
415/3517/17
3/415/914/17
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 червня 2017 року місто Лисичанськ
Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Луньова Д.Ю., ознайомившись з матеріалами справи, які надійшли з Лисичанського відділу поліції ГУНП в Лисичанській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працює: ТОВ «Зернотранс», водій, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, реєстраційний номер облікової картки платника податківневідомий, -
- за ст. 139 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В:
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення серії БР № 016445 від 28.05.2017 р. « 28.05.2017 р.о 10 год.05 хв. На 618 км+200м а/д М-14 гр-н ОСОБА_1 керував авто КТС н/з АН 7082ІМ скоїв забруднення проїзної частини паливно мастильними матеріалами (підтікання дизильного палива) та не вжив заходів щодо усунення». Дії ОСОБА_1 кваліфіковані за ст. 139 КУпАП
Відповідно до положеньст. 278 КУпАП, посадовою особою при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення, серед інших питань, вирішуються питання чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення.
Відповідно до ч. 1 ст. 256 КУпАП у протоколі у тому числі повинно бути зазначено суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення.
Відповідно до ч. 2 ст. 251 КУпАП обовязок щодо збирання доказів покладається на осіб , уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
Відповідно до п. 3 розділу VIІ Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі, затвердженоїнаказом Міністерства внутрішніх справ 07.11.2015 № 1395, При складанні протоколу про адміністративні правопорушення, передбаченістаттею 139 до протоколу необхідно долучатиакт обстеження ділянки вулично-шляхової мережі (складений відповідно до додатку 2 Інструкції) з відповідними замірами та схемою.
Разом з тим, в протоколі не чітко зазначена суть правопорушення, не зазначено за якою саме частиною ст. 139 кваліфіковано дії правопорушника, до протоколу не додано акту обстеження ділянки вулично-шляхової мережі.
Згідно з положеннями ч. 2 ст.7та ст.245 КУпАП, провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності. Завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є всебічне, повне і обєктивне зясування обставин кожної справи, вирішення її у точній відповідності із законом та забезпечення виконання винесеної постанови.
Враховуючи наведене, суд приходить до переконання, що матеріали адміністративної справи стосовно ОСОБА_1 підлягають поверненню для належного оформлення до Лисичанського відділення поліції ГУНП в Луганській області.
На підставі вищезазначеного, керуючись ст. ст.245, 251,256, 268,278 КУпАП, суд -
П О С Т А Н О В И В:
Матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 139 КУпАП- повернути для належного оформлення до Лисичанського міського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: Д.Ю. Луньова