
Справа № 234/11302/17
Провадження № 1-кс/234/4423/17
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою
19 серпня 2017 року Краматорський міський суд Донецької області у складі:
слідчого судді - Лутай А.М.
при секретарі Пагуліч Д.Г.
за участю: прокурора Мохорт О.Л.
слідчого Федорів О.М.
захисника адвоката ОСОБА_1
підозрюваного ОСОБА_2
розглянувши клопотання старшого слідчого слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил антитерористичної операції майора юстиції ОСОБА_3 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у кримінальному провадженні №42017051100000248 від 03.07.2017 року відносно:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, Грузія, громадянина України, приватного підприємця, який зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3 (колишня вул.Леніна), 298, фактично проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4, м-н. Южний, 28, кв. 21, одруженого, має на утриманні одну малолітню дитину ІНФОРМАЦІЯ_5, раніше не судимого, -
-підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Старший слідчий слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил антитерористичної операції майор юстиції ОСОБА_3 19.08.2017 року звернулася до суду з клопотанням, про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно ОСОБА_2
Клопотання мотивує тим, що слідчим відділом військової прокуратури сил антитерористичної операції здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42017051100000248 від 03.07.2017 за підозрою ОСОБА_2 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України.
Досудовим розслідуванням установлено, що приблизно на початку липня 2017 року, ОСОБА_2 вступив у попередню злочинну змову, з невстановленими на даний час слідством особами, з метою реалізації спільного злочинного, корисливого наміру, спрямованого на особисте протиправне збагачення, шляхом незаконного ввезення з тимчасово непідконтрольної території на контрольовану територію України товарів підакцизної групи сигарет, для їх подальшої реалізації та отримання у такий спосіб незаконного прибутку.
Відповідно до п.п. 3, 7 «Порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції», який затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №99 від 1 березня 2017 року «Про затвердження Порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції» (далі Порядок), переміщення товарів через лінію зіткнення здійснюється у визначених для цього місцях фізичними особами та субєктами господарювання з дотриманням положень цього Порядку та норм законодавства, пропуск товарів через лінію зіткнення здійснюється підрозділами, що здійснюють державний контроль, з проставленням на контрольних пунктах вїзду/виїзду та на контрольних пунктах вїзду/виїзду на залізниці, контрольних постах відміток у контрольному талоні, натурному листі.
Згідно п. 2 Порядку, лінія зіткнення це умовне розмежування між тимчасово неконтрольованою територією та контрольованою територією.
При цьому, відповідно до п. 8 Порядку, переміщення товарів поза межами контрольних пунктів вїзду/виїзду та контрольних пунктів вїзду/виїзду на залізниці, контрольних постів забороняється. Перелік дорожніх коридорів, контрольних пунктів вїзду/виїзду, контрольних пунктів вїзду/виїзду на залізниці затверджується керівником антитерористичної операції та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах ДФС, Держприкордонслужби та СБУ.
Згідно додатку 1 до «Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей» (далі Тимчасовий порядок),вїзд на тимчасово окуповану територію України та виїзд з неї здійснюється через контрольні пункти вїзду та виїзду (надалі - КПВВ) на лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях на автошляхах виключно через існуючі дорожні коридори, до яких відноситься і дорожній коридор «Донецьк Курахове» з КПВВ «Марїнка».
Відповідно до п.п. 1.2, 1.3 вказаного Тимчасового порядку, контроль за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) вздовж лінії зіткнення здійснюється уповноваженими контрольними органами на засадах протидії тероризму, посилення контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів, вантажів (товарів) на неконтрольовану територію з метою запобігання несанкціонованому проникненню осіб на неконтрольовану територію, ввезення (вивезення) до/з району проведення антитерористичної операції предметів і речовин, вантажів, транспорту та іншого майна.
Згідно п. 6.1 Тимчасового порядку, контроль за дотриманням вимог порядку переміщення осіб та вантажів (товарів) через та вздовж лінії зіткнення, виявлення фактів порушення такого порядку, на територіях поза визначеними дорожніми коридорами здійснюється виключно фіскальними нарядами ДФСУ, СКП та прикордонними нарядами ДПСУ, з метою оперативного вирішення невідкладних завдань щодо виявлення, попередження та протидії порушенням цього Порядку, за рішенням керівника АТО, до здійснення контрольних заходів можуть залучатися представники всіх контрольних органів і служб, задіяних у районі проведення АТО.
Крім цього, ОСОБА_4 національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року, введеного в дію Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 62/2017 Про рішення ОСОБА_4 національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України» (далі - Указ), встановлено заборону переміщення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, крім вантажів, що мають гуманітарний характер і надаються українськими та міжнародними гуманітарними організаціями.
Також, з метою захисту місцевого населення, яке проживає на підконтрольній території України, недопущення проникнення на підконтрольну територію України представників воєнізованих формувань терористичних організацій «Донецька народна республіка» (далі «ДНР») та «Луганська народна республіка» (далі «ЛНР»), порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення, впливу на прийняття рішень, вчинення або не вчинення дій органами державної влади та органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, обєднаннями громадян, подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України, вздовж лінії зіткнення, силами зєднань та військових частин Збройних Сил України створюються взводні та ротні опорні пункти (ОСОБА_5 ВОП та РОП).
Так, на підставі наказу командира військової частини А0501 старший солдат ОСОБА_6 проходить військову службу на посаді командира взводу снайперів другого механізованого батальйону вказаної військової частини та направлений для проходження служби у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, де згідно бойового розпорядження відряджений для проходження служби на посаді командира взводного опорного пункту «Калитка» (далі - ВОП «Калитка»), який знаходиться у м. Марїнка по вул. Героїв Чорнобиля (колишня вул. Орджонікідзе) неподалік будинків №№ 234, 297.
ОСОБА_7, як командир ВОП «Калитка», організовує порядок несення служби підпорядкованими йому військовослужбовцями, у межах компетенції наділений правом віддавати їм накази, а також має право зупиняти транспортні засоби та оглядати їх; перевіряти документи, що посвідчують особу, документи на транспортний засіб, документи, що встановлюють приналежність вантажів (товарів); затримувати осіб, транспортні засоби, вантажі (товари) в порядку, передбаченому чинним законодавством; передавати затриманих осіб, транспортні засоби, вантажі (товари) для подальшого встановлення обставин уповноваженим представникам контролюючих органів та служб.
Таким чином, ОСОБА_6 як старший зазначеного ВОП, виконував обовязки повязані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, а тому відповідно до п. 1 Примітки до ст. 364 КК України є службовою особою.
Поряд із цим, громадянин України ОСОБА_2, у відповідності до ст. 68 Конституції України, зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України.
Однак, ОСОБА_2, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, вчинив кримінальне правопорушення, за наступних обставин.
Так, на початку липня 2017 року ОСОБА_2, вступив у попередню злочинну змову, з невстановленими на даний час слідством особами, з метою реалізації спільного злочинного, корисливого умислу, спрямованого на особисте протиправне збагачення, шляхом незаконного ввезення з тимчасово непідконтрольної території на контрольовану територію України товарів підакцизної групи сигарет, для їх подальшої реалізації, та отримання у такий спосіб незаконного прибутку.
Усвідомлюючи, що ввезення з тимчасово непідконтрольної території на підконтрольну територію України товарів підакцизної групи сигарет є незаконним, ОСОБА_2 прийняв рішення здійснювати переміщення вказаних товарів, поза встановленими дорожніми коридорами без перетину КПВВ.
З метою реалізації злочинного умислу ОСОБА_2, який протягом тривалого часу проживав у ІНФОРМАЦІЯ_6, у другій половині липня 2017 року, достовірно знаючи, що ОСОБА_6 несе службу на ВОП «Калитка», звернувся до останнього із пропозицією надання йому неправомірної вигоди за те, щоб він здійснював пропуск через ВОП «Калитка» транспортних засобів, які будуть перевозити з тимчасово непідконтрольної території України сигарети. При цьому ОСОБА_2Г вказав останньому, що про точний час здійснення перевезення сигарет він буде повідомляти додатково, а сума неправомірної вигоди буде складати 500 (пятсот) грн. за один ввезений на підконтрольну територію України ящик сигарет.
ОСОБА_6 на пропозицію ОСОБА_2 погодився, але розуміючи, що одержання та надання неправомірної вигоди є кримінально карним діянням, не бажаючи настання для себе негативних наслідків та з метою викриття злочинців, після розмови з останнім, звернувся із заявою про вчинення злочину до правоохоронних органів.
16 серпня 2017 року, близько 18 год., ОСОБА_2 попередньо домовившись, зустрівся з ОСОБА_6 на території гаражного кооперативу по вул. Заводській у м. Марїнка Донецької області.
Під час вказаної зустрічі ОСОБА_2 повідомив ОСОБА_6, що близько 10 год. 17 серпня 2017, він разом із своїми спільниками, особи яких на даний час слідством не встановлені, планує перевезти на підконтрольну територію України через ВОП «Калитка» пятдесят ящиків із сигаретами, які в подальшому розвантажать неподалік вказаного взводного опорного пункту у покинутому житловому будинку №267 по вул. Героїв Чорнобиля (колишня вул. Орджонікідзе) у м. Марїнка, після чого він зможе зустрітись з ОСОБА_6 та передати йому предмет неправомірної вигоди, за те що останній пропустить через ВОП «Калитка» вказаний транспортний засіб.
ОСОБА_6, який діяв під контролем правоохоронних органів, погодився на пропозицію ОСОБА_2
17 серпня 2017 року, близько 11 год., ОСОБА_6, перебуваючи на ВОП «Калитка» пропустив через ВОП «Калитка» вантажний мотоцикл марки «Муравей», на якому здійснювалось перевезення пятдесяти ящиків з сигаретами.
Цього ж дня, після того, як ввезені на підконтрольну територію України пятдесят ящиків з сигаретами були розвантажені у покинутому житловому будинку №267 по вул. Героїв Чорнобиля (колишня вул. Орджонікідзе) у м. Марїнка, близько 12 год. 45 хв., ОСОБА_2 зателефонував на мобільний телефон до ОСОБА_6 та повідомив, що готовий з ним зустрітися та передати грошові кошти предмет неправомірної вигоди за те, що останній пропустив через ВОП «Калитка» вказаний ОСОБА_2 транспортний засіб, яким на підконтрольну територію України ввезли сигарети. При цьому ОСОБА_2 вказав ОСОБА_6 на місце зустрічі, а саме на територію гаражного кооперативу по вул. Заводській у м. Марїнка.
Виконуючи вказівку ОСОБА_2, ОСОБА_6 прибув на вказане ним місце зустрічі. Під час вказаної зустрічі, ОСОБА_2 виконуючи свій злочинний умисел, передав ОСОБА_6 предмет неправомірної вигоди грошові кошти у сумі 25000 (двадцять пять тисяч) грн., за те що останній пропустив через ВОП «Калитка» транспортний засіб, яким на підконтрольну територію України було ввезено товари підакцизної групи, а саме 50 (пятдесят) ящиків сигарет.
ОСОБА_6, діючи під контролем правоохоронних органів, прийняв грошові кошти, які йому передав ОСОБА_2
Відразу після цього ОСОБА_2 був затриманий у порядку ст. 208 КПК України, а передані ним ОСОБА_6 грошові кошти предмет неправомірної вигоди у сумі 25000 грн., були вилучені співробітниками правоохоронних органів.
Окрім того, у ході проведеного обшуку за адресою: Донецька обл., м.Марїнка, вул.Героїв Чорнобиля (колишня вул. Орджонікідзе), 267 було виявлено та вилучено 50 ящиків сигарет марки «Прилуки».
Таким чином, ОСОБА_2, діючи умисно, за попередньою змовою з невстановленими на даний час слідством особами, приблизно о 13 год. 17 серпня 2017 року, перебуваючи на території гаражного кооперативу по вул. Заводській у м. Марїнка Донецької області, надав командиру взводу снайперів 2 батальйону військової частини А0501 ОСОБА_5 неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів у сумі 25000 (двадцять пять тисяч) грн., за те, що останній пропустив через ВОП «Калитка» транспортний засіб на якому на підконтрольну територію України ввезли товари підакцизної групи, а саме 50 (пятдесят) ящиків сигарет марки «Прилуки», ввезення яких з тимчасово непідконтрольної території України було організовано ОСОБА_2 та його спільниками, особи яких на даний час слідством не встановлені, для подальшої реалізації з метою отримання незаконного прибутку.
18.08.2017 ОСОБА_2 повідомлено про підозру у вчиненні вищенаведеного злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України.
Слідчий зазначає, що вина підозрюваного ОСОБА_2 у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення підтверджується зібраними у ході досудового розслідування доказами, а саме: повідомленням УСБУ в Донецькій області №56/3/4/м-288/11/163 від 03.07.2017, заявою про вчинення злочину від 03.07.2017, протоколом огляду місця події від 17.08.2017, протоколом обшуку від 17.08.2017, протоколом огляду від 17.07.2017, протоколами допитів свідків ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_6, ОСОБА_12, ОСОБА_13 та ОСОБА_14 від 17.08.2017, а також іншими доказами у їх сукупності.
При цьому, застосування до підозрюваного ОСОБА_2 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою обумовлюється забезпеченням виконання підозрюваним покладених на нього процесуальних обов`язків та наявністю ризиків, передбачених п.п. 1-3, 5 ч. 1 ст. 177 КПК України.
Так, ОСОБА_2 обґрунтовано підозрюється у вчиненні тяжкого злочину, за який законом передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років, проживає у ІНФОРМАЦІЯ_7, а тому перебуваючи на волі, під загрозою тяжкості покарання, маючі всі необхідні засоби та можливості, зможе переховуватись від органу досудового розслідування та суду, у тому числі за кордоном або на території тимчасово непідконтрольній українській владі, оскільки у ході досудового розслідування отримано оперативну інформацію, що ОСОБА_2 виїжджає на тимчасово непідконтрольну територію України.
Крім того, ОСОБА_2, як встановлено матеріалами досудового розслідування, будучи фізичною особою підприємцем, розпоряджаючись грошовими активами, грубо проігнорував вимоги антикорупційного законодавства України та надав ОСОБА_6, як службовій особі, неправомірну вигоду матеріального характеру у вигляді грошових коштів у сумі 25 000 гривень, а тому у органу досудового розслідування наявні достатні підстави вважати, що перебуваючи на волі, під загрозою тяжкості покарання, з метою уникнення кримінальної відповідальності, ОСОБА_2 зможе, у тому числі шляхом використання грошових активів та соціальних звязків, незаконно впливати на свідків та вчинити інше тяжке корупційне кримінальне правопорушення.
Поряд з цим, ОСОБА_2 перебуваючи на волі, з метою уникнення кримінальної відповідальності, зможе знищити, сховати або спотворити будь-яку із речей чи документів, які мають істотне значення для встановлення обставин вчинених ним кримінальних правопорушень, так як на даний час не проведено обшук по місцю його проживання, де можуть знаходитись такі речі і документи.
Наведені обставини свідчать про наявну можливість у ОСОБА_2, перебуваючи на волі, переховуватись від органів досудового розслідування та суду, знищити, сховати та спотворити документи, предмети та речі, які мають істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, незаконно впливати на свідків, а також вчинити інше кримінальне правопорушення.
Вищевикладене свідчить про наявність обґрунтованих ризиків, передбачених п.п. 1-3, 5 ч. 1 ст. 177 КПК України, неможливість запобігання цим ризикам шляхом застосування до ОСОБА_2. інших більш мяких запобіжних заходів ніж тримання під вартою.
Вказані обставини, на підставі яких зроблено висновок про необхідність застосування стосовно ОСОБА_2 запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою містяться в вищезазначених матеріалах кримінального провадження, а також інших належних та допустимих доказах, зібраних у ході досудового розслідування кримінального провадження.
Враховуючи, що ОСОБА_2 вчинив тяжкий корупційний злочин, слідчий просить призначити ОСОБА_2 заставу у розмірі вісімдесяти розмірівпрожиткового мінімуму для працездатних осіб та у вказаному випадку визначити необхідність виконання ним наступних обовязків, передбачених ч. 5 ст. 194 КПК України, зокрема: не відлучатися із м. Курахове Донецької області без дозволу слідчого, прокурора або суду; утримуватися від спілкування із свідками та іншими особами з приводу обставин вчинення інкримінованого йому злочину; носити електронний засіб контролю; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і вїзд в Україну.
Ураховуючи наведене, з метою забезпечення виконання підозрюваним покладених на нього процесуальних обовязків, запобігання спробам вчинення наведених дій та для виконання завдань кримінального провадження, слідчий просить задовольнити клопотання.
Слідчий в судовому засіданні підтримав клопотання та просив його задовольнити.
Слідчий суддя, вислухавши думку прокурора, який підтримав клопотання слідчого, підозрюваного та його захисника, які просили обрати більш мякий запобіжний захід, оскільки стороною обвинувачення не доведено наявність обґрунтованої підозри у вчиненні ОСОБА_2 кримінального правопорушення, а також наявність ризиків передбачених ст.117 КПК України, ознайомившись із матеріалами кримінального провадження, вважає, що клопотання обґрунтоване і підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до вимог ч.2 ст.177 КПК України підставою для застосування запобіжного заходу є наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, передбаченого уч.1 ст.177 КПК України.
Відповідно до ст.178 КПК України при вирішенні питання про обрання запобіжного заходу, крім наявності ризиків, зазначених у статті 177 цього кодексу, слідчий суддя на підставі наданих сторонами кримінального провадження матеріалів зобов'язаний оцінити всі обставини перелічені у зазначеній статті.
Відповідно до п.4 ч.2 ст.183 КПК України, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою не може бути застосовано, окрім як до раніше не судимої особи, яка підозрюється чи обвинувачується у вчиненні злочину, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк понад пять років.
Встановлено, що ОСОБА_2 органом досудового розслідування підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 ч.3 КК України.
Відповідно до Рішення Європейського суду з прав людини у справі «Фокс, Кемпбелл і Хартлі проти Сполученого Королівства», наявність обґрунтованої підозри передбачає наявність фактів і відомостей, на підставі яких обєктивний спостерігач зробив би висновок про те, що дана особа могла вчинити злочин.
Відповідно до рішення Європейського суду з прав людини у справі «Феррарі-Браво проти Італії». Факти, що викликали підозру, не обовязково повинні бути встановлені до ступеню, необхідного для засудження, або навіть предявлення обвинувачення, що являється завданням наступних етапів кримінального процесу.
Суд вважає, що ОСОБА_2 обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 ч.3 КК України, що підтверджується сукупністю доказів, зібраних у кримінальному провадженні.
18 серпня 2017 року ОСОБА_2 повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 ч.3 КК України, санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі до 8 років.
Відповідно до ст.12 КК України злочин, передбачений ч.3 ст.369 КК України, відноситься до категорії тяжких злочинів.
Враховуючи наявність обґрунтованої підозри у вчиненні ОСОБА_2 зазначеного кримінального правопорушення, а також наявність ризиків, передбачених ч.1 ст.177 КПК України, а саме те, що підозрюваний ОСОБА_2 може переховуватися від органів досудового розслідування та суду, незаконно впливати на свідків, вчинити інше кримінальне правопорушення які встановлені з урахуванням тяжкості покарання, яке загрожує ОСОБА_2 у разі визнання його винним у вчиненні кримінального правопорушення, наявності у підозрюваного можливості виїхати на тимчасово неконтрольовану Україною територію, особи обвинуваченого, який є приватним підприємцем, одружений, має на утриманні малолітню дитину, не має постійного місця проживання, слідчий суддя вважає за необхідне застосувати до ОСОБА_2 запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Відповідно до ст.183 ч.3 КПК України слідчий суддя при постановленні ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, зобовязаний визначити розмір застави достатній для забезпечення виконання підозрюваним обовязків передбачених КПК України, крім випадків, передбачених ч.4 цієї статті.
Згідно з частиною 5 ст.182 КПК України розмір застави щодо особи, підозрюваної у вчиненні тяжкого злочину визначається в межах від двадцяти до вісімдесяти розмірів мінімальної заробітної плати.
З урахуванням обставин кримінального правопорушення, даних про особу підозрюваного, його майнового стану, розміру неправомірної вигоди, наявності ризиків, передбачених ст.177 КПК України, суд вважає доцільним визначити ОСОБА_2 заставу відповідно до ч.5 ст.182 КПК України в розмірі 32000грн.
Такий розмір застави є справедливим, здатним забезпечити високі стандарти охорони загальносуспільних прав та інтересів.
Крім того, суд вважає необхідним відповідно до ст.183 ч.3 КПК покласти на ОСОБА_2 обов'язки, передбачені ст.194 цього Кодексу, у разі внесення ним застави.
Керуючись вимогами ст.ст.131, 132, 176-178, 183, 184, 194 КПК України, -
УХВАЛИВ:
Клопотання старшого слідчого слідчого відділу слідчого управління військової прокуратури сил антитерористичної операції майора юстиції ОСОБА_3 про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою у відношенні ОСОБА_2 задовольнити.
Застосувати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в Бахмутській установі виконання покарань Управління ДПтСУ в Донецькій областідо підозрюваного ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою визначити до закінчення 60 (шістдесяти днів) з моменту затриманняОСОБА_2, а саме з 17 серпня 2017 року до 15 серпня 2017 року включно.
Визначити підозрюваному ОСОБА_2 заставу у розмірі двадцяти розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що складає 32000 (тридцять дві тисячі) гривень, яка може бути внесена як самим підозрюваним, так і іншою фізичною або юридичною особою (заставодавцем) на рахунок №37311047011792, отримувач коштів Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області, банк отримувача Держказначейська служба України, м. Київ, код банку 820172, код ЄДРПОУ -26288796.
Підозрюваний або заставодавець мають право у будь-який момент протягом дії ухвали внести заставу у розмірі, визначеному в ухвалі.
У разі внесення застави покласти на ОСОБА_2 наступні обов'язки:
-прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді або суду за кожною вимогою;
-не відлучатися із м.Курахове Донецької області без дозволу слідчого, прокурора або суду;
-носити електронний засіб контролю;
-здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, ініші документи, що дають право на виїзд з України і вїзд в Україну.
Попередити ОСОБА_2, що у разі невиконання обов'язків заставодавцем, а також якщо підозрюваний, будучи належним чином повідомлений, не з'явився за викликом до слідчого, прокурора, слідчого суді, суду без поважних причин, чи не повідомить про причини своєї неявки, або якщо порушить інші покладені на нього при застосуванні запобіжного заходу обов'язки, застава звертається в дохід держави та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України й використовується у порядку, встановленому законом для використання коштів судового збору.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду Донецької області протягом пяти днів з дня її оголошення.
Вступна і резолютивна частини ухвали виготовлені в нарадчій кімнаті та проголошені 19.08.2017 року. Повний текст ухвали проголошений 23.08.2017 року.
Слідчий суддя А.М.Лутай