
16.06.2017 Єдиний унікальний № 371/697/17
Миронівський районний суд Київської області
ЄУН 371/ 697 /17
Провадження № 3/371/ 209 /17
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 червня 2017 року м. Миронівка
Суддя Миронівського районного суду Київської області Поліщук А.С., розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 27 травня 2017 року серії АА № 837824, складений за ст. 173 КУпАП відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, паспорт серії НВ 077401, виданий 08 серпня 2002 року Деражнянським РВ УМВС України в Хмельницькій області, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, який працює покрівельником на «Бадру Фірма», проживає ІНФОРМАЦІЯ_2, та додані до протоколу матеріали,
В С Т А Н О В И В :
Відносно ОСОБА_1 27 травня 2017 року інспектором СРПП №4 Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області старшим лейтенантом ОСОБА_2 складено протокол про адміністративне правопорушення серії АА № 837824 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП.
Відповідно до протоколу, 27 травня 2017 року близько 16 години 00 хвилин ОСОБА_1, перебуваючи в будинку №113 по вул. Соборності в м. Миронівка Київської області, справив там свої природні потреби, чим порушив громадський порядок та спокій громадян, тобто вчинив правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.
У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, визнав та пояснив, що дійсно 27 травня 2017 року близько 16 години 00 хвилин перебував у будинку №113 по вул. Соборності, м. Миронівка, Київської області, справив свої природні потреби.
За правилами ст. 280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобовязаний зясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що помякшують і обтяжують відповідальність, а також зясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно зі ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і обєктивне зясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідальність за ст. 173 КУпАП настає за дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суддя приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 визнана ним у повному обсязі та підтверджується письмовими матеріалами справи: даними, викладеними у протоколі про адміністративне правопорушення серії АА № 837824, складеним 27 травня 2017 року, заявою та письмовими поясненнями потерпілого ОСОБА_3 від 27 травня 2017 року.
Відповідно до ст. ст. 33 - 35 КУпАП при накладенні адміністративного стягнення, враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що помякшують та обтяжують покарання.
Враховуючи те, що ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, притягується вперше, у вчиненні адміністративного правопорушення зізнався та розкаявся, вважаю, що адміністративне стягнення на нього слід накласти у виді штрафу.
Згідно зі статтею 40-1 КУпАП з правопорушника на користь держави підлягає стягненню судовий збір.
Керуючись ст. ст. 23, 33 - 35, 40-1, 173, 245, 280, 283 - 285 КУпАП, суддя
П О С Т А Н О В И В :
1.Визнати ОСОБА_1 винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 51 (пятдесят одну) гривню.
2.Стягнути з ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, на користь держави Україна 320 гривень судового збору.
3.Штраф підлягає сплаті на рахунок управління Державної казначейської служби України у Миронівському районі Київської області № 31112106700424, код ЄДРПОУ 37870277, МФО 821018.
4.Судовий збір підлягає сплаті на рахунок ГУК в місті Києві, код класифікації доходів бюджету 22030106, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783, банк отримувача Головне управління Державної казначейської служби України в місті Києві, код банку отримувача (МФО) 820019, рахунок отримувача 31215256700001.
5.У разі несплати штрафу в пятнадцятиденний термін з дня отримання постанови про накладення адміністративного стягнення за правилами ст. 308 КУпАП в порядку примусового виконання стягненню підлягає подвійна сума штрафу в розмірі 238 гривень.
6.Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення до Апеляційного суду Київської області через Миронівський районний суд Київської області.
7.Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя підпис ОСОБА_4
ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ
Суддя А.С. Поліщук