
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 жовтня 2017 р. Справа № 909/713/17
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Неверовська Л.М. , секретар судового засідання Андріїв Л.Я., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом: Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, вул. Дністровська, 28, м. Івано-Франківськ, 76019;
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий сервіс", АДРЕСА_1, 76018;
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: ОСОБА_1 комітету Івано-Франківської міської ради, вул. Грушевського, 21, м.Івано-Франківськ, 76004;
про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Івано-Франківська та додатку до нього в редакції запропонованій фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради;
за участю:
від позивача: ОСОБА_2 - представник, (довіреність № б/н від 20.07.17);
від відповідача: ОСОБА_3 - представник, (довіреність № 56 від 10.08.17);
від третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - ОСОБА_1 комітету Івано-Франківської міської ради: не з'явились.
ВСТАНОВИВ: Фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий сервіс" про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Івано-Франківська та додатку до нього в редакції запропонованій фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі з підстав, наведених у позовній заяві, просить суд позов задовольнити.
Позовні вимоги обґрунтовані невиконанням відповідачем обов'язку щодо укладення договору про пайову участь, передбаченого Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності".
Представник відповідача в судовому засіданні частково заперечив позовні вимоги з підстав, наведених у відзиві на позов вих.№45 від 11.10.17 (вх.№15881/17 від 11.10.17).
У відзиві зазначає про те, що з позовом не погоджується частково, а саме, в частині розміру пайового внеску, розрахунок якого було проведено з порушенням норм ч. 5 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", якою визначено, що величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування, з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва обєкта. Загальна кошторисна вартість будівництва торгового центру по вул. Дністровська, 5, замовником якого виступає ТзОВ "Торговий сервіс" становить 7391,106 тис. грн. згідно висновку Державного підприємства "Укрдержекспертиза".
Представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - ОСОБА_1 комітету Івано-Франківської міської ради в судове засідання не з'явився.
Розглянувши матеріали справи, вислухавши пояснення представників сторін, всебічно та повно з'ясувавши обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши в сукупності всі докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд встановив наступне.
31.12.2015 року між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю "Торговий сервіс" укладено договір №116 про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, згідно умов якого, замовник, що здійснює будівництво торгового центру по вул.Дністровська,5, в порядку та на умовах, визначених договором, бере участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська.
Відповідно до п.3.1. розрахунок попереднього розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до договору. Попередній розмір пайового внеску складає 655451 грн. 46 коп.
Згідно п. 3.3. договору, замовник сплачує 20 % попереднього розміру пайового внеску у сумі 131090 грн. 29 коп. протягом 30 робочих днів з моменту реєстрації договору.
Пунктом 3.4. визначено, що розрахунок остаточного розміру пайового внеску здійснюється відповідно до остаточного договору, який оформляється після затвердженого в установленому порядку архітектурно-технічного паспоту/технічного паспорту та загальної вартості будівництва.
Пунктом 3.5 визначено, що суму остаточного розміру пайового внеску замовник сплачує до прийняття обєкта в експлуатацію.
Як вбачається з декларації про готовність об'єкта до експлуатації №ІФ143171040858 від 14.04.17, відповідачем завершено будівництво торгового центру по вул. Дністровська, 5, м. Івано-Франківськ.
17.05.2017 року фінансове управління виконавчого комітету міської ради звернулось з листом №193/16.5-14/18в до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий сервіс", як замовника будівництва торгового центру на вул.Дністровська,5, з пропозицією (офертою) укласти остаточний договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, надавши проект такого договору з Додатком розрахунку розміру пайової участі, складеного відповідно до типового договору, передбаченого Положенням "Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста".
На лист позивача №193/16.5-14/18в 17.05.2017 р., відповідачем надано відповідь (лист №23 від 07.06.2017 р.), у якій зазначено про те, що загальна кошторисна вартість будівництва торгового центру по вул. Дністровська, 5, становить 7 млн. грн. (вказані дані містяться в Декларації про готовність обєкта до експлуатації), тому враховуючи положення статті 40 вище зазначеного Закону України, ТзОВ "Торговий сервіс" просило позивача провести перерахунок суми внеску та повторно направити вказані договори для підписання.
Однак, позивачем не було здійснено перерахунок суми пайового внеску з урахуванням кошторисної вартості об'єкта будівництва, а відповідачем, відповідно, не підписано договір в запропонованій позивачем редакції.
Правові та організаційні основи містобудівної діяльності в Україні визначені Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17.02.2011 № 3038-VІ.
Відповідно до частин 2-3 статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, крім випадків, передбачених частиною четвертою цієї статті. Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту полягає у перерахуванні замовником до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію до відповідного місцевого бюджету коштів для створення і розвитку зазначеної інфраструктури.
Статтею 1 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" визначено, що замовником є фізична або юридична особа, яка має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок) і подала в установленому законодавством порядку відповідну заяву.
Частиною 1 статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" встановлено, що порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту встановлюють органи місцевого самоврядування відповідно до цього Закону.
Рішенням Івано-Франківської міської ради від 18.10.2013 р. №1231-38 затверджено Положення "Про пайову участь замовників будівництва у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури міста" (далі - Положення).
За приписами п. 1.2 Положення, замовники будівництва залучаються до пайової участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста виключно на підставі укладених з виконавчим комітетом договорів про пайову участь.
Відповідно до п. 1.3 Положення замовник зобов'язаний повідомити виконавчий комітет про будь-які вчинені ним дії щодо забудови земельної ділянки, відповідно до діючого законодавства та звернутися про укладення Договору на пайову участь.
Договір про пайову участь укладається на підставі звернення Замовника будівництва на ім'я першого заступника міського голови та вихідних даних на проектування обєктів містобудування (технічних умов та містобудівних умов і обмежень (п. 4.4 Положення).
Згідно абз. 1 ч. 9 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" договір про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту укладається не пізніше ніж через 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію.
Приписами статті 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" встановлено обов'язок замовника будівництва прийняти пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту, який реалізується шляхом укладення відповідного договору в порядку, визначеному Законом та деталізованому актом органу місцевого самоврядування. Правовий аналіз частин 8 та 9 у сукупності з іншими положеннями цієї статті Закону дозволяє дійти висновку про те, що обов'язок щодо ініціювання укладення такого договору покладено саме на замовника будівництва, оскільки пов'язується з його зверненням до органу місцевого самоврядування.
Такий договір має бути укладеним в обов'язковому порядку, в межах строку, встановленого ч. 9 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". Неукладення договору свідчить про недотримання вимог законодавства і має наслідком порушення прав та інтересів відповідної територіальної громади.
Строк визначений Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" та Положенням про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (у 15 робочих днів з дня реєстрації звернення замовника про його укладення, але до прийняття об'єкта в експлуатацію), встановлений саме для добровільного виконання стороною обов'язку, і не виконання такого зобов'язання не звільняє замовника від укладення договору, адже невиконання замовником обов'язку, передбаченого Законом, не може надавати йому переваг перед замовником, що виконав обов'язок. Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності" передбачає обов'язок усіх замовників прийняти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури (крім тих, яких цей закон звільняє від участі у створенні інфраструктури), отже прийняття участі у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Івано-Франківська залишається обов'язковим для Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий сервіс".
Вказаної правової позиції дотримується Верховний суд України у постанові від 16.11.2016 р. по справі № 922/5937/15.
Як вбачається з матеріалів справи, об'єкт будівництва - торговий центр по вул.Дністровська, 5, м. Івано-Франківськ введено в експлуатацію, що підтверджується Декларацією про готовність об'єкта до експлуатації №ІФ143171040858 від 14.04.17р.
Пунктом 1.4. Положення встановлено, що в разі, якщо замовник не звернувся про укладення договору та не підписав у встановлений термін, виконавчий комітет та/або фінансове управління вправі подати позовну заяву про укладення договору у судовому порядку.
Відповідно до пункту 7.3. Положення визначено, що в разі відсутності звернення замовника щодо укладення договору про пайову участь в строк, передбачений п. 9 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" виконавчий комітет або фінансове управління вживає всіх необхідних заходів про укладення договору, в тому числі і після введення об'єкта в експлуатацію.
Частинами 5 та 6 статті 40 "Про регулювання містобудівної діяльності" передбачено, що величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.
Визначення та методика розрахунку розміру пайових внесків врегульовані в розділі 6 Положення. Розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту та порядок її сплати визначається в залежності від категорії об'єктів містобудування та відповідно до типового договору укладеного з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури) та на основі вартості будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування. Вартість будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування не може бути нижчою за загальну кошторисну вартість будівництва об'єкту: 7 відсотків вартості будівництва об'єкта містобудування - для нежитлових будівель та споруд, 4 відсотки вартості будівництва об'єкта містобудування - для житлових будинків. Загальна кошторисна вартість будівництва об'єкта, при її наявності повинна мати висновок Державної інвестиційної експертизи. (п.6.2. Положення).
В п.2.10. Положення визначено, що вартість будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування величина, яка визначається множенням показника опосередкованої вартості спорудження 1 м. кв. житла/нежитлових будівель та споруд (без урахування ПДВ), що діє на момент складання проекту договору на загальну площу, та доведена Мінрегіонбудом, або визначається на основі нормативів для одиниці створеної потужності, затверджених рішенням міської ради. Вартість будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування не може бути нижчою за загальну кошторисну вартість будівництва обєкту.
Загальна кошторисна вартість будівництва (реконструкції) обєкта містобудування величина, визначена згідно з державними будівельними нормами, без урахування витрат з придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішньо- та позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій та повинна мати висновок ДП "Укрдержбудекспертизи", або його філій.
Розмір пайового внеску в проекті договору про пайову участь, який фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради просить визнати укладеним, визначений на основі опосередкованої вартості спорудження 1 м.кв. об'єкту в Івано-Франківській області встановленого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.10.2016 р. №283 у розмірі 7769 грн. 17 коп. (без ПДВ).
Відповідно до поданого позивачем розрахунку загальний розмір пайового внеску складає 2057625 грн. 83 коп.
Також у розрахунку зазначено про часткову сплату пайового внеску в сумі 140000 грн. З урахуванням вказаної оплати, розмір пайової участі визначено в сумі 1917625 грн. 83 коп.
Таким чином, запропонована позивачем редакція договору містить істотні умови договору та відповідає нормам чинного законодавства, крім розміру пайового внеску.
При цьому, суд зазначає про те, що орган місцевого самоврядування відповідно до ч. 1 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" вправі визначати тільки порядок залучення, порядок розрахунку розміру і порядок використання коштів пайової участі, однак в жодному випадку не має права змінювати методику розрахунку розміру пайового внеску.
Аналогічної правової позиції дотримується Вищий господарський суд України у постанові від 29.11.2017 р. по справі № 909/525/16.
Як вбачається з матеріалів справи, згідно експертної оцінки щодо розгляду кошторисної частини проектної документації складеної на основі робочого проекту "Нове будівництво. Торговий центр на вул.Дністровська, 5 в м. Івано-Франківську (загальнобудівельні роботи)", виконаної філією Державного підприємства "Укрдержекспертиза" в Івано-Франківській області, загальна кошторисна вартість будівництва у поточних цінах на 28.08.17 складає 7391106 грн.
З огляду на наведене, розмір пайової участі відповідача має розраховуватись виходячи з кошторисної вартості будівництва, що становить 7391106 грн.
Відповідно до п. 6.2.1 Положення, для нежитлових будівель та споруд передбачений пайовий внесок у розмірі 7% вартості будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування.
7 % вартості будівництва об'єкта містобудування (кошторисної вартості) - торгового центру на вул.Дністровська, 5, м. Івано-Франківськ становить 517377 грн. 42 коп.
Враховуючи те, що в наданому позивачем розрахунку розміру пайової участі враховано сплачену відповідачем суму грошових кошів в розмірі 140000 грн., суд вважає за доцільне також врахувати дану суму в розрахунок розміру пайового внеску, що підлягає сплаті відповідачем.
Таким чином, загальний розмір пайового внеску, з врахуванням вказаної оплати становить 377377 грн. 42 коп. (517377 грн. 42 коп. - 140000 грн.).
Виходячи з наведеного, до п.п. 3.2., 3.3. договору слід внести зміни щодо визначення розміру пайової участі.
Згідно абз. 3 п. 6.2.2. Положення, 70% поступлень спрямовується на соціальну інфраструктуру міста та 30% на інженерно-транспортну інфраструктуру міста.
Отже, 264164 грн. 19 коп. слід спрямувати на соціальну інфраструктуру міста та 113213 грн. 23 коп. - на інженерно-транспортну інфраструктуру міста.
Відповідно до пункту 9.9. постанови пленуму Вищого господарського кодексу України №6 від 23.03.2012 р. "Про судове рішення" у рішенні про спонукання укласти договір господарські суди повинні зазначати умови, на яких сторони зобов'язані укласти договір, з посиланням на поданий позивачем проект цього договору, наприклад: "Вважати договір (найменування договору) укладеним на умовах поданого (найменування позивача) проекту цього договору", а в разі необхідності - з викладенням у рішенні умов (пунктів) договору повністю або в певній частині. Якщо ж умови (пункти) поданого позивачем проекту договору судом прийнято лише в певній частині, то решта умов (пунктів), до яких вносяться зміни порівняно з проектом, викладається в резолютивній частині судового рішення.
Враховуючи вищевикладене, суд прийшов до висновку, що відповідно до ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" відповідач, як замовник будівництва, зобов'язаний прийняти участь у створенні та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури населеного пункту, а отже, зобов'язаний укласти відповідний договір в редакції фінансового управління, за винятком розміру пайової участі.
Вирішуючи питання розподілу судового збору суд керується ст. 49 Господарського процесуального кодексу України, у спорах, що виникають при укладанні, зміні та розірванні договорів, - на сторону, яка безпідставно ухиляється від прийняття пропозицій іншої сторони, або на обидві сторони, якщо господарським судом відхилено частину пропозицій кожної із сторін.
Зважаючи на те, що спір виник внаслідок неправильних дій відповідача, судовий збір слід покласти на відповідача.
Керуючись Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності", ст.ст. 33,49, ст. ст. 82 -85 Господарського процесуального кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
позов фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий сервіс" за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача ОСОБА_1 комітету Івано-Франківської міської ради про спонукання до укладення договору про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Івано-Франківська та додатку до нього в редакції запропонованій фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради задовольнити частково.
Визнати укладеним договір про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Івано-Франківська між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради (м.Івано-Франківськ вул.Грушевського,21, ідентифікаційний код 04054346), фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (м.Івано-Франківськ вул.Дністровська,28, ідентифікаційний код 02314062) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Торговий сервіс" (АДРЕСА_2, ідентифікаційний код 31790495) у наступній редакції:
"ДОГОВІР № _
про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку
інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
м. Івано-Франківськ ___201 р.
ОСОБА_1 комітет Івано-Франківської міської ради (далі Виконком) в особі заступника міського голови ОСОБА_4, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста» (сторона 1), фінансове управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (далі Фінансове управління) в особі начальника ОСОБА_5, що діє на підставі Положення «Про фінансове управління виконавчого комітету міської ради» (сторона 2) з однієї сторони, та товариство з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ СЕРВІС» (далі Замовник) в особі директора ОСОБА_6, (далі Замовник) що діє на підставі Статуту (сторона 3), з іншої сторони, а разом надалі Сторони, у відповідності до Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста», а також беручи до уваги те, що Замовник у відповідності до Закону України Про регулювання містобудівної діяльності зобовязаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська, констатуючи, що правовідносини, які виникають за цим Договором, є майново-господарськими зобовязаннями і обовязковими до виконання, уклали цей договір про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста (далі Договір) про наступне:
1.Предмет Договору
1.1. За цим Договором Замовник, що здійснює будівництво торгового центру на вул. Дністровській, 5, в порядку та на умовах, визначених Договором, бере участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Івано-Франківська.
1.2. Земельна ділянка, на якій здійснюється будівництво обєкта, розташована за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 5, державний акт на право власності від 21.02.2008 року, серія ЯЕ №849481.
2.Обовязки сторін
2.1. Замовник зобовязується сплатити пайовий внесок у розмірі та у терміни, визначені Договором.
2.2. Виконком зобовязується використати кошти отримані від Замовника на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.
3.Розмір і порядок сплати пайового внеску
3.1. Розрахунок розміру пайового внеску здійснюється відповідно до додатку 1 до Договору.
3.2 Величина пайового внеску визначена на підставі загальної кошторисної вартості будівництва визначеної згідно будівельних норм, державних стандартів і правил, та становить 7391106 грн.
3.3 Замовник сплачує пайову участь у сумі 377377,42 грн. в 7-денний термін з моменту реєстрації Договору.
4.Строк дії Договору
4.1.Договір набуває чинності з моменту його реєстрації і діє до моменту повного виконання умов Договору.
5.Відповідальність сторін
5.1.При простроченні платежу, визначеного пунктом 3.3 Договору, Замовник сплачує до міського бюджету суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, три проценти річних від простроченої суми та пеню у розмірі 120 % річних облікової ставки НБУ, що діє у період, за який нараховується пеня, від суми заборгованості за кожний прострочений день.
5.2.Спори, повязані з пайовою участю (внеском) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, вирішуються комісією з питань визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, в іншому випадку в судовому порядку, згідно чинного законодавства.
6.Інші умови
6.1.Тлумачення термінів Договору здійснюється згідно Положення «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста».
6.2.Зміни до Договору можуть бути внесені за взаємною згодою сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору, у разі невиконання пункту 3.3, з урахуванням пункту 5.1, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, про що повідомляє Замовника.
6.3.Зміни до Договору оформляються додатком, який є його невідємною частиною і мають однакову юридичну силу, якщо вони викладені в письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками сторін. В разі невиконання пункту 3.3 з урахуванням пункту 5.1 Договору, Виконком та/або Фінансове управління здійснює перерахування пайового внеску в односторонньому порядку, оформляючи додатком, про що повідомляє замовника.
6.4.Усі правовідносини, що виникають у звязку з виконанням умов Договору та не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.
6.5.Договір складений на 3-х сторінках у 2-х примірниках, кожний із яких має однакову юридичну сили.
Місцезнаходження та реквізити сторін
ОСОБА_1 комітет Івано-Франківської ТзОВ «ТОРГОВИЙ СЕРВІС»
міської ради м. Івано-Франківськ
м. Івано-Франківськ вул. Академіка Гнатюка, 13/5
вул. Грушевського, 21,
тел.556515
Одержувач платежу:
міський бюджет м. Івано-Франківська Ідентифікаційний код 31790495
24170000
код: 37952250
р/р: 31511921700002
МФО: 836014
УДКСУ в м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на інженерно-транспортну
та соціальну інфраструктуру міста
Виконком______/ОСОБА_4/ Замовник__/ОСОБА_6/
МП МП
Фінансове управління виконавчого комітету
Івано-Франківської міської ради
м. Івано-Франківськ
вул. Дністровська, 28
тел. 785005
Фінансове управління______/ОСОБА_5/
МП
Додаток
до Договору №_ від "___" _____ 201 р.
про пайову участь замовників будівництва у
створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста
Розрахунок розміру пайової участі
(остаточний)
Об'єкт: торговий центр на вул.Дністровській, 5
Загальна кошторисна вартість
визначена згідно будівельними нормами,
державними стандартами і правилами, грн. 7 391 106
Площа об'єкта будівництва, м. кв. (нежитло) 3 783,50
Відсоток, передбачений п.6.2.1 Положення "Про
пайову участь замовників будівництва у створенні
і розвитку інженерно-транспортної та соціальної
інфраструктури міста" від 18.10.2013 року (нежитло) 7
Розмір пайової участі, грн. 517 377,42
Сплачено на розвиток інфраструктури міста, грн. 140 000,00
Розмір пайової участі всього, грн. 377 377,42
Розмір пайової участі на соціальну інфраструктуру
міста, грн. 264 164,19
Розмір пайової участі на інженерно-транспортну
інфраструктуру міста, грн. 113 213, 23
Одержувач платежу:
МБ м. Івано-Франківськ
24170000
код: 37952250
р/р: 31511921700002
МФО: 836014
УДКСУ в м. Івано-Франківську
Призначення платежу:
на інженерно-транспортну та соціальну
інфраструктуру міста
Виконком____/ОСОБА_4/ Замовник_____/ОСОБА_6/
Фінансове управління__/ОСОБА_5/"
В решті позову відмовити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Торговий сервіс", АДРЕСА_1, 76018 (ідентифікаційний код 31790495) на користь Фінансового управління виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, вул. Дністровська, 28, м. Івано-Франківськ, (ідентифікаційний код 02314062) 1600 (одну тисячу шістсот) грн. судового збору, про що видати наказ після набрання рішенням законної сили.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.
Повне рішення складено 17.10.17
Суддя Неверовська Л.М.