ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
23 листопада 2017 року № 826/4685/17
Окружний адміністративний суд м.Києва в складі головуючого судді Смолія І.В., суддів Григоровича П.О., Каракашьяна С.К., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу
за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7
до Державної архітектурно-будівельної інспекції України
третя особа Білоцерківська міська рада Київської області, фізична особа-підприємець ОСОБА_8
про скасування дозволу на виконання будівельних робіт від 22.07.2010 №548/10
В С Т А Н О В ИВ:
До Окружного адміністративного суду м.Києва звернулись ОСОБА_1 (надалі - ОСОБА_1, позивач - 1), ОСОБА_2 (надалі - ОСОБА_2, позивач - 2), ОСОБА_3 (надалі - ОСОБА_3, позивач - 3), ОСОБА_4 (надалі - ОСОБА_4, позивач - 4), ОСОБА_5 (надалі - ОСОБА_5, позивач - 5), ОСОБА_6 (надалі - ОСОБА_6, позивач - 6), ОСОБА_7 (надалі - ОСОБА_7, позивач - 7) з адміністративним позовом до Державної архітектурно-будівельної інспекції України (надалі -ДАБІ, відповідач), треті особи Білоцерківська міська рада Київської області (надалі - Білоцерківська місьрада, третя особа - 1), фізична особа-підприємець ОСОБА_8 (надалі - ФОП ОСОБА_8, третя особа - 2) про скасування дозволу на виконання будівельних робіт від 22.07.2010 №548/10.
Позовні вимоги обґрунтовано тим, що виданий Інспекцією Державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області дозвіл на виконання будівельних робіт від 22.07.2010 №548/10 є протиправними, оскільки в первинній будівельній документації на зведення багатоповерхового будинку по АДРЕСА_1 зазначено 9-ти поверховий будинок, а зводиться 13-14-ти поверховий.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, заперечень проти позову суду не надав.
Представником третьої особи - ФОП ОСОБА_8 суду надано письмові заперечення проти позову, в яких просив суд відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.
Третьої особою - Білоцерківською міськрадою на адресу суду подано заяву про розгляд справи без участі представника.
В судовому засіданні відповідно до ч.6 ст.128 Кодексу адміністративного судочинства України ухвалено про вирішення справи в порядку письмового провадження.
Розглянувши подані матеріали, заслухавши пояснення присутніх представників осіб, які беруть участь у справі, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.
Пунктом 1.2 Рішення Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27.12.2006 №637 «Про дозвіл на розробку проектно-кошторисної-документації», надано дозвіл Приватному підприємству «Хімагроцентр» на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями офісу, ресторану та планової автостоянки по АДРЕСА_1 на власній земельній ділянці.
Рішенням Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 23.12.2008 №604 «Про дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації та внесення змін до рішень виконавчого комітету», а саме п.1.8 внесено зміни в п.1.2 Розділу 1 рішення виконавчого комітету від 27.12.2006 за №637 «Про дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації» викласти в новій редакції: «ОСОБА_8 на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями офісу, ресторану та платної автостоянки по АДРЕСА_1 на власній земельній ділянці».
Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області від 22.07.2010 №548/10 надано дозвіл ФОП ОСОБА_8 на виконання робіт з будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями по АДРЕСА_1
Позивачі вважають, виданий дозвіл Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області від 22.07.2010 №548/10 протиправним, оскільки існують суперечності у первинній будівельній документації на зведення багатоповерхового будинку по АДРЕСА_1, а саме зводиться 13-14 поверховий будинок, а не 9ти поверховий.
Крім того, як встановлено судом, позивачі не звертались до забудовника з приводу надання інформації щодо поверховості будинку по АДРЕСА_1
Проаналізувавши наявні в адміністративній справі матеріали справи, надані пояснення сторін, судом встановлено наступне.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про планування і забудову території» (чинного на момент отримання дозвільної документації) визначено наступні терміни:
територія - частина земної поверхні у визначених межах (кордонах) з властивими їй географічним положенням, природними та створеними діяльністю людей умовами та ресурсами, а також з повітряним простором та розташованими під нею надрами;
планування територій - процес регулювання використання територій, який полягає у створенні та впровадженні містобудівної документації, ухваленні та реалізації відповідних рішень;
містобудівна документація - затверджені текстові і графічні матеріали, якими регулюються планування, забудова та інше використання територій, з урахуванням яких визначається цільове призначення земель;
проектна документація - затверджені текстові та графічні матеріали, якими визначаються містобудівні, об'ємно-планувальні, архітектурні, конструктивні, технічні, технологічні вирішення, а також кошториси об'єктів будівництва.
Згідно ст.3 Закону України «Про планування і забудову території» (чинного на момент отримання дозвільної документації) планування територій здійснюється на загальнодержавному, регіональному та місцевому рівнях. Планування територій здійснюється відповідними органами державної влади та органами місцевого самоврядування. Планування та забудова окремих земельних ділянок, що належать на праві власності чи праві користування, здійснюється їх власниками чи користувачами у встановленому законодавством порядку.
В ст.23 Закону України «Про планування і забудову території» (чинного на момент отримання дозвільної документації) заначено, що забудова територій полягає в розміщенні та здійсненні будівництва нових об'єктів, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, впорядкування існуючих об'єктів містобудування, розширення та технічного переоснащення підприємств (далі - будівництво).
Розміщення об'єктів містобудування на території населених пунктів та за їх межами здійснюється відповідними органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень шляхом надання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки згідно із затвердженою містобудівною документацією, регіональними або місцевими правилами забудови.
У разі відсутності місцевих правил забудови або при намірах забудови за межами населених пунктів містобудівні умови і обмеження забудови земельних ділянок, у тому числі передбачених для продажу на земельних торгах, встановлюються рішенням відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування на підставі містобудівного обґрунтування, яке підлягає громадському обговоренню.
Суб'єкти містобудування зобов'язані додержуватися містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки при проектуванні і здійсненні будівництва об'єкта містобудування.
Місцеві органи виконавчої влади або виконавчі органи місцевого самоврядування вживають заходів щодо організації комплексної забудови територій відповідно до вимог статті 25 цього Закону.
Будівництво об'єктів містобудування здійснюється згідно з вимогами законодавства та відповідно до затвердженої проектної документації.
При будівництві об'єктів знесення (у разі потреби) існуючих будинків і споруд, зелених насаджень, а також відшкодування збитків власникам (користувачам) будинків і споруд, земельних ділянок здійснюються у встановленому законом порядку.
Планування окремої земельної ділянки, будівництво на ній будинків і споруд власниками або користувачами здійснюються з урахуванням законних інтересів інших власників або користувачів земельних ділянок, будинків і споруд.
Відповідно до ст.29 Закону України «Про планування і забудову території» (чинного на момент отримання дозвільної документації) дозвіл на виконання будівельних робіт - документ, що засвідчує право замовника та підрядника на виконання підготовчих (якщо підготовчі роботи не були виконані раніше відповідно до дозволу на виконання підготовчих робіт) і будівельних робіт, підключення об'єкта будівництва до інженерних мереж та споруд.
Дозвіл на виконання будівельних робіт надається інспекціями державного архітектурно-будівельного контролю.
Замовник та підрядник для одержання дозволу на виконання будівельних робіт подають до відповідної інспекції державного архітектурно-будівельного контролю письмову заяву, до якої додаються:
1) документи від замовника будівництва: документ, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію; проектна документація на будівництво, погоджена та затверджена в порядку, визначеному законодавством; відомості про здійснення авторського і технічного нагляду; копія документа, що посвідчує право власності на будинок чи споруду, або письмової згоди його власника на проведення зазначених робіт (у разі здійснення реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єктів містобудування); фінансова звітність, що складається відповідно до статті 11 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", та копія ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових послуг, засвідчена в установленому законом порядку (у разі здійснення будівництва, що передбачає пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб);
2) документи від підрядника будівництва: копії установчих документів та свідоцтва про державну реєстрацію; копія ліцензії на виконання функцій генпідрядника будівництва об'єкта, засвідчена в установленому законом порядку; договір (контракт) підряду на будівництво об'єкта; документ про призначення відповідальних виконавців робіт; відомості про кваліфікацію та досвід спеціалістів, які братимуть участь у виконанні замовлення; пропозиції щодо залучення субпідрядників.
Розгляд заяви, прийняття рішення про надання дозволу на виконання будівельних робіт або про відмову у його наданні, видача та реєстрація дозволу на виконання будівельних робіт (або відмови в його наданні) здійснюються інспекціями державного архітектурно-будівельного контролю протягом місяця з дня реєстрації заяви.
Відмова у наданні дозволу на виконання будівельних робіт надається заявнику в письмовому вигляді з мотивованим обґрунтуванням.
Підставами для відмови у наданні дозволу на виконання будівельних робіт є:
неподання документів, необхідних для прийняття рішення про надання такого дозволу;
невідповідність поданих документів вимогам законодавства;
виявлення недостовірних відомостей у поданих документах.
Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю ведуть реєстр виданих, скасованих (анульованих) дозволів на виконання будівельних робіт та відмов у їх наданні.
Форма дозволу на виконання будівельних робіт, форма заяви, що подається для його отримання, форма відмови у наданні дозволу на виконання будівельних робіт, порядок видачі та скасування (анулювання) дозволу на виконання будівельних робіт і порядок ведення реєстру виданих та скасованих (анульованих) дозволів на виконання будівельних робіт затверджуються Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до Порядку надання дозволу на виконання будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.09.2009 №1104, (чинного на момент отримання дозвільної документації) визначена процедура надання дозволу на виконання будівельних робіт, зокрема:
Дозвіл на виконання будівельних робіт - документ, що засвідчує право замовника та підрядника на виконання підготовчих (якщо підготовчі роботи не виконані раніше відповідно до дозволу на виконання підготовчих робіт) і будівельних робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, підключення об'єкта будівництва до інженерних мереж та споруд (далі - будівельні роботи) (додаток 1).
Дозвіл на виконання будівельних робіт надається Держархбудінспекцією та її територіальними органами (далі - інспекції державного архітектурно-будівельного контролю).
Дозвіл на виконання будівельних робіт надає:
щодо об'єкта, проект будівництва якого затверджується Кабінетом Міністрів України, - Держархбудінспекція;
щодо об'єкта, який розташовується на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, - територіальні органи Держархбудінспекції.
Надання дозволу на виконання будівельних робіт здійснюється на безоплатній основі з додержанням вимог Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".
Для одержання дозволу на виконання будівельних робіт замовник та підрядник або уповноважена ними особа (далі - заявник) подають інспекції державного архітектурно-будівельного контролю заяву (додаток 2).
До заяви додаються:
1) замовником будівництва: документ, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію; проектна документація на будівництво, погоджена та затверджена в установленому законодавством порядку; відомості про здійснення авторського і технічного нагляду; копія документа, що посвідчує право власності на будинок чи споруду, або письмова згода його власника на проведення будівельних робіт (у разі реконструкції, реставрації, капітального ремонту об'єкта містобудування); фінансова звітність, що складається відповідно до статті 11 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", та копія ліцензії на провадження діяльності з надання фінансових послуг, засвідчена в установленому законом порядку (в разі здійснення будівництва, що передбачає пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб); копія зареєстрованої проектної декларації та документ, що підтверджує її опублікування (у разі спорудження об'єктів житлового будівництва, фінансування спорудження яких здійснюється з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб);
2) підрядником будівництва: копії установчого документа та свідоцтва про державну реєстрацію; копія ліцензії на виконання функцій генерального підрядника будівництва об'єкта, засвідчена в установленому законом порядку; договір (контракт) підряду на будівництво об'єкта; документ про призначення відповідальних виконавців робіт; відомості про кваліфікацію та досвід спеціалістів, які братимуть участь у виконанні замовлення; пропозиції щодо залучення субпідрядників.
Посадові особи інспекції державного архітектурно-будівельного контролю не мають права вимагати для одержання дозволу на виконання будівельних робіт документи, не передбачені законодавством.
Документи приймаються посадовою особою інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в дозвільному центрі за місцем виконання будівельних робіт.
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю розглядає протягом місяця з дня реєстрації заяви подані документи та приймає рішення про надання дозволу на виконання будівельних робіт або відмову в його наданні.
Дозвіл на виконання будівельних робіт надається на строк будівництва об'єкта або на строк дії договору (контракту) підряду на будівництво об'єкта.
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю одночасно з наданням дозволу на виконання будівельних робіт або відмовою у його наданні письмово інформує про це місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування.
Підставою для відмови у наданні дозволу на виконання будівельних робіт є: неподання документів, необхідних для прийняття рішення про надання такого дозволу; невідповідність поданих документів вимогам законодавства; наявність недостовірних відомостей у поданих документах.
У разі прийняття рішення про відмову в наданні зазначеного дозволу заявникові надсилається протягом п'яти робочих днів відповідне повідомлення з обґрунтуванням причин відмови (додаток 3).
Рішення про відмову в наданні дозволу на виконання будівельних робіт може бути оскаржено до суду в установленому законом порядку.
Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю робить запис про наданий дозвіл на виконання будівельних робіт у журналі реєстрації наданих, скасованих (анульованих) дозволів на виконання будівельних робіт та відмови в їх наданні (далі - журнал реєстрації) (додаток 4) та в установленому порядку вносить відповідні відомості до реєстру наданих, скасованих (анульованих) дозволів на виконання підготовчих і будівельних робіт та відмови в їх наданні (далі - реєстр).
Інформація про надані дозволи на виконання будівельних робіт вноситься до реєстру документів дозвільного характеру в установленому порядку.
Виконання будівельних робіт на об'єктах без дозволу на виконання будівельних робіт або його перереєстрації, а також виконання не зазначених у дозволі будівельних робіт або без належно затвердженого проекту вважається самовільним будівництвом і тягне за собою відповідальність згідно із законом.
Позивачі також посилаються на те, що забудовником порушено норми ДБН 360-92, а саме порушення приміток 1,2 п.3.13.
Пунктом 3.13 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**», затверджених наказом Держкоммістобудування від 17.04.1992 року №44 визначено, що відстань між житловими будинками, житловими і громадськими, а також між виробничими будинками треба приймати на основі розрахунків інсоляції і освітленості відповідно до норм (розділ 10), протипожежних вимог, крім того, і від гаражів.
Між довгими сторонами житлових будинків заввишки 2 - 3 поверхи треба приймати відстані (побутові розриви) не менше 15 м, а заввишки в 4 поверхи і більше - 20 м, між довгими сторонами і торцями з вікнами із житлових кімнат цих будинків - не менше 15 м.
Примітка 1. При розміщенні 9-16-поверхових житлових будинків суміжно з кварталами садибної забудови, що зберігається, відстань між садибним будинком і довгими сторонами багатоповерхового будинку приймається не меншою за висоту будинку, що зводиться.
Примітка 2. При різних вимогах (протипожежних, санітарно-гігієнічних та ін.) до мінімально допустимих відстаней між будинками і спорудами при проектуванні треба приймати величини, найбільші з них.
Пунктом 1.2 Рішення Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 27.12.2006 №637 «Про дозвіл на розробку проектно-кошторисної-документації», надано дозвіл Приватному підприємству «Хімагроцентр» на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями офісу, ресторану та планової автостоянки по АДРЕСА_1 на власній земельній ділянці.
Листом Управлінням Державтоінспекції ГУ МВС України в Київській області від 31.01.2007 №18/5-103 погоджено ПП «Хімагроцентр» технічні умови на проектування житлового комплексу з вбудованими приміщеннями по АДРЕСА_1.
Управління нормативно-технічної роботи та ліцензування ГУ МНС України в Київській області своїм листом від 20.02.2007 року №9/6/1005 повідомила ПП «Хімагроцентр» щодо не заперечення про розміщення 9ти поверхового житлового будинку по АДРЕСА_1
Листом ВАТ по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» від 05.04.2007 №568-6 погоджено ПП «Хімагроцентр» технічні умови на газопостачання житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями по АДРЕСА_1
Київська обласна санітарно-епідеміологічна станція висновком №03/02-421 від 16.04.2007 щодо вибору (відведення) земельної ділянки під забудову визнала придатною для будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями офісу, ресторан та платної автостоянки ПП «Хімагроцентр» земельну ділянку по АДРЕСА_1
Рішенням Виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 23.12.2008 року №604 «Про дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації та внесення змін до рішень виконавчого комітету», а саме п.1.8 внесено зміни в п.1.2 Розділу 1 рішення виконавчого комітету від 27.12.2006 за №637 «Про дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації» викласти в новій редакції: «ОСОБА_8 на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями офісу, ресторану та платної автостоянки по АДРЕСА_1 на власній земельній ділянці».
Представником третьої особи - ОСОБА_8 зазначено, 31.08.2009 проведеними заходами з комплексної державної експертизи філією ДП «Укрдержбудекспертиза» у Київській області «Київоблдержекспертиза» надані зауваження ОСОБА_8 щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями офісу, ресторану та платної автостоянки по АДРЕСА_1, 17 встановлено не відповідність поверховості будинку (висновок №10-00014-09).
В подальшому, ФОП ОСОБА_8, розроблено нову проекту документація в якій змінено поверховість будинку з 13-14 поверхів до 8-11 поверхів та отримано позитивний висновок філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Київській області «Київоблдержекспертиза» від 06.04.2010 №10-00014-09/П на будівництво багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями по АДРЕСА_1
На підставі зазначеного висновку, Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області видано дозвіл від 22.07.2010 року №548/10 на будівництво багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями по АДРЕСА_1
Тобто, забудовником було дотримано вимог законодавства, отримано у встановленому порядку погодження технічної документації на здійснення будівництва.
Твердження позивачів, що зазначеним дозволом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області від 22.07.2010 №548/10 погоджено будівництво 13-14 поверхового будинку є не обґрунтованими та такими, що не знайшли свого підтвердження.
Судом не встановлено порушення відповідачем норм Закону України «Про планування і забудову території» (чинного на момент отримання дозвільної документації) та «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень ДБН 360-92**», на які посилаються позивачі, при видані дозволу від 22.07.2010 №548/10.
Суд зазначає, що забудовником подано до Інспекції ДАБІ у Київській області заяву встановленого зразка та відповідний пакет документів для одержання дозволу на виконання будівельних робіт по АДРЕСА_1, в тому числі державний акт про право власності на земельні ділянку та позитивний висновок комплексної державної експертизи проекту будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями.
Позивачами не було надано суду жодних доказів про порушення відповідачем чинного законодавства під час процедури надання дозволу на виконання будівельних робіт по АДРЕСА_1
Відповідно до ч.1, 2 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Статтею 159 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, яке ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
Частиною 1 ст.9 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого, суд вирішує справи відповідно до Конституції та законів України, а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України; суд застосовує інші нормативно-правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, у межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.
При цьому суд, оцінюючи спірні дії відповідача, виходить з критеріїв оцінки рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, встановлених ч.3 ст.2 КАС України, до яких, зокрема, відносяться вчинення дій на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано, обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для вчинення дії.
Оцінивши докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні, та враховуючи всі наведені обставини, суд вважає позовні вимоги такими, що не підлягають задоволенню.
Керуючись статтями 69-71, 160-163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд м.Києва, -
П О С Т А Н О В И В:
У задоволенні адміністративного позову відмовити.
Постанова набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.
Головуючий суддя Смолій І.В.
Судді Григорович П.О.
Каракашьян С.К.