних послуг із заявою про продовження терміну дії паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика на пр.Червоної Калини, 81, у відповідь на що отримав лист-відповідь від 21.03.2017 року про відмову у продовження терміну дії паспорта у зв’язку із закінченням дії договору оренди приміщення /а.с.11,12/.
У відповідь на це звернення відповідачем надіслано лист-відповідь №2404-606 від 21.03.2017 року про відмову у продовженні терміну дії паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика на проспекті ОСОБА_2, 81, у зв’язку із закінченням договору оренди приміщення та на підставі рішень комісії зі встановлення літніх майданчиків від 06.03.2017 року і 13.03.2017 року.
Також, судом встановлено та не заперечується сторонами, що між ТзОВ ВКФ «Фантазія» та ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» 15.11.2005 року укладено Договір оренди №П-074 нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень). Відповідно до вказаного договору Орендодавець зобов’язується передати, а Орендар зобов’язується прийняти в строкове платне користування нерухоме майно – нежитлові приміщення, позначені на плані номерами 1, 2, 4, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 загальною площею 532,3 кв.м. на першоу поверсі, номерами 30, 36, 39, 40 загальною площею 1028,3 кв.м на другому поверсі будівлі «А-2» за адресою: м. Львів, проспект Червоної Калини, 81, що перебуває на балансі Львівського комунального підприємства «Культурно – освітній центр імені ОСОБА_1. Строк дії вказаного Договору оренди з врахуванням додаткового договору від 13 грудня 2006 року в п.4.1 встановлено з 15.11.2005 року по 14.11.2015 року.
Крім того, з матеріалів справи видно, що ТзОВ ВКФ «Фантазія» вносило орендну плату та оплату комунальних послуг за 2015, 2016 та 2017 роки /а.с.39-136/, а також продовжувало використовувати орендовані приміщення /а.с.137-154/.
Отож, зважаючи на вищезазначені факти та на положення договору оренди №П-074 від 15.11.2005 року щодо строку дії такого та його продовження, беручи до уваги те, що від жодної із сторін договору оренди не надходило заяви про його припинення, суд приходить до переконання, що дія договору оренди продовжена.
Відтак, відмова у продовженні терміну дії паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика на проспекті ОСОБА_2, 81, у місті Львові є незаконною.
Відповідно до ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову. Суб'єкт владних повноважень повинен подати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі. У разі невиконання цього обов'язку суд витребовує названі документи та матеріали. Якщо особа, яка бере участь у справі, без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які вона посилається, суд вирішує справу на основі наявних доказів. Оскільки ні відповідачем, ні третіми особами без самостійних вимог на стороні відповідача не надано доказів надсилання (подання) Орендодавцем - ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» в період з 15.11.2017 року по 14.12.2017 року заяви на адресу Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Фантазія» про припинення або зміну умов договору, а позивачем надані докази подальшого використання нежитлових приміщень, суд приходить до висновку, що Договір оренди №П-074 нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) укладений між ТзОВ ВКФ «Фантазія» і ЛКП «Культурно-освітній центр імені ОСОБА_1» та посвідчений приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу ОСОБА_3 15 листопада 2005 року за реєстровим номером 7281 є продовженим на той самий термін і на тих самих умовах, які були передбачені цим договором. Тобто, як на момент звернення позивача до відповідача з заявою про надання паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика так і на момент розгляду даного спору, ТзОВ ВКФ «Фантазія» є орендарем нежитлових приміщень, позначених на плані номерами 1, 2, 4, 12, 13, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 загальною площею 532,3 кв.м. на першоу поверсі, номерами 30, 36, 39, 40 загальною площею 1028,3 кв.м на другому поверсі будівлі «А-2» за адресою: м. Львів, проспект Червоної Калини, 81 відповідно до договору оренди №П-074 нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 15.11.2005 року, термін якого враховуючи факт продовження закінчується 14.11.2025 року.
Спірні відносини регулюються Порядком отримання паспортів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м.Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності, що затверджений ухвалою Львівської міської ради від 2452 від 05.03.2009 року (зі змінами).
Згідно п. 1.2 згаданого порядку відкритий літній майданчик – стаціонарний або тимчасовий (щоденного демонтажу) пункт ресторанного господарства, який розташовується виключно біля стаціонарного закладу (ресторану, кафе, бару, їдальні) у теплий період року з 1 квітня по 1 листопада і не має закритого приміщення для тимчасового перебування. Пункт 1.3 визначає, що паспорти на встановлення відкритих літніх майданчиків видає управління архітектури департаменту містобудування на підставі позитивних висновків комісії з видачі паспортів на встановлення відкритих літніх майданчиків (надалі – комісія), склад якої затверджується ухвалою міської ради. Окрім того, на підставі нормативно-розпорядчих документів міської ради департамент економічної політики видає одноразові паспорти на розміщення тимчасових відкритих літніх майданчиків без прив’язки до стаціонарних закладів ресторанного господарства у разі проведення свят, фестивалів, фестин.
Відповідно п. 4.1.21 Положення про управління регулювання забудови департаменту містобудування Львівської міської ради, що затверджене рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради №1072 від 18.11.2016, в редакції рішення №396 від 13.05.2017 року надання паспортів на встановлення відкритих літніх майданчиків віднесено до компетенції даного управління.
Пунктом 2.1. Порядку отримання паспортів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м.Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності визначено, що для отримання паспорту на встановлення відкритого літнього майданчика суб’єкт господарювання (надалі – заявник) подає до управління “Дозвільний офіс“ письмову заяву встановленої форми (додаток 1 до цього Порядку), у якій зазначає бажане місце та термін розміщення, функціональне призначення і характеристику об’єкта. До заяви додаються:
2.1.1. Копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності в Україні.
2.1.2. Копія паспорту департаменту економічної політики на відкриття об’єкта ресторанного господарства.
2.1.3. Документ, що посвідчує право власності або оренди приміщення стаціонарного закладу ресторанного господарства, біля якого буде влаштований літній майданчик.
З наведених норм суд приходить до висновку, що однією з умов для отримання паспорту прив’язку на встановлення відкритого літнього майданчика дійсно є наявність права власності або права користування приміщенням в якому розміщується стаціонарний об’єкт ресторанного господарства.
Підставою для відмови у видачі паспорту відповідач у листі-відповіді №2404-606 від 21.03.2017 року фактично вказує про відсутність такого документу, посилаючись на закінчення терміну дії договору оренди. Однак, в заяві від 01.03.2017 року про продовження дії позивач додаючи копію договору оренди №П-074 від 15.11.2005 року чітко вказує, що такий є чинним в силу ч.2 ст. 17 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна» та п.4.3 договору. При прийнятті рішення, Управління регулювання забудови департаменту містобудування Львівської міської ради повинно було перевірити факт продовження договору на новий строк і відповідно врахувати це при прийнятті рішення за заявою позивача. Невиконання зазначеного, призвело до прийняття відповідачем протиправного рішення, яким порушені права ТзОВ ВКФ «Фантазія» і яке підлягає скасуванню.
Щодо позовної вимоги про зобов’язання надати паспорт відкритого літнього майданчика суд виходить з наступного.
Згідно пункту 2.4. Порядку отримання паспортів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м.Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності виключними підставами для відмови у наданні паспорту на влаштування літнього майданчика є:
2.4.1. Розміщення літнього майданчика на: 1) пішохідних доріжках, тротуарах та алеях, якщо це перешкоджає вільному руху пішоходів (при влаштуванні літнього майданчика на тротуарі його прохідна ширина повинна залишатися не меншою ніж 1,5 м);
2) проїжджій частині вулиць і доріг;
3) зелених насадженнях.
2.4.2. Загроза безпеці людей у разі влаштування літнього майданчика.
2.4.3. Відсутність або невідповідність законодавству одного з документів для отримання паспорту на розміщення літнього майданчика, зазначених у пункті 2.1 цього
2.4.4. Не усунені порушення цього Порядку (самовільно встановлені відкриті літні майданчики; діяльність без відповідних паспортів інших об’єктів суб’єкта підприємницької діяльності, який звернувся для отримання паспорту на встановлення відкритого літнього майданчика; не своєчасний демонтаж відкритого літнього майданчика чи його елементів).
Як встановлено судом, підставою для відмови було лише відсутність діючого договору оренди. Жодних інших підстав для відмови, в оскаржуваному рішенні відповідачем не наведено. Доказів наявності передбачених загаданим Порядком підстав для відмови у данні паспорту суду не надано. Тому відповідач у даних спірних відносинах позбавлений можливості прийняти будь – яке інше рішення, ніж про продовження терміну дії паспорту.
Відхиляються судом й посилання представника відповідача на факт закінчення на моменту винесення судом рішення сезону розміщення відкритого літнього майданчика, оскільки відповідно до п.3.1. Порядку отримання паспортів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м.Львові паспорт надається терміном на 5 років з правом розміщення літніх майданчиків виключно у межах сезонного періоду, з 1 квітня до 1 листопада поточного року. Тому, станом на день вирішення спору ТзОВ ВКФ «Фантазія» не втратило право за поданою ним заявою на видачу такого паспорту терміном на п’ять років у межах відповідного сезонного періоду.
Відповідно до ч.1 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Рішення суду, у випадку задоволення позову, має бути таким, яке б гарантувало дотримання і захист прав, свобод, інтересів позивача від порушень з боку відповідача, забезпечувало його виконання та унеможливлювало необхідність наступних звернень до суду. Спосіб відновлення порушеного права має бути ефективним та таким, який виключає подальші протиправні рішення, дії чи бездіяльність суб'єкта владних повноважень, а у випадку невиконання, або неналежного виконання рішення не виникала б необхідність повторного звернення до суду, а здійснювалося примусове виконання рішення.
Відповідно до ст.19 Конституції України державні органи та органи місцевого самоврядування діють у спосіб та в порядку прямо передбаченому Конституцією та законами України.
Стаття 162 КАС України передбачає, що у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про визнання протиправними рішення суб’єкта владних повноважень чи окремих його положень, дій чи бездіяльності і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень, зобов’язання відповідача вчинити певні дії.
Таким чином, враховуючи вищенаведене та те, що відповідачем не подано жодних належних доказів на спростування позовних вимог, суд вважає, що позов слід задоволити.
Керуючись ст.ст.7-12,70,86,160-163 КАС України, суд-
вирішив:
Позов задоволити.
Визнати протиправним та скасувати рішення Управління регулювання забудови Департаменту містобудування Львівської міської ради про відмову Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Фантазія» у продовженні терміну дії паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика на проспекті ОСОБА_2, 81, у місті Львові, прийняте на підставі рішення комісії зі встановлення літніх майданчиків від 06.03.2017 року та 13.03.2017 року.
Зобов’язати Управління регулювання забудови Департаменту містобудування Львівської міської ради продовжити Товариству з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Фантазія» термін дії паспорта на розміщення відкритого літнього майданчика на проспекті ОСОБА_2, 81, у місті Львові, відповідно до заяви, зареєстрованої у «Центрі надання адміністративних послуг» 01.03.2017 року за №2-4979-С-2404.
Стягнути з Управління регулювання забудови Департаменту містобудування Львівської міської ради за рахунок бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма «Фантазія» 1600 (одну тисячу шістсот), 00 грн. – судових витрат.
На постанову суду може бути подана апеляційна скарга протягом 10-ти днів з дня її проголошення.
Суддя: Стрельбицький В.В.