Постанова № 70280152, 14.11.2017, Слов'янський міськрайонний суд Донецької області

Дата ухвалення
14.11.2017
Номер справи
243/8746/17
Номер документу
70280152
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Єд. унік. № 243/8746/17

Провадження № 2-а/243/561/2017

ПОСТАНОВА

Іменем України

14 листопада 2017 року м. Слов'янськ

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючого судді Старовецького В.І.

при секретарі судового засідання Каліух К.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судового засідання № 17 Слов'янського міськрайонного суду Донецької області адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

02.10.2017 року до Слов'янського міськрайонного суду Донецької області надійшла адміністративна позовна заява ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії.

В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що з 25 травня 1986 року він проходив службу в органах внутрішніх справ України на різних посадах. 14.04.2005 року його було звільнено з органів внутрішніх справ за вислугою років у зв'язку з виходом на пенсію, з посади оперуповноваженого відділу розкриття злочинів проти особистості УМВС України в Донецькій області, зі спеціальним званням майор міліції.

З 15.04.2005 року він перебуває на обліку у відповідача та йому призначена пенсія відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», за вислугу років.

Відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, або у зв'язку із введенням для визначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством. Перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсії і проводиться у порядку (45-2008-п), встановленому КМУ у строки, передбачені ч. 2 ст. 51 цього Закону.

Згідно ст. 22 Конституції України закріплені нею права та свободи не є вичерпними, гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийняття нових законів або внесенні змін до чинних законодавчих актів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Відповідно рішення КСУ від 06.07.1999 року № 8-рп/99 з питань призначення та перерахунку пенсії повинно застосовуватися законодавство, яке діяло на момент виходу особи на пенсію.

Кабінет Міністрів України прийняв дві постанови - № 988 від 11.11.2015 року «Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції» і № 947 від 18.11.2015 року «Про внесення змін до постанови КМУ від 09.03.2006 року № 268». Цими постановами встановлені високі розміри грошового забезпечення працівників поліції та посадові оклади і спеціальні званні. Вони значно підвищують посадові оклади і плату за спеціальні звання колишніх працівників органів внутрішніх справ. Таким чином, згідно зазначених норм відповідач зобов'язаний здійснити перерахунок раніше нарахованої йому пенсії.

20.09.2017 року він звернувся із заявою до ГУ ПФУ в Донецькій області з проханням здійснити йому перерахунок пенсії згідно діючого законодавства.

Однак, йому було надано лист, в якому посадові особи ГУ ПФУ в Донецькій області повідомили йому про відмову в перерахунку пенсії. До листа ГУ ПФУ в Донецькій області була додана копія рішення № 57 від 21.09.2017 року «Про відмову у перерахунку пенсії за вислугу років ОСОБА_1М.», а також довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 від 06.10.2017 року.

Згідно довідки Голови ліквідаційної комісії № 6878 від 10.06.2017 року про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 змінено такі види грошового забезпечення: посадовий оклад підвищено до 2500 грн.; оклад за військовим (спеціальним) званням майор міліції підвищено до 2000 грн.; надбавка за вислугу років підвищена до 1800 грн.; надбавка за службу в умовах режимних обмежень до 375 грн.

Вважає, що бездіяльність відповідача, яка полягає у не перерахунку йому пенсії згідно діючого законодавства за вислугу років з 01.01.2016 року на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з урахуванням довідки ГУ Національної поліції України в Донецькій області про розмір грошового забезпечення співробітника поліції, який займає посаду оперуповноваженого апарату головного управління Національної поліції в Донецькій області зі спеціальним званням майор поліції, з вислугою років від 19 до 22 років, протиправною.

У зв'язку з чим просить суд: 1) визнати протиправною бездіяльність відповідача, яка полягає у нездійсненні йому перерахунку пенсії за вислугою років МВС з 01.01.2016 року; 2) скасувати рішення № 57 ГУ ПФУ в Донецькій області від 21.09.2017 року «Про відмову в перерахунку пенсії за вислугу років ОСОБА_1М.»; 3) зобов'язати відповідача здійснити йому перерахунок пенсії за вислугу років та виплатити різницю у пенсії з 01.01.2016 року, та виплачувати її на підставі ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з урахуванням довідки Голови ліквідаційної комісії ГУМВС України в Донецькій області № 6878 від 10.06.2017 року про розмір грошового забезпечення співробітників поліції, який займає посаду оперуповноваженого апарату головного управління Національної поліції в Донецькій області зі спеціальним званням майор поліції, з вислугою років від 19 до 22 років; 4) судові витрати у справі покласти на відповідача.

Сторони були належним чином повідомлені про дату та час розгляду справи.

Позивач ОСОБА_1 до судового засідання не з'явився, надавши право представляти свої інтереси своєму представнику.

Представник позивача, адвокат ОСОБА_2 який діє на підставі договору про надання юридичних послуг, у судове засідання не з'явився, подав до суду заяву про розгляд справи у його відсутності та у відсутності позивача ОСОБА_1 Позовні вимоги підтримав та просив їх задовольнити.

Представник відповідача ГУ ПФУ в Донецькій області ОСОБА_3 до судового засідання не з'явилася, належним чином була повідомлена про час та місце розгляду справи, що підтверджується поштовим повідомленням на дату 26.10.2017 року (а.с. 22) та телефонограмою від 07.11.2017 року на дату 14.11.2017 року (а.с. 31), причини неявки суду не повідомила, надала письмові заперечення, відповідно до яких зазначає, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів (ч. 1, ч. 2 ст. 99 КАС України). Пенсія є щомісячною виплатою, отже про порушення свого права позивач повинен був дізнатися на час її отримання.

Перерахунок раніше призначених відповідно до Закону № 2262 пенсій органами Пенсійного фонду України проводиться тільки по двом підставам: у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом № 2262, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах встановлених законодавством. Перерахунок пенсій здійснюється на момент виникнення права на перерахунок пенсій і провадиться у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України у строки, передбачені ч. 2 ст. 51 Закону № 2262 (ст. 63 ЗУ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 09 квітня 1992 року № 2262-ХІІ (далі - Закон № 2262) та п.1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до ЗУ «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» від 13.02.2016 року № 45 (далі - Порядок №45). Таким чином, підставою для проведення перерахунку пенсії є фактична зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців,

проведена на підставі рішення суб'єкта владних повноважень, наділеного правом установлювати чи змінювати види грошового забезпечення військовослужбовців

Головне управління не отримувало документи, які були б підставою для перерахунку пенсії позивачу, відповідно до вимог ст. 63 Закону №2262, тому підстави (законодавством визначено тільки дві підстави) для перерахунку пенсії головним управлінням позивачу відсутні. Національна поліція України є центральним органом виконавчої влади, юридичною особою публічного права і не входить до структури Міністерства внутрішніх справ України, а Міністерство внутрішніх справ ліквідовано без переходу прав і обов'язків у порядку правонаступництва до іншої юридичної особи. Припинено всі права і обов'язки територіальних органів Міністерства внутрішніх справ без визначення правонаступників.

Постановою № 988 установлено вперше грошове забезпечення поліцейських, яке складається із посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення. Вказаною постановою № 988 не змінюються оклади, як цього вимагає пенсійне законодавство, а саме встановлюються для поліцейських, тому вищезазначену постанову КМУ не можна розглядати як акт, яким було змінено розмір і види грошового забезпечення для поліцейських (як цього вимагає положення ст. 63 Закону № 2262), оскільки цим нормативно-правовим актом види і розмір грошового забезпечення поліцейських було встановлено перший раз. До цього такої категорії працюючих взагалі не існувало.

Отже, у головного управління правових підстав для перерахунку пенсії колишнім працівникам органів внутрішніх справ на теперішній час немає.

Щодо відшкодування позивачу судового збору Управління зазначає, що органи Пенсійного фонду України звільнене від сплати судового збору під час розгляду справ у всіх судових інстанціях (п. 18-п. 20 ч. 1 ст. 20 Закону України «Про судовий збір».

Відповідач просить суд відмовити у задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 у повному обсязі.

Приймаючи до уваги, що представник відповідача двічи була належним чином повідомлена про дату та час судового засідання, однак до суду не з’явилась, причини неявки не повідомила, суд приходить до переконання, що судовий розгляд справи має здійснюватися за наявними у справі матеріалами та письмовими доказами.

Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив такі фактичні обставини та відповідні до них правовідносини.

Як свідчать матеріали справи, позивач з 15.04.2005 року перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Донецькій області та отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», як колишній працівник органів внутрішніх справ.

20.09.2017 року він звернувся із заявою до ГУ ПФУ в Донецькій області з проханням здійснити йому перерахунок пенсії згідно діючого законодавства.

Згідно рішення № 57 від 21.09.2017 року «Про відмову у перерахунку пенсії за вислугу років ОСОБА_1М.» позивачу відмовлено у здійсненні перерахунку та виплаті пенсії. (а.с. 14)

Згідно довідки Голови ліквідаційної комісії № 6878 від 10.06.2017 року про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 змінено такі види грошового забезпечення: посадовий оклад підвищено до 2500 грн.; оклад за військовим (спеціальним) званням майор міліції підвищено до 2000 грн.; надбавка за вислугу років підвищена до 1800 грн.; надбавка за службу в умовах режимних обмежень до 375 грн. (а.с. 15)

Відповідно до ст. 99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Позивач ОСОБА_1 звернувся до ГУ ПФУ в Донецькій області 20.09.2017 року із вимогою про перерахунок призначеної йому пенсії, отже саме з цього часу йому стало відомо про порушення його прав. Довідка про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 надійшла до ГУ ПФУ в Донецькій області 10.06.2017 року, про що зазначив відповідач. До суду ж ОСОБА_1 звернувся 02.10.2017 року, тобто в межах передбаченого законодавством шестимісячного строку. Посилання ГУ ПФУ в Донецькій області на порушення позивачем строку для звернення до суду до уваги суд не приймає, оскільки встановлено,

що порушень строку для звернення до суду позивачем допущено не було.

Оцінюючі спірні правовідносини, суд приходить до наступного.

Так, Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення гарантій соціального захисту колишніх працівників органів внутрішніх справ України та членів їхніх сімей» від 23 грудня 2015 року № 900-VIIIстаттю 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» після частини другої доповнено новою частиною такого змісту: «Перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських».

Відповідно до п.1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45, перерахунок раніше призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсій проводиться у разі прийняття рішення Кабінетом Міністрів України про зміну розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення для відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за Законом, або у зв'язку із введенням для них нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, установлених законодавством.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №988 затверджено грошове забезпечення поліцейських Національної поліції, яке складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премій та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Згідно з пунктом 15 розділу XI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Національну поліцію» за колишніми працівниками міліції, у тому числі пенсіонерами, а також членами їхніх сімей, іншими особами зберігаються пільги, компенсації і гарантії, передбачені цим Законом для колишніх поліцейських, членів їхніх сімей, інших осіб.

Відповідно до статті 102 Закону України «Про Національну поліцію» пенсійне забезпечення поліцейських здійснюється також в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Отже, збільшення грошового забезпечення поліцейських, яке, за своїми складовими є ідентичним складовим колишніх працівників міліції, але за розміром більшим, є безумовною підставою для перерахунку пенсії позивача, як колишнього працівника міліції на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 № 988.

Конституційним Судом України у рішенні від 9 лютого 1999 року №1-рп/99 (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) зазначено, що дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце. Положення частини першої статті 58 Конституції України про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів у випадках, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи, стосується фізичних осіб і не поширюється на юридичних осіб.

На день набрання чинності Законом №900-VIIIпостанова Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 року №988 діяла і є чинною на день розгляду справи по суті.

Разом з тим, питання щодо подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», крім пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, урегульовано Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженим постановою правління ПФУ від 30.01.2007 року №3-1 (далі - Порядок №3-1).

Абзацом 1 пункту 24 цього Порядку передбачено, що про виникнення підстав для проведення перерахунку пенсій згідно зі статтею 63 цього Закону уповноважені структурні підрозділи зобов'язані у п'ятиденний строк після прийняття відповідного нормативно-правового акта, на підставі якого змінюється хоча б один з видів грошового забезпечення для відповідних категорій осіб, або у зв'язку з уведенням для зазначених категорій військовослужбовців нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, повідомити про це орган, що призначає пенсії.

Органи, що призначають пенсії, протягом п'яти робочих днів після надходження такого повідомлення подають до відповідних уповноважених структурних підрозділів списки осіб, яким необхідно провести перерахунок пенсії (додаток 5). Після одержання списків осіб уповноважені структурні підрозділи зазначають у них зміни розмірів грошового забезпечення для перерахунку раніше призначених пенсій і в п'ятиденний строк після надходження передають їх до відповідних органів, що призначають пенсії.

Зазначене не суперечить вимогам пункту 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року №45, згідно з яким Міністерство внутрішніх справ України повідомляє у п'ятиденний строк Пенсійному фонду України про підстави перерахунку пенсій військовослужбовцям. В свою чергу, ПФУ повідомляє у п'ятиденний строк з моменту надходження інформації від МВС своїм головним управлінням в областях про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсія яких підлягає перерахуванню. Після складання таких списків та подання їх відповідним органам, уповноважені керівники цих органів своїм рішенням видають довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій.

Як визначено в п.3 Порядку, на підставі списків уповноважені органи готують для перерахунку пенсії довідки про розмір грошового забезпечення кожної особи, зазначеної у списку та у місячний строк подають їх головним управлінням ПФУ. Довідки видаються державним органом, з якого особи були звільнені зі служби, якщо інше не передбачено цим Порядком.

Як вбачається з матеріалів справи, на виконання листа Пенсійного фонду України (№ 3308/03-1 від 07.04.2017 року) про необхідність підготовки та надання ліквідаційним комісіям списків осіб, які мають право на перерахунок пенсії, ГУ ПФУ в Донецькій області до голови ліквідаційної комісії ГУ МВС України в Донецькій області було направлено списки осіб, які мають право на перерахунок пенсії за вих. )

Крім того, відповідачем було отримано довідку ГУ МВС України в Донецькій області про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії ОСОБА_1 відповідно до ч. 3 ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», Постанови КМУ від 11.11.2015 року № 988, Наказу МВС України від 06.04.2016 № 260.

Таким чином, ГУ МВС України в Донецькій області направило до ГУ ПФУ України в Донецькій області інформацію про підстави перерахунку пенсії ОСОБА_1

Таким чином, вказаний вище порядок здійснення перерахунку пенсії у відповідності до статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» на підставі постанови Кабінету Міністрів України №988 від 11 листопада 2015 року було дотримано.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», обов'язок нарахування та виплати пенсій покладено на органи Пенсійного фонду, які здійснюють нарахування пенсій на підставі наданих їм відповідними органами/особою-пенсіонером довідок про розмір грошового забезпечення, і розмір пенсійних виплат залежить від розміру складових грошового забезпечення, зазначених у довідках.

Підставою для вчинення дій, спрямованих на перерахунок раніше призначених пенсій, може бути як відповідна заява пенсіонера та додані до неї документи, так і рішення, прийняте Кабінетом Міністрів України, що узгоджується з правовою позицією Верховного Суду України, викладеною у справі №21-484/а13 від 22.04.2014 року.

Відповідно до ч.1, 2 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановленихст.72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Відповідач, в свою чергу, не спростував доводи позовної заяви.

Крім того, згідно рішень ЄСПЛ «Сук проти України», «Кечко проти України» та Бурдов проти Росії», державні органи не можуть посилатися на відсутність коштів як на підставу невиконання зобов'язань.

Щодо вимог позивача про зобов'язання відповідача виплатити різницю у пенсії з 01.01.2016 року суд вважає за необхідне відмовити в цій частині, оскільки відповідач на час подання позову не порушував прав Позивача в цій частині та не вчиняв проти нього жодних протиправних дій чи не приймав протиправних рішень, а відтак на думку суду, таке зобов'язання відповідача буде передчасним. Крім того слід зазначити, що задоволення вимог позивача у здійсненні перерахунку вже є підставою для виплати йому сум

з урахуванням різниці в пенсії.

Таким чином вимоги ОСОБА_1 суд визнає такими, що підлягають частковому задоволенню.

Відповідно до ч. 1ст. 161 КАС України,під час прийняття постанови суд вирішує як розподілити між сторонами судові витрати.

Відповідно до частини першої статті 87 КАС України судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Відповідно до ч.1 ст.94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.

Таким чином, понесені позивачем судові витрати на сплату судового збору в сумі 640 грн. 00 коп. (а.с.1), підлягають відшкодуванню відповідачем за рахунок бюджетних асигнувань.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 6, 7, 17-19, 99, 104-106, 159, 161, 162 КАС України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії - задовольнити частково.

Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області щодо нездійснення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1 перерахунку пенсії за вислугою років МВС з 01 січня 2016 року.

Визнати протиправним та скасувати рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області № 57 від 21 вересня 2017 року «Про відмову в перерахунку пенсії за вислугою років ОСОБА_1».

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області здійснити ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1 перерахунок пенсії за вислугу років починаючи з 01 січня 2016 року, згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» з урахуванням довідки Голови ліквідаційної комісії ГУМВС України в Донецькій області №6878 від 10.06.2017 року про розмір грошового забезпечення співробітника поліції, який займає посаду оперуповноваженого апарату головного управління Національної поліції в Донецькій області зі спеціальним званням майор поліції, з вислугою років від 19 до 22 років.

Стягнути на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, РНОКПП НОМЕР_1 сплачений судовий збір у розмірі 640 (шістсот сорок) гривень за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

У задоволенні решти позовних вимог - відмовити.

Повний текст постанови буде виготовлено впродовж п'яти днів.

Постанова набуває законної чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги, яка подається протягом десяти днів з дня проголошення постанови. У разі застосування судом частини третьої ст. 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова складена та підписана у нарадчій кімнаті у єдиному екземплярі.

Суддя

Слов'янського міськрайонного суду ОСОБА_4