Рішення № 69712211, 12.10.2017, Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Дата ухвалення
12.10.2017
Номер справи
182/2786/17
Номер документу
69712211
Форма судочинства
Цивільне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Справа № 182/2786/17

Провадження № 2/0182/2536/2017

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

Іменем УКРАЇНИ

12.10.2017 м. Нікополь

Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:

головуючого - судді Рунчевої О.В.

секретаря - Власенко Ю.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду в м. Нікополі цивільну справу за позовом Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Нікопольської міської ради, Управління комунального майна Нікопольської міської ради до ОСОБА_1 про розірвання договору купівлі-продажу,-

встановив:

Нікопольська місцева прокуратура Дніпропетровської області 06.06.2017 року звернулася до суду з вищезазначеною позовною заявою, посилаючись на наступні обставини.

Нікопольською місцевою прокуратурою під час вивчення підстав представництва інтересів держави у суді встановлено, що рішеннями Нікопольської міської ради від 25.01.2008 № 23-22/V та № 24-22/V включено до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2008 році, а також визначено та затверджено спосіб приватизації «продаж на аукціоні» окремого індивідуально визначеного майна, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі, загальною площею 1758,1 кв.м., на АДРЕСА_1.

За результатами аукціону з продажу цих об'єктів комунальної власності, який було проведено Придніпровською товарною біржею 01 вересня 2008 року, ОСОБА_1 був визначений переможцем аукціону. За результатами аукціону між ОСОБА_1 та територіальною громадою м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, за яку діяв Комітет по управлінню комунальним майном, 10.09.2008 було укладено договір купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні: реєстровий № 2043 - про продаж 38/81 частин нежитлової будівлі, загальною площею 1758,1 кв.м., вартістю 691983,60 грн., у т.ч. ПДВ 115330,60 грн.

Згідно пункту 2.1. договору від 10.09.2008 покупець зобов'язаний внести протягом 10 днів з моменту нотаріального посвідчення договорів суму ПДВ та вартість об'єкта протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору. Строк оплати може бути продовжено ще до 30 календарних днів за умови сплати покупцем не менше 50 % від ціни продажу об'єкта приватизації.

Відповідно до п.4.8 Договру у разі несплати коштів за Об'єкт приватизації протягом 60 днів з моменту нотаріального посвідчення Договору покупець, позивач зобов'язаний сплатити неустойку у розмірі 20% від ціни, за яку продано Об'єкт приватизації. Неустойка сплачується протягом 20 календарних днів з моменту закінчення терміну сплати коштів за Об'єкт. У разі несплати неустойки в установлений термін на її суму нараховується пеня у розмірі подвійної ставки Національного Банку України за кожен день прострочення.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» відповідач за рахунок власних коштів на початку жовтня 2008 року своєчасно сплатив суму ПДВ і 50 % від ціни продажу об'єктів приватизації, у зв'язку з чим, за умовами договору, кінцевий термін оплати було продовжено до 07 листопада 2008 року.

30 червня 2009 року ОСОБА_1 звернувся до керівника Комітету по управлінню комунальним майном Нікопольської міської ради з заявою про внесення змін до договорів купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні, стосовно продовження кінцевого терміну сплати за придбані об'єкти приватизації. Але листом від 03 липня 2009 року йому було відмовлено у внесенні змін до договору, у зв'язку з чим ОСОБА_1 звернувся з позовом про внесення змін до вказаного Договору до суду.

Рішенням Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 23 липня 2009 року його позов був задоволений. Були внесені зміни до договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні, від 10.09.2008 реєстровий № 2043, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі на АДРЕСА_1, загальною площею 287,8 кв.м., укладеного між ФОП ОСОБА_1 та територіальною громадою м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, в інтересах якої діяв Комітет по управлінню комунальним майном, продовжено кінцевий термін сплати за придбаний об'єкт приватизації до 31 жовтня 2014 року. Вирішено застосування штрафних санкцій, передбачених п. 4.8. договору, розпочати після спливу кінцевого терміну сплати за придбані об'єкти приватизації.

Проте до вказаного терміну ОСОБА_1 кошти також не сплатив.

У червні 2015 року ОСОБА_1 знов звернувся до Управління комунального майна Нікопольської міської ради із заявою про внесення змін до договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні, від 10.09.2008р. реєстровий № 2043, стосовно продовження кінцевого терміну сплати за придбаний об'єкт приватизації. Але листом № 2775 від 03 липня 2015 року йому було відмовлено у зв'язку з чим ОСОБА_2, звернувся з позовом про внесення змін до вказаного Договору до суду.

Рішенням Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 11.12.2015 року по справі № 182/4722/15-ц позов ОСОБА_1 задоволено, внесено зміни до договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні, від 10 вересня 2008 року реєстровий № 2043, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі на АДРЕСА_1, загальною площею 1758,1 кв.м., укладеного між ФОП ОСОБА_1 та територіальною громадою м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, в інтересах якої діяв Комітет по управлінню комунальним майном, продовжити кінцевий термін сплати за придбаний об'єкт приватизації до 31 грудня 2020 року; изначено розпочати застосування штрафних санкцій, передбачених п. 4.8. договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі від 10 вересня 2008 року, після спливу кінцевого терміну сплати за придбані об'єкти приватизації.

Рішенням апеляційного суду Дніпропетровської області від 04.08.2016 року апеляційну скаргу Нікопольської місцевої прокуратури на рішення Нікопольського міськрайонного суду 11.12.2015 року задоволено у повному обсязі, рішення Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 11 грудня 2015 року скасовано та ухвалено нове рішення, яким позов ОСОБА_1 до Комітету по управлінню комунальним майном Нікопольської міської ради про зміну договору у зв'язку з істотною зміною обставин, залишено без задоволення. Вказане рішення набрало законної сили з моменту проголошення.

В подальшому Нікопольською місцевою прокуратурою 09.09.2016 року за № 114-3913 вих. 16 до Нікопольської міської ради направлено лист щодо заходів, вжитих Нікопольською міською радою та її виконавчими органами для стягнення заборгованості та розірвання договору купівлі-продажу укладеного за результатами приватизації майна з ОСОБА_1

Нікопольська міська рада листом № 11/15/0222-4861 від 15.09.2016 року повідомила, що на адресу ФОП ОСОБА_1, 13.09.2016 року направлено лист № 14/15/0219-4759, в якому йому запропоновано вжити заходи щодо оплати прострочених платежів та штрафних санкцій.

Нікопольською місцевою прокуратурою 28.04.2017 року за № 116-1771 вих. 17 до Нікопольської міської ради направлено лист стосовно надання ґрунтовної інформації щодо вжиття заходів для стягнення заборгованості та розірвання договору приватизації з ФОП ОСОБА_1

Нікопольська міська рада листом № 2514 від 18.05.2017 року повідомила, що на адресу ФОП ОСОБА_1, 13.09.2016 року направлено лист № 14/15/0219-4759, в якому йому запропоновано вжити заходи щодо оплати прострочених платежів та штрафних санкцій.

На даний час ОСОБА_1 кошти за вказаний об'єкт не сплачені, сума боргу за договором становить 270153,00 грн., чим грубо порушені умови договору та Закону України «про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».

Враховуючи положення Закону України «про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)». Договору, обставини невиконання відповідачем умов Договору щодо оплати у встановлений Договором строк вартості об'єкта приватизації, вказаний договір підлягає розірванню .

Таким чином, на протязі тривалого часу Нікопольською міською радою та її виконавчими органами не вжито жодних заходів для стягнення заборгованості та розірвання договору купівлі-продажу, укладеного за результатами приватизації майна з ОСОБА_1

На підставі викладеного Нікопольська місцева прокуратура Дніпропетровської області просить розірвати договір купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна, яку продано на аукціоні - частини нежитлової будівлі від 10 вересня 2008 року, реєстровий № 2043, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі на АДРЕСА_1, загальною площею 1758,1 кв.м., укладеного між ФОП ОСОБА_1, та територіальною громадою м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, в інтересах якої діяв Комітет по управлінню комунальним майном; зобов'язати ОСОБА_1 повернути за актом приймання-передачі Нікопольській міській раді частину нежитлової будівлі від 10 вересня 2008 року, реєстровий № 2043, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі на АДРЕСА_1, загальною площею 1758,1 кв.м.; стягнути з ОСОБА_1 на користь прокуратури Дніпропетровської області сплачений судовий збір у розмірі 3200 грн.

Від прокурора Нікопольської місцевої прокуратури, Ковальова А.В. на адресу суду надійшла заява, згідно якої просить проводити розгляд справи без фіксації судового процесу технічними засобами, проти винесення заочного рішення не заперечує.

Від представника Управління комунального майна Савельєвої С.Д. надійшла заява про розгляд справи без її участі та без фіксації судового процесу на засобах звукозапису, на задоволення позовних вимог наполягає, не заперечує проти винесення заочного рішення.

Відповідач у судове засідання не з'явився, був повідомлений належним чином про час та місце розгляду справи, про що свідчить поштове повідомлення, яке повернулося на адресу суду 14.07.2017 року у зв'язку з закінченням строку зберігання. Заяв про відкладення справи чи про розгляд справи за його відсутності від відповідача не надходило.

Суд на підставі ст. 224 ЦПК України розглянув справу заочно.

Вивчивши матеріали справи, дослідивши докази в їх сукупності, суд приходить до наступного.

Згідно ч. 3 ст. 131-1 Конституції України в Україні діє прокуратура, яка здійснює представництво інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.

Відповідно до ч. 3 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб'єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу.

Відповідно до ст. 45 ЦПК України, з метою представництва інтересів громадянина або держави в суді прокурор в межах повноважень, визначених законом, звертається до суду з позовною заявою, бере участь у розгляді справ за його позовами, а також може вступити за своєю ініціативою у справу, провадження у якій відкрито за позовом інших осіб, на будь-якій стадії її розгляду, подає апеляційну, касаційну скаргу, заяву про перегляд судового рішення Верховним Судом України, про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами.

Судом встановлено, що рішеннями Нікопольської міської ради від 25.01.2008 № 23-22/V та № 24-22/V включено до переліку об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2008 році, а також визначено та затверджено спосіб приватизації «продаж на аукціоні» окремого індивідуально визначеного майна, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі, загальною площею 1758,1 кв.м. на АДРЕСА_1.

За результатами аукціону з продажу цих об'єктів комунальної власності, який було проведено Придніпровською товарною біржею 01 вересня 2008 року, ОСОБА_1 був визначений переможцем аукціону. За результатами аукціону між ОСОБА_1 та територіальною громадою м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, за яку діяв Комітет по управлінню комунальним майном, 10.09.2008 було укладено договір купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні: реєстровий № 2043 - про продаж 38/81 частин нежитлової будівлі, загальною площею 1758,1 кв.м., вартістю 691983,60 грн., у т.ч. ПДВ 115330,60 грн. (а.с. 13-15).

Згідно пункту 2.1. договору від 10.09.2008 покупець зобов'язаний внести протягом 10 днів з моменту нотаріального посвідчення договорів суму ПДВ та вартість об'єкта протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору. Строк оплати може бути продовжено ще до 30 календарних днів за умови сплати покупцем не менше 50 % від ціни продажу об'єкта приватизації.

Відповідно до п.4.8 Договору у разі несплати коштів за Об'єкт приватизації протягом 60 днів з моменту нотаріального посвідчення Договору покупець, позивач зобов'язаний сплатити неустойку у розмірі 20% від ціни, за яку продано Об'єкт приватизації. Неустойка сплачується протягом 20 календарних днів з моменту закінчення терміну сплати коштів за Об'єкт. У разі несплати неустойки в установлений термін на її суму нараховується пеня у розмірі подвійної ставки Національного Банку України за кожен день прострочення.

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» відповідач за рахунок власних коштів на початку жовтня 2008 року своєчасно сплатив суму ПДВ і 50 % від ціни продажу об'єктів приватизації, у зв'язку з чим, за умовами договору, кінцевий термін оплати було продовжено до 07 листопада 2008 року.

30 червня 2009 року ОСОБА_1 звернувся до керівника Комітету по управлінню комунальним майном Нікопольської міської ради з заявою про внесення змін до договорів купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні, стосовно продовження кінцевого терміну сплати за придбані об'єкти приватизації. Але листом від 03 липня 2009 року йому було відмовлено у внесенні змін до договору, у зв'язку з чим ОСОБА_1 звернувся з позовом про внесення змін до вказаного Договору до суду.

Рішенням Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 23 липня 2009 року його позов був задоволений. Були внесені зміни до договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні, від 10.09.2008 реєстровий № 2043, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі на АДРЕСА_1, загальною площею 287,8 кв.м., укладеного між ФОП ОСОБА_1 та територіальною громадою м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, в інтересах якої діяв Комітет по управлінню комунальним майном, продовжено кінцевий термін сплати за придбаний об'єкт приватизації до 31 жовтня 2014 року. Вирішено застосування штрафних санкцій, передбачених п. 4.8. договору, розпочати після спливу кінцевого терміну сплати за придбані об'єкти приватизації.

Проте до вказаного терміну ОСОБА_1 кошти також не сплатив.

У червні 2015 року ОСОБА_1 знов звернувся до Управління комунального майна Нікопольської міської ради із заявою про внесення змін до договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні, від 10.09.2008р. реєстровий № 2043, стосовно продовження кінцевого терміну сплати за придбаний об'єкт приватизації. Але листом № 2775 від 03 липня 2015 року йому було відмовлено у зв'язку з чим ОСОБА_2, звернувся з позовом про внесення змін до вказаного Договору до суду.

Рішенням Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 11.12.2015 року по справі № 182/4722/15-ц позов ОСОБА_1 задоволено.

Внесено зміни до договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі, яку продано на аукціоні, від 10 вересня 2008 року реєстровий № 2043, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі на АДРЕСА_1, загальною площею 1758,1 кв.м., укладеного між ФОП ОСОБА_1 та територіальною громадою м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, в інтересах якої діяв Комітет по управлінню комунальним майном, продовжити кінцевий термін сплати за придбаний об'єкт приватизації до 31 грудня 2020 року. Визначено розпочати застосування штрафних санкцій, передбачених п. 4.8. договору купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна - частини нежитлової будівлі від 10 вересня 2008 року, після спливу кінцевого терміну сплати за придбані об'єкти приватизації.

Рішенням апеляційного суду Дніпропетровської області від 04.08.2016 року апеляційну скаргу Нікопольської місцевої прокуратури на рішення Нікопольського міськрайонного суду 11.12.2015 року задоволено у повному обсязі, рішення Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 11 грудня 2015 року скасовано та ухвалено нове рішення, яким позов ОСОБА_1 до Комітету по управлінню комунальним майном Нікопольської міської ради про зміну договору у зв'язку з істотною зміною обставин, залишено без задоволення. Вказане рішення набрало законної сили з моменту проголошення. (а.с. 10-12).

В подальшому Нікопольською місцевою прокуратурою 09.09.2016 року за № 114-3913 вих. 16 до Нікопольської міської ради направлено лист щодо заходів, вжитих Нікопольською міською радою та її виконавчими органами для стягнення заборгованості та розірвання договору купівлі-продажу укладеного за результатами приватизації майна з ОСОБА_1 (а.с. 18).

Нікопольська міська рада листом № 11/15/0222-4861 від 15.09.2016 року повідомила, що на адресу ФОП ОСОБА_1, 13.09.2016 року направлено лист № 14/15/0219-4759, в якому йому запропоновано вжити заходи щодо оплати прострочених платежів та штрафних санкцій. (а.с. 19-20).

Нікопольською місцевою прокуратурою 28.04.2017 року за № 116-1771 вих. 17 до Нікопольської міської ради направлено лист стосовно надання ґрунтовної інформації щодо вжиття заходів для стягнення заборгованості та розірвання договору приватизації з ФОП ОСОБА_1 (а.с. 21)

Нікопольська міська рада листом № 2514 від 18.05.2017 року повідомила, що на адресу ФОП ОСОБА_1, 13.09.2016 року направлено лист № 14/15/0219-4759, в якому йому запропоновано вжити заходи щодо оплати прострочених платежів та штрафних санкцій. (а.с. 23).

Згідно ч. 5 ст. 23 Закону України Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)» , Договір купівлі-продажу є підставою для внесення коштів у банківську установу на обумовлений договором рахунок як оплату за придбаний об'єкт приватизації.

Покупець зобов'язаний внести зазначені платежі протягом 30 календарних днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу. У разі несплати коштів протягом зазначеного строку покупець сплачує на користь державного органу приватизації неустойку в розмірі 20 відсотків ціни продажу об'єкта. У разі несплати коштів згідно з договором купівлі-продажу разом з неустойкою протягом наступних 30 днів договір підлягає розірванню.

Крім того, відповідно до абз. 2,3 ч. 1 ст. 27 Закону України Про приватизацію державного майна», укладення та внесення змін до договорів купівлі-продажу здійснюється відповідно до вимог законодавства. Зміни, що вносяться до договорів купівлі-продажу, укладених у процесі приватизації, здійснюються в порядку, що затверджується Фондом державного майна України, та не можуть передбачати: зменшення відповідальності покупця за невиконання ним зобов'язань; зменшення загального обсягу інвестицій, визначених договором купівлі-продажу.

Згідно ч. 8 ст. 23 Закону України Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», органи приватизації здійснюють контроль за виконанням покупцем умов договору купівлі-продажу, а в разі їх невиконання застосовують санкції, передбачені чинним законодавством, та можуть у встановленому порядку порушувати питання про розірвання договору.

Відповідно до ч. 2 ст. 651 ЦК України, договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом.

Згідно ст. 526 ЦК України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Згідно ст. 530 ЦК України, якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін).

Статтею 610 ЦК України, встановлено, що порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).

Відповідно до ч. ч. 1,2 ст. 612 ЦК України, боржник вважається боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов'язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом. Боржник, який прострочив виконання зобов'язання, відповідає перед кредитором за завдані простроченням збитки і за неможливість виконання, що випадково настала після прострочення.

Згідно ст. 625 ЦК України, боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов'язання.

На даний час ОСОБА_1 кошти за вказаний об'єкт не сплачені, сума боргу за договором становить 270153,00 грн., чим грубо порушені умови договору та Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».

Виходячи з зазначеного та враховуючи положення Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», умови договору, суд приходить до висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню у повному обсязі.

Також суд вважає, що на підставі ст. 88 ЦПК України з відповідача на користь позивача підлягає стягненню судовий збір у розмірі 3200 грн. 00 коп. (а. с.1).

Виходячи з викладеного та керуючись ст.ст. 10,11,60,88,209,212-215,218, 224-226 ЦПК України, ст.ст. 526, 530, 610, 612, 625, 651 ЦК України, ст.ст. 23 Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)»,-

вирішив:

Позовні вимоги Нікопольської місцевої прокуратури Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Нікопольської міської ради, управління комунального майна Нікопольської міської ради до ОСОБА_1 про розірвання договору купівлі-продажу задоволььнити.

Розірвати договір купівлі-продажу окремого індивідуально визначеного майна, яку продано на аукціоні - частини нежитлової будівлі від 10 вересня 2008 року, реєстровий № 2043, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі на АДРЕСА_1, загальною площею 1758,1 кв.м., укладеного між Фізичною особою підприємцем ОСОБА_1 та територіальною громадою м. Нікополя в особі Нікопольської міської ради, в інтересах якої діяв Комітет по управлінню комунальним майном.

Зобов'язати ОСОБА_1 повернути за актом приймання-передачі Нікопольській міській раді частину нежитлової будівлі від 10 вересня 2008 року, реєстровий № 2043, а саме 38/81 частин нежитлової будівлі на АДРЕСА_1, загальною площею 1758,1 кв.м.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь прокуратури Дніпропетровської області (490044, м. Дніпро, пр.. Д. Яворницького, 38 МФО 820172 р/р 35217020000291 в ДКСУ в м. Київ код за ЄДРПОУ 02909938) сплачений судовий збір у розмірі 3200 грн. 00 коп. (три тисячі двісті грн. 00 коп.).

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

На рішення може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Дніпропетровської області (м. Кривий Ріг) через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя: О. В. Рунчева