
КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа: № 826/4986/15 Головуючий у 1-й інстанції: Іщук І.О. Суддя-доповідач: Вівдиченко Т.Р.
У Х В А Л А
Іменем України
20 червня 2017 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
Головуючого судді Суддів За участю секретаряВівдиченко Т.Р. Грибан І.О. Собківа Я.М. Кондратенко Я.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_5 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 липня 2015 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_5 до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» Оберемка Романа Анатолійовича, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про визнання бездіяльності протиправною, зобов'язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач - ОСОБА_5 звернулася до суду з позовом до Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» Оберемка Романа Анатолійовича, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в якому просила: - визнати протиправною бездіяльності Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» Оберемка Романа Анатолійовича щодо не включення її до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з належною їй сумою в розмірі 200 000 грн.; - зобов'язати Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» Оберемка Романа Анатолійовича включити її до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з належною їй сумою в розмірі 200 000 грн.
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 липня 2015 року в задоволенні адміністративного позову відмовлено.
Не погодившись з постановою суду, позивач - ОСОБА_5 звернулася з апеляційною скаргою, просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким позовні вимоги задовольнити, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.
Сторони, будучи належним чином повідомлені про дату, час та місце апеляційного розгляду справи, в судове засідання не з'явилися. Про причини своєї неявки суд не повідомили.
Враховуючи, що в матеріалах справи достатньо письмових доказів для правильного вирішення апеляційної скарги, а особиста участь сторін в судовому засіданні - не обов'язкова, колегія суддів у відповідності до ч. 4 ст. 196 КАС України визнала можливим проводити апеляційний розгляд справи за відсутності представників сторін.
Згідно ст. 41 КАС України, фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Заслухавши у відкритому судовому засіданні суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає, з наступних підстав.
Відповідно до частини 1 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України, завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом першої інстанції, 17.06.2014р. між позивачем та Публічним акціонерним товариством «Європейський газовий банк» було укладено договір банківського рахунку № 32189, предметом якого є відкриття поточного рахунку № НОМЕР_1 з метою розміщення грошових коштів у сумі 200 000,00 грн.
Постановою Правління Національного Банку України від 16.07.2014р. № 424 Публічне акціонерне товариство «Європейський газовий банк» віднесено до категорії неплатоспроможних.
Згідно рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 16.07.2014р. № 57, розпочато процедуру виведення Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» з ринку та здійснення в ньому тимчасової адміністрації з 17.07.2014р. по 17.10.2014р. та призначено уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в Публічному акціонерному товаристві «Європейський газовий банк» провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Ковальова Віктора Михайловича.
13.10.2014р. виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 111 про продовження строків здійснення тимчасової адміністрації Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» та продовжено строки повноважень уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» на один місяць до 17.11.2014р. включно.
17.11.2014р. постановою Правління Національного банку України від № 725 прийнято рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію даного банку.
Згідно з рішенням виконавчої дирекції Фонду від 18.11.2014р. № 121 розпочато процедуру ліквідації Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» по відшкодуванню з боку Фонду гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами фізичних осіб, відповідно до плану врегулювання з 25.11.2014р. по 06.01.2015р. установою банком-агентом Фонду - Публічним акціонерним товариством «Банк «Київська Русь», та призначено Оберемка Романа Анатолійовича уповноваженою особою Фонду на ліквідацію Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» строком на 1 рік з 18.11.2014р. по 17.11.2015р.
Згідно рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 18.12.2014р. № 150 призначено з 19.12.2014р. уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в Публічному акціонерному товаристві «Європейський газовий банк» провідного професіонала з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Оберемка Романа Анатолійовича.
В установі банку-агента - Публічному акціонерному товаристві «Банк «Київська Русь» позивачу було відмовлено у здійсненні виплати гарантованої суми відшкодування за вкладом, у зв'язку з відсутністю її даних в Переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами в Публічному акціонерному товаристві «Європейський газовий банк» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
06.02.2015р. та 13.02.2015р. позивач звернулася до відповідачів з приводу відсутності її у Переліку осіб, що мають право на відшкодування коштів через банк - агент - публічне акціонерне товариство «Банк «Київська Русь».
Листом від 15.05.2015р. вих. № 1228.1-7-21 Уповноваженою особою Фонду повідомлено позивача про те, що правочини, в тому числі договір банківського вкладу від 17.06.2014р. № 32189 та операції щодо перерахування грошових коштів по рахунку ОСОБА_5 № НОМЕР_1 в Публічному акціонерному товаристві «Європейський газовий банк» є нікчемними, відповідно до вимог статті 38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та статті 228 Цивільного кодексу України.
Позивач зазначає, що внаслідок вищезазначеного, вона позбавлена можливості отримати суму відшкодування, яка гарантована їй Законом, оскільки була протиправно не включена до Загального реєстру вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами в ПАТ «Європейський газовий банк» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у зв'язку з чим, звернулася до суду з вищевказаним позовом.
Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи та висновкам суду першої інстанції, колегія суддів зазначає наступне.
Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Нормативно-правовим актом, який регулює правові, фінансові та організаційні засади функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, повноваження Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, порядок виплати Фондом відшкодування за вкладами, а також регулюються відносини між Фондом, банками, Національним банком України, визначаються повноваження та функції Фонду щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку і ліквідації банків, є Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» від 23.02.2012 року № 4452-VI далі - Закон № 4452-VI).
Згідно ч. 1 статті 3 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», Фонд гарантування вкладів фізичних осіб є установою, що виконує спеціальні функції у сфері гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку.
Відповідно до ч. 1. ст. 26 Закону № 4452, Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на дату прийняття такого рішення, незалежно від кількості вкладів в одному банку. Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200 000 гривень. Адміністративна рада Фонду не має права приймати рішення про зменшення граничної суми відшкодування коштів за вкладами.
Виконання зобов'язань Фонду перед вкладниками здійснюється Фондом з дотриманням вимог щодо найменших витрат Фонду та збитків для вкладників у спосіб, визначений цим Законом, у тому числі шляхом передачі активів і зобов'язань банку приймаючому банку, продажу банку, створення перехідного банку протягом дії тимчасової адміністрації або виплати відшкодування вкладникам після ухвалення рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку.
В силу положень ст. 44 Закону № 4452, Національний банк України приймає рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку за пропозицією Фонду та з інших підстав, передбачених Законом України «Про банки і банківську діяльність».
Фонд вносить Національному банку України пропозицію про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку: 1) відповідно до плану врегулювання; 2) у разі закінчення строку тимчасової адміністрації банку та/або невиконання плану врегулювання; 3) в інших випадках, передбачених цим Законом.
Національний банк України зобов'язаний прийняти рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку протягом п'яти днів з дня отримання пропозиції Фонду про ліквідацію банку. Національний банк України інформує Фонд про прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку не пізніше дня, наступного за днем прийняття такого рішення.
Фонд призначає уповноважену особу Фонду та розпочинає процедуру ліквідації банку в день отримання рішення Національного банку України про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку, за виключенням випадку, коли ліквідація здійснюється за ініціативою власників банку.
Протягом 30 днів з дня опублікування відомостей про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію банку та призначення уповноваженої особи Фонду кредитори мають право заявити уповноваженій особі Фонду про свої вимоги до банку. Вимоги фізичних осіб-вкладників у межах гарантованої Фондом суми відшкодування за вкладами не заявляються.
У взаємозв'язку з наведеним, слід зазначити, що порядок визначення вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами, визначений ст. 27 Закону № 4452.
Так, Уповноважена особа Фонду складає перелік вкладників та визначає розрахункові суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду відповідно до вимог цього Закону та нормативно-правових актів Фонду станом на день отримання рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку (ч. 1 ст. 27 Закону № 4452).
Уповноважена особа Фонду протягом трьох днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку формує повний перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду, із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню (ч. 2 ст. 27 Закону № 4452).
Уповноважена особа Фонду зазначає у переліку вкладників суму відшкодування для кожного вкладника, яка розраховується виходячи із сукупного обсягу всіх його вкладів у банку та нарахованих процентів. Нарахування процентів за вкладами припиняється з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку (ч. 3 ст. 27 Закону № 4452).
Інформація про вкладника в переліку вкладників має забезпечувати його ідентифікацію відповідно до законодавства (ч. 4 ст. 27 Закону № 4452).
Протягом шести днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку виконавча дирекція Фонду затверджує реєстр вкладників для здійснення виплат відповідно до наданого уповноваженою особою Фонду переліку вкладників. Фонд публікує оголошення про відшкодування коштів вкладникам у газетах «Урядовий кур'єр» або «Голос України» та на своїй офіційній сторінці в мережі Інтернет не пізніше ніж через сім днів з дня отримання Фондом рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку (ч. 5 ст. 27 Закону № 4452).
Уповноважена особа Фонду протягом трьох днів з дня прийняття рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію формує перелік вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом відповідно до частини четвертої статті 26 цього Закону.
Відповідно до ч. 1 ст. 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом.
Таким чином, для отримання відшкодування за вкладом фізичної особи, за рахунок ФГВФО мають бути наявні дві умови а саме: особа має бути вкладником та повинна мати вклад.
Згідно з положеннями ст. 2 Закону № 4452, вклад - це кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом видачі іменного депозитного сертифіката, включаючи нараховані відсотки на такі кошти.
При цьому, вкладником є фізична особа (крім фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності), яка уклала або на користь якої укладено договір банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або яка є власником іменного депозитного сертифіката.
Відповідно до п. 7.4. глави 7 розділу II Положення про застосування Національним банком України заходів впливу за порушення банківського законодавства, затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 17 серпня 2012 року № 346, у разі порушення банком економічних нормативів, установлених Національним банком; порушення банком порядку формування обов'язкових резервів три звітних періоди поспіль Національний банк має право прийняти рішення про обмеження, зупинення чи припинення окремих видів здійснюваних банком операцій.
У зв'язку з порушенням нормативів ліквідності та наявністю проблем з ліквідністю в AT «ЄВРОГАЗБАНК», що становило реальну загрозу невиконання Банком своїх зобов'язань перед вкладниками та іншими кредиторами, а також потреб у посиленому контролі за діяльністю банку, на підставі статей 7, 15, 55 Закону України «Про Національний банк», статей 66, 67, 73 Закону України «Про банки і банківську діяльність», з метою захисту інтересів вкладників та кредиторів AT «ЄВРОГАЗБАНК» Постановою Правління Національного банку України № 366/БТ від 17 червня 2014 року до AT «ЄВРОГАЗБАНК» було застосовано заходи впливу за порушення банківського законодавства.
З дати прийняття Постанови НБУ № 366/БТ та до 18 грудня 2014 року включно в AT «ЄВРОГАЗБАНК» було зупинено здійснення таких операцій, зокрема: - залучення у вклади (депозити) коштів від фізичних осіб у національній та іноземній валютах; - відкриття поточних рахунків (у тому числі карткових) та залучення на поточні рахунки клієнтів (у тому числі карткові) - фізичних осіб (резидентів) коштів у національній та іноземній валютах.
З матеріалів справи вбачається, що договір на відкриття та обслуговування поточного рахунку № 32189 укладений між ОСОБА_5 та ПАТ «Європейський газовий банк» 17.06.2014 року. Предметом даного договору було відкриття поточного рахунку № НОМЕР_1 з метою розміщення грошових коштів в сумі 200 000,00 грн.
Між тим, як вбачається з виписки Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» по особовим рахункам фізичної особи ОСОБА_8 з 01.06.2014р. по 09.04.2015р., на рахунок позивача № НОМЕР_1 від вказаної фізичної особи, із зазначенням призначення платежу: поповнення поточного рахунку, 17.06.2014р. надійшло 200 000,00 грн.
При цьому, в зазначеній виписці, також, зазначено, що 17.06.2014р. на рахунок ОСОБА_8 № НОМЕР_2 були зараховані грошові кошти в розмірі 6 275 000,00 грн. за договором позики № 2 від 17.06.2014р. від Приватного акціонерного товариства «Укрмедтехніка».
В той же день, 17.06.2014р. ОСОБА_8 переведені грошові кошти у розмірі 6 275 000,00 грн. на щойно відкриті рахунки 31 особи, в тому числі і позивачу ОСОБА_5, (по 200 000,00 грн. кожному з 30 осіб та 75 000,00 грн. одній особі) без призначення платежу.
Відповідачем зазначено, що Приватне акціонерне товариство «Укрмедтехніка», генеральний директор якого був ОСОБА_8, є клієнтом Публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» та грошові кошти були перераховані на рахунки працівників приватного акціонерного товариства «Укрмедтехніка».
Відповідно до статті 1 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», фінансова послуга - це операції з фінансовими активами, які здійснюються в інтересах третіх осіб, а у випадках, передбачених законодавством, - і за рахунок притягнутих від інших осіб фінансових активів з метою отримання прибутку або збереження фактичної вартості фінансових активів.
Перелік послуг, які вважаються фінансовими, наданий в статті 4 Закону. Зокрема, це надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту; надання гарантій та поручительств відповідають критеріям фінансових послуг.
Таким чином, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про те, що в розумінні зазначених статей Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та частини першої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», позивач не є владником та не має вкладу, а є розпорядником рахунку № НОМЕР_1, відкритого на її ім'я, оскільки грошові кошти надійшли на вказаний рахунок по ланцюгу шляхом розбивки (дроблення) іншого рахунку.
Крім цього, колегія суддів звертає увагу на те, що постановою про закриття кримінального провадження слідчого відділу Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві ОСОБА_9 від 06.06.2015р. у кримінальному провадженні № 12015100050002316, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 11.03.2015р., за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України, кримінальне провадження закрито на підставі пункту 2 часини 1 статті 284 Кримінального процесуального кодексу України за відсутністю в діях складу кримінального правопорушення.
При цьому, слідчим встановлено, що вказана операція не носить системного характеру, була погоджена з акціонерами Приватного акціонерного товариства «Укрмедтехніка», а також грошова кошти фактично не були зняті фізичними особами з рахунків у зв'язку з блокуванням їх Публічним акціонерним товариством «Європейський газовий банк».
Разом з тим, укладення договору банківського вкладу № 32189 від 17.06.2014р. з ОСОБА_5 та операції з залучення (внесення або перерахування) грошових коштів на її поточний рахунок № НОМЕР_1 було здійснено з порушенням нормативів Національного банку України, та незважаючи на заборону Національного банку України укладати в Публічному акціонерному товаристві «Європейський газовий банк» депозитні договори, відкривати фізичним особам поточні та карткові рахунки та проводити операції за ними.
Тобто, правочини, щодо переведення грошових коштів 17.06.2014р. на суму 200 000,00 грн. на поточний рахунок № НОМЕР_1 позивача вчинено виключно з метою штучного створення обов'язку Фонду гарантування щодо відшкодування грошових коштів, яке Фонд гарантування здійснюватиме за рахунок державних коштів, є такими правочинами, що спрямовані на заволодіння державними коштами, та відповідно, порушують публічний порядок.
Виходячи з вищевикладеного, зважаючи на те, що позивач не є вкладником банку, правочин, укладений між нею та банком, правомірно визнано Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб нікчемним, а тому в позивача відсутні правові підстави для включення її до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а отже, дії Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб є правомірними.
Вимога позову про зобов'язання Уповноваженої особи включити позивача до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами публічного акціонерного товариства «Європейський газовий банк» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, є похідною від попередньої вимоги, а тому судом першої інстанції, також, вірно відмовлено у її задоволенні.
Аналізуючи обставини справи та норми чинного законодавства, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про необґрунтованість позовних вимог ОСОБА_5 та відсутність правових підстав для їх задоволення.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову (ч. 2 ст. 71 КАС України).
При цьому, доводи апеляційної скарги зазначених вище висновків суду попередньої інстанції не спростовують і не дають підстав для висновку, що судом першої інстанції при розгляді справи неповно з'ясовано обставини, що мають значення для справи, неправильно застосовано норми матеріального права, які регулюють спірні правовідносини, чи порушено норми процесуального права.
Відповідно до ст. 159 КАС України, обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин у адміністративній справі, підтверджених такими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
З підстав вищенаведеного, колегія суддів дійшла висновку, що суд першої інстанції вірно встановив фактичні обставини справи, дослідив наявні докази, надав їм належну оцінку та прийняв рішення, з дотриманням норм матеріального і процесуального права, а тому підстав для його скасування не вбачається.
Відповідно до ст. 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Керуючись ст. ст. 41, 160, 167, 198, 200, 205, 206, 212, 254 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу ОСОБА_5 залишити без задоволення.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 24 липня 2015 року залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання в повному обсязі, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий суддя Судді Вівдиченко Т.Р. Грибан І.О. Собків Я.М.
Повний текст ухвали виготовлено 22.06.2017 року
Головуючий суддя Вівдиченко Т.Р.
Судді: Грибан І.О.
Собків Я.М.