Єдиний державний реєстр судових рішень ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ
ПОСТАНОВА
Іменем України
28.10.09Справа №2а-1637/09/2770
м. Севастополь
10 год. 50 хв.
Окружний адміністративний суд міста Севастополя в складі:
головуючого судді - Водяхіна С.А.;
при секретарі - Сінгаєвської І.С.,
з участю: представника позивача - Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя - Мішуткіна М.В., довіреність № 403/10/10 від 22.01.08 видана ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя, службове посвідчення УСВ № 026385, видано 22.11.2007 р.;
представник відповідача Підприємства об'єднання громадян "Велбі" Севастопольської міської організації ВАПІ – не з’явився,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Севастополі адміністративну справу за позовомДержавної податкової інспекції у Балаклавському районі м. СевастополядоПідприємства об'єднання громадян "Велбі" Севастопольської міської організації ВАПІ про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
Державна податкова інспекція у Балаклавському районі м. Севастополя звернулася до суду з адміністративним позовом до Підприємства об’єднання громадян «Велбі» Севастопольської міської організації ВАПІ про стягнення заборгованості з податку на додану вартість, податку з прибутку, штрафних санкцій за порушення касової дисципліни та податку з доходів фізичних осіб.
Вимоги позивач обґрунтував порушенням відповідачем законодавства про систему оподаткування, про податок на додану вартість, порядку погашення заборгованості платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав в повному обсязі з підстав, викладених у позовній заяві, наполягав на задоволенні позову.
Відповідач Підприємство об’єднання громадян «Велбі» Севастопольської міської організації ВАПІ повноважного представника в судове засідання не направив, про день, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неприбуття або поважність причин неприбуття суду не повідомив.
Визнаючи наявні матеріали справи достатніми для вирішення спору, суд в силу ст. 128 КАС України, вважає за можливе розглянути справу у відсутність представника відповідача.
Суд, заслухавши пояснення представника позивача, встановивши обставини по справі, дослідивши матеріали справи вважає позов таким, що підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 17 КАС України, до компетенції адміністративних судів входить розгляд спорів за зверненням суб’єктів владних повноважень у випадках, встановлених законом.
Відповідно до ст. 4 Закону України «Про державну податкову службу в Україні», від 04.12.90р. № 509 Державна податкова адміністрація України є центральним органом виконавчої влади, у підпорядкуванні якої, зокрема, знаходиться Державна податкова інспекція в Ленінському районі м. Севастополя.
Відповідно до ст. 4 Закону України “Про систему оподаткування ” від 25.06.91р. № 1251-XII (далі - Закон України № 1251) платниками податків і зборів (обов'язкових платежів) є юридичні та фізичні особи, на яких відповідно до Закону покладено обов'язок сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі).
Відповідно до ч. 2 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування ” платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів відповідно до законів декларації, які пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів.
Встановлено, що Підприємство об’єднання громадян «Велбі» Севастопольської міської організації ВАПІ (далі ПОГ «Велбі» СМО ВАПІ) зареєстрована як суб’єкт підприємницької діяльності Балаклавською районною державною адміністрацією м. Севастополя 12.08.2005р. (а.с. 5) і перебуває на податковому обліку у Державній податковій інспекції у Балаклавському районі міста Севастополя з 14.09.2005р. (а.с. 6)
ПОГ «Велбі» СМО ВАПІ зареєстровано за адресою: м. Севастополь, с. Терновка бульвар Леніна, 3.
Відповідно до п.п. 4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України “Про порядок погашення зобов`язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами ” від 21.12.2000р. № 2181 (далі Закон 2181), податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює:
а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;
б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
в) календарному року, крім випадків, передбачених підпунктом "г" підпункту 4.1.4 цього пункту, - протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем звітного (податкового) року;
г) календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб (прибуткового податку з громадян), - до 1 квітня року, наступного за звітним.
У ході позапланової документальної перевірки, ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя, з питань дотримання вимог податкового законодавства та іншого законодавства за період з 01.01.2006р. по 31.12.2008р. включно, був складений акт перевірки №39/208/23-129/33650431 від 16.02.2009р.
У результаті перевірки було встановлено, що відповідачем не надані декларації з податку на додану вартість за грудень місяць 2006р.
Відповідно п. 7.8.1. п. 7.8. ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997р. № 168, податковим періодом є один календарний місяць.
Відповідно п.п. 7.3.1., п. 7.3. ст. 7 Закону № 168, датою виникнення податкових зобов'язань з поставки товарів (робіт, послуг) вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів (робіт, послуг), що підлягають поставці, а у разі поставки товарів (робіт, послуг) за готівкові грошові кошти - дата їх оприбуткування в касі платника податку, а при відсутності такої - дата інкасації готівкових коштів у банківській установі, що обслуговує платника податку; або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата оформлення документа, що засвідчує факт виконання робіт (послуг) платником податку.
Пунктом 7.4.1. п. 7.4. ст. 7 Закону № 168, визначено, що податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг), але не вище рівня звичайних цін, у разі якщо договірна ціна на такі товари (послуги) відрізняється більше ніж на 20 відсотків від звичайної ціни на такі товари (послуги), та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 6.1 статті 6 та статтею 81 цього Закону, протягом такого звітного періоду у зв'язку з: придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку; придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій в необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання у виробництві та/або поставці товарів (послуг) для оподатковуваних операцій у межах господарської діяльності платника податку.
Таким чином в результаті перевірки були встановлені порушення п.п. 7.3.1. п. 7.3., п.п. 7.4.1. п. 7.4. ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» та винесене податкове повідомлення-рішення № 0000102301/0 від 17.02.2009р. про донарахування відповідачу по податку на додану вартість 80948 грн. за основним платежем та застосування штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 40416,50 грн., та 170 грн. штрафу за ненадання декларації.
Відповідно п. 5.1. ст. 5 Закону № 2181, податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку.
Загальна сума заборгованості, відповідно повідомлення-рішення № 0000102301/0 склала 121364,50 грн.
Відповідачем, згідно з відомостями наданими позивачем, у добровільному порядку 27.02.2009р. сплачено 27,50 грн., тому заборгованість на час подачі позову до суду склала 121337 грн.
У ході перевірки, були встановлені порушення законодавства про податок на прибуток, тобто п.п. 4.1.6. ст. 4 Закону України «Про податок на прибуток» від 22.05.1997р. № 286/97 - заниження валових доходів в розмірі 76410 грн., що встановлено Актом перевірки №39/208/23-129/33650431 від 16.02.2009р.
Відповідно п. б п. 4.2.2. ст. 4.2. Закону № 2181, контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму податкового зобов'язання платника податків у разі якщо дані документальних перевірок результатів діяльності платника податків свідчать про заниження або завищення суми його податкових зобов'язань, заявлених у податкових деклараціях.
На підставі акту перевірки було прийнято повідомлення-рішення № 0000122301/0 від 17.02.2009р. про застосування стосовно відповідача штрафних санкцій в сумі 1910,25 грн.
Згідно з відомостями, наданими позивачем, відповідачем 27.02.2009р. у добровільному порядку сплачено 5,55 грн., тому заборгованість на час звернення з позовом до суду склала 1904,70 грн.
Крім того, у ході перевірки з питань дотримання відповідачем іншого законодавства були виявлені порушення порядку ведення касових операцій у національної валюті в Україні, що підтверджено актом перевірки №39/208/23-129/33650431 від 16.02.2009р. (а.с. 24 заворот, 25, 26).
Так, відповідно п.п. 2.3. «Положення про порядок ведення касових операцій у національної валюті в Україні», затвердженого Постановою Правління НБУ від 15.12.2004р. № 637, (зареєстрованого в МЮ України 13.01.2005р. № 40/10320), гранична сума готівкового розрахунку одного підприємства (підприємця) з іншим підприємством (підприємцем) протягом одного дня за одним або кількома платіжними документами встановлюється відповідною постановою Правління Національного банку України. Платежі понад зазначену граничну суму проводяться виключно в безготівковій формі. Кількість підприємств (підприємців), з якими здійснюються розрахунки, протягом дня не обмежується.
У разі здійснення підприємствами готівкових розрахунків з іншими підприємствами (підприємцями) понад установлену граничну суму кошти в розмірі перевищення встановленої суми розрахунково додаються до фактичних залишків готівки в касі на кінець дня платника готівки одноразово в день здійснення цієї операції, з подальшим порівнянням одержаної розрахункової суми із затвердженим лімітом каси.
Відповідно п.п. 2.7. Положення про порядок ведення касових операцій у національної валюті України щодо потреби прискорення обігу готівкових коштів і своєчасного їх надходження до кас банків для підприємств, що здійснюють операції з готівкою в національній валюті, установлений ліміт каси та строки здавання готівкової виручки.
Так, при проведенні перевірки ПОГ «Велбі» СМО ВАПІ ліміту залишку каси встановлено не було, розмір перевищення граничної суми коштів склав 38614,40 грн.(а.с. 25)
Згідно ст. 1 Указу Президента «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм по регулюванню обігу готівки» № 436/95 від 12.06.2005р. (Далі Указ Президента № 436), встановлено, що у разі порушення юридичними особами всіх форм власності, фізичними особами - громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства, які є суб'єктами підприємницької діяльності, а також постійними представництвами нерезидентів, через які повністю або частково здійснюється підприємницька діяльність, норм з регулювання обігу готівки у національній валюті, що встановлюються Національним банком України, до них застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу: за перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касах - у двократному розмірі сум виявленої понадлімітної готівки за кожний день.
На підставі вищевказаного акту перевірки ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя прийнято повідомлення-рішення № 0000012310 від 17.02.2009р., згідно якого сума податкового зобов’язання склала 77228,80 грн.
Відповідно п.п. 2.11. Положення № 637, видача готівкових коштів під звіт або на відрядження (далі - під звіт) здійснюється відповідно до законодавства України.
Видача готівкових коштів під звіт на закупівлю сільськогосподарської продукції та заготівлю вторинної сировини, крім металобрухту, дозволяється на строк не більше 10 робочих днів від дня видачі готівкових коштів під звіт, а на всі інші виробничі (господарські) потреби на строк не більше двох робочих днів, уключаючи день отримання готівкових коштів під звіт.
Якщо підзвітній особі одночасно видана готівка як на відрядження, так і для вирішення в цьому відрядженні виробничих (господарських) питань (у тому числі для закупівлі сільськогосподарської продукції у населення та заготівлі вторинної сировини), то строк, на який видана готівка під звіт на ці завдання, може бути продовжено до завершення терміну відрядження.
Видача відповідній особі готівкових коштів під звіт проводиться за умови звітування нею у встановленому порядку за раніше отримані під звіт суми.
Звітування за одержані під звіт готівкові кошти здійснюється відповідно до законодавства України.
Встановлене порушення касової дисципліни у частині видачі наявних коштів під звіт без повного звіту склало 3252,29 грн., що підтверджується актом перевірки №39/208/23-129/33650431 від 16.02.2009р (а.с. 25 заворот).
Відповідно ст. 1 Указу Президента № 436, у випадку видачі готівкових коштів під звіт без повного звіту щодо їхньої цільової витрати застосовується штрафна санкція у розмірі 25% виданої під звіт суми.
Тому сума несплаченої штрафної санкції щодо порушення касової дисципліни у частині видачі наявних коштів під звіт без повного звіту щодо їхнього цільового використання склала 813,07 грн.
Тому загальна сума податкового зобов’язання щодо порушення касової дисципліни прийнятого за повідомленням-рішенням № 0000012310 від 17.02.2009р. склала 78041,87 грн. (фінансова санкція у вигляді штрафу за перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касах – 77228,80 + несплаченої штрафної санкції щодо порушення касової дисципліни у частині видачі наявних коштів під звіт без повного звіту щодо їхнього цільового використання 813,07 грн. = 78041,87 грн.).
Проведеною перевіркою також встановлено, що відповідачем, відповідно до наданих до ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (виплаченого) на користь працівників (платників податку з доходів фізичних осіб) та сум утриманого з них податку за Формою № 1-ДФ, ПОГ «Велбі» СМО ВАПІ використовує труд найманих працівників – фізичних осіб.
Пунктом 1.15. ст. 1 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» № 889 від 22.05.2003р. (Далі Закон № 889) визначене, що податковий агент, це юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ) або фізична особа чи представництво нерезидента - юридичної особи, які незалежно від їх організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати цей податок.
Відповідно п.п. 8.1.2. п. 8.1. ст. 8, ст. 16 Закону № 889, податок підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки не мають права приймати платіжні документи на виплату доходу, які не передбачають сплати (перерахування) цього податку до бюджету. Якщо оподатковуваний дохід нараховується, але не виплачується платнику податку особою, що його нараховує, то податок, який підлягає утриманню з такого нарахованого доходу, підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені законом для місячного податкового періоду.
Також п. 19.2. ст. 19 Закону № 889 передбачено, що особи, які відповідно до цього Закону мають статус податкових агентів, зобов'язані своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходу, який виплачується на користь платника податку та оподатковується до або під час такої виплати та за її рахунок.
У порушенні законодавства про податок з доходів фізичних осіб, відповідачем, податок з доходу по сплаченої заробітної плати, до бюджету у повному обсязі не перерахований, заборгованість по податку з доходів фізичних осіб по сплаченої заробітної платі склав на 01.01.2009р. - 6461,09 грн., що підтверджується Актом перевірки №39/208/23-129/33650431 від 16.02.2009р. (а.с. 21 заворот, 22, 23, 24).
На підставі п.п. 17.1.1. п.17.1. ст. 17 ЗУ “Про порядок погашення зобов`язань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами” було винесено податкове повідомлення-рішення № 0000151720/0 від 17.02.2009р. – нарахована сума податкового зобов’язання, загальна сума заборгованості з податку з доходів фізичних осіб та штрафних санкцій склала 12969,74 грн., з них зобов’язання за основним платежем 8630,64 грн., застосування штрафних (фінансових) санкцій - 4339,10 грн.
Згідно з п. 2.10 Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 21.06.01 № 253, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.07.01 за № 567/5758 податкове зобов'язання платника податків, нараховане податковим органом, вважається узгодженим у день отримання платником податку податкового повідомлення (за винятком випадків, коли платник податків у встановлені Законом терміни розпочинає процедуру апеляційного узгодження).
Оскільки податкові повідомлення-рішення № 0000102301/0 від 17.02.2009р., № 0000122301/0 від 17.02.2009р., № 0000012310 від 17.02.2009р., № 0000151720/0 від 17.02.2009р. відповідачем не оскаржені, податкові зобов`язання визначені податковими повідомленнями-рішеннями є узгодженими.
Згідно з п. 6.2.1 п. 6.1 ст. 6 Закону № 2181 у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.
Відповідно до п.п. «а» п.п. 6.2.3. п. 6.2. ст. 6 Закону № 2181, податкові вимоги надсилаються - перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків. обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;
Згідно п.п. «б» п.п. 6.2.3. п. 6.2. ст. 6 Закону № 2181, друга податкова вимога надсилається не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя на адресу відповідача була направлена перша податкова вимога № 1/37 від 02.03.2009р. з пропозицією погасити наявну заборгованість перед бюджетом в розмірі 214253,31 грн., яка отримана відповідачем 21.03.2009р., друга податкова вимога № 2/69 від 21.04.2009 отримана 06.05.2009р. (а.с. 33, 34).
Згідно п.11 ст.10 Закону України “Про державну податкову службу” з метою виконання своїх функцій органи державної податкової служби подають до суду позови до підприємств, установ, організацій і громадян про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Відповідно до п.п.3.1.1. п.3.1. ст.3 Закону України “Про порядок погашення зобов`язань перед бюджетами і державними цільовими фондами” активи платників податків можуть бути примусово стягнуті в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.
Відповідно до п. 11 ст. 11 Закону України «Про Державну податкову службу в України» № 509 від 04.12.1990р., Державна податкова служба в України має право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.
Таким чином, судом встановлені порушення чинного законодавства та наявність у ПОГ «Велбі» СМО ВАПІ заборгованості зі сплати штрафних санкцій з податку на додану вартість, податку з прибутку, штрафних санкцій за порушення касової дисципліни та податку з доходів фізичних осіб, в зв’язку з чим позовні вимоги ДПІ у Балаклавському районі м. Севастополя підлягають задоволенню як такі, що засновані на законі, обґрунтовані та підтверджені доказами, а суми заборгованості з податку на додану вартість, з штрафних санкцій за порушення касової дисципліни, з податку на прибуток фізичних осіб - у розмірі 214253,31 грн., та підлягають стягненню з відповідача.
Відповідно ч. 3 ст. 160 КАС України повний текст постанови складений та підписаний 02.11.2009р.
Керуючись ст. ст. 158-163, 167 КАС України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Стягнути з Підприємства об'єднання громадян "Велбі" Севастопольської міської організації ВАПІ (бульвар Леніна буд. 3, с. Терновка, м. Севастополь, 99716, ЄДРПОУ 33650431, р/р 260004121 в Сімферопольської філії АБ «Укргазбанк», МФО 324797) на користь Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя (вул. 7 Листопада, буд. 3 м. Севастополь, р/р 31117029700002 у Балаклавський державний бюджет в УДКУ м. Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035629, код платежу 14010100) заборгованість з податку на додану вартість - де податок на додану вартість – 80920,50 грн., штрафні санкції - 40416,50 грн., а всього у розмірі 121337 (сто двадцять одна тисяча триста тридцять сім) грн.,
Стягнути з Підприємства об'єднання громадян "Велбі" Севастопольської міської організації ВАПІ (бульвар Леніна буд. 3, с. Терновка, м. Севастополь, 99716, ЄДРПОУ 33650431, р/р 260004121 в Сімферопольської філії АБ «Укргазбанк», МФО 324797) на користь Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя (вул. 7 Листопада, буд. 3 м. Севастополь, р/р 31115009700002 у Балаклавський державний бюджет в УДКУ м. Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035629, код платежу 11021000) заборгованість по несплаченим штрафним санкціям з податку на прибуток у розмірі 1904 (одна тисяча дев’ятсот чотири) грн. 70 коп.
Стягнути з Підприємства об'єднання громадян "Велбі" Севастопольської міської організації ВАПІ (бульвар Леніна буд. 3, с. Терновка, м. Севастополь, 99716, ЄДРПОУ 33650431, р/р 260004121 в Сімферопольської філії АБ «Укргазбанк», МФО 324797) на користь Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя (вул. 7 Листопада, буд. 3 м. Севастополь, р/р 31117104700002, у Балаклавський державний бюджет в УДКУ м. Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035629, код платежу 21080900) заборгованість з штрафних санкцій за порушення касової дисципліни, де штрафні санкції порушення касової дисципліни – 77228,80 грн., штрафні санкції за видачу наявних коштів під звіт без повного звіту щодо їхнього цільового використання - 813,07 грн., а всього у розмірі 78041 (сімдесят вісім тисяч сорок одна) грн. 87 коп.
Стягнути з Підприємства об'єднання громадян "Велбі" Севастопольської міської організації ВАПІ (бульвар Леніна буд. 3, с. Терновка, м. Севастополь, 99716, ЄДРПОУ 33650431, р/р 260004121 в Сімферопольської філії АБ «Укргазбанк», МФО 324797) на користь Державної податкової інспекції у Балаклавському районі м. Севастополя (вул. 7 Листопада, буд. 3 м. Севастополь, р/р 33215800700002, у Балаклавський державний бюджет в УДКУ м. Севастополя, МФО 824509, ЄДРПОУ 24035629, код платежу 11010100) заборгованість з податку на прибуток фізичних осіб у розмірі 12969 (дванадцять тисяч дев’ятсот шістдесят дев’ять) грн. 74 коп.
Постанова набирає законної сили в порядку, встановленому ст. 254 КАС України, та може бути оскаржена до Севастопольського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки, передбачені ст. 186 КАС України.
Постанова не набрала законної сили.
Суддя С.А. Водяхін
Судді:
Суддя
Судді: