
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
02 листопада 2017 року м. Київ К/800/35857/17
Суддя Вищого адміністративного суду України Шипуліна Т.М., розглянувши матеріали касаційної скарги Державного підприємства «Народницьке спеціалізоване лісове господарство» на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 16.08.2017 та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 10.10.2017 у справі №806/2030/17 за позовом Державного підприємства «Народницьке спеціалізоване лісове господарство» до Головного управління ДФС у Житомирській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення, перевіривши дотримання ст.ст. 20, 210, 211, 212 КАС України та її відповідність вимогам ст. 213 КАС України,
В С Т А Н О В И Л А :
Постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 16.08.2017, залишеною без змін ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 10.10.2017, позовні вимоги Державного підприємства «Народницьке спеціалізоване лісове господарство» до Головного управління ДФС у Житомирській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - залишено без задоволення.
Не погоджуючись із судовими рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, Державне підприємство «Народницьке спеціалізоване лісове господарство» 27.10.2017 звернулося з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України.
Вказана касаційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
З 01.09.2015 набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору» від 22.05.2015 №484-VIII, яким внесено зміни до Закону України «Про судовий збір» від 08.07.2011 №3674-VI.
Відповідно до частини першої статті 4 вказаного Закону в чинній на момент подання касаційної скарги редакції, судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Відповідно до підпункту 3 пункту 3 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до адміністративного суду касаційної скарги на рішення суду ставка становить 120 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви.
Відповідно до частини п'ятої статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Як вбачається з поданої касаційної скарги, вимоги Кодексу в цій частині не виконано, документ про сплату судового збору до неї не додано.
Таким чином, позивачу необхідно сплатити судовий збір у розмірі, встановленому чинним на час подання касаційної скарги законодавством, та надати суду документ про його сплату.
Разом з тим, відповідно до частини п'ятої статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги додаються, зокрема, копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанцій.
Як вбачається з матеріалів поданої касаційної скарги, вимоги Кодексу в цій частині також не виконано, копії оскаржуваного судового рішення суду апеляційної інстанції до неї не додано.
Таким чином, позивачу необхідно надати суду копію оскаржуваного судового рішення суду апеляційної інстанції.
За таких обставин, касаційну скаргу необхідно залишити без руху та надати термін для усунення недоліків.
Керуючись ст. 213, ч. 3 ст. 214, ч. 1 ст. 108 КАС України, -
У Х В А Л И Л А :
1. Касаційну скаргу Державного підприємства «Народницьке спеціалізоване лісове господарство» на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 16.08.2017 та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 10.10.2017 у справі №806/2030/17 за позовом Державного підприємства «Народницьке спеціалізоване лісове господарство» до Головного управління ДФС у Житомирській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - залишити без руху.
2. Надати позивачу строк для усунення недоліків до 29.11.2017.
3. Направити позивачу копію ухвали для виконання.
Ухвала може бути переглянута Верховним Судом України в порядку, на підставі та у строки, передбачені статтями 235 - 2391 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Вищого адміністративного суду України Т.М. Шипуліна