
Головуючий у 1 інстанції - Чиркін С.М
Суддя-доповідач - Міронова Галина Михайлівна
ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 вересня 2017 року справа №812/482/17
приміщення суду за адресою: 84301, м. Краматорськ вул. Марата, 15
Донецький апеляційний адміністративний суд у складі колегії: головуючого судді Міронової Г.М., суддів: Сіваченка І.В., Чебанова О.О., секретаря судового засідання Святодух О.Б., за участю представника відповідача Кравченко М.С., розглянув у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Сталь" на постанову Луганського окружного адміністративного суду від 13 липня 2017 р. у справі № 812/482/17 за позовом Приватного акціонерного товариства "Сталь" до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального Головного управління ДФС, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання противоправними та скасування податкових повідомлень-рішень,
ВСТАНОВИВ:
Приватне акціонерне товариства "Сталь" 29.03.2017 року звернулось до суду з позовом, в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог, просило суд: визнати протиправними та скасувати: податкові повідомлення-рішення від 31.10.2016 року № 0000264000, від 22.11.2016 року № 0000804000, № 0000774000, № 0000854000, № 0000824000, № 0000784000, № 0000834000, № 0000764000, № 0000844000, № 0000864000, № 0000874000, № 0000814000, № 0000794000; вирішити питання судових ви трат (т. 1 а.с. 3-10, 81-84).
Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 13 липня 2017 року у справі № 812/482/17 у задоволенні позовних вимог відмовлено.
Не погодившись з таким рішенням суду першої інстанції, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нову, якою задовольнити позовні вимоги у повному обсязі.
В обґрунтування апеляційної скарги апелянт вказує на те, що Указом Президента України від 14.04.2014 року № 405/2014 введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України». Згідно з абз. 1 ст. 1 Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», періодом проведення антитерористичної операції є час між датою набрання чинності Указом Президента України від 13 квітня 2014 року та датою набрання чинності Указом Президента України про завершення проведення антитерористичної операції або військових дій на території України. Територія проведення антитерористичної операції - територія України, на якій розташовані населені пункти, визначені у затвердженому Кабінетом Міністрів України переліку, де проводилася антитерористична операція, розпочата відповідно до Указу Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" від 14 квітня 2014 року № 405/2014.
З моменту реєстрації позивача як юридичної особи та до липня 2015 року підприємство було зареєстровано в Луганській області за адресою - м. Луганськ, вул. Фрунзе, 107 Д. З липня 2015 року позивач зареєстрований у м. Сєвєродонецьку. Місто Луганськ та місто Сєвєродонецьк входять до переліку населених пунктів України, в яких проводилася АТО. Указ Президента України про завершення проведення антитерористичної операції відсутній.
Також, згідно з п.п. 5.4 п. 5 Порядку застосування норм пунктів 102.6-102.7 статті 102 ПК України, підтвердженням відсутності можливості у платника податків подати у граничний строк податкові декларації пов'язаної з обмеженою свободою пересування у зв'язку з ув'язненням чи полоном на території інших держав або внаслідок інших обставин непереборної сили є підтвердження Торгово-промислової палати України про настання обставин непереборної сили на території України.
Абз. 2 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, що у рамках здійснення заходів, передбачених Законом України № 1669 суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, на період її проведення звільняються від відповідальності за недотримання строків, передбачених для подання фінансової звітності.
Сертифікати ТПП України № 614 від 23.09.2014 року та № 615 від 23.09.2014 року є такими, що прийняті відповідно до законодавства, та містять в собі відомості, визначені розділом 6 Регламенту ТПП, який діяв на момент видачі сертифікатів. Ані в Законі України «Про Торгово-промислові палати в Україні», ані у зазначеному вище Регламенті не міститься обмежень щодо строку дії сертифікату про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили).
Звертає увагу суду, що ані в Податковому кодексі України, ані в Порядку № 1044, ані в інших законодавчих актах України не передбачено обов'язку платника податків повідомляти конролюючі органи про настання форс-мажорних обставин до їх закінчення.
Представник позивача до суду не прибув, про розгляд справи був повідомлений належним чином.
Представник відповідача проти доводів апеляційної скарги заперечував.
Відповідно до ч. 1 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.
Колегія суддів, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи апеляційної скарги, пояснення представника відповідача, надані заперечення, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає за необхідне вимоги, викладені в апеляційній скарзі, задовольнити частково, а постанову суду першої інстанції скасувати, з наступних підстав.
Судами першої та апеляційної інстанцій встановлено, що Публічне акціонерне товариство «Сталь» (код ЄДРПОУ 13386478), зареєстрований як юридична особа 15.12.1993 № 13821200000002306, з місцем знаходження: Луганська область, м. Луганськ, вул. Фрунзе, буд. 107-Д (т.1 а.с. 14-18).
12 травня 2017 року відбулася державна реєстрація зміни повного та скороченого найменування Позивача на Приватне акціонерне товариство «Сталь» (ПрАТ «Сталь»), що підтверджено витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 12.05.2017 (т.1 а.с. 124-131).
22.07.2015 реєстраційною службою Сєвєродонецького міського управління юстиції Луганської області до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесені відомості щодо зміни місцезнаходження позивача. З 22.07.2015 місцезнаходженням Позивача - Приватного акціонерного товариства «Сталь», є: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, буд. 72 (т.1 а.с. 130).
З інформації, зазначеної у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, вбачається, що 16.05.2017 внесено запис про припинення Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління ДФС, Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби відповідно до приписів постанови Кабінету Міністрів України від 30 березня 2016 року № 247 «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби», статі 104 Цивільного кодексу України є правонаступником усіх прав та обов'язків Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального головного управління ДФС (т.1 а.с. 110-111) .
10 жовтня 2016 року головним державним ревізором - інспектором відділу податкового супроводження сфери матеріального виробництва СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС проведено камеральну перевірку податкової декларації з податку на додану вартість ПАТ «Сталь» за грудень 2014 року, за результатами якої складено акт від 10.10.2016 № 32/28-05-40/13386478. Дані камеральної перевірки свідчать про несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за грудень 2014 року, а саме: декларація з податку на додану вартість за грудень 2014 року з граничним строком подання до 20 січня 2015 року подано до органу ДФС 18 червня 2015 року, за що пунктом 120.1 статті 120 Податкового кодексу України передбачена відповідальність платника (т.1 а.с. 86).
31.10.2016 до платника на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України податковим повідомленням-рішенням від 31.10.2016 № 0000264000 було застосовано штраф у розмірі 170,00 грн (т.1 а.с. 85).
Не погодившись із зазначеним податковим повідомленням-рішенням, позивач подав скарги, які рішеннями від 12.01.2017 № 1932/10/28-10-10-4-33 та від 24.03.2017 № 5924/6/99-99-11-03-01-25 Офісу великих платників податків ДФС, Державної фіскальної служби залишені без розгляду, а рішення від 31.10.2016 № 0000264000 без змін (т.1 а.с. 88-96).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 56/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за серпень 2014 року від 19.02.2015 № 9080787939 з граничним терміном подання 22.09.2014, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000804000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 19-22).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 57/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за вересень 2014 року від 05.03.2015 № 9081554831 з граничним терміном подання 20.10.2014, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000774000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 23-26).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 58/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за жовтень 2014 року від 10.04.2015 № 9081775253 з граничним терміном подання 20.11.2014, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000854000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 27-30).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 59/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за листопад 2014 року від 10.05.2015 № 9081904616 з граничним терміном подання 20.12.2014, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000824000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 31-34).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 60/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за січень 2015 року від 19.06.2015 № 9128309193 з граничним терміном подання 20.02.2015, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000784000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 35-38).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 61/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за лютий 2015 року від 23.06.2015 № 9130823489 з граничним терміном подання 20.03.2015, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000834000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 39-42).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 62/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за березень 2015 року від 02.07.2015 № 9137930248 з граничним терміном подання 20.04.2015, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000764000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 43-46).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 63/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за квітень 2015 року від 15.07.2015 № 9147560738 з граничним терміном подання 20.05.2015, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000844000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 47-50).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 64/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за травень 2015 року від 19.08.2015 № 9174665138 з граничним терміном подання 22.06.2015, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000864000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 51-54).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 65/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на додану вартість за червень 2015 року від 20.08.2015 № 9175304437 з граничним терміном подання 20.07.2015, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000874000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на додану вартість» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 55-58).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 66/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на прибуток приватних підприємств за 2014 рік від 03.03.2016 з граничним терміном подання 02.03.2015, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000814000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на прибуток приватних підприємств» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 59-62).
На підставі інформації, зазначеній в акті камеральної перевірки податкової звітності з податку на додану вартість від 31 жовтня 2016 року № 67/28-05-40/13386478, якою встановлені порушення платником податків підпункту 49.18.1 пункту 49.18 статті 49 ПК України несвоєчасне подання податкової звітності з податку на прибуток приватних підприємств за 2015 рік від 11.03.2016 з граничним терміном подання 29.02.2016, СДПІ з ОВП у м. Луганську ГУ ДФС податковим повідомленням-рішенням від 22 листопада 2016 року № 0000794000 на підставі пункту 120.1 статті 120 ПК України застосовано штрафні (фінансові) санкції за платежем «податок на прибуток приватних підприємств» в розмірі 1020,00 грн (т.1 а.с. 63-66).
Спірним питанням цієї справи є правомірність застосування до позивача штрафних санкцій, що передбачені пунктом 120.1 статті 120 Податкового кодексу України, за несвоєчасне подання податкових декларацій.
Порушення термінів подання податкових декларацій позивачем не заперечується.
Колегія суддів не погоджується з висновком суду першої інстанції щодо відмови у задоволенні позовних вимог Приватного акціонерного товариства «Донецьксталь»-металургійний завод» у повному обсязі з огляду на наступне.
Суд першої інстанції не врахував наявність сертифікатів (висновків) від 23.09.2014, якими засвідчені форс-мажорні обставини для підприємства з 14 липня 2014 року із визначенням юридичної адреси м. Луганськ, вказуючи на те, що з 22.07.2015 року позивач зареєстрований у м. Сєвєродонецьку.
Колегія суддів звертає увагу, що рішенням президії Торгово-промислової палати України 18 грудня 2014 року N 44(5) затверджено Регламент засвідчення Торгово-промисловою палатою України та регіональними торгово-промисловими палатами форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) ( далі - Регламент) в новій редакції.
Пунктом 3.1. форс-мажорними обставинами (обставинами непереборної сили) є надзвичайні та невідворотні обставини, що об'єктивно унеможливлюють виконання зобов'язань, передбачених умовами договору (контракту, угоди тощо), обов'язків згідно із законодавчими та іншими нормативними актами, а саме: загроза війни, збройний конфлікт або серйозна погроза такого конфлікту, включаючи, але не обмежуючись ворожими атаками, блокадами, військовим ембарго, дії іноземного ворога, загальна військова мобілізація, військові дії, оголошена та неоголошена війна, дії суспільного ворога, збурення, акти тероризму, диверсії, піратство, безлади, вторгнення, блокада, революція, заколот, повстання, масові заворушення, введення комендантської години, експропріація, примусове вилучення, захоплення підприємств, реквізиція, громадська демонстрація, блокада, страйк, аварія, протиправні дії третіх осіб, пожежа, вибух, тривалі перерви в роботі транспорту, регламентовані умовами відповідних рішень та актами державних органів влади, закриття морських проток, ембарго, заборона (обмеження) експорту/імпорту тощо, а також викликані винятковими погодними умовами і стихійним лихом, а саме: епідемія, сильний шторм, циклон, ураган, торнадо, буревій, повінь, нагромадження снігу, ожеледь, град, заморозки, замерзання моря, проток, портів, перевалів, землетрус, блискавка, пожежа, посуха, просідання і зсув ґрунту, інші стихійні лиха тощо.
У пункті 6.2. Регламенту форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) засвідчуються за зверненням суб'єктів господарської діяльності та фізичних осіб по кожному окремому договору, податковим та/чи іншим зобов'язанням/обов'язком, виконання яких настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання яких стало неможливим через наявність зазначених обставин.
На переконання суду з урахуванням і принципу дії нормативно-правових актів в часі зміни в законодавчих актах не можна розповсюдити на обставини, що виникли до їх прийняття. Тобто, саме з переміщенням до м. Сєвєродонецька і реєстрації змін в статуті підприємства щодо юридичної адреси позивач повинен був звернутися до Торгово-промислової палати України про надання сертифікатів (висновків) із засвідченням форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) за приписами Регламенту в новій редакції.
Таким чином, позовні вимоги позивача про скасування податкових повідомлень - рішень щодо періоду вересень 2014 - травень 2015 підлягають задоволенню з огляду на вимоги Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції».
Згідно п. 1 ст. 71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Враховуючи наведене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції при постановленні оскаржуваного рішення допустив часткове порушення норм матеріального і процесуального права, у зв'язку з чим постанова підлягає скасуванню із прийняттям нового рішення.
Розподіл судових витрат здійснюється відповідно до частини 3 статті 94 КАС України.
З огляду на вищезазначене та керуючись ст. ст. 87, 94, 195, 196, п. 3 ч. 1 ст. 198, п. 4 ч.1 ст. 202, 207, 211, 254 КАС України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Сталь" - задовольнити частково.
Постанову Луганського окружного адміністративного суду від 13 липня 2017 р. у справі № 812/482/17 - скасувати.
Прийняти нову постанову.
Позовні вимоги Приватного акціонерного товариства "Сталь" до Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників у м. Луганську Міжрегіонального Головного управління ДФС, Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання противоправними та скасування податкових повідомлень-рішень - задовольнити частково.
Визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення рішення:
-№ 0000264000 від 31.10.2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 170 грн.;
-№ 0000804000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.;
-№ 0000774000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.;
-№ 0000854000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.;
-№ 0000824000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.;
-№ 0000784000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.;
-№ 0000834000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.;
-№ 0000764000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.;
-№ 0000844000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.;
-№ 0000864000 від 22 листопада 2016 року, яким застосовано штраф у розмірі 1020 грн.
В задоволенні решти позовних вимог - відмовити.
Стягнути на користь Приватного акціонерного товариства "Сталь" (код ЄДРПОУ 13386478, місцезнаходження - 93404, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, вул. Енергетиків, 54) за рахунок бюджетних асигнувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (код ЄДРПОУ - 39440996, місцезнаходження - 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 11г) витрати по сплаті судового збору у розмірі 2326 (дві тисячі триста двадцять шість) гривень 15 коп.
Постанова суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили до Вищого адміністративного суду України, а в разі складення в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі.
Повний текст виготовлений 15 вересня 2017 року.
Головуючий суддя: Г.М. Міронова
Судді: І.В. Сіваченко
О.О. Чебанов