
Справа № 234/10321/17
Провадження № 3/234/1733/17
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 серпня 2017 року м. Краматорськ
Суддя Краматорського міського суду Донецької області Карпенко О.М. розглянувши матеріал, що надійшов з Державної податкової інспекції у м. Краматорську Головного Управління ДФС у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 (інн НОМЕР_1), працюючу керівником КУ «Донецький обласний контактний центр», зареєстровану та проживаючу за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ст.163-4 ч.1 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, якій у відповідності зі ст.268 КУпАП розяснені її права та право відводу судді -
ВСТАНОВИВ:
14.07.2017 року до Краматорського міського суду надійшов протокол №1 від 11.07.2017 року складений головним державним ревізором-інспектором відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування ДПІ у м. Краматорську управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Донецькій області ОСОБА_2 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 - керівника КУ «Донецький обласний контактний центр» за ст.163-4 ч.1 КУпАП, за те, що несвоєчасно надала податковий розрахунок за формою №1-ДФ за І квартал 2017 року терміном надання не пізніше 10.05.2017 року, фактично наданий 17.05.2017 року, чим порушила п.п.49.18.2 п.49.18 ст.49, п.51.1 ст.51 п.п. «б» 176.2 ст.176 Податкового Кодексу України, п.2.1 рІІ Порядку №4 від 13.01.2015 року (акт №1/05-99-13-12-38221209 від 11.07.2017р.).
ОСОБА_1 в судовому засіданні винною себе визнала.
Відповідно до ст.7 Кодексу України про адміністративні правопорушення ніхто не може бути підданий заходу впливу в звязку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Відповідно до ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основу яких у визначеному законом порядку орган встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
У частині 1 статті 278 КУпАП вказано, що орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання: 1) чи належить до його компетенції. розгляд даної справи; 2) чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення; 3) чи сповіщено осіб, які беруть участь у розгляді справи, про час і місце її розгляду; 4) чи витребувано необхідні додаткові матеріали; 5) чи підлягають задоволенню клопотання особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілого, їх законних представників і адвоката.
У судовому засіданні встановлено, що за результатами камеральної перевірки з питання своєчасності надання податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма №1-ДФ) КУ «Донецький обласний контактний центр» за І квартал 2017 року, Державною податковою інспекцією у м. Краматорську ГУ ДФС у Донецькій області було складено Акт №1/05-99-13-12-38221209 від 11.07.2017р., відповідно до якого було встановлено, що керівником ОСОБА_1 несвоєчасно надала податковий розрахунок за формою №1-ДФ за І квартал 2017 року терміном надання не пізніше 10.05.2017 року, фактично наданий 17.05.2017 року, чим порушила п.п.49.18.2 п.49.18 ст.49, п.51.1 ст.51 п.п. «б» 176.2 ст.176 Податкового Кодексу України, п.2.1 рІІ Порядку №4 від 13.01.2015 року.
Відповідно до протоколу №1 від 11.07.2017 року про адміністративне правопорушення вбачається, що ОСОБА_1 розяснені її права, передбачені ст.268 КУпАП. Акт по теперішній час не оскаржений.
Враховуючи наведене, суд вважає, що у справі є достатньо доказів про винність ОСОБА_1, в порушення ст.163-4 ч.1 КУпАП.
У відповідності до ст.33 КУпАП при накладенні адміністративного стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що помякшують або обтяжують відповідальність.
Відповідно до ст.40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.
В звязку із чим, з ОСОБА_1 необхідно стягнути судовий збір у доход держави в сумі 320,00грн.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст.33, 40-1, 163-4 ч.1 КУпАП, - суд
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винною ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст.163-1 ч.1 КУпАП.
ОСОБА_3 попередити.
Стягнути з ОСОБА_1 у доход держави судовий збір в сумі 320грн. 00коп.
Постанова може бути оскаржена в судову палату по кримінальним справам Апеляційного суду Донецької області, шляхом подачі апеляційної скарги до Краматорського міського суду протягом десяти днів, з дня її проголошення.
Суддя: О.М. Карпенко