ССправа № 496/2393/17
Провадження № 3/496/1177/17
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.07.2017 року м. Біляївка
Суддя Біляївського районного суду Одеської області Пендюра Л.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Головного управління ДФС в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, працюючого директором СГ ТОВ «Південьагропереробка»,
за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ВСТАНОВИВ:
Відносно ОСОБА_1 складений протокол про адміністративне правопорушення зач. 1 ст. 163-1 КУпАП, відповідно до якого він за період з 01.01.2014 року по 31.12.2016 року порушив п. 44.1 ст. 44, п. 188.1 ст. 188, п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2756-VI із змінами та доповненнями, що призвело до заниження податку на додану вартість на загальну суму 310320 грн., та завищено суму відємного значення, що зараховується до складу податкового періоду на суму 32095 грн., відповідно до акту планової виїзної документальної перевірки від 18.05.2017 року № 492/15-32-14-01/31822249.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку про необхідність повернення адміністративного матеріалу для доопрацювання органу, який його склав з наступних підстав.
Відповідно до ч. 1 ст. 256 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, імя, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Але в протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено дату його складення.
Відповідно до вимог ст. 251 КУпАП доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Оскільки вказані обставини унеможливлюють розгляд даної справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП, тому справа підлягає поверненню на доопрацювання.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 256, 278, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя,
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 163-1 КУпАП України повернути на доопрацювання до Головного управління ДФС в Одеській області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Біляївського районного суду
Одеської області: ОСОБА_2