Постанова № 67633415, 06.07.2017, Київський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.07.2017
Номер справи
826/18371/16
Номер документу
67633415
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: № 826/18371/16 Головуючий у 1-й інстанції: Федорчук А.Б.

Суддя-доповідач: Губська О.А.

ПОСТАНОВА

Іменем України

06 липня 2017 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Губської О.А.

суддів: Парінова А.Б., Беспалова О.О.

за участю: секретаря судового засідання Сергієнко Т.О.,

представника позивача Мінаєва Д.Д.

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьке регіональне виробничо-торгівельне об'єднання "Донецькпромресурси" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 27 квітня 2017 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьке регіональне виробничо-торгівельне об'єднання "Донецькпромресурси" до Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації, Державного реєстратора Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяни Яківни, Державного реєстратора Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Шентак Людмили Віталіївни, третя особа - ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії,

В С Т А Н О В И В

Позивач звернувся до суду з позовом до Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації, Державного реєстратора Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяни Яківни, Державного реєстратора Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Шентак Людмили Віталіївни, третя особа - ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" про визнання протиправною та скасування реєстраційної дії - державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи щодо зміни складу або інформації про засновників ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (ідентифікаційний код юридичної особи 21950711), запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 30.06.2016р. № 12241050079071520, вчинену державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяною Яківною; визнання протиправною та скасування реєстраційної дії - державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи щодо зміни складу або інформації про засновників ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (ідентифікаційний код юридичної особи 21950711), запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 30.06.2016р. № 12241050082071520, вчинену державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяною Яківною; визнання протиправною та скасування реєстраційної дії - державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи щодо зміни складу або інформації про засновників ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (ідентифікаційний код юридичної особи 21950711), запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 30.06.2016р. №12241050083071520, вчинену державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Шентак Людмилою Віталіївною.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 27 квітня 2017 року у задоволенні позову відмовлено.

В апеляційній скарзі позивач просить зазначене рішення скасувати та прийняти нову постанову, якою позовні вимоги задовольнити.

У судовому засіданні представник позивача підтримав апеляційну скаргу та просив її задовольнити. Інші особи, які беруть участь у справі до суду не з'явилися, хоча були належним чином повідомлений про дату, час та місце судового засідання, колегія суддів вважає за можливе розглянути справу у їх відсутності, відповідно до ч. 4 ст. 196 Кодексу адміністративного судочинства України.

Заслухавши суддю-доповідача та представників сторін, перевіривши матеріали справи, колегія суддів апеляційної інстанції виходить із таких фактичних обставин.

Судом установлено, що Державними реєстраторами 30.06.2016 р. вчинені наступні реєстраційні дії: № 12241050079071520 - державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи - зміна складу або інформації про засновників об'єднання "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (вчинена державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяною Яківною); №12241050082071520 - державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи - зміна складу або інформації про засновників об'єднання "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (вчинена державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяною Яківною); №12241050083071520 - державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи - зміна складу або інформації про засновників об'єднання "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (вчинена державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Шентак Людмилою Віталіївною).

Позивач, вважаючи дії відповідачів щодо внесення відомостей в державний реєстр відомостей про юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань протиправними, звернувся до суду.

Відмовляючи у задоволенні позову, суд попередньої інстанції мотивував своє рішення тим, що позивачем не наведено жодних належних підстав та не надано доказів щодо невідповідності поданих третьою особою документів Закону №755-IV та/або фіктивності документів, на підставі яких було вчинено реєстраційні дії, що оскаржуються.

Перевіривши правову оцінку обставин справи, повноту їх встановлення та правильність застосування судом норм матеріального і процесуального права, з урахуванням доводів апеляційної скарги та заперечень на неї, колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду дійшла висновку про таке.

Частиною 2 статті 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Основним законом, що регулює відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб - підприємців є Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" від 15.05.2003 №755-IV.

Відповідно до ч. 2 ст. 6 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (тут і далі - в редакції, чинній на момент спірних правовідносин) державний реєстратор: 1) приймає документи; 2) перевіряє документи на наявність підстав для зупинення розгляду документів; 3) перевіряє документи на наявність підстав для відмови у державній реєстрації; 4) проводить реєстраційну дію (у тому числі з урахуванням принципу мовчазної згоди) за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації шляхом внесення запису до Єдиного державного реєстру; 5) веде Єдиний державний реєстр; 6) веде реєстраційні справи; 7) здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом.

Згідно зі статтею 15 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" документи, що подаються для державної реєстрації, повинні відповідати таким вимогам: 1) документи мають бути викладені державною мовою та додатково, за бажанням заявника, - іншою мовою (крім заяви про державну реєстрацію); 2) текст документів має бути написаний розбірливо (машинодруком або від руки друкованими літерами); 3) документи не повинні містити підчищення або дописки, закреслені слова та інші виправлення, не обумовлені в них, орфографічні та арифметичні помилки, заповнюватися олівцем, а також містити пошкодження, які не дають змоги однозначно тлумачити їх зміст; 4) документи в електронній формі мають бути оформлені згідно з вимогами, визначеними законодавством; 5) заява про державну реєстрацію підписується заявником. У разі подання заяви про державну реєстрацію поштовим відправленням справжність підпису заявника повинна бути нотаріально засвідчена; 6) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи повинно бути оформлено з дотриманням вимог, встановлених законом, та відповідати законодавству; 7) рішення про припинення юридичної особи має містити відомості про персональний склад комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), її голову або ліквідатора, реєстраційні номери облікових карток платників податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта), про порядок та строк заявлення кредиторами своїх вимог; 8) установчий документ юридичної особи, положення, регламент, список суддів постійно діючого третейського суду, статут (положення) громадського формування, що не має статусу юридичної особи, повинен містити відомості, передбачені законодавством, та відповідати законодавству; 9) установчий документ юридичної особи викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками) або уповноваженими ними особами; 10) установчі документи банків, інших юридичних осіб, які згідно із законом підлягають погодженню (реєстрації) відповідно Національним банком України, іншими державними органами, подаються з відміткою про їх погодження відповідним органом; 11) внесення змін до установчого документа юридичної особи, положення, регламенту, списку суддів постійно діючого третейського суду, статуту (положення) громадського формування, що не має статусу юридичної особи, оформляється шляхом викладення його в новій редакції; 12) передавальний акт (у разі злиття, приєднання, перетворення) та розподільчий баланс (у разі поділу або виділу) юридичної особи повинні відповідати вимогам, встановленим законом; 13) документи, видані відповідно до законодавства іноземної держави, повинні бути легалізовані (консульська легалізація чи проставлення апостиля) в установленому законодавством порядку, якщо інше не встановлено міжнародними договорами; 14) документ, викладений іноземною мовою, повинен бути перекладений на державну мову із засвідченням вірності перекладу з однієї мови на іншу або підпису перекладача в установленому законодавством порядку; 15) зображення та опис символіки повинні бути оформлені з дотриманням вимог, встановлених законом, та відповідати законодавству. Форми заяв про державну реєстрацію затверджуються Міністерством юстиції України.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" відомості про юридичну особу, громадське формування, що не має статусу юридичної особи, та фізичну особу - підприємця вносяться до Єдиного державного реєстру на підставі: 1) відповідних заяв про державну реєстрацію; 2) документів, що подаються для проведення інших реєстраційних дій; 3) відомостей, отриманих у результаті інформаційної взаємодії між Єдиним державним реєстром та інформаційними системами державних органів.

Пунктами 1, 2, 8, 10 ч. 4 ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" передбачено, що для державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи, подаються такі документи: заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі; примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться до Єдиного державного реєстру, крім внесення змін до інформації про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи, у тому числі кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник - юридична особа, про місцезнаходження та про здійснення зв'язку з юридичною особою; установчий документ юридичної особи в новій редакції - у разі внесення змін, що містяться в установчому документі; примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про вихід із складу засновників (учасників) та/або заява фізичної особи про вихід із складу засновників (учасників), та/або договору, іншого документа про перехід чи передачу частки засновника (учасника) у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи, та/або рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про примусове виключення із складу засновників (учасників) юридичної особи або ксерокопія свідоцтва про смерть фізичної особи, судове рішення про визнання фізичної особи безвісно відсутньою - у разі внесення змін, пов'язаних із зміною складу засновників (учасників) юридичної особи.

Відповідно до пункту 2 розділу II Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09.02.2016 №359/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.02.2016 №200/28330 (далі за текстом - Порядок), документи, що подаються для державної реєстрації, повинні відповідати вимогам, установленим Законом. Зміни до установчого документа юридичної особи, положення, регламенту, списку суддів постійно діючого третейського суду, статуту (положення) громадського формування, що не має статусу юридичної особи, оформляються шляхом викладення його в новій редакції.

Згідно з пунктом 8 розділу II вказаного Порядку державний реєстратор у строки, визначені законом, здійснює перевірку зареєстрованих в Єдиному державному реєстрі документів на наявність підстав для зупинення їх розгляду та в разі їх наявності вносить до Єдиного державного реєстру виключний перелік таких підстав, передбачених законом.

Відповідно до п. 15 розділу 2 Порядку за результатом проведеної державної реєстрації державний реєстратор за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру вносить відомості до цього реєстру та формує з нього виписку, яка за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру розміщується на порталі електронних сервісів у день проведення державної реєстрації.

Вичерпний перелік підстав для відмови у державній реєстрації закріплено у статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

Так, згідно із п. 3 ч. 1 ст. 28 цього Закону підставою для відмови у державній реєстрації є наявність у Єдиному державному реєстрі відомостей про судове рішення про арешт корпоративних прав - у разі державної реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв'язку із зміною частки засновника (учасника) у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи.

З матеріалів справи вбачається, що ухвалою слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 9 червня 2015 року у справі № 757/19883/15-к задоволено клопотання старшого слідчого ГСУ МВС України Громадського О.А. про арешт майна та накладено арешт на корпоративні права ТОВ «Амстор Трейд» (код ЄДРПОУ 39135315), ТОВ «Фудторг» (код ЄДРПОУ 37133981), Об'єднання «Донецькпродторг» (Код ЄДРПОУ 21950711), ТОВ «Торгівельний будинок «Амстор» (код ЄДРПОУ 32516492), ТОВ «Амстор» (код ЄДРПОУ 32123041), ТОВ «Транс-Буд» (код ЄДРПОУ 33524504), ТОВ «Донінвестпрод» (код ЄДРПОУ 33838245).

Згідно з частиною 1 статті 170 Кримінального процесуального кодексу України арештом майна є тимчасове позбавлення підозрюваного, обвинуваченого або осіб, які в силу закону несуть цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, а також юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, у разі якщо до такої юридичної особи може бути застосовано захід кримінально-правового характеру у вигляді конфіскації майна, можливості відчужувати певне його майно за ухвалою слідчого судді або суду до скасування арешту майна у встановленому цим Кодексом порядку. Відповідно до вимог цього Кодексу арешт майна може також передбачати заборону для особи, на майно якої накладено арешт, іншої особи, у володінні якої перебуває майно, розпоряджатися будь-яким чином таким майном та використовувати його.

За змістом статті 175 Кримінального процесуального кодексу України ухвала про арешт майна підлягає негайному виконанню.

При цьому, відмовляючи у задоволенні клопотання в частині вимог про заборону державним реєстратором Реєстраційної служби Дніпропетровського міського управління юстиції Дніпропетровської області за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська, 56, вчиняти будь-які дії, пов'язані з перереєстрацією та внесенням змін до установчих документів ТОВ «Амстор Трейд» (код ЄДРПОУ 39135315), ТОВ «Фудторг» (код ЄДРПОУ 37133981), Об'єднання «Донецькпродторг» (Код ЄДРПОУ 21950711), ТОВ «Торгівельний будинок «Амстор» (код ЄДРПОУ 32516492), ТОВ «Амстор» (код ЄДРПОУ 32123041), ТОВ «Транс-Буд» (код ЄДРПОУ 33524504), ТОВ «Донінвестпрод» (код ЄДРПОУ 33838245), що зареєстровані за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 27, слідчий суддя мотивував своє рішення тим, що такі вимоги є зайвими, оскільки накладення арешту на корпоративні права передбачає заборону вчинення в тому числі і цих дій.

Суд першої інстанції, відмовляючи у задоволенні позову та відхиляючи посилання позивача на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 9 червня 2015 року у справі № 757/19883/15-к, виходив з того, що за її змістом заборона вчинення корпоративних прав існувала відносно частки ТОВ "Амстор", водночас, цим рішенням не накладено арешту на здійснення реєстраційних дій по відношенню до діяльності ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ", як окремого Товариства.

Колегія суддів вважає, що такі висновки не відповідають обставинам справи, оскільки у згадуваній ухвалі, поряд з іншим, зазначено про незаконне виключення безпосередньо зі складу учасників ОБ'ЄДНАННЯ «ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ» Позивача - ТОВ «ДРВТО ДОНЕЦЬКПРОМРЕСУРСИ», яке володіє часткою у статутному капіталі у розмірі 15 %, тобто в ухвалі окремо визначено юридичних осіб, що є учасниками юридичних осіб групи компаній «АМСТОР» та вказано про незаконне, на думку судді, їх виключення як з ТОВ «АМСТОР», так і з ОБ'ЄДНАННЯ «ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ».

З приводу висновків місцевого адміністративного суду про легітимність рішень загальних зборів, судова колегія зазначає, що дані обставини не є предметом доказування у даній адміністративній справі.

Крім того, суд попередньої інстанції звернув увагу на те, що відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 01.07.2016 №1001088161, у період з 09.06.2015 по 30.06.2016 до ЄДР не внесена інформація про ухвалу Печерського районного суду м. Києва від 09.06.2015 по справі № 757/19883/15-к.

Надаючи оцінку цим обставинам, колегія суддів вважає, що відсутність таких відомостей у ЄДР на момент здійснення реєстраційних дій безумовно свідчить про відсутність протиправності у діях самих державних реєстраторів, поряд із цим, апеляційний суд враховує, що у межах даного спору позивачем не ставиться питання про визнання протиправними дій відповідачів.

Разом з тим, колегія суддів вважає, що наявність судового рішення про арешт корпоративних прав є обставиною, яка однозначно і беззаперечно унеможливлює державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи щодо зміни складу або інформації про засновників відповідної юридичної особи.

В іншому випадку нівелюється юридична значимість такого рішення суду, що прямо суперечить положенням статті 129-1 Конституції України, якою унормовано обов'язковість до виконання судових рішень.

За таких обставин, на думку колегії суддів, оскаржувані записи, внесені до ЄДР у період існування арешту корпоративних прав за рішенням суду у будь-якому разі не можуть бути визнані законними.

З урахуванням наведеного, апеляційний суд дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьке регіональне виробничо-торгівельне об'єднання "Донецькпромресурси".

Водночас, висновок суду першої інстанції про відсутність правових підстав для задоволення вимог позивача є помилковим. Приймаючи рішення, суд першої інстанції дійшов висновків, які не відповідають обставинам справи.

Згідно із ч. 1 ст. 202 КАС України підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є зокрема: неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи; недоведеність обставин, що мають значення для справи, які суд першої інстанції вважає встановленими; невідповідність висновків суду обставинам справи; порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання, а так само розгляд і вирішення справи неповноважним судом; участь в ухваленні постанови судді, якому було заявлено відвід на підставі обставин, які викликали сумнів у неупередженості судді, і заяву про його відвід визнано судом апеляційної інстанції обґрунтованою; ухвалення чи підписання постанови не тим суддею, який розглянув справу.

Оскільки судове рішення ухвалене судом першої інстанції за невідповідності висновків суду обставинам справи, то колегія суддів апеляційної інстанції приходить до висновку, що апеляційна скарга підлягає задоволенню, а постанова - скасуванню.

За правилами ч. 1 та 6 ст. 94 КАС України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.

Якщо суд апеляційної чи касаційної інстанції або Верховний Суд України, не повертаючи адміністративної справи на новий розгляд, змінить судове рішення або ухвалить нове, він відповідно змінює розподіл судових витрат.

Матеріалами справи підтверджується, що ТОВ "Донецьке регіональне виробничо-торгівельне об'єднання "Донецькпромресурси" були понесені судові витрати зі сплати судового збору у загальному розмірі 8681 грн. 40 коп. відповідно до квитанцій від 21.11.2016 на суму 4134 грн. та від 19.05.2017 на суму 4547 грн. 40 коп. Оригінали зазначених квитанцій наявні у матеріалах справи (т. 1 а.с. 3, т.4 а.с. 41 відповідно).

Керуючись статтями 160, 195, 196, 198, 202, 205, 207, 212, 254 КАС України, Київський апеляційний адміністративний суд

П О С Т А Н О В И В

Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьке регіональне виробничо-торгівельне об'єднання "Донецькпромресурси" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 27 квітня 2017 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьке регіональне виробничо-торгівельне об'єднання "Донецькпромресурси" до Шевченківської районної в м.Києві державної адміністрації, Державного реєстратора Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяни Яківни, Державного реєстратора Відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації Шентак Людмили Віталіївни, третя особа - ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії - задовольнити.

Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 27 квітня 2017 року - скасувати.

Прийняти нову постанову.

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьке регіональне виробничо-торгівельне об'єднання "Донецькпромресурси" задовольнити.

Визнати протиправною та скасувати реєстраційну дію - державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи щодо зміни складу або інформації про засновників ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (ідентифікаційний код юридичної особи 21950711), запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 30.06.2016р. № 12241050079071520, вчинену державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяною Яківною.

Визнати протиправною та скасувати реєстраційну дію - державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи щодо зміни складу або інформації про засновників ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (ідентифікаційний код юридичної особи 21950711), запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 30.06.2016р. № 12241050082071520, вчинену державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Яценко Тетяною Яківною.

Визнати протиправною та скасувати реєстраційну дію - державну реєстрацію змін до установчих документів юридичної особи щодо зміни складу або інформації про засновників ОБ'ЄДНАННЯ "ДОНЕЦЬКПРОДТОРГ" (ідентифікаційний код юридичної особи 21950711), запис в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 30.06.2016р. №12241050083071520, вчинену державним реєстратором Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Шентак Людмилою Віталіївною.

Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Донецьке регіональне виробничо-торгівельне об'єднання "Донецькпромресурси" судові витрати зі сплати судового збору у розмірі 8681 (вісім тисяч шістсот вісімдесят одна) грн. 40 копійок.

Постанова набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання постанови в повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддяО.А. Губська СуддяА.Б. Парінов СуддяО.О. Беспалов

Повний текст постанови виготовлено 10 липня 2017 року.

Головуючий суддя Губська О.А.

Судді: Беспалов О.О.

Парінов А.Б.