
ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
__________
10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua
Головуючий у 1-й інстанції: Попова О.Г.
Суддя-доповідач:Кузьменко Л.В.
УХВАЛА
іменем України
"11" травня 2017 р. Справа № 806/1301/16
Житомирський апеляційний адміністративний суд у складі колегії:
головуючого судді Кузьменко Л.В.
суддів: Іваненко Т.В.
Франовської К.С.,
за участю секретаря судового засідання Лібеги С.О.,
представників сторін,
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "23" листопада 2016 р. у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Пеллет-Енерго Ємільчине" до Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області визнання протиправним і скасування податкового повідомлення-рішення ,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить скасувати податкове повідомлення-рішення Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області від 16.02.2016 № 0001112200.
На обґрунтування позовних вимог посилається на те, що податковою інспекцією було проведено виїзну позапланову перевірку ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" з питань дотримання вимог валютного законодавства при виконанні зовнішньоекономічного контракту №20/РЕ-1; НТ-2 від 19.04.2010, а саме своєчасність проведення розрахунків по митних деклараціях за період з 01.09.2014 по 31.10.2015, станом на 02.12.2015 та №20-НТ-243 від 09.09.2014 за період з 09.09.2014 по 31.01.2015 та складено акт №54/06-15-14-018/36575504 від 02.02.2016. Згідно висновків акту, товариством порушено ст.1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" при виконанні контракту з "Heat- Trade Ltd" (Кіпр) №20/РЕ-1;НТ-2 від 19.04.10р. було перевищено встановлений законодавством строк - 90 календарних днів (Постанова Правління Національного банку України від 20.08.14р. №515, від 20.11.14р. №734, від 01.12.14р. №758, від 03.03.15р. №160 та від 03.06.15р. № 354) за експортними операціями; ст.2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" при виконанні контракту з "Heat- Trade Ltd" (Кіпр) № 20-НТ-243 від 09.09.14p. було перевищено встановлений законодавством строк - 90 календарних днів (Постанова Правління Національного банку України від 20.08.14р. №515) за імпортними операціями. Також встановлено порушення статті 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року №15-93 "Про систему валютного регулювання та валютного контролю" - товариством не було подано декларацію про валютні цінності та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами станом на 01.01.2015 року, 01.04.2015 року, 01.07.2015 року та 01.10.2015 року, 16.02.2016 року. На підставі цих висновків Новоград-Волинською ОДПІ прийнято податкове рішення №0001112200, яким нараховано пеню за порушення строків розрахунків у сфері ЗЕД та накладено штраф на загальну суму 4022930,33 грн. Вважає прийняте рішення протиправним, оскільки контролюючим органом, при вирішенні питання про своєчасність надходження валютної виручки, невірно застосовано 90-денний строк, передбачений Постановами правління НБУ. Перевіряючими не було взято до уваги, що між ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" та "Heat- Trade Ltd" (Кіпр) в лютому 2011 року було здійснено письмовий обмін листами про досягнення згоди щодо застосування до термінів оплати за експортними операціями строку 180 днів. Крім того, пеня за порушення терміну розрахунків у сфері ЗЕД є адміністративно-господарською санкцією, тому при її нарахуванні слід застосовувати позовну давність строком 1 рік. Таким чином, не врахувавши зазначені обставини, відсутність прямої вини в діях товариства, податковий орган, всупереч чинному законодавству, визначив товариству суму грошового зобов'язання у вигляді пені та штрафу за порушення у сфері ЗЕД в сумі 4022930,33 грн.
Постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 23 листопада 2016 року позов задоволено.
Суд першої інстанції визнав протиправним та скасував податкове повідомлення - рішення Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області від 16.02.2016 року №0001112200.
З постановою суду першої інстанції відповідача не погодився, подав апеляційну скаргу, в якій з підстав порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, неповноти з"ясування обставин справи, просить скасувати постанову суду першої інстанції та ухвалити нове рішення про відмову у задоволенні позову.
Заслухавши суддю-доповідача, пояснення представників сторін, обговоривши доводи апеляційної скарги, дослідивши матеріали справи, колегія суддів дійшла висновку про відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги з огляду на таке.
Судами встановлено, що Новоград-Волинською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Житомирській області проведено документальну позапланову виїзну перевірку ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" з питань дотримання вимог валютного законодавства при виконанні зовнішньоекономічного контракту № 20/РЕ-1; НТ-2 від 19.04.2010, а саме своєчасність проведення розрахунків по митним деклараціям за період з 01.09.2014 по 31.10.2015 станом на 02.12.2015 та № 20-НТ-243 від 09.09.2014 за період з 09.09.2014 по 31.01.2015, за результатами якої було складено акт №54/06-15-14-018/36575504 від 02.02.2016 (т.1 а.с.127-157).
В акті перевірки зазначено наступні порушення позивачем вимог:
- ст. 1 Закону України від 23.09.1994 №185/94-ВР «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» (далі по тексту - Закон України №185/94-ВР) при виконанні контракту №20/РЕ-1;НТ-2 від 19.04.10 з фірмою "Heat- Trade Ltd" (Кіпр): перевищено встановлений законодавством строк - 90 календарних днів (Постанова Правління Національного банку України від 20.08.14р. №515, від 20.11.14р. №734, від 01.12.14р. №758, від 03.03.15р. №160 та від 03.06.15р. №354) за експортними операціями;
- статті 2 Закону України «Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті» при виконанні контракту з "Heat- Trade Ltd" (Кіпр) №20-НТ-243 від 09.09.14 : перевищено встановлений законодавством строк - 90 календарних днів (Постанова Правління Національного банку України від 20.08.14р. №515) за імпортними операціями;
- п. 1 ст. 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 19.02.1993 №15-93 «Про систему валютного регулювання і валютного контролю» (із змінами та доповненнями), статті 1 Указу Президента України від 18.06.1994 № 319/94-ВР «Про невідкладні заходи по поверненню в Україну валютних цінностей, які незаконно знаходяться за її межами», а саме: невиконання резидентом вимог щодо декларування валютних цінностей та іншого майна станом на 01.01.15, 01.04.15, 01.07.15 та 01.10.15, що призвело до застосування штрафних санкцій.
16.02.2016 Новоград-Волинською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Житомирській області, на підставі висновків акту перевірки прийнято податкове повідомлення-рішення №0001112200, яким нараховано пеню та штрафні санкції за порушення розрахунків у сфері ЗЕД в сумі 4022930,33 грн. (т.1 а.с.10).
Не погоджуючись з винесеним рішенням, позивач оскаржив його до суду.
Задовольняючи позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з наступного, з чим погоджується суд апеляційної інстанції.
З матеріалів справи слідує, що 19.04.2010 між ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" (продавець) та "Heat- Trade Limited" (покупець) було укладено контракт №20/РЕ-1; НТ-2, за умовами якого покупець зобов'язується оплатити та прийняти, а продавець - продати на умовах даного контракту пеллети.
Відповідно до п.п.2-3 контракту та додаткових угод до нього, поставка товару здійснюється партіями. Товар відвантажується у кількості, асортименті та по ціні, що зазначені в інвойсі. Оплата за кожну партію товару здійснюється у вигляді 100%-ої передплати за товар на поточний рахунок продавця протягом 3-х банківських днів з моменту виставлення продавцем інвойсу. Валюта платежу - євро. Товар поставляється на умовах Інкотермс 2000: FCA - склад продавця (Житомирська обл., смт Ємільчине, вул.Леніна 2); DDU Passau-Germany, DDU Svendborg-Denmark; DAF Ізов-Хрубещов, Ягодин -Дорохуськ (т.2 а.с.1-5,8-10 19,20). Додатковими угодами дію контракту було пролонговано до 31.12.2016 (т.2 а.с. 7,13,15).
На виконання вимог контракту, позивачем в період з 01.09.2014 по 31.10.2015, було здійснено поставку товару за митними деклараціями (МД) на загальну суму 698432,50 Євро.
Листами ПАТ "Банк національний кредит" від 09.02.15 №12-26/555, від 09.01.15 №12- 27/68, від 09.02.15 №12-26/580, від 06.03.15 №12-27/1037, від 06.04.15 № 12-26/1540, від 06.05.15 № 12-27/2142, від 10.06.15 № 12-27/58, від 09.07.15 № 12-27/649, від 07.08.15 № 12-27/1659, від 08.09.15 № 12-1-01/405, від 07.10.15 № 12-1-01/1217 та ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України" від 09.10.15 №153-02/4103, від 09.11.15 № 153-02/4482, від 09.12.15 № 153-02/5397, - Ємільчинське відділення Новоград-Волинської ОДПІ повідомлено про порушення ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" законодавчо встановлених строків розрахунків за експортними операціями при виконанні контракту №20/РЕ-1; НТ-2 від 19.04.10 (т.1 а.с.81-99).
Слід зазначити, що відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" №185/94-ВР, виручка резидентів у іноземній валюті підлягає зарахуванню на їх валютні рахунки в уповноважених банках у строки виплати заборгованостей, зазначені в контрактах, але не пізніше 180 календарних днів з дати митного оформлення (виписки вивізної вантажної митної декларації) продукції, що експортується, а в разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності - з моменту підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності. Перевищення зазначеного строку потребує висновку центрального органу виконавчої влади з питань економічної політики.
Вказаною статтею також передбачено, що Національний банк України має право запроваджувати на строк до шести місяців інші строки розрахунків, ніж ті, що визначені частиною першою цієї статті.
Так, зокрема, відповідно до п. 1 постанови Правління Національного банку України "Про врегулювання ситуації на валютному ринку України" №515 від 20.08.2014, яка була чинною з 21.08.2014 по 21.11.2014 року включно, розрахунки за операціями з експорту та імпорту товарів, передбачені в статтях 1 та 2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" здійснюються у строк, що не перевищує 90 календарних днів.
Аналогічне положення закріплено в постановах Правління Національного банку України: "Про врегулювання ситуації на валютному ринку України" від 20.11.2014 № 734, яка набрала чинності з 22.11.2014 та діяла до 02.12.2014 включно; "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" від 01.12.2014 № 758, яка набрала чинності з 03.12.2014 та діяла до 03.03.2015 включно; "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" від 03.03.2015 №160, яка набрала чинності з 04.03.2015 та діяла до 03.06.2015 включно; "Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України" від 03.06.2015 № 354, яка набрала чинності з 04.06.2015 та діяла до 03.09.2015 включно.
Зі змісту приписів Закону №185/94-ВР, право Національного Банку України щодо запровадження інших строків розрахунків, ніж ті, що визначені ч.1 ст.1 даного Закону закріплено на законодавчому рівні, та вказана норма діє з 17.11.2012 року, незалежно від дати укладання зовнішньоекономічного договору.
Отже, якщо авансовий платіж за імпортним договором або поставка товару за експортним договором здійснюються в період дії постанови Правління Національного банку України, то на такі операції розповсюджуються вимоги щодо завершення цих операцій у 90-денний строк.
Аналогічна правова позиція неодноразово висловлювалась Вищим адміністративним судом України, зокрема, викладена в ухвалі від 19 травня 2015 року по справі К/800/62409/14.
Зі змісту акту перевірки вбачається, що відповідач дійшов висновку про порушення товариством статті 1 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" та не дотримання останнім встановленого постановами Правління Національного банку України від 20.08.14 №515, від 20.11.14 №734, від 01.12.14 №758, від 03.03.15 №160 та від 03.06.15 №354, 90-денного строку для надходження валютної виручки за експортним контрактом №20/РЕ-1;НТ-2, а саме:
- 2243,59 Євро (митна декларація від 01.09.14р. № 002206, граничний строк розрахунків - 30.11.14р. валютну виручку зараховано 26.01.15р. (кількість днів порушення становить 57 днів: 01.12.14p.-26.01.15p);
- 2149,20 Євро (митна декларація від 02.09.14р. № 002219, граничний строк розрахунків - 01.12.14р валютну виручку зараховано 26.01.15р. в сумі 2149,20 Євро (кількість днів порушення становить 56 днів: 02.12.14p.-26.01.15p);
- 8036,51 Євро (митна декларація від 03.09.14р. № 002227, № 002233, № 002234, № 002235, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 02.12.14р, валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 26.01.15р. в сумі 1226,50 Євро (кількість днів прострочки становить 55 днів: 03.12.14р.-26.01.15р.), 28.01.15р. в сумі 4100 Євро (кількість днів прострочки становить 57 днів: 03.12.14р.-28.01.15р.) та 10.02.15 в сумі 2710,01 Євро (кількість днів прострочки становить 70 днів: 03.12.14р.-10.02.15р.);
- 5935,71 Євро (митна декларація від 04.09.14р. № 002241, № 002244, №002247 граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 03.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 10.02.15р. в сумі 1289,99 Євро (кількість днів прострочки становить 69 днів: 04.12.14р.-10.02.15р.), 12.02.15р. в сумі 1350 Євро (кількість днів прострочки становить 71 день: 04.12.14р.-12.02.15р.), 13.02.15р в сумі 3100 Євро (кількість днів прострочки становить 72 дні: 04.12.14р.-13.02.15р.) та 18.02.15 в сумі 195,72 Євро (кількість днів прострочки становить 77 днів: 04.12.14р.-18.02.15р);
- 10276,52 Євро (митна декларація від 05.09.14р. № 002261, № 002262, № 002264, № 002271 та № 002272, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 04.12.14 валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 18.02.15 в сумі 7304,28 Євро (кількість днів прострочки становить 76 днів: 05.12.14р.-18.02.15), 19.02.15р. в сумі 2972,24 Євро (кількість днів прострочки становить 77 днів: 05.12.14- 19.02.15р);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 08.09.14р. № 002284, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 07.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.02.15р. кількість днів прострочення становить 74 дні: 08.12.14р.-19.02.15р.);
- 6118,45 Євро (митна декларація від 10.09.14р. №002307, №002312, №002313 граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 09.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.02.15р. в сумі 5378,45 Євро (кількість днів прострочки становить 72 дні: 10.12.14р.-19.02.15р.) та 24.02.15р. в сумі 740 Євро (кількість днів прострочки становить 77 днів: 10.12.14р.-24.02.15р.);
- 9805,62 Євро (митна декларація від 11.09.14р. № 002316, № 002322, № 002325, № 002330 та № 002335, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 10.12.14 валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.02.15 в сумі 1348,00 Євро (кількість днів прострочки становить 76 днів: 11.12.14р.-24.02.15), 02.03.15р. в сумі 8457,62 Євро (кількість днів прострочки становить 82 дні: 11.12.14- 02.03.15р.);
- 8451,41 Євро (митна декларація від 12.09.14р. № 002336, № 002339, № 002351, № 002352, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 11.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.03.15р. в сумі 7717,38 Євро (кількість днів прострочки становить 81 день: 12.12.14р.-02.03.15р.) та 05.03.15р. в сумі 734,03 Євро (кількість днів прострочки становить 84 дні: 12.12.14р.- 05.03.15р.);
- 8553,20 Євро (митна декларація від 13.09.14р. № 002358, № 002359, № 002360 та № 002361, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 12.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 05.03.15р. в сумі 953,97 Євро (кількість днів прострочки становить 83 дні: 13.12.14р.-05.03.15р.), 06.03.15р. в сумі 6773,20 Євро (кількість днів прострочки становить 84 дні: 13.12.14р.-06.03.15р.) та 16.03.15р. в сумі 826,03 Євро (кількість днів прострочки становить 94 дні: 13.12.14р.-16.03.15р.);
- 2069,55 Євро (митна декларація від 15.09.14р. № 002368, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 14.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 16.03.15р. в сумі 1461,97 Євро (кількість днів прострочки становить 92 дні: 15.12.14р.-16.03.15р.) та 17.03.15р. в сумі 607,58 Євро (кількість днів прострочки становить 93 дні: 15.12.14-17.03.15p.);
- 1969,00 Євро (митна декларація від 16.09.14 № 002381, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 15.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 17.03.15 (кількість днів прострочки становить 92 дні: 16.12.14р.-17.03.15р.);
- 6164,50 Євро (митна декларація від 17.09.14р. № 002391, № 002397 та № 002402, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 16.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 17.03.15р. в сумі 5223,42 Євро (кількість днів прострочки становить 91 день: 17.12.14р.-17.03.15р.) та 18.03.15р. в сумі 941,08 Євро (кількість днів прострочки становить 92 дні: 17.12.14р.-18.03.15р.);
- 6279,67 Євро (митна декларація від 18.09.14р. № 002406, № 002418 та № 002419 граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 17.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 18.03.15р. в сумі 782,92 Євро ( кількість днів прострочки становить 91 день: 18.12.14р.-18.03.15р.), 26.03.15р. в сумі 5100,00 Євро (кількість днів прострочки становить 99 днів: 18.12.14р.-26.03.15р.) та 27.03.15р. в сумі 396,75 Євро (кількість днів прострочки становить 100 днів: 18.12.14р.-27.03.15р.);
- 12159,86 Євро (митна декларація від 19.09.14р. № 002424, № 002425, № 002426, № 002431, № 002436 та № 002438, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 18.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 27.03.15p. в сумі 1153,25 Євро (кількість днів прострочки становить 99 днів: 19.12.14р.- 27.03.15р.), 07.04.15р. в сумі 1600,00 Євро (кількість днів прострочки становить 110 днів: 19.12.14р.-07.04.15р.), 09.04.15р. в сумі 3300,00 Євро (кількість днів прострочки становить 112 днів: 19.12.14р.-09.04.15р.), 10.04 15р. в сумі 2490,00 Євро (кількість днів прострочки становить 113 днів: 19.12.14р.-10.04.15р.) та 24.04.15р. в сумі 3616,61 Євро (кількість днів прострочки становить 127 днів: 19.12.14p.-24.04.15p.);
- 2064,04 Євро (митна декларація від 22.09.14р. № 002449, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 21.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.04.15р. в сумі 2064,04 Євро (кількість днів прострочки становить 124 дні: 22.12.14р.-24.04.15р);
- 4013,35 Євро (митна декларація від 23.09.14р. № 002460 та № 002466, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 22.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.04.15р. в сумі 2119,35 Євро (кількість днів прострочки становить 123 дні: 23.12.14р.-24.04.15р.) та 13.05.15р. в сумі 1894,00 Євро (кількість днів прострочки становить 142 дні: 23.12.14р.-13.05.15р.);
- 4193,80 Євро (митна декларація від 24.09.14р. № 002469 та № 002470, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.05.15р. в сумі 906,00 Євро (кількість днів прострочки становить 141 день: 24.12.14р.-13.05.15р.) та 19.05.15р. в сумі 3287,80 Євро (кількість днів прострочки становить 147 днів: 24.12.14р.-19.05.15р.);
- 8058,60 Євро (митна декларація від 25.09.14р. № 002484, № 002487, № 002495 та № 002496, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 24.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.05.15р (кількість днів прострочки становить 146 днів: 25.12.14р.-19.05.15р.);
- 6095,85 Євро (митна декларація від 26.09.14р. № 002506, № 002508 та № 002509, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 25.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.05.15р. в сумі 3653,60 Євро (кількість днів прострочки становить 145 днів: 26.12.14р.-19.05.15р.) та 21.05.15р. в сумі 2442,25 Євро (кількість днів прострочки становить 147 днів: 26.12.14р.-21.05.15р.);
- 9161,11 Євро (митна декларація від 27.09.14р. № 002527, № 002528, № 002529 та № 002530, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 26.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.05.15р. (кількість днів прострочки становить 146 днів: 27.12.14p.-21.05.15p.);
- 6317,80 Євро (митна декларація від 29.09.14р. № 002535, № 002538 та № 002540, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 28.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.05.15р. (кількість днів прострочки становить 144 дні: 29.12.14р.-21.05.15р.);
- 3970,89 Євро (митна декларація від 30.09.14р. № 002542 та № 002545, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 29.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.05.15р.(кількість днів прострочки становить 143 дні: 30.12.14p.-21.05.15p.);
- 2149,20 Євро (митна декларація від 01.10.14р. № 002550, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 30.12.14р., валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.05.15р. (кількість днів прострочки становить 142 дні: 31.12.14р.-21.05.15р,);
- 13489,57 Євро (митна декларація від 02.10.14р. № 002557, № 002562, № 002563, № 002564, № 002566 та № 002570, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 31.12.14р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.05.15р. в сумі 6528,75 Євро (кількість днів прострочки становить 141 день: 01.01.15р.- 21.05.15р.), 02.06.15р. в сумі 5200,00 Євро (кількість днів прострочки становить 153 дні: 01.01.15р.-02.06.15р.) та 19.06.15р. в сумі 1760,82 Євро (кількість днів прострочки становить 170 днів: 01.01.15р.-19.06.15р.);
- 10895,32 Євро (митна декларація від 03.10.14р. № 002575, № 002576, № 002588, № 002589 та № 002590, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 01.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 169 днів: 02.01.15р.-19.06.15р.);
- 6453,68 Євро (митна декларація від 06.10.14р. № 002592, № 002598 та № 002604, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 04.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавче встановлених строків 19.06.15р.(кількість днів прострочки становить 166 днів: 05.01.15р.-19.06.15р.);
- 6207,08 Євро (митна декларація від 07.10.14р. № 002608, № 002611 та № 002616, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 05.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавче встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 165 днів: 06.01.15р.-19.06.15р.);
- 8609,02 Євро (митна декларація від 08.10.14р. № 002619, № 002622, № 002623 та № 002630, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 06.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 164 дні: 07.01.15р.-19.06.15р.);
- 4290,66 Євро (митна декларація від 09.10.14р. № 002633 та № 002643, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 07.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р (кількість днів прострочки становить 163 дні: 08.01.15р.-19.06.15р.);
- 4159,98 Євро (митна декларація від 10.10.14р. № 002649 та № 002660, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 08.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. в сумі 4159,98. Євро (кількість днів прострочки становить 162 дні: 09.01.15р.-19.06.15р.);
- 6370,65 Євро (митна декларація від 13.10.14р. № 002678, № 002679 та № 002682, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 11.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р (кількість днів прострочки становить 159 днів: 12.01.15р.-19.06.15р.);
- 4690,55 Євро (митна декларація від 14.10.14р. № 002685 та № 002688, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 12.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 158 днів: 13.01.15р.-19.06.15р.);
- 7301,11 Євро (митна декларація від 15.10.14р. № 002711, № 002712 та № 002713, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 13.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. в сумі 7301,11 Євро кількість днів прострочки становить 157 днів: 14.01.15р.-19.06.15р.);
- 6834,89 Євро (митна декларація від 16.10.14р. № 002718, № 002722 та № 002723, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 14.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 156 днів: 15.01.15р.-19.06.15р.);
- 4257,69 Євро (митна декларація від 17.10.14р. № 002727 та № 002732, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 15.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 155 днів: 16.01.15p.-19.06.15p.);
- 2079,99 Євро (митна декларація від 20.10.14р. № 002752, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 18 01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 152 дні: 19.01.15p.-19.06.15p);
- 2079,99 Євро (митна декларація від 21.10.14р. № 002761, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 19.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 151 день: 20.01.15р.-19.06.15р.);
- 4159,98 Євро (митна декларація від 22.10.14р. № 002771 та № 002772, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 20.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 150 днів: 21.01.15p.-19.06.15p.);
- 2113,35 Євро (митна декларація від 23.10.14р. № 002780, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 21.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 149 днів: 22.01.15p.-19.06.15p.);
- 4446,79 Євро (митна декларація від 24.10.14р. № 002797 та № 002807, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 22.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 148 днів: 23.01.15p.-19.06.15p.);
- 4557,60 Євро (митна декларація від 27.10.14р. № 002823 та № 002824, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 25.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 145 днів: 26.01.15р.-19.06.15р.);
- 9220,74 Євро (митна декларацій від 28.10.14р. № 002826, № 002828 та № 002832, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 26.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 144 дні: 27.01.15р.-19.06.15р.);
- 4192,35 Євро (митна декларація від 29.10.14р. № 002836 та № 002842, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 27.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 143 дні: 28.01.15|р.-19.06.15р.);
- 10288,96 Євро (митна декларація від 30.10.14р. № 002846, № 002847, № 002852, № 002854 та № 002855, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 28.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 142 дні: 29.01.15р.-19.06.15р.);
- 6477,66 Євро (митна декларація від 31.10.14р. № 002864, № 002876 та № 002877, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 29.01.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 141 день: 30.01.15р.-19.06.15р.);
- 2079,99 Євро (митна декларація від 03.11.14р. № 002881, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 01,02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 138 днів: 02.02.15p.-19.06.l5p,);
- 6273,33 Євро (митна декларація від 04.11.14р. № 002897, № 002898 та № 002899, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 02.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 137 днів: 03.02.15р.-19.06.15р.);
- 2079,99 Євро (митна декларація від 05.11.14р. № 002907, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 03 02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 136 днів: 04.02.15р.-19.06.15р.);
- 4193,34 Євро (митна декларація від 06.11.14р. № 002915 та № 002917, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 04.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 135 днів: 05.02.15р.-19.06.15р.);
- 8319,96 Євро (митна декларація від 07.11.14р. № 002926, № 002928, № 002941 та № 002942, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 05.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 134 дні: 06.02.15р.-19.06.15р.);
- 2079,99 Євро (митна декларація від 11.11.14р. № 002955, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 09.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 130 днів: 10.02.15р.-19.06.15р.);
- 8669,28 Євро (митна декларація від 14.11.14р. № 002992, № 003000, № 003001 та № 003003, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 12.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 127 днів: 13.02.15р.-19.06.15р.);
-2031,48 Євро (митна декларація від 18.11.14р. № 003021, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 16.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 123 дні: 17.02.15р.-19.06.15р.);
- 2365,20 Євро (митна декларація від 20.11.14р. № 003037, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 18.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 121 день: 19.02.15р.-19.06.15р.);
- 8832,96 Євро (митна декларація від 21.11.14р. № 003042, № 003046, № 003050 та № 003055, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 19.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 120 днів: 20.02.15р.-19.06.15р.);
- 2395,87 Євро (митна декларація від 24.11.14р. № 003063, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 22.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 117 днів: 23.02.15р.-19.06.15р.);
- 2144,34 Євро (митна декларація від 25.11.14р. № 003076, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р (кількість днів прострочки становить 116 днів: 24.02.15р.-19.06.15р.);
- 8846,88 Євро (митна декларація від 26.11.14р. № 003083, № 003086, № 003090 та № 003091, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 24.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 115 днів: 25.02.15р.-19.06.15р.);
- 3982,00 Євро (митна декларація від 27.11.14р. № 003095 та № 003102, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 25.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 114 днів: 26.02.15р.-19.06.15р.);
- 6938,41 Євро (митна декларація від 28.11.14р. № 003113, № 003114 та № 003126, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 26.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 113 днів: 27.02.15р.-19.06.15р.);
- 4226,60 Євро (митна декларація від 29.11.14р. № 003128 та № 003129, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 27.02.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 112 днів: 28.02.15р.-19.06.15р.);
- 4681,42 Євро (митна декларація від 01.12.14р. № 003132 та № 003136, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 01.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 110 днів: 02.03.15р.-19.06.15р.);
- 2601,43 Євро (митна декларація від 02.12.14р. № 003143, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 02.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15 (кількість днів прострочки становить 109 днів: 03.03.15р.-19.06.15р.);
- 2268,00 Євро (митна декларація від 04.12.14р. № 003169, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 04.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 107 днів: 05.03.15р.-19.06.15р.);
- 2079,99 Євро (митна декларація від 05.12.14р. № 003184, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 05.03.15p.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 106 днів: 06.03.15р.-19.06.15р.);
- 4131,33 Євро (митна декларація від 08.12.14р. № 003209 та № 003212, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 08.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 103 днів: 09.03.15р.-19.06.15р.);
- 2601,43 Євро (митна декларація від 10.12.14р. № 003236, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 10.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 101 день: 11.03.15р.-19.06.15);
- 6587,30 Євро (митна декларація від 11.12.14р. № 003241, № 003253 та № 003254, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 11.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 100 днів: 12.03.15р.-19.06.15р.);
- 6183,27 Євро (митна декларація від 12.12.14р. № 003261, № 003262 та № 003266, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 12.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 99 днів: 13.03.15р.-19.06.15р.);
- 4314,15 Євро (митна декларація від 15.12.14р. № 003281 та № 003283, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 15.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 96 днів: 16.03.15р.-19.06.15р.);
- 2036,43 Євро (митна декларація від 22.12.14р. № 003328, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 22.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 89 днів: 23.03.15р.-19.06.15р.);
- 2036,43 Євро (митна декларація від 23.12.14р. № 003337, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 88 днів: 24.03.15р.-19.06.15р.);
- 4149,78 Євро (митна декларація від 24.12.14р. № 003341 та № 003344, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 24.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 87 днів: 25.03.15р.-19.06.15р.);
- 6069,47 Євро (митна декларація від 26.12.14р. № 003359, № 003360 та № 003362, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 26.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 85 днів: 27.03.15р.-19.06.15р.);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 29.12.14р. № 003370, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 29.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 82 дні: 30.03.15р.-19.06.15р.);
- 1943,87 Євро (митна декларація від 30.12.14р. № 003385, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 30.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15p. (кількість днів прострочки становить 81 день: 31.03.15р.-19.06.15р.);
- 2214,00 Євро (митна декларація від 31.12.14р. № 003397, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 31.03.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 80 днів: 01.04.15р.-19.06.15р.);
- 1969,00 Євро (митна декларація від 09.01.15р. № 100021, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 09.04.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 71 день: 10.04.15р.-19.06.15р );
- 8144,51 Євро (митна декларація від 14.01.15р. № 100043, № 100044, № 100045 та № 00046, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 14.04.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. (кількість днів прострочки становить 66 днів: 15.04.15р.-19.06.15р.);
-4126,49 Євро (митна декларація від 16.01.15р. № 100070 та № 100072, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 16.04.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 19.06.15р. в сумі 1113,39 Євро (кількість днів прострочки становить 64 дні: 17.04.1 5р.-19.06.15р.) та 24.06.15р. в сумі 3013,10 Євро (кількість днів прострочки становить 69 днів: 17.04.15р.-24.06.15р.);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 21.01.15р. № 100097, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 21.04.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.01.15р. (кількість днів прострочки становить 64 дні: 22.04.15р.-24.06.15р.);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 22.01.15р. № 100109, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 22.04.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.06.15р. (кількість днів прострочки становить 63 дні: 23.04.15р.-24.06.15р.);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 23.01.15р. № 100114, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.04.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.06,15р. (кількість днів прострочки становить 62 дні: 24.04.15р.-24.06.15р.);
- 3898,62 Євро (митна декларація від 26.01.15р. №100134 та №100136,граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 26.04.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.06.15р. (кількість днів прострочки становить 59 днів: 27.04.15р.-24.06.15р.);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 29.01.15р. №100159, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 29.04.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.06.15р. (кількість днів прострочки становить 56 днів: 30.04.15р.-24.06.15р.);
- 5867,62 Євро (митна декларація від 02.02.15р. №100196, №100198 та №100200, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 03.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.06.15р. (кількість днів прострочки становить 52 дні: 04.05.15р.-24.06.15р.);
- 3898,62 Євро (митна декларація від 03.02.15р. №100209 та №100211, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 04.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.06.15р. (кількість днів прострочки становить 51 день: 05.05.15р.-24.06.15р.);
- 3898,62 Євро (митна декларація від 04.02.15р. №100219 та №100225, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 05.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 24.06.15р. в сумі 524,80 Євро (кількість днів прострочки становить 50 днів: 06.05.15р.-24,06.15р.) та 30.06.15р. в сумі 3373,82 Євро (кількість днів прострочки становить 56 днів: 06.05.15р.-30.06.15р.);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 06.02.15р. №100244, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 07.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 30.06.15р. (кількість днів прострочки становить 54 дні: 08.05.15р.-30.06.15р.);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 09.02.15р. №100265, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 10.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 30.06.15р. (кількість днів прострочки становить 51 день: 11.05.15р.-30.06.15р.);
- 1949,31 Євро (митна декларація від 10.02.15р. №100272, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 11,05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 30.06.15р. (кількість днів прострочки становить 50 днів: 12.05.15р.-30.06.15р.);
- 3829,71 Євро (митна декларація від 11.02.15р. №100279 та №100285, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 12.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 30.06.15р. (кількість днів прострочки становить 49 днів: 13.05.15р.-30.06.15р.);
- 5831,82 Євро (митна декларація від 12.02.15р. №100290, №100293 та №100296, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 13.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 30.06.15р. в сумі 3948,54 Євро (кількість днів прострочки становить 48 днів: 14.05.15р.-30.06.15р.) та 01.07.15р. в сумі 1883,28 Євро (кількість днів прострочки становить 49 днів: 14.05.15р.-01.07.15р.);
- 3986,73 Євро (митна декларація від 13.02.15р. №100304 та №100313, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 14.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 01.07.15р. (кількість днів прострочки становить 48 днів: 15.05.15p.-01.07.15p.);
- 1731,51 Євро (митна декларація від 18.02.15р. №100344, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 19.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 01.07.15р. (кількість днів прострочки становить 43 дні: 20.05.15р.-01.07.15р);
- 1731,51 Євро (митна декларація від 20.02.15р. № 100362, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 21.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 01.07.15р. (кількість днів прострочки становить 41 день: 22.05.15р.-01.07.15р.):
- 1265,00 Євро (митна декларація від 23.02.15р. №100389, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 24.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 01.07.15р. в сумі 666,97 Євро (кількість днів прострочки становить 38 днів: 25.05.15р.-01.07.15р.) та 06.07.15р. в сумі 598,03 Євро (кількість днів прострочки становить 43 дні: 25.05.15р.-06.07.15р.);
- 3794,90 Євро (митна декларація від 24.02.15р. №100413 та № 100417, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 25.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.07.15р. (кількість днів прострочки становить 42 дні: 26.05.15р.-06.07.15р.);
- 3417,06 Євро (митна декларація від 25.02.15р. №100423 та № 100426, граничним законодавчо встановлений строк розрахунків - 26.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.07.15р. (кількість днів прострочки становить 41 день: 27.05.15р.-06.07.15р.);
- 1639,87 Євро (митна декларація від 26.02.15р. №100447, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 27.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.07.15р. (кількість днів прострочки становить 40 днів: 28.05.15р.-06.07.15р.);
- 1980,02 Євро (митна декларація від 27.02.15р. №100453, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 28.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.07.15р. (кількість днів прострочки становить 39 днів: 29.05.15р.-06.07.15р);
- 1731,51 Євро (митна декларація від 02.03.15р. №100480, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 31.05.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.07.15р. (кількість днів прострочки становить 36 днів: 01.06.15p.-06.07.15p);
- 3370,51 Євро (митна декларація від 03.03.15р. №100496 та №100500, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 01.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.07.15р. (кількість днів прострочки становить 35 днів: 02.06.15 -06.07.15р.);
- 1522,05 Євро (митна декларація від 05.03.15р. №100528, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 03.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.07.15р. в сумі 868,10 Євро (кількість днів прострочки становить 33 дні: 04.06.15р.-06.07.15р.) та 21.07.15р. в сумі 653,95 Євро (кількість днів прострочки становить 48 днів: 04.06.15р.-21.07.15р.);
- 1731,51 Євро (митна декларація від 06.03.15р. №100534, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 04.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.07.15р. (кількість днів прострочки становить 47 днів: 05.06.15р.-21.07.15р.);
- 3071,54 Євро (митна декларація від 11.03.15р. № 100585 та №100593, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 09.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням 21.07.15р (кількість днів прострочки становить 42 дні: 10.06.15р -21.07.15р.);
- 11166,03 Євро (митна декларація від 12.03.15р. № 100594, № 100595, № 100606, № 100609, №100610 та № 100611, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 13.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 11.07.15р. в сумі 3743,00 Євро (кількість днів прострочки становить 41 день: 11.06.15р.- 11.07.15р.), 29.07.15р. в сумі 2240,00 Євро (кількість днів прострочки становить 49 днів: 11.06.15р.-29.07.15р.), 04.08.15р. в сумі 4450,00 Євро (кількість днів прострочки становить 55 днів: 11.06.15р.-04.08.15р.) та 11.08.15р. в сумі 733,03 Євро (кількість днів прострочки становить 62 дні: 11.06.15р.- 11.08.15р.);
- 8655,77 Євро (митна декларація від 13.03.15р. № 100616, № 100622, № 100625, № 100626 та № 100629, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 11.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 11.08.15р. в сумі 3766,97 Євро (кількість днів прострочки становить 61 день: 12.06.15р.-11.08.15р.) та 20.08.15р. в сумі 4888,80 Євро (кількість днів прострочки становить 70 днів:12.06.15р.-20.08.15р.);
- 1343,10 Євро (митна декларація від 14.03.15р. № 100631, граничний строк розрахунків - 12.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням 20.08.15р. в сумі 911,20 Євро (кількість днів прострочки становить 69 днів: 13.06.15р.-20.08.15р.) та 25.08.15р. в сумі 431,90 Євро (кількість днів прострочки становить 74 дні: 13.06.15р.-25.08.15р.);
- 1731,51 Євро (митна декларація від 16.03.15р. №100643, граничний строк розрахунків - 14.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням встановлених строків 25.08.15р. (кількість днів прострочки становить 72 дні: 15.06.15р.-25.08.15р.);
- 3175,50 Євро (митна декларація від 18.03.15р. № 100668 та № 100670, граничний строк розрахунків - 16.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 25.08.15р. (кількість днів прострочки становить 70 днів: 17.06.15р.-25.08.15р.);
- 1747,90 Євро (митна декларація від 19.03.15р. № 100679, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 17.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 25.08.15р (кількість днів прострочки становить 69 днів: 18.06.15р.-25.08.15р.);
- 1731,51 Євро (митна декларація від 23.03.15р. № 100719, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 21.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 25.08.15р. в сумі 613,19 Євро (кількість днів прострочки становить 65 днів: 22.06.15р.-25.08.15р.) та 27.08.15р. в сумі 1118,32 Євро (кількість днів прострочки становить 67 днів: 22.06.15р.-27.08.15р.);
- 3604,03 Євро (митна декларація від 24.03.15р. № 100726 та № 100727, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 22.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 27.08.15р. (кількість днів прострочки становить 66 днів: 23.06.15р.-27.08.15р.);
- 1731,51 Євро (митна декларація від 25.03.15р. № 100744, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 27.08.15р. (кількість днів прострочки становить 65 днів: 24.06.15р.-27.08.15р );
- 1529,00 Євро (митна декларація від 27.03.15р. № 100786, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 25.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 27.08.15р. (кількість днів прострочки становить 63 дні: 26.06.15р.-27.08.15р.);
- 1731,51 Євро (митна декларація від 30.03.15р. № 100805, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 27.08.15р. (кількість днів прострочки становить 60 днів: 29.06.15р.-27.08.15р.);
- 1727,00 Євро (митна декларація від 31.03.15р. № 100811, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 29.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 27.08.15р. (кількість днів прострочки становить 59 днів: 30.06.15р.-27.08.15р.);
- 1652,81 Євро (митна декларація від 01.04.15р. № 100825, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 30.06.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 27.08.15р. в сумі 258,63 Євро (кількість днів прострочки становить 58 днів: 01.07.15р.-27.08.15р.) та 02.09.15р. в сумі 1394,18 Євро (кількість днів прострочки становить 64 дні: 01.07.15р.-02.09.15р.);
- 4080,29 Євро (митна декларація від 02,04.15р. № 100842 та №100847, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 01.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.09.15р. (кількість днів прострочки становить 63 дні: 02.07.15р -02.09.15р.);
- 1587,75 Євро (митна декларація від 06.04.15р. №100881, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 05.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.09.15р. (кількість днів прострочки становить 59 днів: 06.07.15р.-02.09.15р.);
- 3136,61 Євро (митна декларація від 07.04.15р. № 100888 та № 100889, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 06.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.09.15р. (кількість днів прострочки становить 58 днів: 07.07.15р.-02.09.15р.);
- 3454,07 Євро (митна декларація від 08.04.15р. № 100898 та № 100904, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 07.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.09.15р. в сумі 1291,17 Євро (кількість днів прострочки становить 57 днів: 08.07.15р.-02.09.15р.) та 08.09.15р. в сумі 2162,90 Євро (кількість днів прострочки становить 63 дні: 08.07.15р.-08.09.15р.);
- 3210,36 Євро (митна декларація від 14.04.15р. № 100946 та № 100947, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 13.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 08.09.15р. (кількість днів прострочки становить 57 днів: 14.07.15p.-08.09.15р.);
- 3362,83 Євро (митна декларація від 15.04.15р. № 100963 та № 004352, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 14.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 08.09.15р. в сумі 1926,74 Євро (кількість днів прострочки становить 56 днів: 15.07.15р.-08.09.15р.) та 14.09.15р. в сумі 1436,09 Євро (кількість днів прострочки становить 62 дні: 15.07.15р.-14.09.15р.);
- 1727,07 Євро (митна декларація від 16.04.15р. № 100980, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 15.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 14.09.15р. (кількість днів прострочки становить 61 день: 16.07.15р.-14.09.15р);
- 3283,78 Євро (митна декларація від 21.04.15р. № 101031 та № 101032, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 20.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 14.09.15р. (кількість днів прострочки становить 56 днів: 21.07.15p.-14.09.15p.);
- 3275,93 Євро (митна декларація від 22.04.15р. № 101044 та № 101048, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 21.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 14.09.15р. в сумі 1683,06 Євро (кількість днів прострочки становить 55 днів: 22.07.15р.-14.09.15р.) та 16.09.15р. в сумі 1592,87 Євро (кількість днів прострочки становить 57 днів: 22.07.15р.-16.09.15р.);
- 1622,61 Євро (митна декларація від 24.04.15р. № 101076, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 16.09.15р. в сумі 1622,61 Євро (кількість днів прострочки становить 55 днів: 24.07.15р.-16.09.15р.);
- 1548,86 Євро (митна декларація від 29.04.15р. № 101132, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 28.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 16.09.15р. (кількість днів прострочки становить 50 днів: 29.07.15р.-16.09.15р.);
- 1666,17 Євро (митна декларація від 30.04.15р. № 101150, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 29.07.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 16.09.15р. в сумі 1335,66 Євро (кількість днів прострочки становить 49 днів: 30.07.15р.-16.09.15р.) та 22.09.15р. в сумі 330,51 Євро (кількість днів прострочки становить 55 днів: 30.07.15р.-22.09.15р.);
- 3332,34 Євро (митна декларація від 05.05.15р. № 101171 та № 005649, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 03.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 22.09.15р. (кількість днів прострочки становить 50 днів: 04.08.15р.-22.09.15р.);
- 1666,17 Євро (митна декларація від 06.05.15р. № 101187, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 04.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 22.09.15р. в сумі 1537,15 Євро (кількість днів прострочки становить 49 днів: 05.08.15р.-22.09.15р.) та 25.09.15р. в сумі 129,02 Євро (кількість днів прострочки становить 52 дні: 05.08.15р.-25.09.15р.);
- 1666,17 Євро (митна декларація від 07.05.15р. № 101201, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 05.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 25.09.15р. (кількість днів прострочки становить 51 день: 06.08.15p.-25.09.15);
- 1782,79 Євро (митна декларація від 08.05.15р. № 101212, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 06.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 25.09.15р. (кількість днів прострочки становить 50 днів: 07.08.15р.-25.09.15р.);
- 3404,00 Євро (митна декларація від 13.05.15р. № 101256 та № 101259, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 11.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 25.09.15р. в сумі 3404,00 Євро (кількість днів прострочки становить 45 днів: 12.08. l5p.-25.09.15р.);
- 1747,40 Євро (митна декларація від 14.05.15р. № 101273, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 12.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 25.09.15р. в сумі 1747,40 Євро (кількість днів прострочки становить 44 дні: 13.08.15р.-25.09.15р.|;
- 2455,54 Євро (митна декларація від 15.05.15р. № 004023, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 13 08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 25.09.15р. в сумі 1470,62 Євро (кількість днів прострочки становить 43 дні: 14.08.15р.-25.09.15) та 28.09.15р. в сумі 984,92 Євро (кількість днів прострочки становить 46 днів: 14.08.15р.-28.09.15р.);
- 1666,17 Євро (митна декларація від 19.05.15р. № 004095, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 17.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 28.09.15р. (кількість днів прострочки становить 42 дні: 18.08.15р.-28.09.15р);
- 1666,17 Євро (митна декларація від 23.05.15р. № 004251, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 21.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 28.09.15р. (кількість днів прострочки становить 38 днів: 22.08.15p.-28.09.15p);
- 3332,34 Євро (митна декларація від 25.05.15р. № 004280 та № 004281, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 28.09.15р. (кількість днів прострочки становить 36 днів: 24.08.15 -28.09.15р.);
- 1727,07 Євро (митна декларація від 27.05.15р. № 004337, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 25.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням строків 28.09.15р. (кількість днів прострочки становить 34 дні: 26.08.15р.-28.09.15р.);
- 3305,17 Євро (митна декларація від 29.05.15р. № 004478 та № 004480, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 27.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 28.09.15р. в сумі 1923,33 Євро (кількість днів прострочки становить 32 дні: 28.08.15р.-28.09.15р.) та 02.10.15р. в сумі 1381,84 Євро (кількість днів прострочки становить 36 днів: 28.08.15р.-02.10.15р.);
- 2455,54 Євро (митна декларація від 02.06.15р. № 004529, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 31.08.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.10.15р. (кількість днів прострочки становить 32 дні: 01.09.15р.-02.10.15р.);
- 1590,44 Євро (митна декларація від 03.06.15р. № 004548, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 01.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.10.15р. (кількість днів прострочки становить 31 день: 02.09.15р.-02.10.15р);
- 3456,54 Євро (митна декларація від 04.06.15р. № 004614 та № 004618, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 02.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.10.15р. в сумі 3072,18 Євро (кількість днів прострочки становить 30 днів: 03.09.15р.-02.10.15р.) та 06.10.15р. в сумі 384,36 Євро (кількість днів прострочки становить 34 дні: 03.09.15р.-06.10.15р.);
- 1587,75 Євро (митна декларація від 05.06.15р. № 004635, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 03.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. (кількість днів прострочки становить 33 дні: 04.09.15p.-06.10.15p);
- 1590,44 Євро (митна декларація від 09.06.15р. № 004753, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 07.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. (кількість днів прострочки становить 29 днів: 08.09.15р.-06.10.15р.);
- 1741,91 Євро (митна декларація від 10.06.15р. № 004828, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 08.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. в сумі 1741,91 Євро (кількість днів прострочки становить 28 днів: 09.09.15p.-06.10.15);
- 1749,15 Євро (митна декларація від 11.06.15р. № 004860, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 09.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. (кількість днів прострочки становить 27 днів: 10.09.15р.-06.10.15р.);
- 3293,19 Євро (митна декларація від 17.06.15р. № 005038 та № 005053, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 15.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. (кількість днів прострочки становить 21 день: 16.09.15р.-06.10.15р.);
- 1940,97 Євро (митна декларація від 19.06.15р. № 005160, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 171.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. (кількість днів прострочки становить 19 днів: 18.09.15р.-06.10.15);
- 4998,52 Євро (митна декларація від 20.06.15р. № 005184, № 005185 та № 005188, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 18.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. (кількість днів прострочки становить 18 днів: 19.09.15р.-06.10.15р.);
- 1940,97 Євро (митна декларація від 22.06.15р. № 005214, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 20 09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. в сумі 1940,97 Євро (кількість днів прострочки становить 16 днів: 21.09.15p.-06.10.15p);
- 3908,68 Євро (митна декларація від 23.06.15р. № 005260, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 21 09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 06.10.15р. в сумі 1072,74 Євро (кількість днів прострочки становить 15 днів: 22.09.15р.-06.10.15р.) та 13.10.15р. в сумі 2835,94 Євро (кількість днів прострочки становить 22 дні: 22.09.15р.-13.10.15р.);
- 3329,66 Євро (митна декларація від 24.06.15р. № 005300 та № 005301, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 22.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.10.15р. (кількість днів прострочки становить 21 день: 23.09.15р.-13.10.15р.);
- 1741,91 Євро (митна декларація від 25.06.15р. № 005333, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 23.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.10.15р. (кількість днів прострочки становить 20 днів: 24.09.15р.-13.10.15р);
- 1737,94 Євро (митна декларація від 30.06.15р. № 005467, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 28.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.10.15р. в сумі 1737,94 Євро (кількість днів прострочки становить 15 днів: 29.09.15р.-13.10.15р.);
- 1598,50 Євро (митна декларація від 02.07.2015 № 005545, законодавчо встановлений строк розрахунків - 30.09.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.10.15р. в сумі 1054,55 Євро (кількість днів прострочки становить 13 днів: 01.10.15р.-13.10.15р.) та 16.10.15р. в сумі 543,95 Євро (кількість днів прострочки становить 6 днів: 01.10.15р.-16.10.15р.);
- 8449,66 Євро (митна декларація від 03.07.15р. № 005646, № 005655, № 005678, № 005684 та № 005692, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 01.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 16.10.15р. в сумі 2856,05 Євро (кількість днів прострочки становить 15 днів: 02.10.15р.-16.10.15р.) та 20.10.15р. в сумі 5593,61 Євро (кількість днів прострочки становить 19 днів: 02.10.15р.- 20.10.15р.);
- 3318,98 Євро (митна декларація від 09.07.15р. № 005877 та № 005912, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 07.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 20.10.15р. в сумі 1256,39 Євро (кількість днів прострочки становить 13 днів: 08.10.15p.-20.10.15p.) та 21.10.15р. в сумі 2062,59 Євро (кількість днів прострочки становить 14 днів: 08.10.15р.-21.10.15р.);
- 1622,61 Євро (митна декларація від 10.07.15р. № 005967, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 08.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.10.15р. (кількість днів прострочки становить 13 днів: 09.10.15р.-21.10.15);
- 1845,98 Євро (митна декларація від 13.07.15р. № 006035, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 11.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням строку 21.10.2015 (кількість днів прострочки 10 днів: 12.10.15-21.10.15);
- 1845,98 Євро (митна декларація від 15.07.15р. № 006105, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 13.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.10.15р. (кількість днів прострочки становить 8 днів: 14.10.15р.-21.10.15р);
- 4794,09 євро (митна декларація від 16.07.15 №006175 та №006180, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 14.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 21.10.15р. в сумі 522,84 Євро (кількість днів прострочки становить 7 днів: 15.10.15р.-21.10.15р.) та 05.11.15р. в сумі 4271,25 Євро (кількість днів прострочки становить 22 дні: 15.10.15р.-05.11.15р.);
- 1548,86 Євро (митна декларація від 17.07.15р. № 006256, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 15 10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 05.11.15р. в сумі 1548,86 Євро (кількість днів прострочки становить 21 день: 16.10.15р.-05.11.15);
- 1696,37 Євро (митна декларація від 21.07.15р. № 006344, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 19 10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 05.11.15р. в сумі 1696,37 Євро (кількість днів прострочки становить 17 днів: 20.10.15p.-05.11.15p );
- 1696,37 Євро (митна декларація від 22.07.15р. № 006365, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 20.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 05.11.15р. в сумі 983,52 Євро (кількість днів прострочки становить 16 днів: 21.10.15р.-05.11.15р.) та 13.11.15р. в сумі 712,85 Євро (кількість днів прострочки становить 24 дні: 21.10.15р.-13.11.15р.);
- 1696,37 Євро (митна декларація від 24.07.15р. № 006438, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 22.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.11.15р. в сумі 1696,37 Євро (кількість днів прострочки становить 22 дні: 23.10.15р.-13.11.15р)
- 1737,94 Євро (митна декларація від 28.07.15р. № 006551, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 26.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.11.15р. (кількість днів прострочки становить 18 днів: 27.10.15р.-13.11.15р);
- 3392,74 Євро (митна декларація від 29.07.15р. № 006587 та № 006594,граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 27.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.11.15р. в сумі 3392,74 Євро (кількість днів прострочки становить 17 днів: 28.10.15р.-13.11.15р.);
- 1622,61 Євро (митна декларація від 31.07.15р. № 006655, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 29.10.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 13.11.15р. в сумі 460,10 Євро (кількість днів прострочки становить 15 днів: 30.10.15р.-13.11.15р.) та 23.11.15р. в сумі 1162,51 Євро (кількість днів прострочки становить 25 днів: 30.10.15р.-23.11.15р.);
- 1552,50 Євро (митна декларація від 05.08.15р. № 006831, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 03.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 23.11.15р. в сумі 1552,50 Євро (кількість днів прострочки становить 20 днів: 04.11.15р.-23.11.15р.);
- 5072,73 Євро (митна декларація від 06.08.15р. № 006864, № 006865 та № 006873, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 04.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 23.11.15р. в сумі 5072,73 Євро (кількість днів прострочки становить 19 днів: 05.11.15р.-23.11.15р.);
- 1696,37 Євро (митна декларація від 10.08.15р. № 006994, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 08.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 23.11.15р. в сумі 1696,37 Євро (кількість днів прострочки становить 15 днів: 09.11.15р.-23.11.15р.);
- 1552,50 Євро (митна декларація від 11.08.15р. № 007033, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 09.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 23.11.15р. (кількість днів прострочки становить 14 днів: 10.11.15р.-23.11.15р.);
- 1485,00 Євро (митна декларація від 12.08.15р. № 101711, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 10.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 23.11.15р. (кількість днів прострочки становить 13 днів: 11.11.15р.-23.11.15 р.);
- 3400,81 Євро (митна декларація від 14.08.15р. № 007174 та № 007177, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 12.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 23.11.15р. (кількість днів прострочки становить 11 днів: 13.11.15р.-23.11.15р.);
- 1863,74 Євро (митна декларація від 19.08.15р. № 007285, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 17.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 23.11.15р. (кількість днів прострочки становить 6 днів: 18.11.15р.-23.11.15р.);
- 1485,00 Євро (митна декларація від 21.08.15р. № 007379, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 19.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 23.11.15р. (кількість днів прострочки становить 4 дні: 20.11.15р.-23.11.15р.);
- 5470,70 Євро (митна декларація від 28.08.15р. № 007560, № 007564, № 007584 та № 007587, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 26.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.12.15р. (кількість днів прострочки становить 6 днів: 27.11.15р.-02.12.15р.);
- 3344,55 Євро (митна декларація від 29.08.15р. № 007589 та № 007591, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 27.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.12.15р. (кількість днів пррострочки становить 5 днів: 28.11.15р.-02.12.15р.);
- 3392,74 Євро (митна декларація від 31.08.15р. №007606 та № 007640, граничний законодавчо встановлений строк розрахунків - 29.11.15р.) валютну виручку зараховано з порушенням законодавчо встановлених строків 02.12.15р. (кількість днів прострочки становить 3 дні: 30.11.15-02.12.15р.).
Частиною 1 ст. 4 Закону №185/94-ВР визначено, що порушення резидентами строків, передбачених статтями 1 і 2 цього Закону або встановлених Національним банком України відповідно до статей 1 і 2 цього Закону, тягне за собою стягнення пені за кожний день прострочення у розмірі 0,3 відсотка від суми неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару) в іноземній валюті, перерахованої у грошову одиницю України за валютним курсом Національного банку України на день виникнення заборгованості. Загальний розмір нарахованої пені не може перевищувати суми неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару).
Таким чином, у період з 21.08.2014 по 03.09.2015, за операціями у сфері зовнішньоекономічної діяльності виручка резидентів у іноземній валюті підлягала зарахуванню на їх валютні рахунки в уповноважених банках не пізніше 90 календарних днів з дати митного оформлення (виписки вивізної вантажної митної декларації) продукції, що експортується, а у разі порушення вказаних строків резиденти зобов'язані нести відповідальність, передбачену ст. 4 Закону № 185/94-ВР.
При цьому, відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону № 185/94-ВР, моментом початку відліку 90-денного строку є дата митного оформлення (виписки вивізної вантажної митної декларації) продукції, що експортується, а в разі експорту робіт (послуг), прав інтелектуальної власності - момент підписання акта або іншого документа, що засвідчує виконання робіт, надання послуг, експорт прав інтелектуальної власності.
Згідно п.п. 23, 29 ч.1 ст. 4 Митного кодексу України № 4495-VI від 13.03.2012 (далі - МК) митне оформлення - виконання митних формальностей, необхідних для випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення; митні формальності - сукупність дій, що підлягають виконанню відповідними особами і органами доходів і зборів з метою дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи.
Згідно з ч. 1 ст. 248 МК митне оформлення розпочинається з моменту подання органу доходів і зборів декларантом або уповноваженою ним особою митної декларації або документа, який відповідно до законодавства її замінює, та документів, необхідних для митного оформлення, а в разі електронного декларування - з моменту отримання органом доходів і зборів від декларанта або уповноваженої ним особи електронної митної декларації або електронного документа, який відповідно до законодавства замінює митну декларацію.
Частиною 5 ст. 255 МК передбачено, що митне оформлення вважається завершеним після виконання всіх митних формальностей, визначених цим Кодексом відповідно до заявленого митного режиму, що засвідчується органом доходів і зборів шляхом проставлення відповідних митних забезпечень (у тому числі за допомогою інформаційних технологій), інших відміток на митній декларації або документі, який відповідно до законодавства її замінює, а також на товаросупровідних та товарно-транспортних документах у разі їх подання на паперовому носії.
Згідно абз.1 п.15, абз.2 п. 16 Положення про митні декларації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 450, під час здійснення митного оформлення товарів із застосуванням митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа факт виконання окремих митних формальностей підтверджується шляхом внесення посадовою особою митного органу, яка виконала таку формальність, за допомогою автоматизованої системи митного оформлення відповідної відмітки до електронної митної декларації або електронної копії митної декларації, поданої на паперовому носії.
Електронна митна декларація вважається оформленою за наявності внесеної до неї посадовою особою митного органу, яка завершила митне оформлення, за допомогою автоматизованої системи митного оформлення відмітки про завершення митного оформлення та засвідчення такої декларації електронним цифровим підписом посадової особи митного органу, яка завершила митне оформлення. Оформлена електронна митна декларація за допомогою автоматизованої системи митного оформлення перетворюється у візуальну форму, придатну для сприйняття її змісту людиною, у форматі, що унеможливлює у подальшому внесення змін до неї, засвідчується електронним цифровим підписом посадової особи митного органу, яка завершила митне оформлення, та надсилається декларанту або уповноваженій ним особі.
Таким чином, враховуючи, що митні декларації подавались позивачем в електронній формі, то датою завершення митного оформлення товарів, що експортуються, є дата оформлення відповідної митної декларації.
Отже, 90-денний термін зарахування валютної виручки підлягає застосуванню у випадку, якщо у період з 21.08.2014 по 03.09.2015 відбулося митне оформлення (виписка вивізної вантажної митної декларації) експортованого товару.
Враховуючи, що митні декларації подавались позивачем в електронній формі, то датою завершення митного оформлення товарів, що експортуються, є дата оформлення відповідної митної декларації.
З наданих до суду митних декларацій (т.2-т.7), за якими податковим органом було нараховано штрафні санкції, видно, що дата їх оформлення, граничний строк зарахування валютної виручки у відповідних сумах та термін прострочення зарахування валютних сум контролюючим органом в акті перевірки встановлено вірно.
Виписками по банківських рахунках підтверджено зарахування валютної виручки по дослідженим деклараціям з простроченням (т.1 а.с.158-210, 215-241).
Разом з тим, суд першої інстанції дійшов висновку про протиправність нарахування штрафних санкцій позивачу за період з 01.12.2014 по 16.02.2015.
Колегія суддів з висновками суду першої інстанції погоджується з огляду на таке.
Так, порушення статті 1 Закону №185/94-ВР, на підставі якого винесено оскаржуване податкове повідомлення-рішення в частині нарахування пені по експортним операціях, є порушенням валютного законодавства, що підпадає під визначення порушень, за які застосовуються адміністративні-господарські санкції, передбачені ст.238 Господарського кодексу України № 436-IV від 16.01.2003 (далі - ГК).
Аналогічної думки дотримується Верховний Суд України в постанові від 4 листопада 2014 року по справі №21-466а14. та Вищий Адміністративний Суд України в ухвалі від 21.01.2017 року у справі №826/9700/16.
Відповідно до ст.250 ГК України адміністративно-господарські санкції можуть бути застосовані до суб'єкта господарювання протягом шести місяців з дня виявлення порушення, але не пізніше як через рік з дня порушення цим суб'єктом встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності, крім випадків, передбачених законом.
З урахуванням того, що адміністративно-господарські санкції були застосовані до позивача, згідно оскаржуваного податкового повідомлення-рішення 16.02.2016, то нараховувати пеню за виявлені порушення до 16.02.2015 відповідач не мав права (з урахуванням річного терміну, передбаченого наведеною вище ст.250 ГК).
Відтак, нарахування контролюючим органом пені за порушення строку зарахування валютної виручки до 16.02.2015 є протиправним.
Як видно із додатків №1 (т.1 а.с.148) та додатку до податкового повідомлення-рішення (т.1 а.с.123), податковим органом було нараховано пеню за митними деклараціями: від 01.09.14р. № 002206, від 02.09.14р. № 002219, від 03.09.14р. № 002227, № 002233, № 002234, № 002235, від 04.09.14р. № 002241, № 002244, №002247 за період прострочки з 01.12.2014 по 13.02.2015, а отже з урахуванням річного терміну (до 16.02.2015) - неправомірно.
В той же час, визнавши правомірним нарахування пені з 17.02.2015 суд першої інстанції дійшов обґрунтованого висновку щодо відсутності у суду підстав для нарахування пені за порушення строків розрахунків у сфері ЗЕД, оскільки такі повноваження Законом покладаються на відповідача - суб'єкта публічної влади. У даному випадку відповідач наділений дискреційними повноваженнями, тому суд може лише вказати на виявлені порушення, допущені при прийнятті оскаржуваного рішення (дій), та зазначити норму закону, яку відповідач повинен застосувати при вчиненні дії (прийнятті рішення), з урахуванням встановлених судом обставин.
Згідно зі Рекомендацій Комітету Міністрів Ради Європи №R(80)2 стосовно здійснення адміністративними органами влади дискреційних повноважень, прийнятої Комітетом Міністрів 11 березня 1980 року на 316-й нараді, під дискреційними повноваженнями необхідно розуміти повноваження, які адміністративний орган, приймаючи рішення, може здійснювати з певною свободою розсуду, тобто, коли такий орган може обирати з кількох юридично допустимих рішень те, яке він вважає найкращим.
Аналіз норм Кодексу адміністративного судочинства України свідчить про те, що завданням адміністративного судочинства є гарантуванні дотримання прав та вимог законодавства, інакше було б порушено принцип розподілу влади за даних обставин.
Ураховуючи обумовлене, суд не може підміняти інший орган державної влади та перебирати на себе повноваження щодо вирішення питань, які законодавством віднесені до компетенції цього органу державної влади.
Аналогічна позиція викладена в постанові Пленуму Верховного суду України №13 від 24.10.2008 року, постанові Вищого адміністративного суду України від 28.07.2015 року справа №К/800/34016/14.
Крім того, відповідачем суду апеляційної інстанції відповідні розрахунки щодо застосування приписів ч.1 ст.4 ст. 4 Закону №185/94-ВР не надано.
Щодо висновку контролюючого органу про порушення товариством статті 2 Закону України №185/94-ВР "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" при виконанні контракту з "Heat- Trade Ltd" (Кіпр) № 20-НТ-243 від 09.09.2014 року колегія суддів виходить з такого.
З акту перевірки слідує, що у періоді, що перевірявся, товариством на валютний рахунок нерезидента здійснено авансових платежів по контракту №20-НТ-243 на загальну суму 17170,00 Євро, що еквівалентно 291674,29 грн., а саме: 18.09.14р. в сумі 10000,00 Євро (граничний законодавчо встановлений строк надходження товару 17.12.14р.); 14.10.14р. в сумі 7170,00 Євро (граничний законодавчо встановлений строк надходження товару 12.01.15р.). При виконанні зазначеного контракту, внаслідок перевищення встановленого законодавством строку - 90 календарних днів (Постанова Правління Національного банку України від 20.08.14р. №515) за імпортними операціями ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" було порушено ст.2 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті", а саме позивачем здійснено авансовий платіж на суму 10000,00 Євро 18.09.2014 року відповідно строки розрахунків порушено на 6 днів (18.12.14р.-23.12.14р.) у сумі 5950,00 Євро та 7 днів (18.12.14р.-24.12.14р.) у сумі 4050,00 Євро, а також за авансовим платежем від 14.10.14р. в сумі 7170,00 Євро строки розрахунків порушено на 15 днів (13.01.15р.-27.01.15р.).
Проте, матеріалами справи підтверджено, що 09.09.2014 між ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" (покупець) та "Heat- Trade Ltd" (Кіпр) (продавець) було укладено контракт №20-НТ-243 на придбання матриці та ролика на умовах поставки Інкотермс FCA Райнбек, строком дії до 31.12.2014. За умовами контракту, оплата товару здійснюється у безготівковій формі трьома платежами, які покупець зобов'язаний вчинити до 20.12.2014. Ціна за кожну одиницю вказана в додатку 1 до контракту (т.1 а.с.242-249).
Відповідно до ч.1, ч.4 статті 2 Закону №185/94-ВР, імпортні операції резидентів, які здійснюються на умовах відстрочення поставки, в разі, коли таке відстрочення перевищує 180 календарних днів з моменту здійснення авансового платежу або виставлення векселя на користь постачальника продукції (робіт, послуг), що імпортується, потребують висновку центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері економічного розвитку.
Національний банк України має право запроваджувати на строк до шести місяців інші строки розрахунків, ніж ті, що визначені частиною першою цієї статті.
При цьому, порушення резидентами, крім суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції на період її проведення, строків, передбачених статтею 2 цього Закону або встановлених Національним банком України відповідно до статті 2 цього Закону, тягне за собою стягнення пені за кожний день прострочення у розмірі 0,3 відсотка суми неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару) в іноземній валюті, перерахованої у грошову одиницю України за валютним курсом Національного банку України на день виникнення заборгованості. Загальний розмір нарахованої пені не може перевищувати суми неодержаної виручки (вартості недопоставленого товару) (стаття 4 Закону).
Згідно ст.1 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" та п.1.1. Інструкції про порядок здійснення контролю за експортними, імпортними операціями, затвердженої Постановою національного банку України №136 від 14.03.1999 р. та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28.05.1999 р. за № 338/3631, імпорт - це купівля українськими суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності в іноземних суб'єктів господарської діяльності товарів з ввезенням або без ввезення цих товарів на територію України, включаючи купівлю товарів, призначених для власного споживання установами та організаціями України, розташованими за її межами.
Отже, як випливає із змісту вказаних норм, застосування санкції за порушення резидентом строків за операціями з імпорту, має здійснюватись за наявності факту їх вчинення, тобто реальності таких операцій з імпорту. У випадку відсутності проведення таких операцій, відповідно відсутній факт прострочення та відповідальності, передбачені ст.ст.2,4 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті".
Як уже зазначалось, відповідно до ст.1 Закону України "Про зовнішньоекономічної діяльність" моментом здійснення експорту (імпорту) товару є момент перетину товару митного кордону України або переходу права власності на зазначений товар, що експортується чи імпортується, від продавця покупцю. Тобто, моментом вчинення імпортної операції, зокрема, моментом поставки за такою операцією, для застосування статей 2 та 4 Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" - є дата фактичного перетину імпортним товаром митного кордону України.
Отже, моментом здійснення імпорту у відповідності до абзацу 38 ст. 1 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" є момент перетину товаром митного кордону України або перехід права власності на зазначений товар, який експортується чи імпортується , від продавця до покупця. З цього моменту починається митний контроль, який закінчується після митного оформлення товару, а вже митне оформлення передбачає надання декларації та інших документів, необхідних для митного оформлення.
Вказана правова позиція висловлена в постанові Верховного Суду України від 16.02.2012 в справі № 21-412а11.
Зі змісту додаткової угоди №1 до контракту №20-НТ-243, укладеної 01.12.2014, ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" та "Heat- Trade Ltd" (Кіпр) погодили, що дію вказаного контракту припинено з моменту підписання додаткової угоди. Зобов'язано продавця ("Heat- Trade Ltd") повернути раніше сплачену суму за товар до 31.12.2014 (т.8 а.с.9-10).
На виконання умов додаткової угоди №1, "Heat- Trade Ltd" (Кіпр) повернуло ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" попередню оплату за договором № 20-НТ-243, а саме: 7170 Євро зараховано на банківський рахунок позивача 27.01.2015; 5950 Євро зараховано 22.12.2014; 4050 Євро зараховано 24.12.2014 (т.8 а.с.11-13).
Вказане також підтверджується оборотно-сальдовою відомістю ТОВ "Пеллет-Енерго Ємільчине" (т.1 а.с.211).
Таким чином, імпорт (поставка) товарів за контрактом №20-НТ-243 не відбувався, а сторони шляхом укладення додаткової угоди припинили його дію та повернулись у первинний стан, який існував до перерахування авансових платежів.
Доказів щодо фактичного перетину імпортованим товаром кордону як і нарахування санкцій з моменту такого перетину матеріали справи не містять.
Щодо порушення позивачем статті 9 Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року № 15-93 "Про систему валютного регулювання та валютного контролю", статті 1 Указу Президента України від 18.06.1994 № 319/94-ВР "Про невідкладні заходи по поверненню в Україну валютних цінностей, які незаконно знаходяться за її межами", колегія суддів погоджується з висновками суду першої інстанції щодо відсутні підстави для висновку про порушення позивачем ст. 9 Декрету Кабінету Міністрів України «Про систему валютного регулювання та валютного контролю», оскільки оскаржуване рішення відносно нарахування штрафу за неподання декларації про валютні цінності є похідним від встановлення наведених вище обставин проведення розрахунків у сфері ЗЕД та обставин, зазначених відповідачем в акті перевірки щодо неповернення валютної виручки за зовнішньоекономічними контрактами.
Водночас, колегія суддів звертає увагу на те, що питання про прийняття рішення за наслідками проведеної перевірки позивача та застосування відповідних санкцій носить дискреційний характер.
Зокрема, рекомендаціями Комітету Міністрів Ради Європи №R(80)2 стосовно здійснення адміністративними органами влади дискреційних повноважень, прийнятої Комітетом Міністрів 11 березня 1980 року на 316-й нараді, під дискреційними повноваженнями слід розуміти повноваження, які адміністративний орган, приймаючи рішення, може здійснювати з певною свободою розсуду, тобто, коли такий орган може обирати з кількох юридично допустимих рішень те, яке він вважає найкращим за даних обставин.
З огляду на положення Конституції України, Кодексу адміністративного судочинства України щодо компетенції адміністративного суду, останній не може підміняти інший орган державної влади та перебирати на себе повноваження щодо вирішення питань, які законодавством віднесені до компетенції цього органу державної влади.
Повноваження щодо винесення податкових повідомлень-рішень є виключною компетенцією органу ДФС України (відповідача) і здійснюється ним за наявності передбачених законом підстав з дотриманням встановлених законом строків застосування відповідних санкцій, тобто може обирати з кількох юридично допустимих рішень, відтак суд не повинен втручатись у здійснення цих повноважень шляхом зобов'язання прийняття відповідачем конкретного рішення, суд може лише вказати на виявлені порушення, допущені при прийнятті оскаржуваного рішення (дій), та зазначити норму закону, яку відповідач повинен застосувати при вчиненні дії (прийнятті рішення), з урахуванням встановлених судом обставин.
Аналогічна позиція викладена у постанові Пленуму Верховного суду України №13 від 24.10.2008 року, постанові Вищого адміністративного суду України від 28.07.2015 року справа №К/800/34016/14.
Доводи апеляційної скарги висновків суду першої інстанції не спростовують.
Відповідно до ч. 1 ст. 200 КАС України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Керуючись ст.ст. 195, 196, 198, 200, 205, 206. 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Новоград-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Житомирській області залишити без задоволення, постанову Житомирського окружного адміністративного суду від "23" листопада 2016 р. без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня складання її в повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.
Головуючий суддя Л.В. Кузьменко
судді: Т.В. Іваненко
К.С. Франовська
Повний текст cудового рішення виготовлено "13" травня 2017 р.
Роздруковано та надіслано:р.л.п.
1- в справу:
2 - позивачу: Товариство з обмеженою відповідальністю "Пеллет-Енерго Ємільчине" вул. Леніна, 2,Ємільчине,Ємільчинський район, Житомирська область,11201
3- представник позивача ОСОБА_4 АДРЕСА_1
4- відповідачу: Новоград-Волинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Житомирській області вул.Ушакова,3,м.Новоград-Волинський,Житомирська область,11704
- ,