Постанова № 67371563, 27.09.2016, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
27.09.2016
Номер справи
804/14479/15
Номер документу
67371563
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 вересня 2016 р. справа № 804/14479/15 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Чорної В.В.

при секретарі судового засідання Попович Н.М.

за участі представників позивача Крикливець Ю.О., Комлик Д.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті» до Дніпродзержинської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Дніпропетровській області про визнання протиправними та скасування рішень, -

в с т а н о в и в:

23 вересня 2015 року Товариство з обмеженою відповідальністю «Трейд Коммодіті» (далі - ТОВ «Трейд Коммодіті») звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із зазначеним адміністративним позовом, в якому просить визнати протиправними та скасувати рішення Дніпродзержинської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Дніпропетровській області про застосування фінансових санкцій від 20.07.2015 р. №17816/10/04-03-21-28 та №17817/10/04-03-21-28.

В обґрунтування позовних вимог, позивач зазначив, що Дніпродзержинською ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області за результатами проведеної перевірки, які відображені в акті №1452/5/04-03-21-35/30536344 від 09.06.2015 р., було прийнято рішення №17816/10/04-03-21-28 та №17817/10/04-03-21-28 від 20.07.2015 р. про застосування фінансових санкцій за порушення ст.2 та ст.14 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», яким до позивача застосовано штрафні санкції в сумі 5 958 810,00 грн. Позивач вважає вказані рішення протиправними та такими, що підлягають скасуванню, оскільки компонент палива моторного альтернативного (КМПА) не є підакцизним товаром, та не є спиртом в розумінні Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», а тому норми вказаного Закону не поширюються на спірні правовідносини.

В судовому засіданні 27.09.2016 року представники позивача Крикливець Ю.О., Комлик Д.С. підтримали заявлені позовні вимоги та просили їх задовольнити, посилаючись на обставини, викладені у позовній заяві.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, надав заперечення проти адміністративного позову, в яких зазначено, що за результатами проведеної перевірки виявлено порушення вимог чинного законодавства, а саме, встановлено факт придбання, реалізації та зберігання позивачем компонента палива моторного альтернативного КМПА (код товарної групи 2207) без наявності довідки про внесення місця зберігання спирту до Єдиного реєстру місця знаходження, місця зберігання спирту. Також, на момент проведення перевірки у позивача відсутня ліцензія на право здійснення оптової, роздрібної торгівлі спиртом. За викладених обставин, вважає правомірним застосування до позивача штрафних санкцій на вказану суму (а.с. 147-151).

Заслухавши пояснення представників позивача, дослідивши матеріали справи, судом встановлені наступні обставини.

На підставі наказу № 469 від 25.05.2015 р., Дніпродзержинською ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведена фактична перевірка з питань додержання суб'єктами господарювання вимог, встановлених законодавством України, які є обов'язковими до виконання при здійсненні виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів господарської одиниці ТОВ «Трейд Коммодіті», що розташована за адресою: м. Дніпродзержинськ, пр.Антошкіна 80/1-24, а саме, з питань використання «Оксигената моторного палива альтернативного» та «Компонента палива моторного альтернативного» (а.с. 155-156).

Наказом № 499 від 05.06.2015 р. термін проведення вказаної перевірки було продовжено на 4 доби (а.с. 157).

За результатами перевірки, складено акт №1452/5/04-03-21-35/30536344 від 09.06.2015 р., яким, зокрема, зафіксовано порушення ст.2 та ст.14 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», а саме, зберігання спирту у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, та оптова і роздрібна торгівля спиртом без наявності ліцензій (а.с. 118-122).

Зокрема, перевіркою було виявлено факт придбання, реалізації та зберігання позивачем компоненту моторного палива альтернативного (КМПА) марки Б, виготовленим за ТУ У 24.6-30219014-009:2007 ДП «Гайсинський спиртовий завод».

Актом проведення замірів нафтопродуктів на акцизних складах ТОВ «Трейд Коммодіті» від 08.06.2015 р. було встановлено наявність вказаної продукції в резервуарах позивача на акцизному складі № 1 та складі № 2 (а.с. 123-125).

Як стверджує позивач, компонент моторного палива альтернативного (КМПА) поставлено на його адресу на підставі договору поставки № 025 від 21.10.2014 р., укладеного між ТОВ "Південна Біопаливна Компанія" (постачальник) та ТОВ "Трейд Коммодіті" (покупець). Товар поставлено позивачу за видатковими накладними від 10.02.2015 р. № 81, від 19.02.2015 р. № 103, від 19.02.2015 р. № 104, від 24.02.2015 р. № 111, від 24.02.2015 р. № 112.

Разом з видатковими накладними, постачальником було надано копії посвідчень про якість від 10.02.2015 р. № 77, від 19.02.2015 р. № 92 та № 95, від 24.02.2015 р. № 104 та № 102, виданих ДП "Гайсинський спиртовий завод", з яких вбачається об'ємна частка спирту етилового - 97,8%.

За фактом постачання товару "компонент моторного палива альтернативного" виписано податкові накладні від 10.02.2015 р. № 18, № 40, № 41, від 24.02.2015 р. № 52 та № 53.

У зв'язку з класифікацією посадовими особами відповідача під час перевірки продукції КМПА як спирту не денатурованого, встановлено порушення ст.2, 14 Закону України від 19.12.1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі - Закон № 481/95-ВР), а саме: зберігання спирту у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, та оптова і роздрібна торгівля спиртом без наявності ліцензій.

На підставі акту перевірки №1452/5/04-03-21-35/30536344 від 09.06.2015 р., Дніпродзержинською ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області прийняті рішення про застосування фінансових санкцій від 20.07.2015 р. № 17816/10/04-03-21-28 в розмірі 3 972 540,00 грн. та №17817/10/04-03-21-28 в розмірі 1 986 270,00 грн. (а.с. 10-11, 12-13).

Рішення вмотивовані тим, що позивач, в порушення вимог чинного законодавства, здійснює зберігання та реалізацію продукції (КМПА), яка відповідає товарному коду УКТЗЕД 2207 та у відповідності до п.215.3 ст.215 Податкового кодексу України є підакцизним товаром, а відтак, на цей товар розповсюджується дія Закону № 481/95-ВР, - без наявності відповідної ліцензії та без реєстрації місця її зберігання у Реєстрі.

Не погодившись із зазначеними рішеннями відповідача та вважаючи їх неправомірними, позивач звернувся до суду з даним адміністративним позовом.

Встановивши обставини справи, проаналізувавши норми чинного законодавства України, що регулюють спірні правовідносини, дослідивши судову практику вищих судів з аналогічних спорів, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позову, з огляду на наступне.

Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України визначає Закон України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (далі - Закон № 481/95-ВР).

Статтею 1 Закону № 481/95-ВР визначено, що спирт етиловий - це спирт етиловий-сирець, спирт етиловий ректифікований технічний, спирт етиловий денатурований (спирт технічний), спирт етиловий технічний, спирт етиловий ректифікований, що відповідають кодам 2207 і 2208 згідно з УКТЗЕД та виготовлені з крохмале- і цукровмісної або з нехарчових видів сировини за спеціальними технологіями. Місце зберігання - це місце, яке використовується для зберігання спирту, або приміщення, яке використовується для зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, відомості про місцезнаходження якого внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання.

У відповідності до ст. 2 Закону № 481/95-ВР, виробництво спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового та алкогольних напоїв здійснюється за наявності внесених до Єдиного реєстру місць зберігання спирту. При цьому приміщення, в яких здійснюється виробництво спирту етилового, та місця зберігання спирту, розташовані на державному підприємстві, яке виробляє спирт етиловий, вважаються акцизним складом. Акцизним складом також вважаються виробничі приміщення на території суб'єкта господарювання, де суб'єктом господарювання виробляється, обробляється (переробляється) горілка та лікеро-горілчані вироби, та його складські приміщення, в яких зберігається, одержується чи відправляється горілка та лікеро-горілчані вироби. На акцизних складах постійно діють представники органу державної податкової служби України за місцем розташування акцизного складу.

Відповідно до ч.1 ст.14 Закону, імпорт, експорт або оптова торгівля, зокрема, спиртом етиловим здійснюються за наявності ліцензій лише державними підприємствами (організаціями), спеціально уповноваженими на це Кабінетом Міністрів України.

Статтею 15 Закону передбачено, що зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється в місцях зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, внесених до Єдиного реєстру, незалежно від того, кому належить таке місце зберігання, або того, за заявою якого суб'єкта господарювання таке місце зберігання було внесено до Єдиного реєстру.

Відповідно до ст.17 Закону, за порушення норм цього Закону щодо виробництва, зберігання і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами посадові особи і громадяни притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством.

З норм саме цього закону виходив податковий орган у висновках спірної перевірки, стверджуючи, що на правовідносини, пов'язані з реалізацією компоненту палива моторного альтернативного (КМПА), поширюються вимоги Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» та Податкового кодексу України щодо підакцизних товарів.

Статтею 215 Податкового кодексу України визначено перелік підакцизних товарів (продукції) та ставки податку: специфічні - в гривнях та євро, адвалорні - у відсотках. Підакцизні товари (продукція) - товари за товарними позиціями, категоріями та підкатегоріями згідно з кодуванням товарів за Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності - УКТЗЕД, відповідно до Закону України "Про Митний тариф України", на які цим Кодексом встановлено ставки акцизного податку.

Законодавцем чітко передбачено групи товарів, які підпадають під визначення підакцизних.

До таких товарів (продукції) віднесено - спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво, код класифікації яких - 2207.

За визначенням пп. 14.1.237 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, спирт етиловий - це всі види спирту етилового, біоетанол, які зазначені у товарних позиціях 2207 та 2208 згідно з УКТЗЕД.

Згідно з Митним тарифом України, встановленим Законом України «Про Митний тариф України», до товарної позиції 2207 відноситься спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту 80 об. % або більше; спирт етиловий та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації.

Товарна позиція 2207 відноситься до групи 22, яка об'єднує алкогольні і безалкогольні напої та оцет та міститься в ІV розділі «Готові харчові продукти; алкогольні та безалкогольні напої і оцет; тютюн та його замінники».

Водночас, позивач, не погоджуючись з такою позицією податкового органу, зазначив, що при класифікації КМПА слід виходити з того, що спирт є лише складовою цього продукту, який не призначений для вживання та не є харчовим продуктом або алкогольним напоєм.

Так, згідно ст. 4 Закону України "Про альтернативні види палива", компоненти моторного палива (добавки до палива) - це синтетичні продукти, які отримуються на основі біоетанолу, та місять спирт етиловий концентрацією 80 об. % або більше.

Промислова переробка сировини та виробництва товару "компонент моторного палива альтернативного" (КМПА) здійснюється в Україні відповідно до ТУ У 24.6-30219014-009:2007, в тому числі Державним підприємством "Гайсинський спиртовий завод".

Вказані технічні умови введені в дію 03.10.2007 р. та чинні до 03.10.2017 р., зареєстровані 03.10.2007 р. Всеукраїнським державним науково-виробничім центром стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів, розроблені науково-виробничим товариством "Інтермаш", Директором УкрНДІспиртбіопрод, погоджені Державним департаментом пожежної безпеки Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій (лист №31/4/5609 від 28.09.2007 р.) та першим заступником Головного санітарного лікаря України, а також в жовтні 2010 р. затверджені науково-виробничим товариством "Інтермаш".

Згідно з національним стандартом України ДСТУ 7166:2010, біоетанол - це спирт етиловий зневоднений, виготовлений з біомаси або зі спирту етилового-сирцю для використання як біопалива. Біоетанол призначено для виготовлення палива моторного сумішевого, добавок до палива на основі біоетанолу біокомпонентів моторного палива, отриманих синтезом із застосуванням біоетанолу або змішуванням біоетанолу з органічними сполуками та паливом, одержаним з вуглеводневої сировини, в яких вміст біоетанолу відповідає вимогам нормативних документів та які належать до біопалива.

Так, відповідно до технологічного процесу, виготовлений з меляси бурякової спирт етиловий відразу зневоджується, тобто, виготовляється біоетанол, після чого в нього добавляється денатуруюча добавка бензин.

Отже, після денатурації бензином даний розчин вже не є спиртом етиловим не денатурованим.

У відповідності до ТУ У 24.6-30219014-009:2007, КМПА - це антидетонаторний засіб, який призначено для виробництва біопалив моторних альтернативних для двигунів внутрішнього згорання (в тому числі біодизелю), біокомпоненту моторного палива (згідно Закону України «Про альтернативні види палива» № 1391-ХІV), а також в якості добавки до бензинів автомобільних, згідно пояснень УКТЗЕД до товарної позиції 3811 «Антидетонатори, антиоксиданти, інгібітори смолоутворення, загусники, антикорозійні препарати та інші готові присадки, добавки для нафтопродуктів (включаючи бензин) або для інших рідин, які використовують з тією самою метою, що нафтопродукти».

Наведене свідчить, що КМПА відповідає характеристикам товарної позиції 3811 і не може вважатись «спиртом етиловим та іншим спиртовим дистилятом, одержаним шляхом перегонки, денатурованим», бо призначений для використання в інших конкретно визначених цілях.

Положеннями Митного тарифу України, встановленого Законом України «Про Митний тариф України» передбачено, що класифікація товарів в УКТЗЕД здійснюється за такими правилами:

1. Назви розділів, груп і підгруп наводяться лише для зручності користування УКТЗЕД; для юридичних цілей класифікація товарів в УКТЗЕД здійснюється виходячи з назв товарних позицій і відповідних приміток до розділів чи груп і, якщо цими назвами не передбачено іншого, відповідно до таких правил:

2. (a) будь-яке посилання в назві товарної позиції на будь-який виріб стосується також некомплектного чи незавершеного виробу за умови, що він має основну властивість комплектного чи завершеного виробу. Це правило стосується також комплектного чи завершеного виробу (або такого, що класифікується як комплектний чи завершений згідно з цим правилом), незібраного чи розібраного;

(b) будь-яке посилання в назві товарної позиції на будь-який матеріал чи речовину стосується також сумішей або сполук цього матеріалу чи речовини з іншими матеріалами чи речовинами. Будь-яке посилання на товар з певного матеріалу чи речовини розглядається як посилання на товар, що повністю або частково складається з цього матеріалу чи речовини. Класифікація товару, що складається більше ніж з одного матеріалу чи речовини, здійснюється відповідно до вимог правила 3.

3. У разі, коли згідно з правилом 2 (b) або з будь-яких інших причин товар на перший погляд (prima facie) можна віднести до двох чи більше товарних позицій, його класифікація здійснюється таким чином:

(a) перевага надається тій товарній позиції, в якій товар описується конкретніше порівняно з товарними позиціями, де дається більш загальний його опис. Проте, в разі, коли кожна з двох або більше товарних позицій стосується лише частини матеріалів чи речовин, що входять до складу суміші чи багатокомпонентного товару, або лише частини товарів, що надходять у продаж у наборі для роздрібної торгівлі, такі товарні позиції вважаються рівнозначними щодо цього товару, навіть якщо в одній з них подається повніший або точніший опис цього товару;

(b) суміші, багатокомпонентні товари, які складаються з різних матеріалів або вироблені з різних компонентів, товари, що надходять у продаж у наборах для роздрібної торгівлі, класифікація яких не може здійснюватися згідно з правилом 3 (a), повинні класифікуватися за тим матеріалом чи компонентом, який визначає основні властивості цих товарів, за умови, що цей критерій можна застосувати;

(c) товар, класифікацію якого не можна здійснити відповідно до правила 3 (a) або 3 (b), повинен класифікуватися в товарній позиції з найбільшим порядковим номером серед номерів товарних позицій, що розглядаються.

З огляду на вищевикладене, класифікувати продукцію за УКТЗЕД можна лише за правилами, визначеними Законом України «Про Митний тариф України».

Натомість, податковий орган самостійно класифікував КМПА за кодом УКТЗЕД 2207, посилаючись на наявність у його складі спирту етилового та враховуючи показники об'ємної частки етилового спирту.

При цьому, приймаючи оскаржувані рішення, відповідач враховував лише опис товару, наведений в товарній позиції 2207, без врахування інших товарних позицій УКТЗЕД, без обґрунтувань надання переваги саме цій позиції.

Водночас, товар кожної товарної позиції 22 групи має відповідати за своїми характеристиками назві даної групи. Визначальним для віднесення до будь-якої позиції групи 22 є належність товару до готових харчових продуктів, алкогольних та безалкогольних напоїв або оцету.

Матеріалами справи підтверджено, що згідно договору поставки № 025 від 21.10.2014 р. позивач придбав, зберігає та здійснює реалізацію продукції - компоненту моторного палива альтернативного (КМПА), виготовленого на підставі ТУ У 24.6-30219014-009:2007 (із змінами та доповненнями) та Технологічного регламенту виробництва компоненту моторного палива альтернативного в умовах ДП «Гайсинський спиртзавод».

З товарно-транспортних накладних на переміщення високооктанових кисневмісних домішок, залучених до матеріалів справи, встановлено, що у спірному періоді поставки на адресу ТОВ «Трейд Коммодіті» компонента моторного палива альтернативного (КМПА) здійснювалися ТОВ «Південна Біопаливна компанія» саме з ДП «Гайсинський спиртзавод».

ДП «Гайсинський спиртзавод» є виробником біоетанолу марки Б, на основі якого виготовляє добавку компонент моторного палива альтернативний марки Б, відповідно за рецептурою, що визначена технічним регламентом на біоетанол та технічною інструкцією на КМПА, згідно яких в безперервному процесі виробництва зневоднений спирт (біоетанол) змішується з бензином, після чого в даний розчин добавляється метил-трет-бутиловий ефір або етил-трет-бутиловий ефір, в результаті отримується кінцева продукція - Компонент моторного палива альтернативний (КМПА) (біокомпонент), який відповідає Технічним умовам ТУ У 24.6-30219014-009:2007.

Враховуючи, що в межах даної справи позивачем документально підтверджено походження компоненту моторного палива альтернативний (КМПА) з ДП «Гайсинський спиртзавод», суд вважає можливим врахувати висновки експертного дослідження № 11937/14-34/11964/14-53 від 27.10.2014 р., проведеного в рамках кримінального провадження № 320143000000000141, на вирішення якого, зокрема, були поставлені питання про те, чи відповідають представлені на експертизу зразки КМПА №№3,4, відібрані на ДП «Гайсинський спиртзавод», за своїми фізико-хімічними показниками умовам ТУ У 24.6-30219014-009:2007 «компонент моторного палива альтернативного», а також до якої товарної позиції за характеристиками згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності - 2207 або 3811, відносяться представлені зразки №3 та №4.

Згідно висновку експерта, компонент моторного палива альтернативного, наданий на дослідження, відповідає технічним умовам ТУ У 24.6-30219014-009:2007 та має характеристики у відповідності УКТЗЕД "Антидетонатори, антиоксиданти, інгібітори смолоутворення, загусники, антикорозійні препарати та інші готові присадки, добавки до нафтопродуктів (включаючи бензин) або для інших рідин, які використовують з тією самою метою, що і нафтопродукти", за умови використання їх у якості компонента моторного палива, та мають розглядатися у товарній позиції 3811 (а.с 29-40).

Отже, компонент моторного палива альтернативного, який відповідає технічним умовам ТУ У 24.6-30219014-009:2007, слід розглядати у товарній позиції 3811.

З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що поставлений ТОВ «Трейд Коммодіті» товар, виробником якого є ДП "Гайсинський спиртовий завод", слід розглядати у товарній позиції 3811 "Антидетонатори, антиоксиданти, інгібітори смолоутворення, загусники, антикорозійні препарати та інші готові присадки, добавки до нафтопродуктів (включаючи бензин) або для інших рідин, які використовують з тією самою метою, що і нафтопродукти".

Законодавцем чітко передбачено групи товарів, які підпадають під визначення підакцизних.

До таких товарів (продукції) віднесено - спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво,код класифікації яких - 2207.

Водночас, на товар (продукцію) за кодом класифікації 3811, Податковим кодексом України акцизнй збір не встановлено.

За викладених обставин, на підставі статті 215 Податкового кодексу товар (продукцію) за кодом класифікації 3811 не підпадає під визначення підакцизного товару.

З огляду на те, що компонент моторного палива альтернативного не є підакцизним товаром, умови його зберігання не можуть розглядатися у відповідності до вимог Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", а місце зберігання такого товару (продукції) не потребує внесення до Єдиного реєстру.

Враховуючи вищевикладені обставини у їх сукупності, суд погоджується з позицією позивача про відсутність порушень вимог Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".

Відповідно, рішення відповідача № 17816/10/04-03-21-28, № 17817/10/04-03-21-28 від 20.07.2015 р. про застосування до Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Коммодіті" фінансових санкцій у вигляді штрафу на загальну суму 5 958 810,00 грн. є необґрунтованими та підлягають скасуванню.

Керуючись ст.ст. 122, 160-162, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

п о с т а н о в и в:

Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Коммодіті" - задовольнити.

Скасувати рішення Дніпродзержинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області про застосування фінансових санкцій № 17816/10/04-03-21-28 від 20.07.2015 р., № 17817/10/04-03-21-28 від 20.07.2015 р.

Стягнути з Дніпродзержинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Дніпропетровській області за рахунок її бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Трейд Коммодіті" (код ЄДРПОУ 30536344) сплачений ним при зверненні до суду судовий збір в сумі 89 382,15 грн. згідно платіжного доручення № 4459 від 23.09.2015 р.

Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня проголошення постанови. Якщо судом у відповідності до частини 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України було проголошено вступну та резолютивну частину постанови, а також в разі прийняття постанови у письмовому провадженні, апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Повний текст постанови складений 04.10.2016 року.

Суддя В.В. Чорна