
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А
29 травня 2017 року м. Київ № 826/26574/15
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі судді Федорчука А.Б., розглянувши заяву державного виконавця Петренко М.О. про видачу дубліката виконавчого листа Окружного адміністративного суду міста Києва у справі №826/26574/15
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Текстиль-Контакт" доДержавної податкової інспекції у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Текстиль-Контакт» звернулося з позовом до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень від 14.07.2015 № 0003972202 та № 0003992202 та від 17.09.2015 № 0005132202.
Окружним адміністративним судом міста Києва 13 травня 2016 року видано виконавчий лист у справі 826/26574/15.
На адресу Окружного адміністративного суду міста Києва від державного виконавця Дарницького районного відділу Державної служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві Петренко М.О. надійшло подання про видачу дубліката виконавчого листа у справі 826/26574/15.
Відповідно до частин першої та другої статті 260 Кодексу адміністративного судочинства України замість втраченого оригіналу виконавчого листа адміністративний суд, який видав виконавчий лист, за заявою стягувача або поданням державного виконавця може видати його дублікат. Суд розглядає заяву (подання) про видачу дубліката в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача або державного виконавця, що звернулися із заявою (поданням), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
З огляду на викладене суд дійшов висновку про те, що подання державного виконавця Відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у місті Києві про видачу дубліката виконавчого листа є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Відповідно до частини четвертої статті 260 Кодексу адміністративного судочинства України за видачу стягувачу дубліката виконавчого листа справляється судовий збір у розмірі, встановленому законом.
Частиною першою статті 4 Закону України "Про судовий збір" встановлено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно з пунктом 4 частини другої статті 4 Закону України "Про судовий збір" ставка судового збору за видачу судами документів, зокрема: за видачу дубліката судового наказу та виконавчого листа становить 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Статтею 7 Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" установлено, що в 2017 році прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 січня 2017 року становить 1600 гривень.
Таким чином, судовий збір за видачу дубліката виконавчого листа становить 48,00 грн. (1600,00 грн. х 0,03).
На підставі викладеного, керуючись статтями 165, 260, 261 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В :
1. Подання державного виконавця Дарницького районного відділу Державної служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві - задовольнити.
2. Стягнути з Дарницького районного відділу Державної служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві судовий збір за видачу дубліката виконавчого листа у розмірі 48,00 грн.
3. Видати Дарницькому районному відділу Державної служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві дублікат виконавчого листа в адміністративній справі №826/26574/15 після сплати ним суми судового збору.
4. Копію ухвали направити сторонам та державному виконавцю.
Відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили після закінчення строку для її апеляційного оскарження. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя А.Б. Федорчук