Справа № 522/7907/17
3/522/3745/17
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
19 липня 2017 року суддя Приморського районного суду м. Одеси Іванов В.В., розглянувши матеріали, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН НОМЕР_1, працюючої головним бухгалтером ТОВ «Зернова столиця - Інжиніринг», проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В :
Відповідно до складеного протоколу, 06 квітня 2017 року, головним державним ревізором-інспектором відділу перевірки з окремих питань управління аудиту ГУ ДФС в Одеській області ОСОБА_2 при проведенні позапланової виїзної документальної перевірки ТОВ «Зернова столиця - Інжиніринг» код за ЄДРПОУ 39432429, за юридичною адресою: м. Одеса, вул. Князівська 35, встановлено, що головний бухгалтер ТОВ «Зернова столиця - Інжиніринг» ОСОБА_1 порушила порядок ведення податкового обліку, чим ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.163-1 КУпАП, за кваліфікуючими ознаками: порушення посадовими особами підприємств встановленого законом порядку ведення податкового обліку, подання яких передбачено законами України.
Викладене підтверджується матеріалами адміністративної справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 412252 від 25.04.2017 року, актом про результати позапланової виїзної документальної перевірки ТОВ «Зернова столиця - Інжиніринг» від 06.04.2017 року.
ОСОБА_1 будучи повідомлена належним чином про день, час та місце слухання справи,а також за вказаною у протоколі датою, - до суду не зявилася, про причини неявки не повідомила та не звернулася з клопотанням про відкладення розгляду справи, у звязку з чим, згідно зі ст.268 КУпАП, справа розглянута на підставі матеріалів, які містяться у ній.
Ознайомившись з адміністративними матеріалами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 412252 від 25.04.2017 року, актом про результати позапланової виїзної документальної перевірки ТОВ «Зернова столиця - Інжиніринг» від 06.04.2017 року, вважаю ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП, за кваліфікуючими ознаками: порушення посадовими особами підприємств встановленого законом порядку ведення податкового обліку, подання яких передбачено законами України, та, провадження по справі закрити, у звязку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строку накладення адміністративного стягнення.
Відповідно до ст.7 КУпАП, ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Згідно вимог ст.245 КУпАП, серед ряду завдань провадження в справах про адміністративні правопорушення є: всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи та вирішення її в точній відповідності з законом.
З огляду на ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно ч.2 ст.9 КУпАП адміністративна відповідальність за правопорушення, передбачені цим кодексом, настає, якщо ці порушення за своїм характером не тягнуть за собою відповідно до закону кримінальної відповідальності.
Зі змісту статей 7, 254, 279 КУпАП розгляд справи про адміністративне правопорушення здійснюється лише щодо правопорушника та в межах протоколу про адміністративне правопорушення.
Згідно ч.2 ст.38 КУпАП, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.
Відповідно до п.7 ст.247 КУпАП розпочате провадження у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю з підстав закінчення на момент розгляду справи строків, передбачених ст.38 КУпАП.
Таким чином, суд приходить до висновку, що адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.163-1 КУпАП, потрібно закрити, у звязку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строку накладення адміністративного стягнення, на підставі ст.38 КУАП.
Керуючись ст.ст. 9, 10, 24, 33, 38, 163-1, 221, 247, 254, 268, 279, 280, 283, 284 КУпАП, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН НОМЕР_1, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП.
Адміністративне провадження стосовно ОСОБА_1, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-1 КУпАП, - закрити у звязку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строку накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області шляхом подачі апеляційної скарги через Приморський районний суд м.Одеси протягом десятиденного строку з дня винесення постанови.
Суддя Приморського
районного суду міста Одеси: ОСОБА_3
19.07.2017