
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 липня 2017 рокуЛьвів№ 876/5534/17Колегія суддів Львівського апеляційного адміністративного суду в складі:
головуючого судді Шавеля Р.М.,
суддів Бруновської Н.В. та Костіва М.В.,
з участю секретаря судового засідання - Гнатик А.З.,
а також сторін (їх представників):
від відповідача - Філійович М.М.;
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові апеляційну скаргу Коломийської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській обл. на постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.03.2017р. в адміністративній справі за позовом ОСОБА_2 до Коломийської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській обл. про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень щодо визначення податкових зобов'язань із земельного податку з фізичних осіб,-
В С Т А Н О В И Л А:
02.11.2016р. позивач ОСОБА_2 звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просив визнати нечинними винесені 12.10.2016р. відповідачем Коломийською об'єднаною державною податковою інспекцією /ОДПІ/ Головного управління /ГУ/ ДФС в Івано-Франківській обл. податкові повідомлення-рішення №№ 95746-1301, 95745-1301, 95744-1301; судові витрати покласти на відповідача (а.с.5-7).
Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.03.2017р. заявлений позов задоволено; визнано протиправними та скасовані податкові повідомлення-рішення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській обл. №№ 95746-1301, 95745-1301, 95744-1301 від 12.10.2016р.; стягнуто на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача 1211 грн. 54 коп. сплаченого судового збору (а.с.158-166).
Не погодившись із вказаною постановою, її оскаржила відповідач Коломийська ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській обл., яка у поданій апеляційній скарзі просить постанову суду першої інстанції скасувати та прийняти нове рішення, яким у задоволенні заявленого позову відмовити, покликаючись на неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, порушення судом норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи (а.с.175-176).
В обґрунтування вимог апеляційної скарги покликається на те, що окремі дефекти податкового повідомлення-рішення не повинні сприйматися як безумовні підстави для висновку щодо протиправності цих рішень, і як наслідок, для його скасування.
Окрім цього, у зв'язку з наданням даних про розмір земельної ділянки та її нормативну грошову оцінку у вересні 2016 році податковим органом, з урахуванням терміну позовної давності, визначено позивачу розмір земельного податку за 2014-2016 роки.
Заслухавши суддю-доповідача, представника відповідача на підтримання поданої скарги, перевіривши матеріали справи та апеляційну скаргу в межах наведених у них доводів, колегія суддів дійшла висновку, що апеляційна скарга підлягає до часткового задоволення, з наступних підстав.
Відповідно до ст.202 КАС України суд апеляційної інстанції скасовує судове рішення та ухвалює нове, коли має місце, зокрема, неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи; недоведеність таких обставин; невідповідність висновків суду обставинам справи та порушення норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи чи питання.
Як слідує з матеріалів справи, згідно Державного акту про право постійного користування землею серії НОМЕР_2 від 12.01.1998р. позивачу надана в постійне користування земельна ділянка площею 0,64458 га для обслуговування майнового комплексу за адресою: АДРЕСА_1 (а.с.13).
На вказаній земельній ділянці знаходиться контора з навісами, яка належить на праві власності ОСОБА_2 на підставі договору дарування № Д-347 від 22.04.1997р. (а.с.59), та магазин - критий ринок, який належить на праві власності ОСОБА_4 згідно свідоцтва про право власності, виданого Виконавчим комітетом Коломийської міської ради № 412 від 16.12.2003р. (а.с.60-61).
За таких обставин позивач належить до кола платників земельного податку.
Згідно рішення Коломийської міської ради № 37-2/2010 від 24.12.2010р. «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Коломия» в місті Коломиї виділено 135 оцінних районів, які об'єднано в 34 економіко-планувальні зони. Середня (базова) вартість одного квадратного метра земель складає 74 грн. 68 коп. Нормативна грошова оцінка підлягає щорічній індексації, термін дії оцінки становить 7 років, а саме рішення набирає чинності з 01.01.2011р. із врахуванням щорічної індексації (а.с.64).
Згідно технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м.Коломиї Івано-Франківської обл., скерованої Управлінням Держгеокадастру у Коломийському районі Івано-Франківської обл. (а.с.72-128), витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 03-07/1499 від 14.09.2016р. (а.с.41) земельна ділянка площею 6445,8 м.кв., яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1, належить до економіко-планувальної зони XIX, середня вартість квадратного метра складає 199 грн. 78 коп.
Відповідно до листа Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру № 6-28-0.22-201/2-16 від 11.01.2016р. «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель» коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель становлять: за 2011-2013 роки - 1,0; за 2014 рік - 1,249; за 2015 рік - 1,433 (а.с.37).
На підставі наведеного податковим органом здійснено нарахування ОСОБА_2 податкового зобов'язання із земельного податку з фізичних осіб з розрахунку:
за 2014 рік - 12877 грн. 42 коп. земельного податку, а саме: 6445,8 х 199,78 х 1% = 12877 грн. 42 коп., де 6445,8 кв.м. - площа земельної ділянки, 199 грн. 78 коп. - базова вартість земельної ділянки за квадратний метр, 1 % - ставка земельного податку від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;
за 2015 рік - 16083 грн. 91 коп. земельного податку, а саме: 6445,8 х 199,78 х 1,249 х 1% = 16084 грн. 20 коп., де 6445,8 кв.м. - площа земельної ділянки, 199 грн. 78 коп. - базова вартість земельної ділянки за квадратний метр, 1,249 - індексація нормативної грошової оцінки земель за 2015 рік, 1 % - ставка земельного податку від нормативної грошової оцінки земельної ділянки;
за 2016 рік - 92192 грн. 99 коп. земельного податку, а саме: (6445,8 х 357,57 х 4) : 100 = 92192 грн. 99 коп., де 6445,8 кв.м. - площа земельної ділянки, 357 грн. 57 коп. - базова вартість земельної ділянки за квадратний метр, 4 % - ставка земельного податку.
12.10.2016р. відповідач Коломийська ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській обл. винесла наступні податкові повідомлення-рішення:
№ 95746-1301, яким визначено позивачу податкове зобов'язання за платежем земельний податок з фізичних осіб за 2014 рік в цифровому виразі на суму 12877 грн. 43 коп., а прописом літерами - 92192 грн. 99 коп.; згідно повідомлення-квитанції сума до сплати - 92192 грн. 99 коп. (а.с.10);
№ 95745-1301, яким визначено позивачу податкове зобов'язання за платежем земельний податок з фізичних осіб за 2015 рік в цифровому виразі на суму 16083 грн. 91 коп., а прописом літерами - 92192 грн. 99 коп.; згідно повідомлення-квитанції сума до сплати - 92192 грн. 99 коп. (а.с.11);
№ 95744-1301, яким визначено позивачу податкове зобов'язання за платежем земельний податок з фізичних осіб за 2016 рік в цифровому виразі та прописом на суму 92192 грн. 99 коп.; згідно повідомлення-квитанції сума боргу також вказана 92192 грн. 99 коп. (а.с.12).
Приймаючи рішення по справі та задовольняючи заявлений позов, суд першої інстанції виходив з того, що у податкових повідомленнях-рішеннях №№ 95746-1301, 95745-1301 від 12.10.2016р., якими визначено податкові зобов'язання із земельного податку відповідно за 2014 та 2015 роки, наявні розбіжності суми податку в цифровому виразі та прописом; такі рішення не ґрунтуються на вимогах закону, не вчинені розсудливо та добросовісно.
В частині визначення податкових зобов'язань із земельного податку за 2016 рік суд керувався тим, що ставка податку 4 % передбачена рішенням Коломийської міської ради № 2173-53/2015 від 25.06.2015р. «Про запровадження плати за землю» лише для земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання. Разом з тим, позивач припинив свою підприємницьку діяльність 02.11.2015р., а тому в 2016 році він не мав статусу суб'єкта господарювання; також позивач є пенсіонером за віком, через що на нього поширюються пільги щодо звільнення від сплати земельного податку.
Між тим, наведені висновки суду першої інстанції колегія суддів вважає такими, що частково відповідають фактичним обставинам справи і нормам чинного законодавства, з наступних причин.
Розглядувані правовідносини регулюються приписами ПК України (в редакції, чинній на момент виникнення спірних відносин), а саме:
пп.14.1.147 п.14.1 ст.14 - плата за землю - обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
п.269.1 ст.269 - платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі.
п.271.1 ст.271 - базою оподаткування є: нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого цим розділом; площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.
п.274.1 ст.274 - ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, за винятком земельних ділянок, зазначених у статтях 272, 273, 276 цього Кодексу.
На даний час редакція цього пункту викладена наступним чином: «274.1. Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки».
п.286.5 ст.286 - нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 цього Кодексу.
В частині недоліків податкових повідомленнях-рішеннях №№ 95746-1301, 95745-1301 від 12.10.2016р., якими визначено податкові зобов'язання із земельного податку відповідно за 2014 та 2015 роки, колегія суддів підкреслює, що відповідно до п.58.1 ст.58 ПК України контролюючий орган надсилає (вручає) платнику податків податкове повідомлення-рішення, якщо сума грошового зобов'язання платника податків, передбаченого податковим або іншим законодавством, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, розраховується контролюючим органом відповідно до статті 54 цього Кодексу (крім декларування товарів, передбаченого для громадян) або якщо за результатами перевірки контролюючим органом встановлено відповідні факти.
Податкове повідомлення-рішення містить підставу для такого нарахування (зменшення) податкового зобов'язання та/або зменшення суми бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість, або заниження чи завищення суми податкових зобов'язань, заявленої у податковій декларації, або суми податкового кредиту, заявленої у податковій декларації з податку на додану вартість; посилання на норму цього Кодексу та/або іншого закону, контроль за виконанням якого покладено на контролюючі органи, відповідно до якої був зроблений розрахунок або перерахунок грошових зобов'язань платника податків; суму грошового зобов'язання, що повинен сплатити платник податку; суму зменшеного бюджетного відшкодування та/або зменшення від'ємного значення результатів господарської діяльності або від'ємного значення суми податку на додану вартість; граничні строки сплати грошового зобов'язання та/або строки виправлення платником податків показників податкової звітності; попередження про необхідність складення та реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних податкової накладної / розрахунку коригування до неї або про необхідність виправлення помилок, допущених під час зазначення реквізитів податкової накладної, у випадках, передбачених цим Кодексом; попередження про наслідки несплати грошового зобов'язання або внесення виправлень до показників податкової звітності в установлений строк; граничні строки, передбачені цим Кодексом для оскарження податкового повідомлення-рішення.
До податкового повідомлення-рішення додається розрахунок податкового зобов'язання (за наявності) та штрафних (фінансових) санкцій.
Окремі дефекти форми рішення контролюючого органу не повинні сприйматися як безумовні підстави для висновку щодо протиправності спірного рішення і, як наслідок, про його скасування.
Якщо спірне рішення прийняте контролюючим органом у межах своєї компетенції та з його змісту можна чітко встановити зміст цього рішення, таке рішення може бути визнане судом правомірним навіть у разі, коли не дотримано окремих елементів форми спірного рішення.
Запропонований підхід є універсальним принципом розгляду податкових спорів, відповідно до якого перевага надається змісту документа порівняно з його зовнішньою формою.
Під час судового розгляду з'ясовано, що у податкових повідомленнях-рішеннях №№ 95746-1301, 95745-1301 від 12.10.2016р., якими визначено податкові зобов'язання із земельного податку відповідно за 2014 та 2015 роки, наявні розбіжності між сумою податку в цифровому виразі та прописом. При цьому, сума визначених податкових зобов'язань із земельного податку за 2014 рік склала 12877 грн. 42 коп., за 2015 рік - 16084 грн. 20 коп., будь-яких підстав для висновку про неправильне визначення цих зобов'язань судом не встановлено, відтак такі визначені суми земельного податку слід вважати вірними.
Разом з тим, з метою усунення розбіжностей у винесених податкових повідомленнях-рішеннях колегія суддів вважає за необхідне скасувати вказані рішенні в частині помилкової вказівки суми цих зобов'язань прописом «дев'яносто дві тисячі сто дев'яносто дві гривні 99 копійок».
Стосовно податкового повідомлення-рішення № 95744-1301 від 12.10.2016р., яким визначено податкове зобов'язання із земельного податку за 2016 рік, колегія суддів враховує, що згідно п.1.5.2 рішення Коломийської міської ради Івано-Франківської обл. № 2018-49/2015 від 27.01.2015р. «Про запровадження плати за землю» (із змінами і доповненнями) ставка земельного податку встановлюється у розмірі 4 відсотки від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) (а.с.17-18).
На підставі вказаного рішення міської ради та витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 03-07/1499 від 14.09.2016р. відповідачем визначено позивачу земельний податок за 2016 рік в сумі 92192 грн. 99 коп.
Разом з тим, ставка земельного податку в розмірі 4 відсотки від нормативної грошової оцінки земельних ділянок встановлена лише для нарахування земельного податку за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання.
Згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань станом на 23.03.2017р. у вказаному Реєстрі міститься запис про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 від 02.11.2015р. (а.с.147-152).
Таким чином, в 2016 році позивач не мав статусу суб'єкта господарювання в розумінні ст.55 Господарського кодексу України.
В частині доводів відповідача про те, що на спірній земельній ділянці знаходиться майно господарського призначення, а сама земельна ділянка виділена для обслуговування майнового комплексу, слід зазначити, що відповідно до п.269.1 ст.269 ПК України платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Об'єктами оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності (п.270.1 ст.270 ПК України).
Пунктом 1.5 рішення Коломийської міської ради Івано-Франківської міської ради № 2018-49/2015 від 27.01.2015р. «Про запровадження плати за землю» (із змінами і доповненнями) передбачені ставки земельного податку, а саме: у розмірі 1,2 відсотки від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від їх місцезнаходження), а для сільськогосподарських угідь - 0,1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки; 4 відсотки від нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб'єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності); 5 відсотків від їх нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній республіці Крим або по області, за земельні ділянки, розташовані за межами населених пунктів нормативну грошову оцінку яких не проведено.
Таким чином, приписи ПК України та положення рішення Коломийської міської ради Івано-Франківської міської ради № 2018-49/2015 від 27.01.2015р. «Про запровадження плати за землю» (із змінами і доповненнями) встановлюють обов'язок щодо сплати земельного податку за ставкою 4 відсотки від нормативної грошової оцінки за земельну ділянку, що перебуває в постійному користуванні виключно за наявності в землекористувача статусу суб'єкта господарювання, незалежно від призначення земельної ділянки (окрім земель сільськогосподарського призначення) та об'єктів нерухомого майна, що на ній розташовані.
Звідси, відповідач протиправно нарахував позивачу суму податкового зобов'язання із земельного податку з фізичних осіб за 2016 рік, застосувавши ставку земельного податку 4 відсотки, оскільки ОСОБА_2 у вказаний період не був суб'єктом господарювання.
Стосовно висновків суду про наявність у позивача як пенсіонера за віком пільг по сплаті земельного податку колегія суддів наголошує, що відповідно до пп.281.1.3 п.281.1 ст.281 ПК України від сплати податку звільняються пенсіонери (за віком).
Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;
для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;
для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;
для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;
для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара (п.281.2 ст.281 цього Кодексу).
Відповідно до п.1.6.1.1 рішення Коломийської міської ради Івано-Франківської обл. № 2018-49/2015 від 27.01.2015р. «Про запровадження плати за землю» (із змінами і доповненнями) від сплати податку звільняються: інваліди першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб підпунктом 1.6.1.1 цього розділу, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:
а)для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;
б) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) не більш як 0,10 гектара;
в) для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;
г) для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;
д) для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.
Таким чином, пільги для пенсіонерів за віком щодо сплати земельного податку по земельній ділянці із видом користування (цільовим призначенням) обслуговування майнового комплексу чинним законодавством не передбачено.
Оцінюючи в сукупності вищевказані норми законодавства та фактичні обставини справи, колегія суддів вважає, що заявлені позовні вимоги підлягають до часткового задоволення, при цьому належить визнати протиправним і скасувати податкові повідомлення-рішення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській обл. № 95746-1301 від 12.10.2016р., № 95745-1301 від 12.10.2016р. в частині помилкової вказівки сум цих зобов'язань прописом «дев'яносто дві тисячі сто дев'яносто дві гривні 99 копійок»; визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській обл. № 95744-1301 від 12.10.2016р. в повному обсязі; решта позовних вимог задоволенню не підлягає.
При цьому, у порядку ст.94 КАС України підлягають з стягненню на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань відповідача Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській обл. судові витрати (відповідно до частково задоволених позовних вимог) в розмірі 921 грн. 93 коп. сплаченого судового збору.
З огляду на вищевикладене, доводи апеляційної скарги є суттєвими і складають підстави для висновку про неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, порушення судом норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи, через що постанова суду підлягає скасуванню з прийняттям нової постанови про часткове задоволення заявленого позову, з вищевикладених мотивів.
Керуючись ст.94, ч.3 ст.160, ст.ст.195, 196, п.3 ч.1 ст.198, п.п.1, 4 ч.1 ст.202, ч.2 ст.205, ст.ст.207, 254 КАС України, колегія суддів, -
П О С Т А Н О В И Л А:
Апеляційну скаргу Коломийської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській обл. задоволити частково.
Постанову Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 23.03.2017р. скасувати та прийняти нову постанову, якою позов ОСОБА_2 задовольнити частково.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Коломийської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській обл. № 95746-1301 від 12.10.2016р., яким визначено ОСОБА_2 податкове зобов'язання із земельного податку за 2014 рік на суму 12877 грн. 43 коп., в частині помилкової вказівки суми цього зобов'язання прописом «дев'яносто дві тисячі сто дев'яносто дві гривні 99 копійок».
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Коломийської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській обл. № 95745-1301 від 12.10.2016р., яким визначено ОСОБА_2 податкове зобов'язання із земельного податку за 2015 рік на суму 16083 грн. 91 коп., в частині помилкової вказівки суми цього зобов'язання прописом «дев'яносто дві тисячі сто дев'яносто дві гривні 99 копійок».
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Коломийської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській обл. № 95744-1301 від 12.10.2016р., яким визначено ОСОБА_2 податкове зобов'язання із земельного податку за 2016 рік на суму 92192 грн. 99 коп.
В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Стягнути на користь ОСОБА_2 (паспорт серії НОМЕР_3, виданий Коломийським РВ УМВС України в Івано-Франківській обл. 02.06.2000р., реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1, місце реєстрації: АДРЕСА_2) за рахунок бюджетних асигнувань Коломийської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Івано-Франківській обл. (78200, Івано-Франківська обл., м.Коломия, вул.Б.Хмельницького, 3, код ЄДРПОУ 39530115) судові витрати в розмірі 921 (дев'ятсот двадцять один) грн. 93 коп. сплаченого судового збору.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, але може бути оскаржена у касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до адміністративного суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів з дня набрання постановою законної сили, а у разі складення постанови в повному обсязі відповідно до ст.160 КАС України - з дня складення постанови в повному обсязі.
Головуючий суддя Р. М. Шавель судді Н. В. Бруновська М. В. Костів