
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
15 серпня 2017 року м. Чернігів Справа № 825/820/17
Чернігівський окружний адміністративний суд у складі колегії суддів:
Головуючого судді Бородавкіної С.В.,
суддів: Житняк Л.О., Соломко І.І.,
за участі секретаря Гайдука С.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові, без фіксації судового процесу, в порядку ч.1 ст. 41 КАС України, справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної фіскальної служби України про зобов'язання вчинити певні дії,
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом до Державної фіскальної служби України та просить зобов'язати відповідача оформити всі необхідні документи, подання про призначення пенсії і разом з його заявою від 15.05.2015 про призначення пенсії направити їх до Головного управління пенсійного фонду України в Чернігівській області.
Позивач в судове засідання не прибув, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Представник відповідача надав клопотання про зупинення провадження по справі у зв'язку з необхідністю додаткового часу для надання заперечень на адміністративний позов. Судове засідання просить провести без його участі.
Дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що клопотання представника відповідача має бути задоволене, з огляду на таке.
Кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову (частини 1 та 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України).
Згідно із частиною 1 статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративна справа має бути розглянута і вирішена протягом розумного строку, але не більше місяця з дня відкриття провадження у справі, якщо інше не встановлено цим Кодексом.
Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Враховуючи вищевикладене, колегія суддів дійшла висновку щодо обґрунтованості заявленого представником відповідача клопотання та необхідності зупинення провадження у справі.
Керуючись статтями 122, 156, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Клопотання представника Державної фіскальної служби України - задовольнити.
Провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Державної фіскальної служби України про зобов'язання вчинити певні дії - зупинити до 05 вересня 2017 року 13:30 год.
Ухвала набирає законної сили та може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки, передбачені статтею 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Головуючий суддя С.В. Бородавкіна
Судді: Л.О. Житняк
І.І. Соломко