
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
----------------------
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
27 червня 2017 р.м.ОдесаСправа № 815/2058/17
Категорія: 8.1 Головуючий в 1 інстанції: Іванов Е. А.
Судова колегія Одеського апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого - Танасогло Т.М.,
суддів - Федусика А.Г.,
- Яковлєва О.В.,
при секретарі - Осавуляк О.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі адміністративну справу за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю "Лиманська Енерджи 2" на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 20 квітня 2017 року у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Лиманська Енерджи 2" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, за участі третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Управління державної Казначейської служби України у м. Одесі Одеської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії,-
В С Т А Н О В И Л А :
04.04.2017 року до Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Лиманська Енерджи 2» (далі ТОВ «Лиманська Енерджи 2», позивач) до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (далі - відповідач) в якому просить суд визнати протиправною бездіяльність Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби щодо підготовки згідно з даними інтегрованої картки платника податків висновку про повернення TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» 1674698,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток з відповідного бюджету шляхом перерахування на поточний рахунок TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» та подання цього висновку для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, що здійснює казначейське обслуговування відповідних бюджетних коштів та повернення надміру сплачених сум податків; зобов'язати Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби підготувати згідно з даними інтегрованої картки платника податків висновок про повернення TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» 1674698,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток з відповідного бюджету шляхом перерахування на поточний рахунок TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» та подати цей висновок для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, що здійснює казначейське обслуговування відповідних бюджетних коштів та повернення надміру сплачених сум податків.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що згідно з даними інтегрованої картки платника податків про стан розрахунків з бюджетом, що є доступними для TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» через приватну частину електронного сервісу Державної фіскальної служби України «Електронний кабінет платника», позивач на 31.03.2017 р. мав переплату з податку на прибуток в сумі 1674724,00 грн.. Керуючись ст. 43 ПКУ, позивач 27.09.2016 р., тобто в межах 1095 днів від дня виникнення надміру сплаченої суми, подав Відповідачу заяву від 23.09.2016 р. №102/ЛЕ2 про повернення надміру сплаченого грошового зобов'язання з податку на прибуток в сумі 1773698,00 грн. шляхом її перерахування на поточний рахунок позивача. Відповідач у встановлений ПКУ строк висновок за результатами розгляду заяви позивача не давав. Натомість надіслав на адресу позивача лист від 25.10.2016 р. №872/10/28-08-07-01 на вказану заяву, в якому запропонував переплату з податку на прибуток залишити в рахунок погашення податкових зобов'язань з цього податку за результатами наступного декларування. Заявами від 07.02.2017 р. №13/ЛЕ2 та від 01.03.2017 р. №29/ЛЕ2 позивач звернувся до відповідача з проханням надати висновок на часткове, в загальній сумі 99000,00 грн. повернення надміру сплаченого податку на прибуток. Платіжними дорученнями від 21.02.2017 р. №610 та від 07.03.2017 р. №856 третя особа повернула 99000,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток на поточний рахунок позивача. Отже неповернена сума надміру сплаченого податку на прибуток складає 1674698,00 грн..
Постановою Одеського окружного адміністративного суду від 20 квітня 2017 року у задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Лиманська Енерджи 2» до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії відмовлено в повному обсязі.
Не погоджуючись з ухваленим у справі судовим рішенням, ТОВ "Лиманська Енерджи 2" звернулося до суду з апеляційною скаргою, в якій просить постанову суду скасувати та ухвалити нову про задоволення позовних вимог.
Заслухавши суддю-доповідача, розглянувши матеріали справи та доводи апеляційної скарги ТОВ "Лиманська Енерджи 2", перевіривши законність і обґрунтованість судового рішення в межах позовних вимог і доводів апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав.
Судом першої інстанції встановлені наступні обставини справи.
ТОВ "Лиманська Енерджи 2" до 01.12.2016 року знаходився на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м. Одесі Міжрегіонального головного управління ДФС.
З 01.12.2016 року позивач обліковується як платник податків в структурному підрозділі відповідача Одеському управлінні Офісу великих платників податків ДВС, що є правонаступником усіх прав та обов'язків СДПІ на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.2016 р. №247 «Деякі питання територіальних органів Державної фіскальної служби» та п. 1 Положення про Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби, затвердженого наказом Державної фіскальної служби України від 09.06.2016 р. №504 (а.с. 37).
Позивач сплачує податок на прибуток за основною (базовою) ставкою, встановленою п. 136.1 ст. 136 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).
Згідно пункту 2 розд. 1 Порядку ведення органами Державної фіскальної служби України оперативного обліку податків і зборів, митних та інших платежів до бюджетів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2016 р. №422, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.05.2016 р. за №751/28881, формою оперативного обліку податків, зборів, митних платежів до бюджетів та єдиного внеску, що ведеться за кожним видом платежу та включає перелік показників підсистем інформаційної системи органів ДФС, які характеризують стан розрахунків платника з бюджетами та цільовими фондами є інтегрована картка платника.
Відповідно з даними інтегрованої картки платника податків про стан розрахунків з бюджетом, що є доступними для TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» через приватну частину електронного сервісу Державної фіскальної служби України «Електронний кабінет платника», позивач на 31.03.2017 р. мав переплату з податку на прибуток в сумі 1674724,00 грн. (а.с. 38).
Таким чином, судом першої інстанції встановлено, що у позивача залишилась переплата в сумі 1674698,00 грн..
Вирішуючи справу та відмовляючи в задоволені позову, суд першої інстанції виходив з того, що позивач не надав заяву до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби щодо повернення саме суми 1674698,00 грн.. Тому в зв'язку з ненадходженням вказаної заяви відповідач не міг підготувати висновок та подати його для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, а тому бездіяльності щодо не повернення позивачу суми 1674698,00 грн. не допустив.
Колегія суддів вважає такий висновок суду першої інстанції таким, що не відповідає вимогам Конституції України, Кодексу адміністративного судочинства України, Податковому кодексу України.
В апеляційній скарзі вказується на те, що вказана постанова ухвалена з порушенням норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи, у зв'язку з чим апелянтом ставиться питання про скасування постанови Одеського окружного адміністративного суду від 20 квітня 2017 року та ухвалення нової постанови, якою адміністративний позов задовольнити в повному обсязі.
Колегія суддів погоджується з таким доводом апелянта з огляду на наступне.
Відповідно до п. 152.9 ст. 152 ПКУ в редакції, що діяла в період з 04.08.2013 р. по 31.12.2014 р., для цілей розділу III «Податок на прибуток» ПКУ використовувалися такі податкові періоди: календарний квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу були календарний квартал або календарний рік у разі сплати щомісячних авансових внесків у порядку, визначеному п. 57.1 ст. 57 ПКУ.
За звітний період - три квартали 2014 року Позивач задекларував до сплати податкове зобов'язання з податку на прибуток у сумі 1773698,00 грн. (рядок 14 декларації позивача з податку за прибуток за три квартали 2014 року, а.с. 40-41).
Згідно з вимогами п. 57.1. ст. 57 ПКУ в редакції, що діяла в період з 04.08.2013 р. по 31.12.2014 р., платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ.
На виконання вимог названої норми закону позивач платіжним дорученням від 17.11.2014 р. №369 сплатив суму 1773698,00 грн. податкового зобов'язання з податку на прибуток за результатами його декларування за три квартали 2014 року (а.с. 69).
За звітний період - календарний 2014 рік позивач задекларував збитки у сумі 256023786,00 грн. (рядок 07 декларації позивача з податку на прибуток за 2014 рік, а.с. 43-44).
Згідно з пп. 14.1.115 п. 14.1 ст. 14 ПКУ в редакції, яка діяла в період декларування та сплати позивачем податку на прибуток за звітні періоди - три квартали 2014 року і календарний 2014 рік та діє дотепер, суми коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату, є надміру сплаченими грошовими зобов'язаннями.
З огляду на приписи пп. 14.1.115 п. 14.1 ст. 14 ПКУ за результатами декларування податкового зобов'язання за календарний 2014 рік позивач надміру сплатив до бюджету 1773698,00 грн. податку на прибуток.
Відповідно до п. 137.4 ст. 137 ПКУ в редакції, що діяла в період з 01.01.2015 р. по 31.12.2015 р., податковим (звітним) періодом був календарний рік з урахуванням положень, визначених п. 57.1 ст. 57 ПКУ. Податковий (звітний) рік для платників податків починався з першого календарного дня податкового (звітного) року і закінчувався останнім календарним днем податкового (звітного) року.
Відповідно до п. 137.4 ст. 137 ПКУ в редакції, що діє з 01.01.2016 р. і дотепер податковими (звітними) періодами для податку на прибуток підприємств, крім випадків, передбачених пунктом 137.5 цієї статті, є календарні: квартал, півріччя, три квартали, рік. При цьому податкова декларація розраховується наростаючим підсумком. Податковий (звітний) період починається з першого календарного дня податкового (звітного) періоду і закінчується останнім календарним днем податкового (звітного) періоду.
Згідно з річною декларацією позивача з податку на прибуток за 2015 рік він задекларував у 2015 році збитки у сумі 357 865 744,00 грн. (рядок 04 декларації Позивача з податку на прибуток за 2015 рік, а.с.46-47)
Згідно з річною декларацією Позивача з податку на прибуток за 2016 рік він задекларував у 2016 році збитки у сумі 361040121,00 грн. (рядок 04 декларації Позивача з податку на прибуток за 2016 рік, а.с. 49-50).
З матеріалів справи убачається, що позивач 27.09.2016 року, тобто в межах 1095 днів від дня виникнення надміру сплаченої суми, подав відповідачу заяву від 23.09.2016 р. №102/ЛЕ2 про повернення надміру сплаченого грошового зобов'язання з податку на прибуток в сумі 1773698,00 грн. шляхом її перерахування на поточний рахунок позивача (а.с. 52).
Відповідач у встановлений ПКУ строк висновок за результатами розгляду заяви позивача не давав, надіславши прицьому на адресу позивача лист від 25.10.2016 р. №872/10/28-08-07-01 на вказану заяву, в якому запропонував переплату з податку на прибуток залишити в рахунок погашення податкових зобов'язань з цього податку за результатами наступного декларування (а.с. 53-54).
Заявами від 07.02.2017 р. №13/ЛЕ2 та від 01.03.2017 р. №29/ЛЕ2 позивач звернувся до відповідача з проханням надати висновок на часткове, в загальній сумі 99000,00 грн. повернення надміру сплаченого податку на прибуток (а.с. 55-60).
Платіжними дорученнями від 21.02.2017 р. №610 та від 07.03.2017 р. №856 третя особа повернула 99000,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток на поточний рахунок позивача (а.с.70-71).
Таким чином колегія суддів приходить до висновку, що платіжними дорученнями від 21.02.2017 р. №610 та від 07.03.2017 р. №856 третя особа повернула 99000,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток на поточний рахунок позивача. Отже неповернена сума надміру сплаченого податку на прибуток складає 1674698,00 грн..
Згідно з підпунктом 14.1.115 пунктом 14.1 статті 14 Податкового кодексу України, правила якого застосовуються до відносин, пов'язаних зі справлянням митних платежів, як надміру сплачені грошові зобов'язання розуміють суму коштів, які на певну дату зараховані до відповідного бюджету понад нараховані суми грошових зобов'язань, граничний строк сплати яких настав на таку дату.
Пункт 43.1 статті 43 Податкового кодексу України визначає, що помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платнику відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.
У разі наявності у платника податків податкового боргу, повернення помилково та/або надміру сплаченої суми грошового зобов'язання на поточний рахунок такого платника податків в установі банку або шляхом повернення готівковими коштами за чеком, у разі відсутності у платника податків рахунку в банку, проводиться лише після повного погашення такого податкового боргу платником податків.
Обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.
Платник податків подає заяву на повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань у довільній формі, в якій зазначає напрям перерахування коштів: на поточний рахунок платника податків в установі банку; на погашення грошового зобов'язання (податкового боргу) з інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, незалежно від виду бюджету; повернення готівковими коштами за чеком у разі відсутності у платника податків рахунку в банку.
Контролюючий орган не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви готує висновок про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету та подає його для виконання відповідному органові, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. На підставі отриманого висновку орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, протягом п'яти робочих днів здійснює повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань платникам податків у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику.
При цьому контролюючий орган несе відповідальність згідно із законом за несвоєчасність передачі органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, для виконання висновку про повернення відповідних сум коштів з відповідного бюджету.
Згідно з вимогами п.п. 43.1, 43.3 ст. 43 ПК України, помилково та/або надміру сплачені суми грошового зобов'язання підлягають поверненню платнику, відповідно до цієї статті та статті 301 Митного кодексу України, крім випадків наявності у такого платника податкового боргу.
Обов'язковою умовою для здійснення повернення сум грошового зобов'язання є подання платником податків заяви про таке повернення (крім повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку з доходів фізичних осіб, які розраховуються контролюючим органом на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку) протягом 1095 днів від дня виникнення помилково та/або надміру сплаченої суми.
Заява може бути подана не пізніше 1095-го дня, наступного за днем зарахування коштів до Державного бюджету України.
Для підготовки висновку про повернення з Державного бюджету України помилково та/або надмірно зарахованих до бюджету митних та інших платежів, контроль за справлянням яких покладається на митні органи (далі - Висновок про повернення), форма якого наведена в додатку 1 до Порядку взаємодії територіальних органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та територіальних органів Державної казначейської служби України у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2015 № 1146(зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.12.2015 за № 1679/28124, набрав чинності з 22.01.2016; далі - Порядок взаємодії), керівництвом Відділу за потреби ініціюється проведення перевірки в митному органі щодо правильності митного оформлення із залученням відповідних підрозділів митного органу. Порядок і форма складання документа, у якому відображатимуться результати перевірки, визначаються наказом ДМСУ.
Взаємовідносини митних органів та органів державної казначейської служби в процесі повернення помилкових та/або надмірно зарахованих до бюджету митних та інших платежів, контроль за справлянням яких покладається на митні органи, регламентувалися Порядком взаємодії № 1146.
Відповідно до п.п. 5, 7, 8 і 11 Порядку взаємодії № 1146 повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань у випадках, передбачених законодавством, здійснюється виключно на підставі заяви платника податку (за винятком повернення надміру утриманих (сплачених) сум податку на доходи фізичних осіб , які розраховуються органом ДФС на підставі поданої платником податків податкової декларації за звітний календарний рік шляхом проведення перерахунку за загальним річним оподатковуваним доходом платника податку), яка може бути подана до територіального органу ДФС за місцем адміністрування (обліку) помилково та/або надміру сплаченої суми протягом 1095 днів від дня її виникнення.
Заява платника про повернення помилково або надміру сплачених грошових зобов'язань з митних та інших платежів, які сплачуються під час митного оформлення товарів, після реєстрації передається до структурного підрозділу митниці ДФС, на який покладено функцію з підготовки висновку.
У разі якщо вказана у заяві платника сума (її частина) за даними інформаційних систем обліковується як помилково та/або надміру сплачена, орган ДФС готує: висновок на повернення такої суми (її частини) за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку; два примірники реєстру висновків за платежами, належними державному бюджету, за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку.
Контроль за прийняттям/передаванням висновків органи ДФС, місцеві фінансові органи, органи Казначейства здійснюють шляхом проставляння на відповідних примірниках Реєстрів відміток про надходження документів до установи у порядку, визначеному Типовою інструкцією з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 року № 1242 (із змінами).
За платежами, належними державному бюджету, орган ДФС у строк не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання платником податків заяви передає висновки згідно з реєстром висновків за платежами, належними державному бюджету, для виконання відповідному органу Казначейства.
На підставі отриманих висновків відповідний орган Казначейства здійснює повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань у визначеному законодавством порядку.
Отже, колегія судів приходить до висновку, що відповідно до приписів ст. 43 ПКУ, п.п. 5, 6, 8 Порядку встановлені судом апеляційної інстанції обставини справи підтверджують, що позивач, подавши заяву від 23.09.2016 р. №102/ЛЕ2 про повернення йому суми 1 773 698,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток, належним чином виконав передбачені законодавством вимоги і для повернення йому частини суми, яка залишилась після часткового повернення надміру сплаченого податку на прибуток, в загальній сумі 99000,00 грн. , неповернена сума складає 1 674 698,00 грн..
Отже відповідачем не був виконаний обов'язок щодо належного розгляду вказаної заяви позивача.
З огляду на вищевикладене суд апеляційної інстанції погоджується з висновком суду першої інстанції про визнання протиправною бездіяльності Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби щодо підготовки згідно з даними інтегрованої картки платника податків висновку про повернення ТОВ «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» саме 1 674 698.00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток з відповідного бюджету шляхом перерахування на поточний рахунок ТОВ «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» та подання цього висновку для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, що здійснює казначейське обслуговування відповідних бюджетних коштів та повернення надміру сплачених сум податків, обґрунтовано заявлена саме до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.
Також зобов'язати відповідача підготувати згідно з даними інтегрованої картки платника податків висновок про повернення ТОВ « ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2 » саме 1 674 698,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток з відповідного бюджету шляхом перерахування на поточний рахунок ТОВ «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» та подання цього висновку для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, що здійснює казначейське обслуговування відповідних бюджетних коштів та повернення надміру сплачених сум податків правомірно заявлена саме до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, є обґрунтованими та підлягали задоволенню з метою захисту порушених відповідачем прав позивача.
Відповідно до ст. 86 КАС України, суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Підставою для скасування судового рішення суду першої інстанції та ухвалення нового рішення, відповідно до пункту 1 та 4 статті 202 Кодексу адміністративного судочинства України, є неповне з'ясування судом обставин, що мають значення для справи, порушення норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи.
Враховуючи викладене, колегія суддів вважає, що судом першої інстанції при ухваленні постанови неповно з'ясовано обставини, що мають значення для справи, порушено норми матеріального права, в зв'язку з чим постанова суду першої інстанції підлягає скасуванню з ухваленням нової постанови про задоволення адміністративного позову в повному обсязі.
Керуючись ст.ст. 195, 196; ст. 198; ст. 202; ст.205; ст. 207; ч.5 ст. 254 КАС України, колегія суддів, -
П О С Т А Н О В И Л А :
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Лиманська Енерджи 2" - задовольнити.
Постанову Одеського окружного адміністративного суду від 20 квітня 2017 року скасувати.
Прийняти у справі нову постанову, якою позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Лиманська Енерджи 2" до Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби, за участі третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Управління державної Казначейської служби України у м. Одесі Одеської області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії. - задовольнити в повному обсязі.
Визнати протиправною бездіяльність Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби щодо підготовки згідно з даними інтегрованої картки платника податків висновку про повернення TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» 1674698,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток з відповідного бюджету шляхом перерахування на поточний рахунок TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» та подання цього висновку для виконання до відповідного територіального органу Державної казначейської служби України, що здійснює казначейське обслуговування відповідних бюджетних коштів та повернення надміру сплачених сум податків;
Зобов'язати Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби підготувати згідно з даними інтегрованої картки платника податків висновок щодо повернення TOB «ЛИМАНСЬКА ЕНЕРДЖИ 2» 1674698,00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її проголошення, але може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого Адміністративного Суду України протягом двадцяти днів з дня складання судового рішення в повному обсязі (після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції).
Головуючий: Т.М. Танасогло
Суддя: А.Г. Федусик
Суддя: О.В. Яковлєв