Ухвала суду № 66491807, 15.05.2017, Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області

Дата ухвалення
15.05.2017
Номер справи
398/3009/16-к
Номер документу
66491807
Форма судочинства
Кримінальне
Державний герб України

Справа №: 398/3009/16-к

провадження №: 1-кс/398/218/17

УХВАЛА

"15" травня 2017 р. Слідчий суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Крімченко С.А., при секретарі Куліковій В.В., з участю прокурора Проценка А.П., розглянувши клопотання про надання дозволу на проведення ревізії, -

в с т а н о в и в:

Прокурор Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області ОСОБА_1 звернувся в суд із клопотанням про надання дозволу на проведення спеціалістами управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області позапланової виїзної ревізії тривалістю 15 календарних днів з окремих питань фінансово-господарської діяльності філії «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу юридичної особи 37728270), розташованої за адресою: Кіровоградська область, смт. Онуфріївка, вул. Графа Толстого, 57, а саме: дотримання вимог чинного законодавства при укладанні договору № 5 від 21.02.2014 про спільний обробіток земельної ділянки укладеного між ДП «Конярство України» в особі керівника філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра» (істотних та інших важливих умов для регулювання взаємовідносин сторін, ціна договору та розрахунок договірної ціни); перевірити законність фінансово-господарських операцій між філією «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра» з моменту укладення договору № 5 від 21.02.2014 по теперішній час; чи нанесені збитки державному підприємству«Конярство України» в результаті укладання договору № 5 від 21.02.2014 про спільний обробіток земельної ділянки, якщо так, то на яку саме суму та діями яких службових осіб вони спричинені; перевірити правильність податкового обліку філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» за результатами виконання договору № 5 від 21.02.2014 про спільний обробіток земельної ділянки.

В обґрунтування клопотання зазначає, що 18.06.2015 року до СВ Онуфріївського ВП Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області надійшли матеріали про те, що 21.02.2014 року між Державним підприємством «Конярство України (далі ДП «Конярство України») в особі керівника філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» ОСОБА_2 з одного боку та Товариством з обмеженою відповідальністю «Агрогрупа Деметра», (далі ТОВ «Агрогрупа Деметра») в особі директора ОСОБА_3, уклали договір № 5 про спільний обробіток земельної ділянки, відповідно до якого ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра» зобовязалися шляхом об'єднання і використання власного або залученого майна з метою отримання прибутку, спільно обробляти земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 2997,8 га, розміщені на території Онуфріївської та Павлиської селищних рад Онуфріївського району Кіровоградської області, вирощувати сільськогосподарські культури та здійснювати оптову торгівлю. Цим же договором було визначено розподіл отриманого внаслідок даної діяльності прибутку по 50 % між ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра».

Однак, указаний договір не містить ознак договору про спільну діяльність, укладений з метою приховання договору оренди земельної ділянки, а отже відповідно до ст. 235 ЦК України він становить удаваний правочин.

Згідно платіжних доручень, копії яких вилучено на підставі ухвали слідчого судді про надання дозволу на тимчасовий доступ, з рахунків ТОВ «Агрогрупа Деметра» на рахунки філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» та ДП «Конярство України» не встановлено надходження призначених платежів на виконання вказаної угоди.

Так, ТОВ «Агрогрупа Деметра» упродовж 2016 року перерахувало на рахунок філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» 1315182 грн. 23 коп., на рахунок ДП «Конярство України» перераховано 956576 грн. 35 коп. Призначення платежу по платіжним дорученням є або відшкодування податку на землю, або надання безповоротної фінансової допомоги.

Відповідно до протоколу чистого прибутку від 31.12.2014 року, загальний прибуток від спільного обробітку земельної ділянки ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра» після оподаткування за результатами 2014 року становив 455268 грн. 73 коп., а тому частка кожної із сторін договору від отриманого прибутку становила по 227634 грн. 65 коп. Але філія «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» мала грошове зобовязання перед ТОВ «Агрогрупа Деметра» в сумі 159055 грн., яке виникло на підставі договору купівлі-продажу № 2/175 від 07.07.2014 року, заборгованість ТОВ «Агрогрупа Деметра» перед філією «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» становила 68579 грн. 36 коп. Проте, службові особи філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» звітність про отримання зазначеного прибутку не подали, що свідчить про привласнення зазначених грошових коштів.

За даним фактом 19.06.2015 року розпочато кримінальне провадження №120151201000000275 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст.191КК України. У подальшому постановою процесуального прокурора Олександрійської місцевої прокуратури від 10.02.2017 р. вказане кримінальне правопорушення перекваліфіковано з ч. 1 ст.191 КК України на ч. 2 ст. 364 КК України.

Відповідно до повідомлення Відділу Держземагенства в Онуфріївському районі Головного управління держземагенства у Кіровоградській області № 166/01/09-185 від 10.02.2015 року, згідно даних Онуфріївської та Павлиської селищних рад за філією «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» обліковуються земельні ділянки загальною площею 3688,8 га. Дані земельні ділянки обліковувалися за ДП «Конярство України» до 01.02.2011 року. Відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики від 01.02.2011 року, № 33 ДП «Онуфріївський кінний завод № 175» реорганізовано у філію «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України». Подання щодо внесення змін до ф. 6-зем відносно назви підприємства до Відділу Держземагенства в Онуфріївському районі Головного управління держземагенства у Кіровоградській області не надходило.

Розпорядженням голови Онуфріївському районної державної адміністрації від 06.01.2011 року № 4-р надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок для подальшої передачі її в оренду ДП «Онуфріївський кінний завод № 175» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 49 років, розробник якого був ДП «Центр Державного земельного кадастру» Кіровоградська регіональна філія. Розпорядженням голови Онуфріївської РДА № 84-р від 09.02.2011 року проект землеустрою був затверджений.

Незважаючи на це будь-які правовстановлюючі документи на земельні ділянки філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» на теперішній час відсутні.

Приймаючи до уваги вищевикладене та враховуючи, що до 01.03.2019 року земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 2997,8 га, які розміщені на території Онуфріївської та Павлиської селищних рад Онуфріївського району Кіровоградської області, перебувають у спільному обробітку ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра», є достатні підстави вважати, що службові особи філії «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра» шляхом зловживання службовим становищем завдають збитків державному підприємству.

У ході проведення досудового розслідування проведено ряд слідчих (розшукових) дій, зокрема допитано у якості свідків осіб, які підтвердили зазначені вище обставини.

Так, протоколом допиту головного бухгалтера філії «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» ОСОБА_4 встановлено, що за 2014-2016 роки на виконання договору про спільний обробіток землі ТОВ «Агрогрупа Деметра» перераховує на рахунки філії 50% прибутку від спільної діяльності, або компенсацію понесення сільськогосподарських витрат у звязку з відсутністю прибутку. Ці суми є незначними, а основні надходження є безповоротною фінансовою допомогою ТОВ «Агрогрупа Деметра», розмір якої визначається на власний розсуд.

Протягом 2015-2016 року ТОВ «Агрогрупа Деметра» виконало умови договору та перерахувало ДП «Конярство України» компенсацію понесення сільськогосподарських витрат, 50 % від отриманого прибутку, а також перерахувало протягом 2015 року 1604157, 51 грн. безповоротної фінансової допомоги згідно додаткової угоди, протягом 2016 року - приблизно у сумі 4 млн. грн.

З наведеного вбачається, що ТОВ «Агрогрупа Деметра» навмисно занижує суми отриманого прибутку, щоб уникати виплати податків. При цьому має значні кошти для надання безповоротної фінансової допомоги філії, розмір якої залишає на власний розсуд.

Частиною 1 статті 91 Кримінального процесуального кодексу України передбачено, що у кримінальному провадженні, серед іншого, підлягає доказуванню подія кримінального правопорушення (час, місце, спосіб та інші обставини вчинення кримінального правопорушення).

Статтею 93 Кримінального процесуального кодексу України визначено, що сторона обвинувачення здійснює збирання доказів, серед іншого шляхом проведення слідчих (розшукових) дій, отримання висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок.

В п. 2.4. Порядку взаємодії органів державної контрольно-ревізійної служби, органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки України, затвердженого Наказом Головного контрольно-ревізійного управління України № 346/1025/685/53 від 19.10.2006 року визначено, що Позапланова виїзна ревізія на обєкті контролю за зверненням правоохоронного органу проводиться у разі наданням ним: постанови про призначення ревізії та відповідного рішення суду, яке є дозволом для органу ДКРС на проведення ревізії, у якому зазначається: підстави проведення ревізії, дата її початку та дата закінчення, номер, дата та підстави порушення кримінальної справи, орган, шо порушив кримінальну справу, - для ревізії у субєкта господарювання, який н віднесено Законом (2939-12) до підконтрольних установ; постанови про призначення ревізії, винесеної після порушення кримінальної справи проти посадових (службових) осіб об'єкта контролю - підконтрольної установи. Якщо справу порушено не проти цих осіб, а за певним фактом, що стосується діяльності підконтрольної установи, до постанови додається дозвіл суду на проведення ревізії; інформації про факти, що свідчать про порушення об'єктом контролю - підконтрольною установою законів, та рішення суду про дозвіл на проведення ревізії, який надає органам ДКРС право на проведення ревізії, у якому зазначаються підстави проведення ревізії, дата її початку та дата закінчення.

Тому є достатні підстави для проведення фінансової ревізії з окремих питань фінансово-господарської діяльності філії «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України».

В судове засідання прокурор не зявився, подав заяву про розгляд справи у його відсутність, вимоги клопотання підтримує та просить суд задовольнити. Крім того, зазначає, що попередня ревізія філії «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» згідно ухвали суду не була проведена у звязку з зайнятістю працівників Державної фінансової інспекції у Кіровоградській області.

Дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає задоволенню.

Згідно матеріалів даного клопотання 18.06.2015 року до СВ Онуфріївського ВП Світловодського ВП ГУНП в Кіровоградській області надійшли матеріали про те, що 21.02.2014 року між Державним підприємством «Конярство України в особі керівника філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» ОСОБА_2 з одного боку та Товариством з обмеженою відповідальністю «Агрогрупа Деметра» в особі директора ОСОБА_3 уклали договір № 5 про спільний обробіток земельної ділянки відповідно до якого ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра» зобовязалися шляхом об'єднання і використання власного або залученого майна з метою отримання прибутку, спільно обробляти земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 2997,8 га, розміщені на території Онуфріївської та Павлиської селищних рад Онуфріївського району Кіровоградської області, вирощувати сільськогосподарські культури та здійснювати оптову торгівлю. Цим же договором було визначено розподіл отриманого внаслідок даної діяльності прибутку по 50 % між ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра».

Прокурор зазначає, що, указаний договір не містить ознак договору про спільну діяльність, укладений з метою приховання договору оренди земельної ділянки, а отже відповідно до ст. 235 ЦК України він становить удаваний правочин.

Згідно платіжних доручень, копії яких вилучено на підставі ухвали слідчого судді про надання дозволу на тимчасовий доступ, з рахунків ТОВ «Агрогрупа Деметра» на рахунки філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» та ДП «Конярство України» не встановлено надходження призначених платежів на виконання вказаної угоди.

Так, ТОВ «Агрогрупа Деметра» упродовж 2016 року перерахувало на рахунок філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» 1315182 грн. 23 коп., на рахунок ДП «Конярство України» перераховано 956576 грн. 35 коп. Призначення платежу по платіжним дорученням є або відшкодування податку на землю, або надання безповоротної фінансової допомоги.

Відповідно до протоколу чистого прибутку від 31.12.2014 року, загальний прибуток від спільного обробітку земельної ділянки ДП «Конярство України» та ТОВ «Агрогрупа Деметра» після оподаткування за результатами 2014 року становив 455268 грн. 73 коп., а тому частка кожної із сторін договору від отриманого прибутку становила по 227634 грн. 65 коп. Але філія «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» мала грошове зобовязання перед ТОВ «Агрогрупа Деметра» в сумі 159055 грн., яке виникло на підставі договору купівлі-продажу № 2/175 від 07.07.2014 року, заборгованість ТОВ «Агрогрупа Деметра» перед філією «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» становила 68579 грн. 36 коп. Проте, службові особи філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» звітність про отримання зазначеного прибутку не подали.

Дані відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 19 червня 2015 року за № 120151201000000275 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст.191КК України. Постановою процесуального прокурора Олександрійської місцевої прокуратури 10.02.2017 р. вказане кримінальне правопорушення перекваліфіковано з ч. 1 ст.191 КК України на ч. 2 ст. 364 КК України.

Досудове розслідування проводиться слідчим відділенням Олександрійського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

Згідно ст. ст. 84, 99 КПК України одним із процесуальних джерел доказів є документи.

Відповідно до частини 2 статті 93 КПК сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, витребування та отримання від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, службових та фізичних осіб речей, документів, відомостей, висновків експертів, висновків ревізій та актів перевірок, проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.

Згідност.25 КПК Українивбачається, що прокурор зобовязаний вжити всіх передбачених законом заходів для встановлення події кримінального правопорушення та особи, яка його вчинила.

З КПК виключено положення, якими прокурору та слідчому надавались повноваження призначати ревізії та перевірки, що обумовлює необхідність звернення до слідчого судді із даним клопотанням.

Згідно з ч.ч.6, 7ст.11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» позапланова виїзна ревізія може здійснюватися лише за наявності підстав для її проведення на підставі рішення суду.Позапланові виїзні ревізії суб'єктів господарської діяльності незалежно від форми власності, які не віднесені цим Законом до підконтрольних установ, проводяться органами державного фінансового контролю за судовим рішенням, ухваленим у кримінальному провадженні.

Відповідно до ч.8 ст.11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» орган або особа, що ініціює проведення позапланової виїзної ревізії, подає до суду письмове обґрунтування підстав такої ревізії та дати її початку і закінчення, документи, які відповідно до частин п'ятої і сьомої цієї статті свідчать про виникнення підстав для проведення такої ревізії, а також на вимогу суду - інші відомості.

Тривалість позапланової виїзноїревізіїне повинна перевищувати15робочих днів.

Відповідно ст.14 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» посадові особи органу державного фінансового контролю вправі приступити до проведення ревізії за наявності підстав для їх проведення, визначених цим та іншими законами України, та за умови надання посадовим особам підконтрольних установ, інших суб'єктів господарської діяльності під розписку: копії рішення суду про дозвіл на проведення позапланової виїзної ревізії, в якому зазначаються підстави проведення такої ревізії, дата її початку та дата закінчення, а у разі проведення ревізії щодо суб'єктів господарської діяльності, не віднесених цим Законом до підконтрольних установ, - також номер кримінального провадження, орган, що здійснює досудове розслідування, дата та підстави повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Згідно п. 29 «Порядку проведення інспектування Державною фінансовою інспекцією, її територіальними органами», затвердженогопостановою КМУ від 20.04.2006 року № 550 позапланова виїзна ревізія об'єкта контролю за зверненням правоохоронного органу проводиться у разі надання ним: клопотання слідчого або прокурора про призначення позапланової виїзної ревізії та ухвали суду про дозвіл на її проведення, в якому зазначаються підстави проведення, дати її початку та закінчення, а також номер кримінального провадження, орган, що здійснює досудове розслідування, дата та підстави повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення (для ревізії суб'єкта господарської діяльності, не віднесеного Законом до підконтрольних установ).

В п.2.4. Порядку взаємодії органів державної контрольно-ревізійної служби, органів прокуратури, внутрішніх справ, Служби безпеки України, затвердженогоНаказом Головного контрольно-ревізійного управління України №346/1025/685/53 від 19.10.2006 р. визначено, що позапланова виїзна ревізія на об'єкті контролю за зверненням правоохоронного органу проводиться у разі надання ним: постанови про призначення ревізії та відповідного рішення суду, яке є дозволом для органу ДКРС на проведення ревізії, у якому зазначаються: підстави проведення ревізії, дата її початку та дата закінчення, номер, дата та підстави порушення кримінальної справи, орган, що порушив кримінальну справу,- для ревізії у суб'єкта господарювання,який не віднесено Законом (2939-12) до підконтрольних установ; постанови про призначення ревізії, винесеної після порушення кримінальної справи проти посадових (службових) осіб об'єкта контролю - підконтрольної установи. Якщо справу порушено не проти цих осіб, а за певним фактом, що стосується діяльності підконтрольної установи, до постанови додається дозвіл суду на проведення ревізії; інформації про факти, що свідчать про порушення об'єктом контролю - підконтрольною установою законів, та рішення суду про дозвіл на проведення ревізії, який надає органам ДКРС право на проведення ревізії, у якому зазначаються підстави проведення ревізії, дата її початку та дата закінчення.

В вересні 2016 р. прокурор Олександрійської місцевої прокуратури ОСОБА_1 звертався до Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області з клопотанням про надання дозволу на проведення спеціалістами Державної фінансової інспекції у Кіровоградській області позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності філії «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» по даному кримінальному провадженні. Ухвалою Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 20.09.2016 р. клопотання задоволено. Але ревізія не була проведена, про що свідчить лист Державної фінансової інспекції у Кіровоградській від 10.10.2016 р. № 11-25-17-17/4203, оскільки ухвала та постанова прокурора надійшли до Державної фінансової інспекції у Кіровоградській області 04.10.2016 р., а термін проведення ревізії визначено 15 робочих днів з 26.09.2016 р. по 17.10.2016 р. Дана ухвала повинна була надана за 5 робочих днів до початку дати ревізії. Отже строк для проведення ревізії сплинув. Орієнтовний термін проведення ревізії друга декада листопада 2016 р.

Тому прокурором Олександрійської місцевої прокуратури ОСОБА_1 04 травня 2017р. винесено постанову про призначення позапланової виїзної ревізії.

На підставі наведеного та беручи до уваги, що отримана інформація за результатами позапланової виїзної ревізії може сприяти розкриттю та розслідуванню кримінального провадження за № 120151201000000275 від 19 червня 2015 р., встановленню важливих обставин та подальшого прийняття процесуального рішення, слідчий суддя вважає, що заявлене клопотання підлягає задоволенню.

Тривалість проведення позапланової виїзної ревізії встановити 15 робочих днів з урахуванням часу для організації підготовки проведення позапланової виїзної ревізії.

Керуючись ст.ст.110, 309,369-372 КПК України,ст.11 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» , слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора Олександріської місцевої прокуратури ОСОБА_1 про надання дозволу на проведення спеціалістами управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області позапланової ревізії питань фінансово-господарської діяльності філії «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» по кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за№120151201000000275 від 19.06.2015 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України - задовольнити.

Надати дозвіл спеціалістам управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області на проведенняпозапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності філії «Онуфріївський кінний завод №175» ДП «Конярство України» (ідентифікаційний код відокремленого структурного підрозділу 37728270), розташованої за адресою: Кіровоградська область Онуфріївський район с.Онуфріївка вул. Графа Толстого, 57, з наступних питань:

1. Чи дотримано вимоги законодавства при укладенні договору № 5 від 21.02.2014 р. про спільний обробіток земельної ділянки між ДП «Конярство України» в особі керівника філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу юридичної особи 37728270) та ТОВ «Агрогрупа Деметра» (ідентифікаційний код юридичної особи 39046346), а саме, істотних та інших важливих умов для регулювання взаємовідносин сторін, ціна договору та розрахунок договірної ціни.

2. Перевірити законність фінансово-господарських операцій між філією «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу юридичної особи 37728270) та ТОВ «Агрогрупа Деметра» (ідентифікаційний код юридичної особи 39046346) з моменту укладення договору № 5 від 21.02.2014 по теперішній час.

3. Чи нанесені збитки державному підприємству«Конярство України» в результаті укладання договору № 5 від 21.02.2014 р. про спільний обробіток земельної ділянки укладеного між ДП «Конярство України» в особі керівника філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу юридичної особи 37728270) та ТОВ «Агрогрупа Деметра» (ідентифікаційний код юридичної особи 39046346), якщо так, то на яку саме суму та діями яких службових осіб вони спричинені.

4. Перевірити правильність податкового обліку філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» за результатами виконання договору № 5 від 21.02.2014 про спільний обробіток земельної ділянки укладеного між ДП «Конярство України» в особі керівника філії «Онуфріївський кінний завод № 175» ДП «Конярство України» (ідентифікаційний код відокремленого підрозділу юридичної особи 37728270) та ТОВ «Агрогрупа Деметра» (ідентифікаційний код юридичної особи 39046346).

Позапланову виїзну ревізію провести протягом 15 робочих днів , у період з 1.06.2017 р. по 22.06.2017 р.

Ухвала апеляційному оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя С.А.Крімченко