
Троїцький районний суд Луганської області
Справа № 433/1441/17
Провадження № 3/433/267/17
ПОСТАНОВА
іменем України
28.08.2017 року
Суддя Троїцького районного суду Луганської області Певна О.С., розглянувши справу про адміністративне правопорушення у відношенніОСОБА_1,06/11/ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянин України, зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, який мешкає за адресою: Луганська область, смт. Троїцьке, кв. Молодіжний, 1/9,
за ч.2ст. 204-1 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
28 серпня 2017 року в провадження Троїцького районного суду Луганської області надійшла адміністративна справа про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2ст. 204-1 КУпАП.
Відповідно дост. 277 КУпАПсправа про адміністративне правопорушення, передбаченест. 204-1 КУпАПрозглядається протягом доби з дня одержання судом протоколу та інших матеріалів справи.
Судом встановлено, що протокол про адміністративне правопорушення подано до суду, однак не забезпечено явку особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Згідно положень ч.1ст.256 КУпАП, протокол про адміністративне правопорушення як документ, що засвідчує факт неправомірних дій особи, є одним із основних джерел доказів, складається за встановленою формою і має містити усі дані, необхідні для вирішення справи.
Згідност.256 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальнушкоду, про це також зазначається в протоколі.
З протоколу про адміністративне правопорушення, з графи «Повідомлення про розгляд справи про адміністративне правопорушення» вбачається, що ОСОБА_1 про дату та розгляд справи буде додатково повідомлено за телефоном. Однак номера телефону правопорушника матеріали справи не містять.
Розгляд справи за відсутності особи, що притягається до адміністративної відповідальності заст. 204-1 КУпАПзаконом заборонений, навіть при наявності клопотання про це правопорушника.
Піддати ОСОБА_1 приводу, суд не має можливості з огляду на добовий розгляд справ даної категорії, передбаченийст. 277 КУпАП.
Таким чином, оскільки явка особи, що притягається до адміністративної відповідальності не була забезпечена, суд не має можливості розглянути дану справу у передбачений законом строк.
На підставі викладеного та керуючись ст.204-1,268,277 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний матеріал у відношенніОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2ст. 204-1 КУпАПповернути для дооформлення до Східного регіонального управління Луганського прикордонного загону Державної прикордонної служби України.
Постанова остаточна, оскарженню не підлягає.
Суддя:ОСОБА_2