
465/4035/17
3/465/2341/17
П О С Т А Н О В А
Іменем України
14.07.2017 року м. Львів
Суддя Франківського районного суду м. Львова Масендич В.В., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, головного бухгалтера Концерн " Містшляхбуд" , що здійснює діяльність за адресою: м.Львів, вул. Мельника,8, проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч.1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в с т а н о в и в :
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення №249 серії ГУ ЛВ №000625 від 06.07.2017р., головним державним ревізором-інспектором ГУ ДФС у Львівській області ОСОБА_2 при проведенні позапланової перевірки Концерну " Містшляхбуд", що здійснює свою діяльність за адресою: м.Львів, вул. Мельника,8, встановила, що ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення правопорушення, а саме ведення податкового обліку з порушенням встановленого порядку на порушення п.134.1.1, п.134.1 ст. 134, ст..185.1, ст..187.1 , 198.1, п.198.3, ст. 198 ПК України, що призвело до завищення доходів і витрат; завищення податкових зобов"язань та податковий кредит з ПДВ за грудень 2016 року. Відтак, своїми діями ОСОБА_1 порушила вимоги ч.1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Згідно висновку Акту позапланової виїзної перевірки від 23.06.2017р. №829/13-01-1-02/35047482 з питань податкового, валютного та іншого законодавтсва , контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи за період з грудня 2016 року по січень 2017 року, перевіркою встановлено порушення Концерном " Містшляхбуд" п.134.1.1, п.134.1 ст. 134, ст..185.1, ст..187.1 , 198.1, п.198.3, ст. 198 ПК України.
Вивчивши матеріали адміністративної справи, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП.
Згідно ч.2 ст. 38 КпАП України, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладене не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні не пізніш як через три місяці з дня його виявлення.
Згідно п. 7 ст. 247 КУпАП, провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Як вбачається з адміністративних матеріалів строк накладення адміністративного стягнення сплив, тому провадження в справі слід закрити.
Керуючись ч.2 ст.38, п.7 ст. 247, 283, 284 КУпАП,-
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП.
Провадження в справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.163-1 КУпАП закрити у звязку із закінченням на момент розгляду справи строку накладення адміністративного стягнення.
На постанову про адміністративне правопорушення може бути подано скаргу протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Львівської області через районний суд.
Суддя Масендич В.В.