КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа: № 826/14694/16 Головуючий у 1-й інстанції: Кобилянський К.М.
Суддя-доповідач: Собків Я.М.
ПОСТАНОВА
Іменем України
15 травня 2017 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого - судді: Собківа Я.М.,
суддів: Вівдиченко Т.Р., Лічевецького І.О.
за участю секретаря: Морозенко С.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за апеляційною скаргою Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 грудня 2016 року у справі за адміністративним позовом компанії «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» в особі представництва «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» до Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві про скасування податкового повідомлення-рішення,-
ВСТАНОВИВ:
Компанія «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» в особі представництва «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва із адміністративним позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві про скасування податкового повідомлення-рішення від 08.09.2016 за № 1020140304.
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 грудня 2016 року позов задоволено повністю.
Відповідач не погоджуючись з прийнятим рішенням суду звернувся з апеляційною скаргою, в якій зазначає, що оскаржувана постанова суду не відповідає вимогам матеріального та процесуального права, а саме, судом першої інстанції неповно з'ясовано та не доведено обставини, що мають значення для справи, висновки суду першої інстанції не відповідають обставинам справи, в зв'язку з чим просить скасувати постанову суду першої інстанції та прийняти нове рішення, яким повністю відмовити в задоволенні вимог даного позову.
Заслухавши в судовому засіданні суддю доповідача, пояснення учасників процесу, які з'явилися до суду апеляційної інстанції, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає задоволенню, а рішення суду першої інстанції - скасуванню, виходячи з наступного.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст.202 КАС України підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання, а так само розгляд і вирішення справи неповноважним судом; участь в ухваленні постанови судді, якому було заявлено відвід на підставі обставин, які викликали сумнів у неупередженості судді, і заяву про його відвід визнано судом апеляційної інстанції обґрунтованою; ухвалення чи підписання постанови не тим суддею, який розглянув справу.
Судом першої інстанції встановлено, що у період з 02 серпня 2016 року по 08 серпня 2016 року працівниками ГУ ДФС у м. Києві була проведена документальна позапланова виїзна перевірка представництва «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» з питань повноти нарахування та сплати орендної плати за землю за період з 01 січня 2013 року по 01 червня 2016 року, за результатами якої складено акт від 15 серпня 2016 року №286/1-26-15-14-03-04, в якому зазначено про порушення позивачем вимог п.288.4 ст.288, п.289.1 ст.289 Податкового кодексу України, в результаті чого занижено орендну плату за земельну ділянку у сумі 1151871,63 грн., у тому числі за період з 01 липня 2015 року - 31 грудня 2015 року - 524969,98 грн., 01 січня 2016 року - 01 червня 2016 року у сумі - 626901,65 грн.
За твердженням відповідача, суть вищевказаного порушення полягає у заниженні позивачем суми орендної плати на землю, що підлягає сплаті до бюджету, шляхом застосування заниженого коефіцієнта на функціональне використання земельної ділянки за адресою: м. Київ, просп. Академіка Палладіна, 46/2.
Такі висновки відповідача ґрунтуються на наступних обставинах: згідно договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року за №75-6-00564, укладеного між Київською міською радою та ТОВ «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» (місцезнаходження: Арч. Макаріу III, 195, НеоклєусХаус, Пі.Сі. 3030, Лімассол, Кіпр), останнє отримало в оренду на 15 років земельну ділянку площею 5763,0 кв.м. за адресою: просп. Академіка Палладіна, 46/2, кадастровий номер 75:041:0079, цільове призначення - для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та господарських будівель. Платником орендної плати на землю із земельної ділянки за вказаною адресою є Представництво «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» (код 26612060, місцезнаходження: м. Київ, вул. Північна, буд. 2/58, літера «А»).
Згідно п. 4.2 договору оренди земельної ділянки, річна орендна плата за земельну ділянку встановлюється у розмірі 3% від її нормативної грошової оцінки. У випадку, коли розташовані на земельній ділянці будівлі, споруди або їх частини здаються в оренду іншим суб'єктам, орендна плата встановлюється у розмірі 10% від нормативної грошової оцінки, що припадає на орендовані площі будівель споруд або їх частини.
Водночас, п. 8.4 договору передбачено, що при зміні функціонального використання об'єкта нерухомості, що розташований на земельній ділянці, орендар зобов'язаний у десятиденний термін у письмовій формі замовити у Головному управлінні земельних ресурсів виконавчого органу Київради (КМДА) витяг з технічної документації про нову грошову оцінку земельної ділянки або її частини з урахуванням зазначених змін та після одержання цього витягу передати його до податкового органу за місцем розташування земельної ділянки.
Відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, отриману від 18 жовтня 2012 року за №306, нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 3632830,02 грн., коефіцієнт на функціональне використання - 0,70 як за землі громадського призначення.
В подальшому, ТОВ «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» (Кіпр) нежитлове приміщення, розташоване на вищевказаній земельній ділянці, передало у платне користування третій особі - ТОВ «Сінево Україна» (код ЄДРПОУ 34709124) відповідно до договору найму приміщення від 15 грудня 2012 року. На думку відповідача, передана у платне користування вказана земельна ділянка використовується за комерційним призначенням.
Рішенням Київської міської ради від 03 липня 2014 року №23/23, яке введене в дію з 01 липня 2015 року, змінена базова вартість земельних ділянок по м. Києву.
Відповідно до витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 04 листопада 2015 року № 1111-26-1111.5-396/30-15, нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 4455589,66 грн., коефіцієнт на функціональне використання - 0,70 як за землі громадського призначення.
При цьому, за даними листа Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від 01 квітня 2016 року №8-26-7777.5-4729, відомості щодо орендарів будівель (споруд) або їх часток у заяві на здійснення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» (ЄДРПОУ 26612060) відсутні.
Згідно наданих декларацій ТОВ «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» (ЄДРПОУ 26612060) по орендній платі за землю за період з 01 липня 2015 року - 01 червня 2016 року підприємство розподіляло площі земельної ділянки на власні та інші та застосовувало ставку 3% та 10% виходячи з того факту, що товариство надає площі в оренду (тобто, здійснює комерційне використання), при цьому при розрахунку орендної плати за землю використовувався єдиний коефіцієнт на функціональне використання - 0,70 як за землі громадського призначення. В той час, згідно з Порядком про нормативно грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів при розрахунку орендної плати за землі комерційного використання мав застосовуватися коефіцієнт на функціональне використання 2,5.
За результатами перевірки, контролюючим органом самостійно були обраховані суми орендної плати за періоди з 01 липня 2015 року по 31 грудня 2015 року у розмірі 729124,98 грн. та з 01 січня 2016 року по 01 червня 2016 року у розмірі 870696,74 грн. за земельну ділянку за вказаною вище адресою з використанням коефіцієнту функціонального використання 2,5.
На підставі акта перевірки №286/1-26-15-14-03-04 від 15 серпня 2016 року відповідачем було винесено податкове повідомлення-рішення № 1020140304 від 08 вересня 2016 року, відповідно до якого позивачу за порушення п.288.4 ст.288, п.289.1 ст.289 Податкового кодексу України збільшено суму грошового зобов'язання за платежем: орендна плата за земельну ділянку з юридичних осіб у розмірі 1439839,53 грн., у тому числі 1152871,63 грн. за основним платежем, та 287967,90 грн. - штрафні (фінансові) санкції.
Вважаючи зазначене податкове повідомлення-рішення протиправним та таким, що підлягає скасуванню, позивач звернувся із даним адміністративним позовом до суду.
Суд першої інстанції задовольняючи позовні вимоги, дійшов висновку, що при визначені Представництву сум орендної плати за частину земельної ділянки площею 5281,21 кв.м., на якій розміщені нежилі приміщення позивача, які перебували у користуванні ТОВ «Сінево Україна» та інших суб'єктів господарювання, за відсутності нової нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розробленої у встановленому законом порядку, контролюючий орган вийшов за межі наданої йому компетенції.
Колегія суддів знаходить помилковим такий висновок суду першої інстанції з огляду на наступне:
Відповідно до п.288.2 - 288.5, 288.7 ст.288 Податкового кодексу України, платником орендної плати є орендар земельної ділянки. Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду. Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем. Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу: не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки; не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки; може перевищувати граничний розмір орендної плати, встановлений у підпункті 288.5.2, у разі визначення орендаря на конкурентних засадах. Податковий період, порядок обчислення орендної плати, строк сплати та порядок її зарахування до бюджетів застосовується відповідно до вимог статей 285-287 цього розділу.
Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку згідно абз. 1 п. 288.1 ст. 288 Податкового кодексу України є договір оренди такої земельної ділянки.
Згідно п.286.1 ст.286 та п.289.1 ст.289 Податкового кодексу України підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а для визначення розміру земельного податку та орендної плати використовується нормативна грошова оцінка земельних ділянок Центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин здійснює управління у сфері оцінки земель та земельних ділянок.
Таким чином, орендар має визначати розмір орендної плати за землю відповідно до договору оренди земельної ділянки, даних державного земельного кадастру та на підставі нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Нормативна грошова оцінка земельних ділянок для цілей розділу XIII, глави 2 розділу XIV цього Кодексу - капіталізований рентний дохід із земельної ділянки, визначений відповідно до законодавства центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин (пп. 14.1.125 п. 14.1. ст. 14 Податкового кодексу України).
Відповідно до ст.ст.13, 18 Закону України «Про оцінку земель», нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться, зокрема, у разі визначення розміру орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок, розташованих у межах населених пунктів, незалежно від їх цільового призначення проводиться не рідше ніж один раз на 5 - 7 років.
Згідно ч.5 ст.201 Земельного кодексу України, грошова оцінка земельних ділянок проводиться за методикою, яка затверджується Кабінетом Міністрів України.
Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 23 березня 1995 року №213, а Порядок нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів затверджено сіпльним наказом Держкомзему України, Мінагрополітики України, Мінбуду України, Української академії агарних наук від 27 січня 2006 року №18/15/21/11.
Згідно п.21 розд. ІІІ вищезгаданого Порядку, одним із складових елементів формули, визначеної для розрахунку нормативної грошової оцінки одного квадратного метра земельної ділянки населених пунктів, є коефіцієнт (Кф), що характеризує функціональне використання земельної ділянки (під житлову та громадську забудову, для промисловості, транспорту тощо).
Пунктом 1.7 Порядку №18/15/21/11 встановлено, що нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться суб'єктами оціночної діяльності, які отримали ліцензії на проведення робіт із землеустрою.
Наведені положення Порядку №18/15/21/11 кореспондуються з нормою ч.3 ст.18 Закону України «Про оцінку земель», згідно якої нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться юридичними особами, як є розробниками документації із землеустрою, відповідно до Закону України «Про землеустрій».
Згідно ч.2 ст.56 Закону України «Про оцінку земель», розробниками документації із землеустрою є: юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою; фізичні особи-підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.
В листі Державної фіскальної служби України від 06 листопада 2015 року №23718/6/99-99-15-03-02-15, що розміщений на офіційному веб-сайті останньої (www.sfs.gov.ua) в розділі «Податкові консультації для юридичних осіб» зазначено, що підтвердження розміру площ земельних ділянок, що перебувають у власності юридичних осіб або у користуванні, розподілу серед власників землі та землекористувачів та розміру нормативної грошової оцінки, яка визначається з урахуванням коефіцієнта функціонального використання земельної ділянки, здійснюється відповідними територіальними органами Держгеокадастру за місцем розташування земельних ділянок. Для отримання інформації, необхідної для обчислення і справляння плати за землю, необхідно звернутися до територіального органу Держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки.
Орендар земельної ділянки здійснює обчислення розміру орендної плати за землю виключно на підставі розміру нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка вказана у відповідному витязі з технічної документації, виданому територіальним органом Держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки. В свою чергу, розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки визначається із застосуванням того коефіцієнту функціонального використання земельної ділянки, який вказаний у витязі з технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
При цьому, безпосередньо платник орендної плати та контролюючий орган не наділені повноваженнями на встановлення та зміну нормативної грошової оцінки земельних ділянок самостійно (в тому числі окремих її складових).
Як вбачається з матеріалів справи, 10 грудня 2012 року позивач згідно акта приймання-передачі земельної ділянки від 10 грудня 2012 року та нотаріально посвідченого договору оренди земельної ділянки від 04 грудня 2012 року отримав у тимчасове користування від Київської міської ради земельну ділянку площею 5763 кв.м. за адресою: просп. Академіка Палладіна, 46/2, кадастровий номер - 8000000000:75:041:0079, з цільовим призначенням - для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та господарських будівель. Нормативна грошова оцінка зазначеної земельної ділянки була визначена відповідно до витягу з технічної документації №Ю-36987/2012 Головним управлінням земельних ресурсів виконавчого органу Київради від 18 жовтня 2012 року №306.
На даній земельній ділянці були розташовані належні позивачу на праві приватної власності нежилі приміщення (нотаріально посвідчені договори купівлі-продажу нежилого приміщення від 20 травня 2010 року).
15 грудня 2012 року ТОВ «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» (як наймодавець) уклало з ТОВ «Сінево Україна» (наймачем) договір найму нежилих приміщень, згідно якого передало останньому у платне користування належні йому визначені нежилі приміщення (частина нежилої будівлі - лабораторного корпусу № 3 (літ. М) загальною площею 1087,77 кв.м., гараж площею 129,20 кв.м.), що розташовані за адресою: м. Київ, просп. Академіка Палладіна, 46/2. Приміщення надані наймачу для здійснення в приміщеннях господарської діяльності наймача, а саме діяльності у сфері охорони здоров'я.
При здійсненні розрахунку сум орендної плати за земельну ділянку площею 5763 кв.м. за адресою: м. Київ, просп. Академіка Палладіна, 46/2, кадастровий номер 75:041:0079, за спірні періоди 2015 і 2016 років Представництво керувалося положеннями договору оренди земельної ділянки, а саме п. 4.2 такого договору (згідно якого річна орендна плата за земельну ділянку встановлюється у розмірі 3 відсотків від її нормативної грошової оцінки. У випадку, коли розташовані на земельній ділянці будівлі, споруди або їх частини надаються в оренду іншим суб'єктам, орендна плата за земельну ділянку встановлюється у розмірі 10 відсотків від нормативної грошової оцінки земельної ділянки на частини, що припадає на орендовані площі будівель, споруд або їх частини. Обчислення розміру орендованої плати за земельну ділянку здійснюється з урахуванням цільового призначення та коефіцієнтів індексації, визначених законодавством), та використовувало нормативні грошові оцінки, розроблені Головним управлінням земельних ресурсів 18 жовтня 2012 року (що зафіксована у витязі з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки за вих. №306 від 18 жовтня 2012 року) та Головним управлінням Держгеокадастру у м. Києві (зафіксована у витязі з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки за вих. №7777-26-7777.5-396/30-15 від 04 листопада 2015 року). За даними цих витягів в обох випадках при визначені нормативних грошових оцінок землі застосований коефіцієнт на функціональне використання землі в розмірі 0,70.
За даними податкових декларацій з плати за землю за 2015 та 2016 роки Представництво задекларувало суми орендної плати за ставкою 10% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки за частину земельної ділянки площею 5281,21 кв.м., та за ставкою 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки за частину земельної ділянки площею 481,79 кв.м.
Згідно з п. 3.5 Порядку № 18/15/21/11, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (додаток 1 табл. 1), враховує відносну прибутковість видів економічної діяльності. Відповідно до вказаної таблиці цей коефіцієнт становить, зокрема, для категорії земель за функцією використання: землі комерційного використання Кф 2,5; землі громадського призначення (в тому числі землі охорони здоров'я та соціальної допомоги) Кф 0,7; землі змішаного використання - розрахунково.
Віднесення земель до категорії земель за функціональним використанням провадиться згідно з Інструкцією з заповнення державної статистичної звітності з кількісного обліку земель, затвердженою наказом Держкомстату України від 05 листопада 1998 року № 377, відповідно до видів економічної діяльності, зазначених у довідках, що надають юридичним особам органи державної статистики.
Згідно акту перевірки та довідки з органу статистики серії АА № 626720 від 28 березня 2012 року, видами діяльності Представництва за КВЕД є наступні: 73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення суспільної думки (що відповідає секції М КВЕД 2010), 70.22 Консультування з платень комерційної діяльності та управління (що відповідає секції М КВЕД 2010); 86.90 Інша діяльність у сфері охорони здоров'я (що відповідає секції Q КВЕД 2010. Зокрема, останній вид економічної діяльності включає в себе діяльність медичних лабораторій.
Задовольняючи вимоги даного позову, суд першої інстанції дійшов висновку, що наявні у матеріалах справи копія безстрокової ліцензії серії Аги №599651 від 26 грудня 2011 року, виданої ТОВ «Сінево Україна» на право здійснення медичної практики, та копія акредитаційного сертифікату серії МЗ №012850 від 06 квітня 2016 року, свідчать про розміщення у нежилих приміщеннях за адресою: м. Київ, просп. Академіка Палладіна, 46/2 закладу охорони здоров'я - діагностичного центру ТОВ «Сінево Україна», що не суперечить функціональному призначенню земельної ділянки кадастровий номер - 8000000000:75:041:0079, як землі громадського призначення.
Відповідно до п.3.5 Порядку №18/15/21/11, коефіцієнт функціонального використання для земельних ділянок змішаного використання визначається як середньозважене (за площею) значення коефіцієнтів функціонального використання окремих частин земельної ділянки змішаного використання. Підставою для виділення частин земельної ділянки різного функціонального використання є виключно затверджені дані інвентаризації земельної ділянки та землеустрою.
Колегія суддів не погоджується з висновком суду першої інстанції про те, що при визначені Представництву сум орендної плати за частину земельної ділянки площею 5281,21 кв.м., на якій розміщені нежилі приміщення позивача, які перебували у користуванні ТОВ «Сінево Україна» та інших суб'єктів господарювання, за відсутності нової нормативної грошової оцінки земельної ділянки, розробленої у встановленому законом порядку, контролюючий орган вийшов за межі наданої йому компетенції, оскільки за даними листа Головного управління Держгеокадастру у м. Києві від 01 квітня 2016 року №8-26-7777.5-4729 відомості щодо орендарів будівель (споруд) або їх часток у заяві на здійснення нормативної грошової оцінки земельної ділянки ТОВ «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» відсутні, натомість нежитлове приміщення ТОВ «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» (Кіпр), розташоване на вищевказаній земельній ділянці, надається в оренду орендарю - ТОВ «Сінево Україна» (договір оренди приміщення від 15 грудня 2015 року б/н), тобто земельна ділянка використовується саме за комерційним призначенням.
За таких обставин колегія суддів дійшла висновку, що для земель комерційного використання (землі підприємств, що здійснюють операції з нерухомості, здавання в піднайм та надання послуг юридичним особам) встановлюється коефіцієнт функціонального використання 2,5; згідно наданих декларацій ТОВ «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» по орендній платі за землю за період з 01 липня 2015 року по 01 червня 2016 року підприємство розподіляло площі земельної ділянки на власні та інші та застосовувало ставку 3% та 10%; з огляду на те, що підприємство надає землі в оренду, тобто здійснює комерційне використання, тому повинен використовуватись коефіцієнт згідно Порядку про нормативно грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення та заселених пунктів, а відтак податкове повідомлення-рішення Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві від 08 вересня 2016 року №1020140304 є обґрунтованим та таким, що не підлягає скасуванню.
За таких обставин, заявлені позивачем вимоги колегія суддів знаходить необґрунтованими та такими, що не підлягають до задоволення.
Відповідно до ч. 1 ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову (ч. 2 ст. 71 КАС України).
При цьому, доводи викладені в апеляційній скарзі спростовують висновки суду першої інстанції та знайшли своє належне підтвердження в суді апеляційної інстанції.
Відповідно до ст. 159 КАС України, обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин у адміністративній справі, підтверджених такими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.
З підстав вищевикладеного, колегія суддів вважає, що постанова суду першої інстанції ухвалена з порушенням норм матеріального та процесуального права, доводи апеляційної скарги спростовують висновки суду першої інстанції, а тому вбачаються підстави для скасування постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 грудня 2016 року та ухвалення нового рішення, яким в задоволенні вимог даного позову слід відмовити повністю.
Відповідно до п.3 ч.1 ст.198 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право скасувати її та прийняти нову постанову суду.
Керуючись ст.ст. 160, 195, 198, 202, 205, 207, 212, 254 КАС України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційну скаргу Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві задовольнити.
Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 грудня 2016 року скасувати.
Прийняти нову постанову, якою в задоволенні адміністративного позову компанії «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» в особі представництва «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» до Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві про скасування податкового повідомлення-рішення відмовити.
Постанова набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання в повному обсязі, шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий суддя Собків Я.М.
Суддя Вівдиченко Т.Р.
Суддя Лічевецький І.О.
Повний текст ухвали виготовлено - 26.05.2017
Головуючий суддя Собків Я.М.
Судді: Вівдиченко Т.Р.
Лічевецький І.О.