Ухвала суду № 67580911, 05.07.2017, Київський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
05.07.2017
Номер справи
752/17659/16-а
Номер документу
67580911
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа: № 752/17659/16-а Головуючий у 1-й інстанції:Ладиченко С.В. Суддя-доповідач: Земляна Г.В.

У Х В А Л А

Іменем України

05 липня 2017 року м. Київ

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:

головуючого - судді Земляної Г.В.

суддів Мацедонської В.Е., Сорочко Є.О.

за участю секретаря Данилюк Л.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві без фіксації судового процесу, в порядку ч. 1 ст. 41 КАС України апеляційну скаргу Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві на постанову Голосіївського районного суду м .Києва від 29 березня 2017 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про визнання рішення протиправним та зобов'язання вчинити дії,

В С Т А Н О В И Л А :

Позивач, ОСОБА_2, звернулась до суду з позовом до Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві, в якому, з урахуванням уточнених позовних вимог просила визнати протиправним рішення Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про відмову в переведенні на пенсію у зв'язку з втратою годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; зобов'язати Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України у м. Києві перевести ОСОБА_2 з 06.07.2016 на пенсію по втраті годувальника та провести перерахунок та виплату пенсії по втраті годувальника з 06.07.2016.

Постановою Голосіївського районного суду м. Києва від 29 березня 2017 року позов задоволено. Визнано протиправним рішення Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві № 16779/05 від 15.07.2016 про відмову ОСОБА_2 в переведенні на пенсію у зв'язку з втратою годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» по матеріалах пенсійної справи, прийнятого по заяві ОСОБА_2 від 06.07.2016. Зобов'язано Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві (код ЄДРПОУ 403759200, адреса: м. Київ, вул.Антоновича, 70) перевести ОСОБА_2 (ідентифікаційний код фізичної особи: НОМЕР_1) з 06.07.2016 на пенсію по втраті годувальника ОСОБА_3 відповідно до вимог Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за документами, що є в пенсійній справі ОСОБА_3 Зобов'язано Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Києві (код ЄДРПОУ 403759200, адреса: м. Київ, вул.Антоновича, 70) провести ОСОБА_2 перерахунок та виплату пенсії по втраті годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» починаючи з 06 липня 2016 року.

Не погоджуючись з прийнятою постановою, Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції та ухвалити нове рішення, яким відмовити в задоволенні позову. В своїй апеляційній скарзі апелянт посилається на незаконність, необґрунтованість та необ'єктивність рішення суду, неповне з'ясування всіх обставин, що мають значення для вирішення справи, порушення судом норм матеріального права, що є підставою для скасування судового рішення.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню, а постанова суду залишенню без змін, з наступних підстав.

Апеляційний розгляд справи здійснюється в порядку ч. 1 ст. 41 Кодексу адміністративного судочинства України, без фіксації судового процесу.

Відповідно до положень ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України суд апеляційної інстанції переглядає судові рішення суду першої інстанції в межах апеляційної скарги.

Згідно зі п.1 ч.1 ст. 198, ст.200 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Кодексу адміністративного судочинства України, суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Суд першої інстанції всебічно, повно та об'єктивно розглянув справу, правильно встановив обставини справи, наданим доказам дав правильну правову оцінку і прийшов до обґрунтованого висновку про задоволення позовних вимог, з огляду на наявність у позивача права на переведення на пенсію по втраті годувальника.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції, ОСОБА_2 є вдовою та єдиним непрацездатним членом сім'ї померлого ОСОБА_3, якому за життя була призначена та виплачувалась відповідачем пенсія відповідно до вимог Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», оскільки захворювання, що призвело до смерті її чоловіка, пов'язане з роботами по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

06 липня 2016 року ОСОБА_2 звернулась до Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві із заявою про призначення їй пенсії по втраті годувальника.

Однак, листом № 16779/05 від 15.07.2016 Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України у м. Києві відмовило ОСОБА_2 у переведенні на пенсію у зв'язку з втратою годувальника.

Вважаючи протиправною відмову у переведенні на пенсію по втраті годувальника ОСОБА_2 звернулась із даним позовом.

Суд першої інстанції, задовольняючи позовні вимоги дійшов висновку про протиправність відмови Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві у переведенні ОСОБА_2 на пенсію по втраті годувальника та зобов'язанні перевести позивача на пенсію по втраті годувальника и та здійснити відповідний перерахунок та виплату пенсії.

Колегія суддів погоджується з висновками суду першої інстанції, оскільки вони знайшли своє підтвердження під час апеляційного розгляду справи виходячи з наступного.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ч.1 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи можуть призначатися за бажанням громадянина із заробітку, одержаного за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, у розмірі відшкодування фактичних збитків, який визначається згідно із законодавством.

Відповідно до ч. 3 ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» умови, порядок призначення та мінімальні розміри пенсії по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсії у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи визначаються актами Кабінету Міністрів України з відповідних питань.

Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 13 Закону України «Про статус і соціальних захист громадян, що постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» держава бере на себе відповідальність за завдану шкоду громадянам та зобов'язується відшкодувати її за втрату годувальника, якщо його смерть пов'язана з Чорнобильською катастрофою.

Механізм обчислення пенсій по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсій у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до ст. ст.54, 57 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» визначено Порядком обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1210 від 23.11.2011.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції, позивач є вдовою ОСОБА_3, який помер ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про смерть серії НОМЕР_2 від 31.03.2016.(а.с.14).

ОСОБА_3 був ліквідатором 1 категорії наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, що підтверджується посвідченнями серії НОМЕР_3 та вкладкою до нього НОМЕР_4, та йому за життя була призначена пенсія по інвалідності в розмірі відшкодування фактичних збитків відповідно до ст. 54 Закону України «Про статус і соціальних захист громадян, що постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» (а.с.13).

Згідно з листами відповідача від 17.10.2016 № 1080/03/С-816 (С-818) та від 23.12.2016 №1531/03/С-1140 розрахунок пенсії померлого ОСОБА_3 проведений виходячи із заробітної плати, одержаної за роботу в зоні відчуження 01.08.1986 по17.08.1986 та з 01.09.1986 по 19.09.1986 на підставі довідки від 06.02.1996 №318 ВАТ «Південьтеплоенергомонтаж» Чорнобильське монтажне управління.

Також судом встановлено, що періоди роботи ОСОБА_3 в зоні відчуження підтверджуються довідками від 06.06.1996 № 318 та №317, виданими Чорнобильським монтажним управління ВАТ «Південьтеплоенергомонтаж», довідкою від 06.06.1996 форми №122 цього ж підприємства про заробіток померлого, отриманий за роботу в зоні відчуження у 1986 та 1987 роках.

Згідно з Експертним висновком Центральної міжвідомчої експертної комісії МОЗ та МНС України № 8099 від 04.05.2016 захворювання, що призвело до смерті ОСОБА_3, пов'язане з роботами по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.(а.с.15).

Основний розмір щомісячної пенсії ОСОБА_3 у 2016 році (по день смерті) становив 8706, 31 грн. (до виплати 7951,88 грн.).

Відповідно до положень ч.ч. 1, 2 ст. 36 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсія у зв'язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім'ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по III групі інвалідності, а в разі смерті пенсіонера або осіб, зазначених у частині другій статті 32 цього Закону незалежно від тривалості страхового стажу.

Непрацездатними членами сім'ї вважаються, зокрема, чоловік (дружина), батько, мати, якщо вони є інвалідами або досягли пенсійного віку, передбаченого ст. 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Свідоцтвом про укладання шлюбу від 26.04.1975 підтверджується, що позивач була дружиною померлого ОСОБА_3

Довідкою МСЕК від 20.08.2002 №046755 підтверджується, що ОСОБА_2 безстроково визначено ступінь втрати професійної працездатності у розмірі 60% з 19.08.2002 та призначена ІІІ група інвалідності.

Згідно з посвідченням серії НОМЕР_5 від 28.08.2002 ОСОБА_2 є особою, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії (а.с.12) та з 04.12.1995 позивач є пенсіонеркою за віком.

З урахуванням зазначеного ОСОБА_2 є непрацездатним членом сім'ї померлого ОСОБА_3

Відповідно до листа Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві від 23.12.2017 № 1534/03/С-1140 вбачається, що розрахунок пенсії по інвалідності в розмірі відшкодування фактичних збитків ОСОБА_3 відповідачем проведено із врахуванням заробітної плати відповідно до ст. 54 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2011 №1210 «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», виходячи із заробітної плати, одержаної за роботу в зоні відчуження 01.08.1986 по 17.08.1986 та з 01.09.1986 по 19.09.1986 на підставі довідки від 06.02.1996 №318 ВАТ «Південьтеплоенергомонтаж» Чорнобильське монтажне управління.

Механізм обчислення пенсій по інвалідності, що настала внаслідок каліцтва чи захворювання, і пенсій у зв'язку з втратою годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до статей 54, 57 Закону України «Про статус і соціальних захист громадян, що постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» визначено Порядком обчислення пенсій особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 1210 від 23.11.2011.

Пунктом 1 цього Порядку передбачено, що пенсії за бажанням осіб можуть призначатися виходячи із заробітної плати, одержаної за роботу в зоні відчуження в 1986 - 1990 роках, у розмірі відшкодування фактичних збитків.

Частиною 1 ст. 44 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що заява про призначення (перерахунок) пенсії та необхідні документи подаються до територіального органу Пенсійного фонду або до уповноваженого ним органу чи уповноваженій особі в порядку, визначеному правлінням Пенсійного фонду за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення, особисто або через представника, який діє на підставі виданої йому довіреності, посвідченої нотаріально.

Питання щодо подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій врегульовано Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», що затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 №22-1 (у редакції постанови правління Пенсійного фонду України від 07.07.2014 № 13-1) та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.12.2005 за № 1566/11846.

За змістом пункту 2.24 Порядку при призначенні (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» для визначення розміру пенсії за нормами Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" для розмежування джерел фінансування особа надає пакет документів, передбачених підпунктами 2 і 3 пункту 2.1 цього розділу.

Згідно пункту 2.3 Порядку до заяви про призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника подаються документи померлого годувальника, перелічені в підпунктах 2, 3 пункту 2.1 цього розділу.

Проте, абзацом 5 п. 2.3 Порядку визначено, що до заяви про призначення пенсії членам сім'ї померлого пенсіонера повинні бути додані необхідні документи, зазначені тільки в цьому пункті. Заробіток у такому випадку визначається за документами, що є в пенсійній справі померлого годувальника, або за поданими додатково документами відповідно до вимог ч. 1 ст. 40 Закону.

Системний аналіз указаних положень, свідчить про те, що у разі призначення пенсії членам сім'ї померлого пенсіонера, заявником до пенсійного органу подаються лише документи, визначені п. 2.3 Порядку, зокрема: документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або свідоцтво про загальнообов'язкове державне соціальне страхування особи, якій призначається пенсія, та померлого годувальника (подається у разі, якщо особа, яка звернулася із заявою про призначення пенсії у зв'язку з втратою годувальника, має такі документи), паспорт особи, якій призначається пенсія, довідка про склад сім'ї померлого годувальника та копії документів, що засвідчують родинні стосунки члена сім'ї з померлим годувальником (за наявності), свідоцтво органу ДРАЦС про смерть годувальника, документи про місце проживання (реєстрації), експертний висновок про встановлення причинного зв'язку смерті годувальника з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції одночасно із заявою від 06.07.2016 ОСОБА_2 були надані відповідачу всі необхідні документи, визначені подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій.

Зокрема, з копії «Заяви про призначення/перерахунок пенсії» від 06.07.2017 з відмітками «№153417/187 («спец/муж»), за підписом позивача, вбачається, що остання звернулась до Правобережного об'єднаного управління ПФУ у м. Києві щодо «переходу на пенсію по втраті годувальника та встановлення надбавки вдові інваліда ЧАЕС по матеріалам пенсійної справи».

Вказаний документ не містить приміток або зауважень уповноваженого працівника відповідача, яким приймалась заява, щодо неповноти поданих ОСОБА_2 документів. Не містить таких зауважень і відповідь відповідача від 15.07.2016 № 16779/05, що оскаржується.

Тобто позивачем, одночасно із заявою були подані всі необхідні документи, відповідно до п. 2.3 Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій.

Пунктом 2.8 Порядку передбачено, що поновлення виплати пенсії, переведення з одного виду пенсії на інший здійснюються за документами, що є в пенсійній справі та відповідають вимогам законодавства, що діяло на дату призначення пенсії.

Судом встановлено, що розмір пенсії ОСОБА_3 розраховувався відповідачем виходячи із заробітної плати, одержаної за роботу в зоні відчуження 01.08.1986 по 17.08.1986 та з 01.09.1986 по 19.09.1986 на підставі довідки від 06.02.1996 №318 ВАТ «Південьтеплоенергомонтаж» Чорнобильське монтажне управління.

Як вбачається з листа відповідача від 15.07.2016 № 16779/05 відмова позивачу у переведенні її на пенсію по втраті годувальника мотивована тим, що актом зустрічної перевірки не підтвердженні періоди роботи ОСОБА_3 по довідках ф-122, які містяться в матеріалах архівної пенсійної справи, що не дає можливість взяти до розрахунку заробітну плату згідно довідки № 318 від 06.06.1996. Також до розрахунку пенсії заробітну плату за період з 01.04.1987 по 30.04.1987 врахувати немає законних підстав так, як п. Зелений мис не відноситься до зони відчуження.

Проте, така позиція відповідача не відповідає вимогам закону, оскільки згідно з абзацом 5 п. 2.3, п. 2.8 Порядку заробіток у такому випадку визначається за документами, що є в пенсійній справі померлого годувальника та відповідають вимогам законодавства, що діяло на дату призначення пенсії.

За таких обставин, відмова відповідача в даному випадку, не може ґрунтуватись на відомостях акту зустрічної перевірки від 03.06.2016 №155, що складений Броварським об'єднаним управління Пенсійного фонду України Київської області вже після смерті ОСОБА_3

Необхідно зауважити, що, Чорнобильське монтажне управління Тресту «Південьтеплоенергомонтаж» у 1998 році реорганізовано у Дочірнє підприємство «Чорнобильське монтажне управління» ВАТ «Південьтеплоенергомонтаж» (код ЄДРПОУ 04631938), яке з 31.08.2016 припинено, що підтверджується відомостями з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та листом АТ «Південьтеплоенергомонтаж» від 10.03.2017 № 10/03-1.

Враховуючи вищенаведене, а також наявність в матеріалах пенсійної справи померлого годувальника документів, на підставі яких йому була нарахована та виплачувалась пенсія відповідно до вимог Закону України «Про статус і соціальних захист громадян, що постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», зважаючи на відсутність у позивача обов'язку доказування достовірності та правильності раніше виданої довідки про заробітну плату померлого, та той факт, що підприємство-роботодавець припинено у встановленому законом порядку, колегія суддів погоджується з висновками суду першої інстанції, що відповідач не мав законних підстав для відмови ОСОБА_4 у переведенні її на пенсію по втраті годувальника відповідно до у Закону України «Про статус і соціальних захист громадян, що постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 13 Закону України «Про статус і соціальних захист громадян, що постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» держава бере на себе відповідальність за завдану шкоду громадянам та зобов'язується відшкодувати її за втрату годувальника, якщо його смерть пов'язана з Чорнобильською катастрофою.

За приписами частини 3 статті 45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» переведення з одного виду пенсії на інший здійснюється з дня подання заяви на підставі документів про страховий стаж, заробітну плату (дохід) та інших документів, що знаходяться на час переведення з одного виду пенсії на інший в пенсійній справі, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду.

Згідно з п. 1.7 Постанови ПФУ №22-1 днем звернення за перерахунком пенсії, переведенням з одного виду пенсії на інший, поновленням виплати пенсії, виплатою недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю вважається день прийняття органом, що призначає пенсію, заяви з усіма необхідними документами.

Оскільки днем звернення ОСОБА_2 до відповідача про переведення на пенсію по втраті годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальних захист громадян, що постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи» є день подання нею заяви від 06.07.2016 з всіма необхідними документами, права позивача підлягають поновленню з цієї дати.

Стаття 16 ч.2 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» визначаючи обов'язки застрахованої особи зобов'язує її виконувати вимоги передбачені цим законом, а також нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону.

Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсії відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», затверджений постановою правління Пенсійного Фонду України від 25.11.2005 № 22 (в редакції постанови ПФУ від 07.07.2014. № 13-1), є підзаконним нормативним актом який не може покладати на громадянина додаткові обов'язки ніж ті що визначені в Законі на виконання якого він розроблений.

Відповідно до ч.3 ст.45 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», переведення з одного виду пенсії на інший здійснюється з дня подання заяви на підставі документів про страховий стаж, заробітну плату(дохід) та інших документів, що знаходяться на час переведення з одного виду пенсії на іншій в пенсійній справі, а також документів, одержаних органами Пенсійного фонду.

Таким чином обов'язок додатково встановлювати правомірність видачі довідок на підставі яких чоловіку позивача тривалий час виплачувалась пенсія, та на пенсію по втраті якого як годувальника хоче перейти позивачка, законом не передбачена.

З огляду на викладене, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції щодо наявності у позивача права на переведення на пенсію у зв'язку з втратою годувальника відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Згідно положень статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Враховуючи викладене, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про задоволення позовних вимог, з огляду на

Доводи, викладені заявником в апеляційній скарзі не спростовують висновку суду першої інстанції. Натомість оскаржувана постанова суду ухвалена у відповідності до вимог чинного законодавства України, враховуючи всі фактичні обставини справи, в межах наданих суду повноважень, та вірно застосовано судом як норми процесуального так і матеріального права, в повному обсязі з'ясовано обставини, що мають значення для правильного вирішення адміністративного спору, доведено та всебічно обґрунтовано їх в своєму рішенні, надано належну оцінку всім доказам, ґрунтуючись на повному та об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності.

При цьому апеляційна скарга не містить посилання на обставини, передбачені статтями 202 - 204 Кодексу адміністративного судочинства України, за яких рішення суду підлягає скасуванню.

Зважаючи на вищевикладене, колегія суддів вважає, що суд першої інстанції вірно встановив фактичні обставини справи, дослідив наявні докази, дав їм належну оцінку та прийняв законне та обґрунтоване рішення у відповідності з вимогами матеріального та процесуального права, в зв'язку з чим апеляційна скарга залишається без задоволення, а постанова суду першої інстанції - без змін.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.4, 8-11, 160, 196, 198, 200, 205, 207, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів,

У Х В А Л И Л А:

Апеляційну скаргу Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м.Києві - залишити без задоволення.

Постанову Голосіївського районного суду м .Києва від 29 березня 2017 року - залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів із дня складання у повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України у порядку ст.212 Кодексу адміністративного судочинства України.

Головуючий суддя: Г.В. Земляна

Судді: В.Е. Мацедонська

Є.О. Сорочко

Повний текст виготовлено 05 липня 2017 року

Головуючий суддя Земляна Г.В.

Судді: Мацедонська В.Е.

Сорочко Є.О.