Справа№ 161/8336/17
Номер провадження: 6-а/161/40/17
У Х В А Л А
про заміну сторони виконавчого провадження
09 листопада 2017 року місто Луцьк
Суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Подзіров А.О., розглянувши в порядку письмового провадження в залі суду в місті Луцьку заяву представника фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради про скасування припису, -
ВСТАНОВИВ:
29 травня 2017 року фізична особа-підприємець ОСОБА_1 (далі позивач, ФОП ОСОБА_1, підприємець) звернулася в суд з адміністративним позовом до Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради (далі відповідач, департамент) про скасування припису №1294-17 від 23 травня 2017 року.
Постановою суду від 13 липня 2017 року адміністративний позов задоволено повністю. Визнано протиправним та скасовано припис Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради від 23 травня 2017 року №1294-17, який винесений фізичній особі-підприємцю ОСОБА_1. Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради на користь фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 1600,00 грн.
На адресу суду 27 жовтня 2017 року надійшла заява представника позивача в якій він просить суд замінити боржника у виконавчому провадженні, оскільки департамент муніципальної поліції перейменовано в Департамент муніципальної варти..
Представник позивача у судове засідання не зявився, однак у заяві від 09 листопада 2017 року просить суд розглядати заяву за його відсутності.
Представник відповідача у судове засідання не зявився, хоча про дату, час і місце судового розгляду був повідомлений належним чином.
У звязку з неявкою сторін, розгляд заяви здійснений в порядку письмового провадження.
Дослідивши письмові матеріали справи, суд дійшов висновку, що заяву слід задовольнити, з наступних підстав.
Частиною другою статті 6 Закону України «Про виконавче провадження» визначено, що рішення про стягнення коштів з державних органів, державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ виконуються органами, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів.
Отже, постанова у вказаній справі в частині стягнення за рахунок бюджетних асигнувань Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради на користь фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 судового збору у розмірі 1600,00 грн. має виконуватися органами Державної казначейської служби України.
Матеріалами справи підтверджено, що рішенням Луцької міської ради від 26 липня 2017 року №29/10, перейменовано з 01.08.2017 департамент муніципальної поліції Луцької міської ради у департамент муніципальної варти Луцької міської ради, а також затверджено положення про департамент муніципальної варти Луцької міської ради. У пункті 2 вказаного положення зазначено, що Департамент є правонаступником департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради.
Дані стосовно перейменування департаменту містяться і в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Частиною першою статті 264 КАС України визначено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд може замінити сторону виконавчого провадження її правонаступником.
Оскільки Департамент муніципальної варти Луцької міської ради є правонаступником Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради, суд дійшов висновку, що боржника у справі слід замінити його правонаступником.
Керуючись статтею 264 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Заяву представника стягувача задовольнити.
Замінити боржника з примусового виконання постанови Луцького міськрайонного суду Волинської області від 13 липня 2017 року в адміністративній справі №161/8336/17 з Департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради на Департамент муніципальної варти Луцької міської ради (43025, м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, буд. 17, ідентифікаційний код юридичної особи 39985748).
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Луцький міськрайонний суд Волинської області. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя Луцького міськрайонного суду
Волинської області ОСОБА_2