
465/3175/17
3/465/1898/17
П О С Т А Н О В А
Іменем України
08.06.2017 року Суддя Франківського районного суду м. Львова Дзеньдзюра С.М., розглянувши матеріали відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, начальника ВФЗБО УМВС на Львівській залізниці, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2
за ч.1 ст.163-4 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
З 27.04.2017р. по 05.05.2017р. у м. Львові по вул. Федьковича, 50-А при проведенні позапланової виїзної документальної перевірки УМВС на Львівській залізниці з питань дотримання вимог податкового, валютного законодавства за період з 01.01.2015р. по 26.04.2017р. буловстановлено неповідомлення державним податковим інспекціям за встановленою формою відомостей про доходи громадян за період 1-4 квартал 2015р., згідно акту перевірки від 15.05.2017р. №561/13-01-14-04/ 08602508, чим порушено вимоги пп. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України за що передбачена відповідальність ч.1 ст. 163-1 КУпАП.
Правопорушник в суд не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи, а томувважаю, що справу можна розглядати у його відсутності.
Відповідно дост. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності.
Згідно із ст.251 КпАП України доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Вивчивши представлені адміністративні матеріали, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченогоч.1 ст.163-4 КУпАП. Вина його доведена зібраними по справі матеріалами. Стягнення слід визначити з врахуванням особи винного, в межах санкції статті, за якою кваліфіковано правопорушення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним за ч.1 ст.163-4 КУпАП та оштрафувати на 51 (пятдесят одна) грн. в дохід держави.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в дохід держави у розмірі 320 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з дня проголошення.
Суддя Дзеньдзюра С.М.