Рішення № 68666977, 23.08.2017, Дніпровський районний суд Дніпропетровської області (до 25.04.2025 - Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області)

Дата ухвалення
23.08.2017
Номер справи
175/1657/17
Номер документу
68666977
Форма судочинства
Цивільне
Державний герб України

Справа № 175/1657/17

Провадження № 2/175/666/17

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 серпня 2017 року смт. Слобожанське

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області у складі:

головуючого судді Реброва С.О.,

при секретарі Пренко А.В.,

за участю позивачів ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3,

представника позивачів ОСОБА_4,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_3, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_23, ОСОБА_24, ОСОБА_25, ОСОБА_26, ОСОБА_27, ОСОБА_28, ОСОБА_29, ОСОБА_30, ОСОБА_31, ОСОБА_32, ОСОБА_33, ОСОБА_34, ОСОБА_35, ОСОБА_36, ОСОБА_37, ОСОБА_38, ОСОБА_39, ОСОБА_40, ОСОБА_41, ОСОБА_42, Азізова Рахіба Гейдаралі-огли, ОСОБА_43, ОСОБА_44, ОСОБА_45, ОСОБА_46, ОСОБА_47, ОСОБА_48, ОСОБА_49, ОСОБА_50, ОСОБА_51, ОСОБА_52, ОСОБА_53, ОСОБА_2, ОСОБА_54, ОСОБА_55, ОСОБА_56, ОСОБА_57, ОСОБА_58, ОСОБА_59, ОСОБА_60, ОСОБА_61, ОСОБА_62, ОСОБА_63, ОСОБА_64, ОСОБА_65, ОСОБА_66, ОСОБА_1, ОСОБА_67, ОСОБА_68, ОСОБА_69, ОСОБА_70, ОСОБА_71, ОСОБА_72, ОСОБА_73, ОСОБА_74, ОСОБА_75, ОСОБА_76, ОСОБА_77, ОСОБА_78, ОСОБА_79, ОСОБА_80, ОСОБА_81, ОСОБА_82, ОСОБА_83, ОСОБА_84, ОСОБА_85, ОСОБА_86, ОСОБА_87, ОСОБА_88, ОСОБА_89, ОСОБА_90, ОСОБА_91, ОСОБА_92, ОСОБА_93, ОСОБА_94, ОСОБА_95, ОСОБА_96, ОСОБА_97, ОСОБА_98, ОСОБА_99, ОСОБА_100, ОСОБА_101, ОСОБА_102, ОСОБА_103, ОСОБА_104, ОСОБА_105, ОСОБА_106, ОСОБА_107, ОСОБА_108, ОСОБА_109, ОСОБА_110, ОСОБА_111, ОСОБА_112, ОСОБА_113, ОСОБА_114, ОСОБА_115, ОСОБА_116 до Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської області, третя особа виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради про визнання незаконними дії щодо нарахування плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і зобовязання зробити перерахунок,

в с т а н о в и в:

У травні 2017 року позивачі звернулися до суду з позовом про визнання незаконними дій щодо нарахування плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і зобовязання зробити перерахунок, в якому просила ухвалити рішення, яким визнати незаконними дії Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради щодо нарахування плати за послуги з утримання будинку №22 по вулиці Будівельників (раніше Фрунзе) смт. Слобожанське (раніше Ювілейне), Дніпровського (раніше Дніпропетровського) району Дніпропетровської області на підставі Рішення Виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 24.07.2012 року за № 875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м. Дніпропетровськ»; зобовязати Комунальне підприємство «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради, код ЄДРПОУ 01355550, здійснити перерахунок плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за період починаючи з 18.12.2013 року по дату розгляду справи у суді та нараховувати в подальшому відповідно до тарифів погоджених Рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 04.12.2006 року № 4489, для мешканців будинку №22 по вул. Будівельників (раніше Фрунзе) смт.Слобожанське (раніше Ювілейне) Дніпровського (раніше Дніпропетровського) району Дніпропетровської області.

В обґрунтування позову позивачі вказали, що Комунальне підприємство «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради надає мешканцям будинку №22 по вул. Будівельників (Фрунзе) смт.Слобожанське (Ювілейне) Дніпровського (Дніпропетровського) району Дніпропетровської області послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Зазначені послуги їй надаються у відповідності до укладеного договору від 19.05.2007 року за №93.

04.12.2006 року Виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради було прийнято рішення за № 4489 «Про погодження тарифів для населення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій підприємствами, які не належать до комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська» де, за п. 44 додатку «ТАРИФИ», для мешканців будинку №22 по вул. Фрунзе смт. Ювілейне були встановлені наступні тарифи: для квартир 1-го поверху 0,88 грн. за 1 кв.м., для квартир 2-го і вище поверхів 0,99 грн. за 1 кв.м., за якими, в 2007 році між мешканцями цього будинку та КП ЖКК було укладено договори про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. 24.07.2012 року Виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради було прийнято рішення за № 875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м.Дніпропетровськ» (на цей час КП ЖКК), за яким будинок № 22 по вул.Фрунзе було включено до додатку до цього рішення і були погоджені наступні тарифи: для квартир 1-го поверху 1,93 грн. за 1 кв.м., для квартир 2-го і вище поверхів 1,97 грн. за 1 кв.м. Відповідно до п. 2.1 цього рішення КП ЖКК було зобовязано в місячний термін після встановлення тарифів укласти договори зі споживачами про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Однак з боку відповідача не було виконано вимоги Рішення № 875 щодо укладання договору з мешканцями, оскільки з жодним з мешканців будинку № 22 по вул. Фрунзе договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП ЖКК укладено не було. В подальшому, 18.12.2013 року Виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради було прийнято рішення за № 615 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 24.07.2012 року № 875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м. Дніпропетровськ», за яким будинок № 22 по вул. Фрунзе було виключено з додатку Рішення від 24.07.2012 року за № 875. Рішення про виключення з Додатку Рішення від 24.07.2012 року за № 875 житлового будинку №22 було прийнято на підставі подання прокурора м. Дніпропетровська від 18.10.2013 року за № 63/7542вих13 про приведення у відповідність до норм чинного законодавства Рішення від 24.07.2012 року №875, після звернення до Прокуратури міста Дніпропетровська щодо законності дій Дніпропетровської міської ради про затвердження тарифів на житловий будинок № 22 по вул. Фрунзе в смт. Ювілейне.

Таким чином, КП ЖКК повинно було припинити нарахування мешканцям будинку № 22 по вул. Фрунзе плату за послуги по тарифам, погодженим Рішенням виконавчого комітету від 24.07.2012 № 875, але КП ЖКК і по сьогодні продовжує нараховувати для мешканців будинку плату за послуги по тарифам встановленим рішенням виконкому від 24.07.2012 року № 875, що підтверджується листом КП ЖКК від 28.03.2016 року. Вказані дії порушують її права як споживача,а тому позивачка звернулася до суду зданим позовом.

У судовому засіданні представник позивачів ОСОБА_117, а також позивачі: ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 позовні вимоги підтримали та просили задовольнити їх у повному обсязі, посилаючись на обставини, зазначені в позові.

Інші позивачі по справі, надали суду письмові заяви про можливість розгляду справи та задоволення позовних вимог у повному обсязі.

Представник відповідача в судове засідання не зявився, про час та дату розгляду справи був повідомлений належним чином. За таких обставин, зі згоди позивача, суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи на підставі наявних у справі доказів, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

Представник третьої особи Виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради у судове засідання не зявився, проте враховуючи конкретні обставини справи, встановлені ст. 157 ЦПК України строки розгляду справи та те, що неявка представника третьої особи, належним чином повідомленого про час та місце судового засідання без поважних причин згідно ст. 169 ЦПК України не тягне відкладення розгляду справи, суд вважає можливим розглянути справу у відсутності представника третьої особи на підставі доказів, які маються в матеріалах справи.

Вислухавши пояснення представника позивачів, позивачів, які зявилися у судове засідання, вивчивши матеріали справи, дослідивши в сукупності докази, суд вважає, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 3 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.

Частиною 1 ст. 15 ЦК України визначено право кожної особи на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

З урахуванням цих норм правом на звернення до суду за захистом наділена особа в разі порушення, невизнання або оспорювання саме її прав, свобод чи інтересів, а також у разі звернення до суду органів і осіб, яким надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб або державні та суспільні інтереси. Суд повинен установити, чи були порушені, невизнані або оспорені права, свободи чи інтереси цих осіб, і залежно від установленого вирішити питання про задоволення позовних вимог або відмову в їх задоволенні.

Згідно зі ст. 68 ЖК України наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги.

Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ціни/тарифи на комунальні послуги та послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій формуються і затверджуються центральними органами виконавчої влади, національними комісіями, що здійснюють державне регулювання у відповідних сферах, та органами місцевого самоврядування відповідно до їхніх повноважень, визначених законом.

Судом встановлено, що 04 грудня 2006 року Виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради було прийнято рішення № 4489 «Про погодження тарифів для населення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій підприємствами, які не належать до комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська» (а.с.39-40), де пунктом 44 додатку «Тарифи», для мешканців будинку № 22 по вул. Фрунзе смт. Ювілейне були встановлені наступні тарифи: для квартир 1-го поверху 0,88 грн. за 1 кв.м., та для квартир 2-го і вище поверхів 0,99 грн. за 1 кв.м. (а.с.41-42).

Позивачі по справі зареєстровані та проживають в квартирах ІНФОРМАЦІЯ_1 (раніше Фрунзе) смт. Слобожанське (раніше Ювілейне) Дніпровського (раніше Дніпропетровського) району Дніпропетровської області та у відповідності до укладених договорів отримують послуги з утримання будинку та прибудинкової території, оплату за які здійснює на рахунок Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради.

24 липня 2012 року Виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради було прийнято рішення №875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м. Дніпропетровськ» (на даний час Комунальне підприємство «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради), за яким будинок №22 по вул. Фрунзе було включено до Додатку до цього рішення і були погоджені наступні тарифи: для квартир 1-го поверху 1,93 грн. за 1 кв.м., для квартир 2-го і вище поверхів 1,97 грн. за 1 кв.м. (а.с.43). Відповідно до п. 2.1. вищевказаного рішення, КП ЖКК було зобовязано в місячний термін після встановлення тарифів укласти договори зі споживачами про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Однак з боку відповідача не було виконано вимоги Рішення №875 і з позивачами по справі договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП ЖКК укладено не було.

У подальшому, на підставі подання прокурора м. Дніпропетровська від 18 жовтня 2013 року про приведення у відповідність до норм чинного законодавства Рішення від 24 липня 2012 року № 875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м.Дніпропетровськ», 18 грудня 2013 року Виконавчим комітетом Дніпропетровської міської ради було прийнято рішення № 615 «Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 24 липня 2012 року № 875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м. Дніпропетровськ», за яким будинок № 22 по вул. Фрунзе в смт. Ювілейне було виключено з додатку до Рішення від 24 липня 2012 року № 875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м. Дніпропетровськ» (а.с.44). Таким чином, КП ЖКК повинно було припинити нарахування позивачці плату за послуги по тарифам, погодженим Рішенням виконавчого комітету від 24 липня 2012 року № 875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м. Дніпропетровськ», але по даний час продовжувало нараховувати позивачам, як мешканцям будинку, плату за послуги по тарифам, встановленим рішенням виконкому від 24 липня 2012 року №875, що підтверджується листом КП ЖКК від 28 березня 2016 року.

Так, статтею 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» встановлено, що законодавство України у сфері житлово-комунальних послуг базується на Конституції України і складається з нормативно-правових актів у галузі цивільного, житлового законодавства, цього Закону та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг.

В силу приписів ст. 2 Закону України «Про захист прав споживачів», законодавство про захист прав споживачів складається з цього Закону, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України та інших нормативно-правових актів, що містять положення про захист прав споживачів.

За п. 1 ч. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач зобов'язаний укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. У ст. 1 цього Закону передбачено, що споживач - фізична чи юридична особа, яка отримує або має намір отримати житлово-комунальну послугу.

Згідно з ч. 2 ст. 627 ЦК України, у договорах за участю фізичної особи - споживача враховуються вимоги законодавства про захист прав споживачів.

Згідно зіст. 21, 22 Закону України «Про захист прав споживачів», вважається, що для цілей застосування цього Закону та пов'язаного з ним законодавства про захист прав споживачів права споживача вважаються в будь-якому разі порушеними, якщо ціну продукції (вартість послуги) визначено неналежним чином. Захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом. Не відповідний закону, тобто протиправний, акт органу місцевого самоврядування, не породжує правових наслідків від моменту його прийняття, оскільки цивільні права та обов'язки виникають з дій, рішень, які відповідають законодавству (ст. 11 ЦПК України).

Згідно ст. 77 Закону України «Про місцеве самоврядування» спори про поновлення порушених прав юридичних і фізичних осіб, що виникають в результаті рішень, дій чи бездіяльності органів або посадових осіб місцевого самоврядування, вирішуються в судовому порядку.

Частиною 2 ст. 393 ЦК України визначено, що власник майна, права якого порушені внаслідок видання правового акта органом державної влади, органом влади Автономної Республіки Крим або органом місцевого самоврядування, має право вимагати відновлення того становища, яке існувало до видання цього акта. У разі неможливості відновлення попереднього становища власник має право на відшкодування майнової та моральної шкоди. Зазначена норма закону передбачає, що крім визнання недійсними актів, що порушують право власності, власник має право вимагати також відновлення становища, яке існувало до порушення права. Отже, зазначений засіб спрямований перш за все на відновлення порушеного права. Воно може полягати, зокрема, в поверненні незаконно вилученого майна або надмірно сплачених коштів.

Позивачі по справі, обрали такий спосіб захисту свого права, який би відновив їх становище, яке існувало до видання цього акту, шляхом зобов'язання відповідача здійснити перерахунок коштів за сплачені житлово-комунальні послуги та зарахувати їх в рахунок майбутніх платежів, і такий спосіб захисту цивільних прав не суперечить ст. 16 ЦК України. Право позивачів на перерахунок сплачених коштів з часу скасування незаконного рішення підтверджено і ухвалами Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 5 грудня 2012 року та 19 вересня 2012 року при перегляді аналогічних справ за позовами громадян - споживачів послуг до КП «Соснівська СУБ» Черкаської міської ради.

За таких обставин, суд вважає обґрунтованими доводи позивачів про відсутність правових підстав для нарахування вартості житлово-комунальної послуги з утримання квартир в будинку №22 по вул.Будівельників (раніше Фрунзе) смт. Слобожанське (раніше Ювілейне) Дніпровського (раніше Дніпропетровського) району Дніпропетровської області, в період з 18 грудня 2013 року по сьогодення, на підставі Рішення Виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 24 липня 2012 року №875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м. Дніпропетровськ». Внаслідок незаконно встановленої вартості даної послуги порушені права позивачів як споживачів послуг з утримання будинку та прибудинкової території, а тому приймаючи до уваги, що відповідачем відмовлено у здійсненні перерахунку зайво сплачених коштів, виникає необхідність у зобов'язанні відповідача здійснити перерахунок відповідних коштів, шляхом зарахування їх в рахунок майбутніх платежів.

Разом з тим, суд вважає за неможливе задоволення позовних вимог щодо зобовязання відповідача у подальшому нараховувати позивачам плату за послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій відповідно до тарифів, погоджених рішенням виконкому Дніпропетровської міської ради від 04.12.2006 року, оскільки у відповідача є право привести вищевказані тарифи у відповідність до діючого законодавства та укласти з позивачами відповідний договір.

За змістом ч. 1 ст. 16 ЦК України, кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.

Згідно ст. 214 ЦПК України, під час ухвалення рішення суд вирішує питання щодо розподілу між сторонами судових витрат.

Згідно ч. 1 ст. 88 ЦПК України якщо сторону на користь якої ухвалено рішення звільнено від оплати судових витрат, з другої сторони стягуються судові витрати на користь осіб, що їх понесли, пропорційно до задоволеної чи відхиленої частини вимог.

Тому з відповідача на користь держави необхідно стягнути судовий збір у розмірі 640,00 грн., оскільки позивачі звільнені від сплати судового збору в порядку ч.3 ст. 22 Закону України «Про захист прав споживачів».

Керуючись ст. 627 ЦК України, ч. 9 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.ст. 2, 22 Закону України «Про захист прав споживачів», ст. 16 ЦК України, ст. 10, 57-61, 88, 209, 212-215,224 ЦПК України, суд

В и р і ш и в:

Позовні вимоги ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12, ОСОБА_13, ОСОБА_14, ОСОБА_15, ОСОБА_16, ОСОБА_17, ОСОБА_3, ОСОБА_18, ОСОБА_19, ОСОБА_20, ОСОБА_21, ОСОБА_22, ОСОБА_23, ОСОБА_24, ОСОБА_25, ОСОБА_26, ОСОБА_27, ОСОБА_28, ОСОБА_29, ОСОБА_30, ОСОБА_31, ОСОБА_32, ОСОБА_33, ОСОБА_34, ОСОБА_35, ОСОБА_36, ОСОБА_37, ОСОБА_38, ОСОБА_39, ОСОБА_40, ОСОБА_41, ОСОБА_42, Азізова Рахіба Гейдаралі-огли, ОСОБА_43, ОСОБА_44, ОСОБА_45, ОСОБА_46, ОСОБА_47, ОСОБА_48, ОСОБА_49, ОСОБА_50, ОСОБА_51, ОСОБА_52 Георгійовича, ОСОБА_53, ОСОБА_2, ОСОБА_54, ОСОБА_55, ОСОБА_56, ОСОБА_57, ОСОБА_58, ОСОБА_59, ОСОБА_60, ОСОБА_61, ОСОБА_62, ОСОБА_63, ОСОБА_64, ОСОБА_65, ОСОБА_66, ОСОБА_1, ОСОБА_67, ОСОБА_68, ОСОБА_69, ОСОБА_70, ОСОБА_71, ОСОБА_72, ОСОБА_73, ОСОБА_74, ОСОБА_75, ОСОБА_76, ОСОБА_77, ОСОБА_78, ОСОБА_79, ОСОБА_80, ОСОБА_81, ОСОБА_82, ОСОБА_83, ОСОБА_84, ОСОБА_85, ОСОБА_86, ОСОБА_87, ОСОБА_88, ОСОБА_89, ОСОБА_90, ОСОБА_91, ОСОБА_92, ОСОБА_93, ОСОБА_94, ОСОБА_95, ОСОБА_96, ОСОБА_97, ОСОБА_98, ОСОБА_99, ОСОБА_100 Леонідівни, ОСОБА_101, ОСОБА_102, ОСОБА_103, ОСОБА_104, ОСОБА_105, ОСОБА_106, ОСОБА_107, ОСОБА_108, ОСОБА_109, ОСОБА_110, ОСОБА_111, ОСОБА_112, ОСОБА_113, ОСОБА_114, ОСОБА_115, ОСОБА_116 до Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської області, третя особа виконавчий комітет Дніпропетровської міської ради про визнання незаконними дії щодо нарахування плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і зобовязання зробити перерахунок задовольнити частково.

Визнати дії Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради щодо нарахування плати за послуги з утримання будинку №22 по вул. Будівельників (раніше Фрунзе) смт. Слобожанське (раніше Ювілейне) Дніпровського (раніше Дніпропетровського) району Дніпропетровської області, в період з 18 грудня 2013 року по день ухвалення рішення, на підставі Рішення Виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 24.07.2012 року № 875 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Житлово-комунальна контора м. Дніпропетровськ» - незаконними.

Зобовязати Комунальне підприємство «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради (код ЄДРПОУ 01355550), зробити ОСОБА_5 по квартирі №1, ОСОБА_6 по квартирі №3, ОСОБА_7 по квартирі №4, ОСОБА_8 по квартирі №6, ОСОБА_9 по квартирі №7, ОСОБА_10 по квартирі №8, ОСОБА_11 по квартирі №9, ОСОБА_12 по квартирі №10, ОСОБА_13 по квартирі №11, ОСОБА_14 по квартирі №13, ОСОБА_15 по квартирі №14, ОСОБА_16 по квартирі №15, ОСОБА_17 по квартирі №16, ОСОБА_3 по квартирі №17, ОСОБА_18 по квартирі №19, ОСОБА_19 по квартирі №20, ОСОБА_20 по квартирі №21, ОСОБА_21 по квартирі №22, ОСОБА_22 по квартирі №23, ОСОБА_23 по квартирі №24, ОСОБА_24 по квартирі №25, ОСОБА_25 по квартирі №26, ОСОБА_26 по квартирі №27, ОСОБА_27 по квартирі №28, ОСОБА_28 по квартирі №29, ОСОБА_29 по квартирі №30, ОСОБА_30 ОСОБА_118 по квартирі №31, ОСОБА_31 по квартирі №32, ОСОБА_32 по квартирі №33, ОСОБА_33 по квартирі №34, ОСОБА_34 по квартирі №35, ОСОБА_35 по квартирі №37, ОСОБА_36 по квартирі №38, ОСОБА_37 по квартирі №39, ОСОБА_38 по квартирі №40, ОСОБА_39 по квартирі №42, ОСОБА_40 по квартирі №43, ОСОБА_41 по квартирі №44, ОСОБА_42 по квартирі №46, Азізову Рахібу Гейдаралі-огли по квартирі №50, ОСОБА_43 по квартирі №51, ОСОБА_44 по квартирі №52, ОСОБА_45 по квартирі №53, ОСОБА_46 по квартирі №54, ОСОБА_47 по квартирі №56, ОСОБА_48 по квартирі №57, ОСОБА_49 по квартирі №58, ОСОБА_50 по квартирі №59, ОСОБА_51 по квартирі №60, ОСОБА_52 по квартирі №61, ОСОБА_53 по квартирі №62, ОСОБА_2 по квартирі №64, ОСОБА_54 по квартирі №65, ОСОБА_55 по квартирі №66, ОСОБА_56 по квартирі №67, ОСОБА_57 по квартирі №68, ОСОБА_58 по квартирі №68, ОСОБА_59 по квартирі №68, ОСОБА_60 по квартирі №69, ОСОБА_61 по квартирі №70, ОСОБА_62 по квартирі №71, ОСОБА_63 по квартирі №72, ОСОБА_64 по квартирі №73, ОСОБА_65 по квартирі №74, ОСОБА_66 по квартирі №76, ОСОБА_1 по квартирі №78, ОСОБА_67 по квартирі №79, ОСОБА_68 по квартирі №80, ОСОБА_69 по квартирі №81, ОСОБА_70 по квартирі №82, ОСОБА_71 по квартирі №83, ОСОБА_72 по квартирі №84, ОСОБА_73 по квартирі №85, ОСОБА_74 по квартирі №86, ОСОБА_75 по квартирі №87, ОСОБА_76 по квартирі №88, ОСОБА_77 по квартирі №89, ОСОБА_78 по квартирі №90, ОСОБА_79 по квартирі №91, ОСОБА_80 по квартирі №92, ОСОБА_81 по квартирі №93, ОСОБА_82 по квартирі №94, ОСОБА_83 по квартирі №95, ОСОБА_84 Петрівні по квартирі №96, ОСОБА_85 по квартирі №97, ОСОБА_86 по квартирі №98, ОСОБА_87 по квартирі №99, ОСОБА_88 по квартирі №100, ОСОБА_89 по квартирі №101, ОСОБА_90 по квартирі №102, ОСОБА_91 по квартирі №104, ОСОБА_92 по квартирі №105, ОСОБА_93 по квартирі №106, ОСОБА_94 по квартирі №108, ОСОБА_95 по квартирі №109, ОСОБА_96 по квартирі №110, ОСОБА_97 по квартирі №112, ОСОБА_98 по квартирі №113, ОСОБА_99 по квартирі №116, ОСОБА_100 по квартирі №117, ОСОБА_101 по квартирі №118, ОСОБА_102 по квартирі №119, ОСОБА_103 по квартирі №120, ОСОБА_104 по квартирі №124, ОСОБА_105 по квартирі №125, ОСОБА_106 по квартирі №126, ОСОБА_107 по квартирі №127, ОСОБА_108 по квартирі №128, ОСОБА_109 по квартирі №129, ОСОБА_110 по квартирі №131, ОСОБА_111 по квартирі №133, ОСОБА_112 по квартирі №137, ОСОБА_113 по квартирі №138, ОСОБА_114 по квартирі №139, ОСОБА_115 по квартирі №142, ОСОБА_116 по квартирі АДРЕСА_1 (раніше Фрунзе) смт. Слобожанське (раніше Ювілейне) Дніпровського (раніше Дніпропетровського) району Дніпропетровської області, перерахунок коштів по сплаті за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які були надані за період з 18 грудня 2013 року по день ухвалення рішення, по тарифам згідно Рішення Виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради від 04.12.2006 року №4489 «Про погодження тарифів для населення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій підприємствами, які не належать до комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська», шляхом зарахування їх в рахунок майбутніх платежів.

В решті позовних вимог відмовити.

Стягнути з Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора» Дніпропетровської обласної ради (код ЄДРПОУ 01355550) на користь Держави судовий збір у розмірі 640,00 грн.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, а саме рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Дніпропетровський районний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги. У цьому разі строк на апеляційне оскарження рішення починає відраховуватися з дати постановлення ухвали про залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення.

Суддя С.О. Ребров