
415/6549/17
3/415/1449/17
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13.11.17 року м. Лисичанськ
Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Березін А.Г., розглянувши матеріал, який надійшов від ГУ ДФС у Луганськый області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, проживаючої в ІНФОРМАЦІЯ_1,
за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 163-2 КУпАП , -
В С Т А Н О В И В:
23 жовтня 2017 року до Лисичанського міського суду Луганської області надійшов матеріал про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст. 163-2 КУпАП.
Відповідно до ст. 256 КУпАП, в протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі. Протокол підписується особою, яка його склала, і особою, яка притягається до адміністративної відповідальності; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, має право подати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які додаються до протоколу, а також викласти мотиви свого відмовлення від його підписання.
Однак, в порушенні положень ст. 256 КУпАП, у фабулі не в повному обсязі зазначені анкетні данні правопорушниці, а саме відсутня дата народження останньої.
Також, відсутнє за якою саме частиною ст.163-2 КУпАП необхідно кваліфікувати дії правопорушниці.
Вищевказані недоліки перешкоджають об’єктивному розгляду даної справи, впливають на всебічність та об’єктивність правової оцінки факту та обставин скоєння адміністративного правопорушення, на правильність, обґрунтованість та справедливість застосування до правопорушника заходів адміністративного стягнення та унеможливлюють розгляд даного адміністративного матеріалу по суті та дотримання судом завдань провадження у справах про адміністративне правопорушення, оскільки відповідно до положень ст. 38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті, що у свою чергу не сприяє запобіганню вчинення нових правопорушень
У зв’язку з вищевикладеним, керуючись ст. ст. 221, 256, 278 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В :
Справу про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 163-2 КУпАП, у відношенні ОСОБА_1 повернути до ГУ ДФС у Луганськый області для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: А.Г. Березін