
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про зупинення провадження у адміністративній справі
05 вересня 2017 рокум. Ужгород№ 807/41/17
Закарпатський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Гаврилка С.Є.
з участю секретаря судового засідання Кубічек Н.І.
за участі сторін:
представника позивача - не з'явився;
представника відповідача - не з'явився;
розглянувши у судовому засіданні у приміщенні Закарпатського окружного адміністративного суду адміністративну справу за позовною заявою Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради про зобовязання виконати вимогу,
В С Т А Н О В И В:
Відповідно до статті 41 частини 1 КАС України, у звязку з неявкою у судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
10 січня 2017 року до Закарпатського окружного адміністративного суду із позовною заявою звернулося Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради, якою з урахуванням заяви про уточнення позовних вимог остаточно просить суд: "1. Прийняти позовну заяву про уточнення позовних вимог до розгляду; 2. Зобовязати Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради виконати вимогу Державної фінансової інспекції в Закарпатській області від 21.10.2016 року № 07-04-6-14/4437; 3. Стягнути з Управління соціального захисту населення Ужгородської міської ради суму сплаченого судового збору за подання позовної заяви".
12 квітня 2017 року на адресу Закарпатського окружного адміністративного суду надійшла заява представників сторін, якою просили суд надати час для можливого досудового врегулювання спору до 20 червня 2017 року.
Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 12 квітня 2017 року у звязку із зверненням сторін з клопотанням про надання їм часу для примирення, провадження у даній справі було зупинено до 20 червня 2017 року.
Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 17 липня 2017 року було поновлено провадження у справі.
05 вересня 2017 року на адресу Закарпатського окружного адміністративного суду надійшло клопотання від відповідача, згідно якого останній просив суд зупинити провадження по даній справі до набрання законної сили рішенням в адміністративній справі № 807/515/17 за позовом Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області про скасування вимоги.
Вирішуючи заявлене відповідачем клопотання Закарпатський окружний адміністративний суд виходить з наступного.
З матеріалів адміністративної справи № 807/41/17 за позовною заявою Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради вбачається, що позивач просить зобовязати відповідача виконати Вимогу Державної фінансової інспекції в Закарпатській області від 21 жовтня 2016 року №07-04-6-14/4437.
Відповідно до копії ухвали Закарпатського окружного адміністративного суду від 11 квітня 2017 року, що постановлена в адміністративній справі в справі № 807/515/17 та копії адміністративного позову, що були додані відповідачем до клопотання про зупинення провадження у даній справі, судом встановлено, що в провадженні Закарпатського окружного адміністративного суду знаходиться справа № 807/515/17 за позовом Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради до Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області. Предметом оскарження в якій є вимога Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області від 21 жовтня 2016 року № 07-04-6-14/4437, тобто документ, який у даній адміністративній справі позивач просить суд зобовязати виконати Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
Відповідно до статті 156 частини 1 пункту 3 КАС України суд зупиняє провадження у справі у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.
Таким чином, оскільки рішення, що може бути ухвалене Закарпатським окружним адміністративним судом в адміністративній справі №807/41/17 за позовом Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради про зобовязання виконати вимогу може вплинути на результати розгляду даної справи, суд приходить до висновку, що провадження у даній справі необхідно зупинити до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі, а саме №807/515/17, яка знаходиться на розгляді Закарпатського окружного адміністративного суду.
На підставі наведеного та керуючись статтями 156, 160 частинами 3 та 7 та 165 КАС України, суд,-
УХВАЛИВ:
Зупинити провадження в адміністративній справі №807/41/17 за позовом Управління Західного офісу Державної аудиторської служби України в Закарпатській області до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради про зобовязання виконати вимогу до набрання законної сили судовим рішенням в адміністративній справі №807/515/17, що знаходиться на розгляді Закарпатського окружного адміністративного суду.
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду протягом пяти днів з дня проголошення ухвали, а у разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також постановлення ухвали в письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом пяти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається через Закарпатський окружний адміністративний суд з одночасним надсиланням її копії до суду апеляційної інстанції. Якщо субєкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених статтею 167 частиною 4 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то пятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення пятиденного строку з моменту отримання субєктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя ОСОБА_1