Постанова № 66438970, 12.05.2017, Жовківський районний суд Львівської області

Дата ухвалення
12.05.2017
Номер справи
444/846/17
Номер документу
66438970
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України

Справа № 444/846/17

Провадження № 3/444/456/2017

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

12 травня 2017 року суддя Жовківського районного суду Львівської області Зеліско Р. Й. з участю прокурора Жовківського відділу Червоноградської місцевої прокуратури Львівської області Ненчин Р. П., особи, яка притягається до адміністративої відповідальності ОСОБА_2, складача протоколу Палюх А. Б., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Жовква в залі суду матеріали адміністративної справи, яка надійшла від Управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрованої та проживаючої АДРЕСА_1, працюючої лікарем-педіатром Куликівської міської поліклініки, депутата 7-го скликання Куликівської селищної ради, паспорт серії НОМЕР_2 виданий Жовківським РВ УМВС України у Львівській області 15.05.2002 року, ідентифікаційний номер НОМЕР_1

за ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2, будучи депутатом сьомого демократичного скликання Куликівської селищної ради, перелік яких затверджений протоколом першої сесії сьомого демократичного скликання Куликівської селищної ради від 25.11.2015, зокрема рішенням №2 Куликівської селищної ради «Про підсумки виборів депутатів Куликівської селищної ради та селищного голови та визнання їх повноважень» від 25.11.2015 р. підписане головою Куликівської селищної виборчої комісії ОСОБА_4, відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та територіальної громади смт. Куликів Жовківського району Львівської області, не повідомила у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, тим самим вчинивши адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме 09 березня 2016 року під час проведення V-ої сесії VII-го демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області ОСОБА_2 не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів перед прийняттям рішень №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5» та № 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2», не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення реального конфлікту інтересів між особистими інтересами або інтересами близьких їй осіб.

Крім цього, депутат ОСОБА_2 13 жовтня 2016 року під час проведення XV-ої сесії VII-го демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області, також не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів перед прийняттям рішень №20 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_2» та № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5», не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення реального конфлікту інтересів між особистими інтересами або інтересами близьких їй осіб.

Відповідно до довідки Ф.1 отриманої в Жовківському РВ ГУ ДМС України у Львівській області ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_3 є рідною сестрою ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтвердила остання у своєму поясненні.

Таким чином, ОСОБА_2, будучи депутатом сьомого демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області, яка відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та територіальної громади смт. Куликів, Жовківського району, Львівської області, порушила вимоги щодо повідомлення про конфлікт інтересів, що виразився в неподанні (ні усно, ні письмово) нею заяви про реальний конфлікт інтересів селищній раді смт. Куликів, Жовківського району, Львівської області перед прийняттям рішень №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5» та № 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2» під час проведення V-ої сесії VII-го демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області 09 березня 2016 року та рішень №20 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_2» та № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5» під час проведення XV-ої сесії VII-го демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області 13 жовтня 2016 року, чим порушила вимоги ст. ст. 28, 35 Закону України «Про запобігання корупції», тобто вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене частиною 1 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того ОСОБА_2, будучи депутатом сьомого демократичного скликання Куликівської селищної ради, перелік яких затверджений протоколом першої сесії сьомого демократичного скликання Куликівської селищної ради від 25.11.2015, зокрема рішенням №2 Куликівської селищної ради «Про підсумки виборів депутатів Куликівської селищної ради та селищного голови та визнання їх повноважень» від 25.11.2015 підписане головою Куликівської селищної виборчої комісії ОСОБА_4, відповідно до підпункту «б» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» являючись суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та територіальної громади смт. Куликів, Жовківського району, Львівської області, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, тим самим вчинивши адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме 09 березня 2016 року під час проведення V-ої сесії та 13 жовтня 2016 року під час проведення XV-ої сесії VII-гo демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області ОСОБА_2, будучи депутатом сьомого демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області всупереч інтересам держави та територіальної громади смт. Куликів, Жовківського району, Львівської області, вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів.

Вказане виразилось в участі у голосуванні ОСОБА_2 при розгляді власної заяви з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку орієнтовною площею 0,30 га для ведення ОСГ в АДРЕСА_2, заяв своєї рідної сестри ОСОБА_5 з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку орієнтовною площею 0,20 га для ведення ОСГ в АДРЕСА_2 та заявою з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку площею 0,2004 га для ведення ОСГ в АДРЕСА_2, кадастровий НОМЕР_3 та голосуванні за прийняття рішень №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5», № 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2» під час проведення V-ої сесії VH-ro демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області від 09 березня 2016 року та рішення № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5» під час проведення XV-ої сесії VH-ro демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області 13 жовтня 2016 року, чим порушила вимоги ст. ст. 28, 35 Закону України «Про запобігання корупції», тобто вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ОСОБА_2 в минулому судовому засіданні свою вину не визнала, пояснювала, що не знала про свій обов'язок заявляти про конфлікт інтересів, вважає, водночас, що депутатам слід було роз'яснити про такий обов'язок. Підтримала свої письмові пояснення подані на адрес суду.

Прокурор підтримав викладені в протоколах обставини. Вважає, що ОСОБА_2 слід притягнути до адміністративної відповідальності за ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення оскільки її вина повністю доведена зібраними по даній справі доказами, а правопорушник не повідомляла у будь-якій формі про виникнення конфлікту її особистих інтересів та службових повноважень. Тому просив останню визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, наклавши на правопорушника стягнення у вигляді штрафу.

Складачем протоколу оперуповноваженим УЗЕ у Львівській області ДЗЕ Національної поліції України ст. лейтенантом поліції Палюх А. Б. в судовому засіданні з посиланням на норми Положення про управління захисту економіки у Львівській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України доведено компетенцію щодо складання протоколу про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Незважаючи на невизнання вини ОСОБА_2 факт вчинення нею правопорушень передбачених ч. 1 ст. 172-7, ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення підтверджується:

-поясненням депутата Куликівської селищної ради ОСОБА_2 від 05.04.2017 року, яка вказала, що під час проведення п'ятої та п'ятнадцятої сесій ради вона не повідомила ні усно, ні письмово про наявний у неї реальний конфлікт інтересів та про самовідвід не заявляла, зокрема перед прийняттям рішень №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5»,№ 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2» та №20 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_2», № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5»;

-поясненням депутата Куликівської селищної ради ОСОБА_2 від 05.04.2017 року, яка вказала, що під час проведення п'ятої та п'ятнадцятої сесій ради вона не повідомила ні усно, ні письмово про наявний у неї реальний конфлікт інтересів та про самовідвід не заявляла, а також голосувала за рішення №20, №21 від 09.03.2016 та рішення № 21 від 13.10.2016.

- поясненням Куликівського селищного голови ОСОБА_6 від 04.04.2017, яка вказала, що депутат Куликівської селищної ради ОСОБА_2, під час проведення вищевказаної п'ятої та п'ятнадцятої сесій не повідомила усно, ні письмово про наявний у неї реальний конфлікт інтересів та про самовідвід не заявляла та голосувала за рішення №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5»,№ 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2» від 09.03.2016 та рішення № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5» від 13.10.2016 року;

- поясненням секретаря Куликівської селищної ради ОСОБА_7 від 04.04.2017 року, яка вказала, що депутат Куликівської селищної ради ОСОБА_2, під час проведення вищевказаних сесій не повідомила ні усно, ні письмово про наявний у неї реальний конфлікт інтересів та про самовідвід не заявляла, а також голосувала за рішення №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5», № 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2» від 09.03.2016 та рішення № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5» від 13.10.2016 р.;

- поясненням депутата Куликівської селищної ради ОСОБА_8 від 05.04.2017, яка вказала, що депутат Куликівської селищної ради ОСОБА_2, під час проведення вищевказаних сесій не повідомила ні усно, ні письмово про наявний у неї реальний конфлікт інтересів та про самовідвід не заявляла, а також голосувала за рішення №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5»,№ 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2» від 09.03.2016 та рішення № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5» від 13.10.2016 р.;

- листом Куликівської селищної ради від 05.04.2017, де вказується, що з 26.04.2015 року по 05.04.2017 року до Куликівської селищної ради від депутатів ради не надходило повідомлень щодо виникнення конфлікту інтересів;

- протоколом V-ої сесії VII-го демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області від 09 березня 2016 року, відповідно до якого депутат вказаної ради ОСОБА_2 голосувала за прийняття рішень №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5», № 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2»;

- протоколом XV-ої сесії VII-го демократичного скликання Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області від 13 жовтня 2016 року, відповідно до якого депутат вказаної ради ОСОБА_2 головувала за прийняття рішення № 21 «Про затвердження проекту землеуотобю/шодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5»;

- відомістю поіменного голосування депутатів Куликівської селищної ради V-ої сесії VII-го демократичного скликання від 09.03.2016, відповідно до якої депутат вказаної ради ОСОБА_2 голосувала за прийняття рішень №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5», № 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2»;

- відомістю поіменного голосування депутатів Куликівської селищної ради XV-ої сесії VII-го демократичного скликання від 13 жовтня 2016 року відповідно до якої депутат вказаної ради ОСОБА_2 голосувала за прийняття рішення № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5»;

- рішеннями сесії Куликівської селищної ради від 09.03.2016, №20 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_5»,№ 21 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в смт. Куликів, гр. ОСОБА_2» та рішенням від 13.10.2016 № 21 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в АДРЕСА_2, гр. ОСОБА_5».

- рішенням № 2 Куликівської селищної ради «Про підсумки виборів депутатів Куликівської селищної ради та селищного голови та визнання їх повноважень» від 25.11.2015 підписане головою Куликівської селищної виборчої комісії ОСОБА_4

- регламентом Куликівської селищної ради Жовківського району Львівської області, затверджений рішенням №10 від 25.11.2015 на 1-ї сесії VII-го демократичного скликання.

- заявою гр. ОСОБА_2 з проханням надати дозвіл на проект землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку орієнтовною площею 0,30 га для ведення ОСГ в АДРЕСА_2;

- заявою гр. ОСОБА_5, з проханням надати дозвіл на проект землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку орієнтовною площею 0,20 га для ведення ОСГ в АДРЕСА_2;

- заявою гр. ОСОБА_5 з проханням затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність земельну ділянку площею 0,2004 га для ведення ОСГ в АДРЕСА_2, кадастровий НОМЕР_3 та передати у власність вищевказану ділянку;

- довідкою Ф.1 на гр. ОСОБА_2;

- довідкою Ф.1 на гр. ОСОБА_5

Ч. 1 ст. 172-7 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.

Ч. 2 ст. 172-7 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Крім цього, згідно примітки 2 до цієї статті під реальним конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень.

ОСОБА_2 як депутат Куликівської селищної ради, користується правами, виконує обов'язки та дії, передбачені ст.ст. 18, 19, 20 Закону України " Про статус депутатів місцевих рад". Робота міської ради проводиться сесійно, у відповідності до ст. ст. 46, 47 ЗаконуУкраїни "Про місцеве самоврядування в Україні".

Ст. 12-1 Закону України "Про службу в органах місцеквого самоврядування" передбачає, що у разі виникнення конфлікту інтересів протягом часу перебування на посаді посадова особа місцевого самоврядування, крім посадових осіб, зазначених у частині першій цієї статті (сільський, селищний, міський голова, секретар сільської, селищної, міської ради, голова, заступник голови обласної, районної ради), зобов'язана негайно доповісти про це своєму безпосередньому керівникові чи сільську раду. Безпосередній керівник посадової особи місцевого самоврядування зобов'язаний вжити всіх необхідних заходів, спрямованих на запобігання конфлікту інтересів, шляхом доручення виконання відповідного службового завдання іншій посадовій особі, особистого виконання службового завдання чи в інший спосіб, передбачений законодавством.

У статті 1 Закону України «Про запобігання корупції» визначено, що реальний конфлікт інтересів - це суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

У відповідності до ч. 3 цієї ж статті близькими особами є особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом і мають взаємні права та обов'язки із суб'єктом, зазначеним у частині першій статті 3 цього Закону (крім осіб, взаємні права та обов'язки яких із суб'єктом не мають характеру сімейних), у тому числі особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі, а також - незалежно від зазначених умов - чоловік, дружина, батько, мати, вітчим, мачуха, син, дочка, пасинок, падчерка, рідний брат, рідна сестра, дід, баба, прадід, прабаба, внук, внучка, правнук, правнучка, зять, невістка, тесть, теща, свекор, свекруха, усиновлювач чи усиновлений, опікун чи піклувальник, особа, яка перебуває під опікою або піклуванням згаданого суб'єкта.

Відповідно до ч.1 ст. 3 цього Закону суб'єктами, на яких поширюються дія цього Закону, є, зокрема, народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови.

У відповідності до ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пунктах 1,2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно, а також не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції» визначено, що у разі виникнення реального чи потенційного конфлікту інтересів у особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняної до неї особи, яка входить до складу колегіального органу (комітету, комісії, колегії тощо), вона не має права брати участь у прийнятті рішення цим органом.

Отже, судом встановлено, що ОСОБА_2 будучи депутатом Куликівської селищної ради скоїла адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, яке полягає у неповідомленні нею про наявність реального конфлікту інтересів, а також вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів (голосувала на сесії) у зв"язку з чим приходжу до висновку, що вона є винною у вчиненні правопорушення за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Кваліфікація дій ОСОБА_2 за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення є вірною.

Обставин, що обтяжують чи пом'якшують вину правопорушника ОСОБА_2 судом не встановлено.

Санкція ч. 1 та ч .2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушенняпередбачає стягнення у вигляді штрафу.

При визначенні адміністративного стягнення, враховую характер вчиненого правопорушення, особу порушника, яка вперше притягується до адміністративної відповідальності, її майновий стан, а також враховую ступінь її вини, обставини, що пом'якшують і обтяжують покарання, а відтак прихожу до висновку про необхідність накладення на винну адміністративного стягнення у вигляді штрафу. Застосування вказаного адміністративного стягнення буде достатнім для виховання і запобігання вчиненню ним нових правопорушень.

Разом з тим, у відповідності до вимог ст. 36 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи, які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення.

Відповідно до вимог ст. 4 ч.2 п. 5 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011 року, що набрав чинності з 01.11.2011 року (в редакції від 01.01.2017 року), ставки судового збору у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення встановлюється 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 320,00 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 36, 172-7, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 визнати винною у вчиненні адміністративних правопорушень передбачених ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення і піддати адміністративному стягненню у виді штрафу у розмірі 200 (двісті) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а саме 3400 (три тисячі чотириста) грн. на користь держави.

Стягнути з ОСОБА_2 (ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрованої та проживаючої АДРЕСА_1, працюючої лікарем-педіатром Куликівської міської поліклініки, депутата 7-го скликання Куликівської селищної ради, паспорт серії НОМЕР_2 виданий Жовківським РВ УМВС України у Львівській області 15.05.2002 року, ідентифікаційний номер НОМЕР_1) судовий збір в розмірі 320,00 грн. до спеціального фонду Державного бюджету України за наступними реквізитами: отримувач УДКСУ у Жовківському районі, р/р 31212206700286, МФО 825014, ЄДРПОУ 36762986, призначення платежу - судовий збір, код 36762195.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Львівської області через Жовківський районний суд Львівської області, в порядку ст. 287 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Штраф має бути сплачений порушником не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови не пізніше як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати правопорушником штрафу у цей строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.

Строк виконання постанови протягом трьох місяців з наступного дня після набрання постановою законної сили .

У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується:

-подвійний розмір штрафу, визначений постановою;

-витрати на облік зазначених правопорушень. Розмір витрат визначається КМ України.

Суддя Зеліско Р. Й.