
Справа №760/18680/17
Провадження № 3-7121/17
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
23 жовтня 2017 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Курова О.І., розглянувши матеріал про адміністративне правопорушення, що надійшли з Управління патрульної поліції в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, ІПН не відомий, за ст.ст. 173, 185 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії АА №326398 від 14.09.2017 року, ОСОБА_1, 14.09.2017 року о 02 год. 20 хв. на пл. Вокзальна, 1, вчинив хуліганські дії на вокзалі, на вимогу припинити зухвалу поведінку, лайку останній почав кидатися в бійку та неодноразові вимоги припинити правопорушення не реагував, тобто вчинив правопорушення, передбачене ст. 185 КУпАП.
Крім того, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії АА №326399 від 14.09.2017 року, ОСОБА_1, 14.09.2017 року о 02 год. 20 хв. на пл. Вокзальна, 1 ЖД «Вокзал» лаявся нецензурною лайкою в громадському місці, чим ображав честь та гідність інших людей, висловлювався нецензурною лайкою в бік охорони вокзалу та працівників кіоску, поводивши при цьому зухвало, тобто вчинив правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.
Таким чином, ОСОБА_1 своїми умисними діями, вчинив адміністративні правопорушення, передбачені ст.ст. 173, 185 КУпАП.
В судове засідання гр. ОСОБА_1 не з'явився, хоча про час та місце розгляду справи повідомлявся відповідно до вимог Закону, про причини неявки, які можуть бути визнані судом поважними, не повідомив, клопотання про відкладення розгляду справи до суду не надходили, тому відповідно до ст.268 КпАП України суд вважає необхідним розглянути справу у його відсутності.
Згідно ст.9 КпАП України адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права та свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Відповідно до ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколами про адміністративні правопорушення, протоколом про адміністративне затримання, рапортом інспектора поліції.
Отже, виходячи з наданих суду доказів, в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративних правопорушень, передбачених ст. 173 КУпАП, а саме - дрібне хуліганство та ст. 185 КУпАП, а саме - злісна непокора законній вимозі та розпорядженню поліцейського.
Відповідно до ст.34 КУпАП обставиною, що пом'якшує відповідальність за адміністративне правопорушення, не встановлено.
Відповідно до ст.35 КУпАП обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, не встановлено.
Оскільки адміністративна відповідальність за санкцією ст.185 КУпАП більша, ніж за ст.173 КУпАП, тому на підставі ст.36 КУпАП України ОСОБА_1 необхідно притягнути до відповідальності у межах санкції ст.185 КУпАП.
Враховуючи вищевикладене, характер вчиненого адміністративного правопорушення, його особу, матеріальний стан, за таких обставин, суд вважає справедливим та достатнім для виховання ОСОБА_1 з метою запобігання вчинення ним нових правопорушень накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.
Крім того, відповідно до ст.40-1 КпАП України підлягає стягненню з правопорушника судовий збір на користь держави.
Керуючись ст.ст.173, 185, 34, 35, 36, 40-1, 283, 284, 285 КпАП України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винним ОСОБА_1 за ст.ст. 173, 185 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 8 (вісім) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на користь держави, що становить 136 (сто тридцять шість) гривень, та підлягає сплаті за наступними реквізитами: рахунок отримувача: 31118106700010, одержувач УДК СУ у Солом`янському р-ні., код ЄДРПОУ 38050812, МФО 820019 .
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 320 (триста двадцять) грн. на користь держави, які підлягають сплаті на наступні реквізити: УДК СУ Солом'янського району м. Києва, код отримувача /код за ЄДРПОУ/: 38050812, рахунок отримувача: 312 122 067 000 10, банк отримувача: ГУ ДКУ у м. Києві, код банку отримувача /МФО/: 820019, код класифікації доходів бюджету: 22030101.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Солом'янський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Строк пред'явлення до виконання 3(три) місяці.
Суддя О.І. Курова