
13.07.2017 Єдиний унікальний № 371/849/17
Провадження №3/371/263/17
Миронівський районний суд Київської області
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 липня 2017 року м. Миронівка
Суддя Миронівського районного суду Київської області Пархоменко В.М., за участю особи, яка притягається до адміністравтиної відповідальності ОСОБА_1,
розглянувши матеріали, які надійшли від Миронівського ВП ГУНП України в Київській області
про притягнення до адміністративної відповідальності :
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1
уродженця і мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2
Миронівського району Київської області
п/п
за ст. 185 КУпАП
в с т а н о в и в:
Згідно протоколу серії АА № 883666 від 02 липня 2017 року ОСОБА_1 притягається до адміністративної відповідальності за ст.185 КУпАП за те, що він 01 липня 2017року біля 23.00 години на вулиці Тракторна в с.Росава Миронівського району Київської області, вчинив відносно інспектора СРПП№4 ОСОБА_2 злісну непокору, а саме: на зауваження не реагував, намагався відірвати правий шеврон на форменому одязі.
Заслухавши особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши наявні у справі докази, вважаю, що провадження у справі слід закрити у звязку з відсутністю в діях ОСОБА_1 складу вказаного адміністративного правопорушення.
Ст.185 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків, а також вчинення таких же дій щодо члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв'язку з їх участю в охороні громадського порядку.
Під виконанням обовязків по охороні громадського порядку слід розуміти: несення постової чи патрульної служби, підтримання порядку під час демонстрацій, мітингів, інших масових заходів, при ліквідації наслідків аварії, стихійного лиха, дії по припиненню або попередженню порушень громадського порядку, затриманню порушника тощо.
Диспозиція вказаної статті передбачає адміністративну відповідальність саме за злісну непокору законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов'язків.
У протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено, в чому саме полягало законне розпорядження чи законна вимога працівника поліції, яку не виконав порушник, а суд позбавлений можливості виходити за межі даних протоколу про адміністративине правопорушення.
Крім того, до протоколу доданий протокол медичного огляду на стан спяніння ОСОБА_1, а в протоколі не зазначено, що правопорушення вчинено в стані алкогольного спяніння.
Ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених Законом.
Відповідно до ст.247 КУпАП провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у звязку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.
Керуючись ст. ст.185, 247, 284 КУпАП, -
п о с т а н о в и в:
Провадження у адміністративній справі відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.185 КУпАП закрити у звязку з відсутністю в його діях складу вказаного адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Київської області через Миронівський районний суд протягом 10 днів з моменту її винесення.
Суддя підпис ОСОБА_3
Згідно з оригіналом
Суддя В.М.Пархоменко