Постанова № 6823167, 12.10.2009, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Дата ухвалення
12.10.2009
Номер справи
2а-10171/09/1/0170
Номер документу
6823167
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493

ПОСТАНОВА

Іменем України

12.10.09Справа №2а-10171/09/1/0170 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючої судді Трещової О.Р., при секретарі Дубініній А.В., за участю представника позивача – Кадирова У.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом

Державної податкової інспекції у м. Сімферполі АР Крим

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване управління 117"

про стягнення податкової заборгованості у розмірі 2208,14 гривень,

ВСТАНОВИВ:

          

До Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим звернулася з позовом Державна податкова інспекція у м. Сімферополі АР Крим до товариства з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване управління 117" про стягнення податкової заборгованості в розмірі 2208,14 гривень.

В позовній заяві позивач вказує, що станом на 21.08.2009 року у відповідача ТОВ "Спеціалізоване управління 117" залишилася непогашеною сума податкового боргу в розмірі 2208,14 гривень, у тому числі з податку на прибуток у сумі 964,67 гривень, з податку на додану вартість у розмірі 1243,47 гривень. Позивач просить суд стягнути податкову заборгованість у розмірі 2208,14 гривень з відповідача.

Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 31.08.2009 року було відкрите провадження в адміністративній справі №2а-10171/09/1/0170.

          У судовому засіданні представник позивача Кадиров У.І. уточнив позовні вимоги тому, що у зв’язку з технічним збоєм у позові помилково було зазначено суми заборгованості, а саме сума непогашеної заборговоності з податку на прибуток складає 1243,47 гривень, а з податку на додану вартість - 964,67 гривень. Уточнені позовні вимоги підтримав у повному обсязі, та пояснив, що відповідач ТОВ "Спеціалізоване управління 117" є юридичною особою, зареєстрований у якості платника податків в ДПІ в м. Сімферополі АР Крим, тому відповідно до Закону України « Про систему оподаткування» зобов’язаний сплачувати податки та збори (обов’язкові платежі).

          Відповідач у судове засідання не з’явився, повідомлений належним чином про час та місце судового засідання через засоби масової інформації, клопотання про розгляд справи за його відсутності, заперечень на позов, будь – яких доказів до суду не надав.

Приймаючи до уваги, що в матеріалах справи достатньо доказів для з’ясування обставин по справі, суд вважає можливим на підставі статті 128 КАС України розглядати справу у відсутності відповідача.

Згідно з частиною 1 статті 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб’єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до п. 4 частини 1 статті 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на спори за зверненням суб’єкта владних повноважень у випадках, встановлених законом.

Пунктом 7 частини 1 статті 3 КАС України дано визначення суб’єктів владних повноважень, до яких належать орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб’єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Частиною 1,3 статті 4 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» від 04.12.1990 року № 509-ХІІ Державна податкова адміністрація України є центральним органом виконавчої влади. Державні податкові інспекції у районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції підпорядковуються відповідним державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

Відповідно до підпункту 2.1.4 п. 2.1. статті 2 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2191-ІІІ від 21.12.2000 року податкові органи визнані контролюючими органами стосовно податків і зборів (обов’язкових платежів), які справляються до бюджетів та державних цільових фондів. Отже, вони наділені компетенцією, визначеною підпунктом 2.2.1 пункту 2.2. статті 2 Закону здійснювати перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати зазначених податків.

Отже, органи державної податкової служби у відносинах з суб’єктами господарювання, під час реалізації своїх завдань та функцій, встановлених законодавством України, являються суб’єктами владних повноважень.

          Таким чином, судом встановлено, що ДПІ у м. Сімферополі АР Крим є органом виконавчої влади та суб’єктом владних повноважень.

          Відповідно до ст.2 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» № 3813 від 24.12.1993 року головним завданням державних податкових інспекцій є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів податків, зборів та інших платежів і неподаткових доходів (далі - податків, інших платежів) і внесків до державних цільових фондів, встановлених законодавством України.

          Пунктом 11 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» від 4 грудня 1990 року N 509-XII визначено, що податкові органи мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.

          Таким чином, судом встановлено, що Державна податкова інспекція в м. Сімферополі АРК уповноважена здійснювати контроль за додержанням податкового законодавства.

Відповідно до частини 1 статті 55 Господарського кодексу України суб’єктом господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обов’язків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобов’язаннями в межах цього майна, крім випадків встановлених законом. Згідно з п. 1 частини 2 статті 55 ГК України юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, підприємства, створені відповідно до Господарського кодексу України та зареєстровані в установленому законом порядку визнаються суб’єктами господарювання.

          Судом встановлено, що ТОВ "Спеціалізоване управління 117" є юридичною особою, зареєстровано як суб’єкт підприємницької діяльності виконавчим комітетом Сімферопольської міської ради 27.10.2006 року, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності – юридичної особи серії А00 № 630886, довідкою Головного управління статистики в АРК № 05.3-8.1/2561 від 11.08.2009 року.

Таким чином, судом встановлено, що ТОВ "Спеціалізоване управління 117" є суб’єктом господарювання, юридичною особою, платником податків, зобов’язане виконувати обов’язки, покладені на нього законами у зв’язку зі здійсненням господарської діяльності, а також належного нарахування та сплати податків.

Відповідно до ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

          Відповідно до п.2,3 ч.1 ст.9 Закону України «Про систему оподаткування» від 25 червня 1991 року N 1251-XII платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов’язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів); сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Відповідно до п. 4.1.1. статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначає у податковій декларації.

Судом встановлено, що ТОВ "Спеціалізоване управління 117" є платником податку на прибуток, а також перебуває на обліку в органах державної податкової служби у якості платника податку на додану вартість за №100002377, що підтверджується свідоцтвом про реєстрацію платника по податку на додану вартість від 28.11.2006 року, а тому згідно із законодавством України, відповідач зобов’язаний сплачувати податок на додану вартість до Державного бюджету України, подавати встановлену законом звітність.

Підпунктом 4.1.4. статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює: а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Порядок, підстави та строки сплати податку на додану вартість, надання податкової звітності встановлений Законом України «Про податок на додану вартість» від 3 квітня 1997 року N 168/97-ВР.

Відповідно до 7.8.1. статті 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 3 квітня 1997 року N 168/97-ВР податковим періодом є один календарний місяць.

Таким чином, ТОВ "Спеціалізоване управління 117" зобов’язано щомісячно протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового місяця, подавати до ДПІ в м. Сімферополі декларації з податку на додану вартість.

Порядок, підстави та строки сплати податку на прибуток, надання податкової звітності встановлений Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.1994 року N 333/94.

Відповідно до п.п. 11.1 Закону України « Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.1994 року №3394 передбачені такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.

Таким чином, ТОВ "Спеціалізоване управління 117" зобов’язано щоквартально протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового кварталу, подавати до ДПІ в м. Сімферополі декларації з податку на прибуток.

Згідно з пунктом 5.3.1 статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації.

Статтею 9 Закону України «Про систему оподаткування» встановлено, що платники податків зобов’язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

З матеріалів справи, наданих позивачем вбачається, що відповідачем самостійно визначені податкові зобов’язання з податку на прибуток та податку на додану вартість, а саме:

-          податкова декларація з податку на додану вартість за звітний період - березень 2009 року на суму 721,00 гривень, з яких відповідачем сплачено добровільно 96,33 грн.;

Таким чином, загальна сума заборгованості відповідача згідно наданої ним декларації, з урахуванням часткової сплати, склала 624,67 грн.

-          декларація з податку на прибуток підприємства за І квартал 2009 року, в якій ТОВ "Спеціалізоване управління 117" самостійно визначена сума податкового зобов’язання з податку на прибуток підприємств у розмірі 530,00 гривень, яка станом на день розгляду справи непогашена.

Згідно абзацу «а» підпункту 4.2.2. пункту 4.2. статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року N 2181-III контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму податкового зобов'язання платника податків у разі, якщо платник податків не подає у встановлені строки податкову декларацію.

          Відповідно до п.6.1 ст.6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року № 2181-III у разі коли сума податкового зобов'язання розраховується контролюючим органом відповідно до статті 4 цього Закону, такий контролюючий орган надсилає платнику податків податкове повідомлення, в якому зазначаються підстава для такого нарахування, посилання на норму податкового закону, відповідно до якої був зроблений розрахунок або перерахунок податкових зобов'язань, сума податку чи збору (обов'язкового платежу), належного до сплати, та штрафних санкцій за їх наявності, граничні строки їх погашення, а також попередження про наслідки їх несплати в установлений строк та граничні строки, передбачені законом для оскарження нарахованого податкового зобов'язання (штрафних санкцій за їх наявності).

          Згідно з підпунктом 6.2.4. пункту 6.2. статті 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року N 2181-III встановлено, що у разі, коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу. При цьому день розміщення такої податкової вимоги або повідомлення вважається днем її вручення.

Такий самий порядок надіслання податкових повідомлень-рішень визначений «Порядком направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень платникам податків та рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій», затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 21.06.2001 року № 253 та «Порядком направлення органами державної податкової України податкових вимог платникам податків», затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України № 266 від 03.07.01 року.

Відповідно до пункту 10.2 статті 10 Закону України «Про податок на додану вартість» платники податку, відповідають за дотримання достовірності та своєчасності визначення сум податку, а також за повноту та своєчасність його внесення до бюджету відповідно до закону.

Судом встановлено, що посадовими особами податкових органів було складено акт про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності подання податкової звітності ТОВ "Спеціалізоване управління 117" (код ЄДРПОУ 34700137) від 04.08.09 року № 7264/15-2/34700137, в якому вказано, що 04.08.09 року проводилася невиїзна документальна перевірка ТОВ"Спеціалізоване управління 117", в результаті якої встановлено ненадання декларації з податку на додану вартість за травень, червень 2009 року, граничний строк подання яких був встановлений за травень 2009 року до 20.06.2009 року, за червень 2009 року – 20.07.2009 року, в результаті чого було порушено п. 4.1.4 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року N 2181-III.

Зазначений акт перевірки був вручений керівнику ТОВ "Спеціалізоване управління 117" та підписаний представником платника податків без заперечень.

За результатами акту про результати невиїзної документальної перевірки було складено податкове повідомлення-рішення від 05 серпня 2009 року № 0013461502/0, в якому вказано, що на підставі акту перевірки від 04.08.09 року № 7264/15-2/34700137 встановлено порушення підпункту 4.1.4. пункту 4.1. статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року N 2181-III, за що на ТОВ "Спеціалізоване управління 117" було накладено штраф у розмірі 340 гривень, який підлягає сплаті у десятиденний термін з дня отримання цього податкового повідомлення-рішення.

Це податкове повідомлення-рішення було вручено представнику відповідача 05.08.2009 року під розпис, що підтверджується корінцем податкового повідомлення-рішення від 05 серпня 2009 року № 0013461502/0.

Судом встановлено, що відповідачем ТОВ "Спеціалізоване управління 117" не погашено податкове зобов’язання, що підтверджується розрахунком податкового боргу, а також відомостями особового рахунку станом на 09.10.2009 року.

Таким чином, загальна сума заборгованості відповідача з податку на додану вартість згідно наданої ним декларації та податкового повідомлення – рішення від 05 серпня 2009 року № 0013461502/0 складає 964,67 гривень.

Судом установлено, що 09 квітня 2009 року головним державним податковим інспектором ДПІ у м. Ялта АРК проведена камеральна перевірка ТОВ "Спеціалізоване управління 117" - перевірка податкової звітності з податку на прибуток господарської одиниці, котра належить відповідачу, за результатами якої був складений акт від 09.04.2009 року № 3439/15-1/34700137, яким зафіксовані порушення п.16.4 ст. 16 ЗУ «Про оподаткування прибутку підприємств» № 334/94-ВР від 28.12.1994р. – заниження податкового зобовїязання з податку на прибуток у сумі 683,00 гривень.

Зазначений акт перевірки був вручений керівнику ТОВ "Спеціалізоване управління 117" та підписаний представником платника податків без заперечень.

За результатами акту про результати кемеральної перевірки було виневено податкове повідомлення-рішення від 09 квітня 2009 року № 0008101501/0, в якому вказано, що на підставі акту перевірки від 09.04.09 року № 3439/15-1/34700137 встановлено порушення підпункту «в» підпункту 4.2.2. пункту статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року N 2181-III, у зв’язку з чим ТОВ "Спеціалізоване управління 117" було визначено податкове зобов’язання у розмірі 717,15 гривень, з яких 683,00 гривні основний платіж; 34,15 гривень – штрафна санкція який підлягає сплаті у десятиденний термін з дня отримання цього податкового повідомлення-рішення.

Це податкове повідомлення-рішення було вручено представнику відповідача 13.04.2009 року під розпис, що підтверджується корінцем податкового повідомлення-рішення від 09 квітня 2009 року № 00008101501/0.

Судом встановлено, що відповідачем ТОВ "Спеціалізоване управління 117" часткова сплачено заборгованість з податку на прибуток всьго на суму 3,68 гривень, що підтверджується розрахунком податкового боргу, а також відомостями особового рахунку станом на 09.10.2009 року.

Таким чином, загальна сума заборгованості відповідача згідно наданої ним декларації та податкового повідомлення – рішення від 09.04.09 року № 3439/15-1/34700137 зменшена до 1243,47 гривень, однак не погашена у повному обсязі.

Відповідно до підпункту 6.2.1. пункту 6.2 ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року № 2181-III у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

          Відповідно до підпункту 6.2.3. пункту 6.2 ст.6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року № 2181-III Податкові вимоги надсилаються:

а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;

б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

          Отже, судом встановлено, що відповідно до Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року № 2181-III інформація про виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк зазначається у першій податковій вимозі, у другій податковій вимозі може значиться повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Судом встановлено, що 30 березня 2009 року ДПІ м. Сімферополь була складена перша податкова вимога від 30.03.2009 року № 1/1028 на суму податкового боргу ТОВ "Спеціалізоване управління 117" в розмірі 50,70 гривень. Податкова вимога була вручена бухгалтеру ТОВ "Спеціалізоване управління 117" 30.03.2009 року, що підтверджується підписом на корінці вимоги.

Судом встановлено, що 30 квітня 2009 року ДПІ м. Сімферополь була складена друга податкова вимога від 30.04.2009 року № 2/1416 на суму податкового боргу ТОВ "Спеціалізоване управління 117"в розмірі 713,47 гривень. Податкова вимога від 30.04.2009 року була вручена бухгалтеру ТОВ "Спеціалізоване управління 117" 18.05.2009 року, що підтверджується підписом на корінці другої податкової вимоги.

Проте зазначений податковий борг ТОВ "Спеціалізоване управління 117" сплачений не був.

Таким чином, відповідно до розрахунку суми податкового боргу ТОВ "Спеціалізоване управління 117" та обліковою карткою відповідача як платника податків станом на 09.10.2009 року, наданих ДПІ у м. Сімферополі АР Крим сума боргу відповідача станом на день розгляду справи складає 2208,14 гривень, у тому числі з податку на прибуток у сумі 1243,47 гривень, з податку на додану вартість у розмірі 964,67 гривень.

          Суд звертає увагу на те, що відповідно до п.1.6 ст.1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року № 2181-IIIпримусове стягнення - звернення стягнення на активи платника податків у рахунок погашення його податкового боргу, без попереднього узгодження його суми таким платником податків.

          Згідно з підпунктом 3.1.1. п.3.1 ст.3 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року № 2181-III активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.

Відповідно до пункту 11 частини 1 статті 11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право, зокрема, застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.

На підставі викладеного, суд вважає, що факт несплати застосованих фінансових санкцій до відповідача ТОВ "Спеціалізоване управління 117" є повністю доведеними позивачем та підтверджується доказами, дослідженими у судовому засіданні.

          Приймаючи до уваги, що сума податкового боргу у розмірі 2208,14 гривень відповідачем станом на день розгляду справи не сплачена, вона підлягає стягненню з ТОВ "Спеціалізоване управління 117", тому позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.

          Відповідно до частини 4 статті 94 КАС України, у справах, в яких позивачем є суб’єкт владних повноважень, і відповідачем – фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

У зв’язку зі складністю справи судом 12 жовтня 2009 року оголошена вступна та резолютивна частина постанови, а 16 жовтня 2009 року постанова складена у повному обсязі.

          На підставі викладеного, керуючись статтями 158, 159, 160, 163 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1.          Позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.

2.          Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване управління 117" (ідентифікаційний код 34700137) податкову заборгованість у розмірі 2208,14 гривень (податок на прибуток у розмірі 1243,47 гривень на р/р № 31112009700002 в ГУ ДКУ в АР Крим, МФО 824026, одержувач – Держбюджет м. Сімферополя АР Крим, код податку 11021000, ЄДРПОУ 34740405; податок на додану вартість у розмірі 964,67 гривень на р/р 31114029700002 в ГУ ДКУ в АР Крим, МФО 824026, одержувач - Держбюджет м. Сімферополя АР Крим код податку 14010100, ЄДРПОУ 34740405;

3.          Копію постанови надіслати сторонам.

Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня складення у повному обсязі у разі неподання заяви про апеляційне оскарження (апеляційної скарги).

          Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга не подана, постанова набуває законної сили через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Протягом 10 днів з дня складення постанови у повному обсязі через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим до Севастопольського апеляційного адміністративного суду може бути подана заява про апеляційне оскарження, після подачі якої протягом 20 днів може бути подана апеляційна скарга.

          Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження (10 днів).

Суддя                                                   Трещова О.Р.