Ухвала суду № 66297799, 24.04.2017, Куп'янський міськрайонний суд Харківської області

Дата ухвалення
24.04.2017
Номер справи
628/389/17
Номер документу
66297799
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Справа № 628/389/17

Провадження №2а/628/40/17

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 квітня 2017 року Купянський міськрайонний суд Харківської області у складі:

головуючого - судді Волчек О.О.,

за участю:

секретаря - Дюкової Г.Б.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Купянську справу за адміністративним позовом ОСОБА_1, до ОСОБА_2 обєднаного управління пенсійного фонду України Харківської області, про визнання незаконним рішення субєкта владних повноважень,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулась до суду з вищевказаним адміністративним позовом, у якому просить: визнати незаконним та скасувати рішення №14 від 01.02.2017 року комісії для розгляду питань, повязаних з призначенням, перерахунком та виплатою пенсій ОСОБА_2 обєднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо відмови ОСОБА_1 в перерахунку розміру пенсії державного службовця з 13.07.2012 року на підставі додаткової довідки № 147-А\13 від 28 .12.2016 року про розмір заробітку державного службовця за 2007 - 2012 роки з урахуванням всіх складових заробітної плати державного службовця за підсумками обох довідок про розмір заробітної плати - довідки №6881-04\18 від 13.07.2012р. та довідки 147-А\13 від 28.12 2016 року, враховуючи надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, премії до державних свят та ювілейних дат, премії, інші виплати - матеріальні допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань, індексацію заробітної плати; Зобовязати Купянське обєднане управління пенсійного фонду України Харківської області перерахувати ОСОБА_1 з 13.07.2012 року розмір раніше призначеного розміру пенсії державного службовця відповідно до розміру посадового окладу на підставі додаткової довідки № 147-А\13 від 28.12.2016 року, відповідно до Порядку обчислення заробітної плати для перерахунку пенсії державним службовцям, затвердженого Постановою кабінету Міністрів України №8651 від 31.05. 2000р., виходячи з розрахунку 88 % заробітної плати державного службовця, та здійснити відповідні виплати в розмірі різниці між фактично отриманими пенсійними виплатами і перерахованою пенсією за період з 13.07.2012 року по день нарахування, за підсумками обох довідок - №6881-С4\18 від 13.07.2012 та довідки №147-А\13 від 28.12.2016 року про розмір заробітної плати, враховуючи надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, премії до державних свят та ювілейних дат, премії, інші виплати - матеріальні допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань, індексацію заробітної плати.

2

В обгрунтування заявлених вимог позивач посилається на наступне.

У позові вказано, що з 13.07.2012р. позивач є непрацюючим пенсіонером по інвалідності від державної служби України, отримувала з указаного часу пенсію у розмірі

1836,37 грн., за нормами ЗУ «Про державну службу» від 16.12.1993 року №3722-ХП. Стаж державної служби - 18 років.

За час роботи, що перебував призначенню пенсії позивач отримувала надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, премії до державних професійних свят ти ювілейних дат, інші виплати - матеріальну допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, індексацію заробітної плати. З цих сум були сплачені страхові внески.

Крім того, у позові вказано, що при визначенні у 2012 році розміру пенсії державного службовця у розмірі 80% заробітної плати не були включені до довідки про заробітну плату позивача, та не враховані надбавки, премії та інші виплати що є неправомірним, а розмір заробітної плати у 80% є невірним, оскільки стаж роботи позивача державним службовцем становить повних 18 років.

Позивач також вказує, що вона звернулась до відповідача, але рішенням №14 від 01.02.2017р. комісією з розгляду питань, повязаних з призначенням, перерахунком та виплатою пенсій ОСОБА_2 обєднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області їй було відмовлено. Як вказано у рішенні, ЗУ "Про державну службу" № 3723-ХІІ, та постановою КМУ №865 від 31.05.2000р. не передбачено розширення переліку складових зарплати державного службовця, що враховувались при обчисленні заробітної плати для призначення пенсії відповідно до ЗУ "Про державну службу".

З рішенням відповідача позивач не погоджується і вважає його незаконним, оскільки ЗУ «Про державну службу», який діяв на час її виходу на пенсію, передбачав заробітну плату, з якої сплачувались страхові внески на обовязкове державне пенсійне страхування.

Позивач зазначає, що у довідці про розмір заробітної плати №147-А/13 від 28.12.2016р., яку вона отримала з місця роботи - ОСОБА_2 обєднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, в розмір заробітної плати входили інші виплати - надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, премії, інші виплати. З цих сум були сплачені страхові внески, тому розмір заробітку та пенсія мають бути збільшені, враховуючи 88% від загальної суми заробітної плати, що передбачено ЗУ «Про державну службу», який діяв на час виходу позивача на пенсію.

Крім того, у позові вказано, що з довідки №147-А/13 від 28.12.2016р. позивач дізналась про розмір та складові заробітної плати і звернулась до відповідача для перерахунку пенсії. Разом з цим, позивач вказує, що довідку №6881-04/18 від 13.07.2012р. вона не отримувала до 28.12.2016р., і тільки отримавши обидві довідки, виявила розбіжності за період з 01.07.2007р. по 30.06.2012р., які суттєво впливають на розмір пенсії, яка була їй призначена з 13.07.2012 року, зазначивши, що саме з 28.12.2016р. бере відлік строк позовної давності, оскільки з вказаного часу позивач дізналась про порушення своїх прав на пенсійне забезпечення.

У позові також зазначений розмір сум, який не увійшов в розрахунок заробітної плати для призначення пенсії: надбавки за високі досягнення за 2007-2012 роки - 21253,22 грн., премії за підсумок роботи - 20908,97 грн., премії до державних свят - 4592,00 грн., інші виплати - 32469,74 грн., всього 69223,93 грн. за 5 років, додатково 1153,73 грн. щомісячно. Позивач вказує, що заробітна плата на день призначення пенсії складала 1452,50 грн. без урахування вказаних виплат.

На адміністративний позов відповідачем були надані заперечення, у яких відповідач просить відмовити у задоволенні адміністративного позову у повному обсязі, посилаючись на наступні підстави.

У запереченнях вказано, що згідно п.2 ст.99 КАС України, для звернення до

3

адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, лобод чи інтересів.

Позивачем пропущено строк звернення до адміністративного суду стосовно перерахунку призначеної 13.07.2012 року пенсії за віком відповідно Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року №3723-ХІІ (Закон діяв на час призначення пенсії).

З заявою про перерахунок пенсії на підставі довідки про складові робітної плати, яка видана ОСОБА_2 обєднаним управлінням Пенсійного фонду України Харківської області

28.12.2016 р. № 147 А-13 позивач звернулася 30.01.2017 року тобто майже через 5 років з дня призначення пенсії.

Відповідач у своїх запереченнях також зазначає, що позивачем не надано обгрунтованих доводів щодо поважності причини пропущення нею строку звернення до суду.

Позивач раніше надавала до управління заяву від 13.07.2012 року про призначення пенсії по інвалідності, згідно до Закону України « Про державну службу», та надавала довідку про складові заробітної плати за період 2007-2012р. від 13.07.2012 року № 6881-04/18, видану управлінням Пенсійного фонду України в ОСОБА_2 районі, у зазначених довідках інші виплати відсутні.

Відповідач вказує, що пенсію було призначено на підставі наданих документів з 13.07.2012 року. Змінену довідку про складові заробітної плати № 147/А-13 від 28.12.2016 року, позивачем надано до УПФУ лише 30.01.2017 року.

У запереченнях відповідачем також зазначено, що до 01.05.2016 року пенсійне забезпечення державних службовців було врегульовано ст.ст. 37 та 37-1 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року № 3723-ХІІ (Закон діяв на час призначення пенсії).

Пенсія позивачу була призначена 13.07.2012 року згідно діючого на той час законодавства, а саме ст. 37 ЗУ «Про державну службу» як державному службовцю у розмірі 80% від заробітної плати, визначеної згідно довідки про складові заробітної плати, виданої управлінням Пенсійного фонду України Купянського району Харківської області 13.07.2012 р. № 6881-04/18.

Пунктом 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 р. № 213-У 111 передбачено, що у разі неприйняття до 01.06.2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 01.06.2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються відповідно до законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та ін.

Однак, відповідний Закон прийнятий не був, у зв'язку з цим, починаючи з 01.06.2015р., пенсії в порядку та на умовах, визначених вищевказаним Законом, не призначалися, раніше призначені пенсії не перераховувалися.

Крім того, відповідач у своїх запереченнях вказує, що з 01.06.2015 р. Законом України від 02.03.2015 р. № 213 була припинена дія норм Закону України «Про державну службу» в частині, яка стосується пенсійного забезпечення державних службовців, у тому числі ст. 37-1 цього Закону, яка регламентувала підстави для проведення перерахунку пенсії державним службовцям.

Зазначена норма Закону України № 213 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо пенсійного забезпечення» не була у встановленому порядку визнана такою, що не відповідає Конституції України.

01.05.2016 р. набув чинності Закон України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-У111.

У звязку з набуттям чинності вищевказаного закону положення Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 року № 3723-ХІІ втратили чинність, в тому числі втратили чинність норми, якими було врегульовано пенсійне забезпечення державних службовців.

4

Згідно статті 90 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 року № 889-VIII, пенсійне забезпечення державних службовців здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування". Вказаним Законом перерахунок призначених пенсій, відповідно до довідок про складові заробітної плати, не передбачений. Дана норма не визнана неконституційною і підлягає обов'язковому застосуванню.

Оскільки заяву про перерахунок пенсії подано позивачем після 01.05.2016 року, то відповідачем обгрунтовано прийнято рішення про відмову в проведенні такого перерахунку.Відповідач в своїй діяльності керується лише чинними нормативними актами.

У запереченнях міститься посилання на рішення Конституційного Суду України N 1-рп 99.

09.02.1999 у якому вказано: «...За загальновизнаним принципом права закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Цей принцип закріплений у частині першій статті 58 Конституції України, за якою дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.» Рішення Конституційного Суду України с обовязковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскарженим

Також відповідач зазначає, що Конституцією України не встановлено пріоритету застосування того чи іншого закону. При вирішенні цих питаним слід виходити з принципу дії закону в часі, відповідно до якого втрата юридичної сили акта (чи певної його норми) пов'язується, зокрема, з прийняттям нового акта, що встановлює інші правила, ніж ті, що були встановлені попереднім актом.

У запереченнях вказано, що вищезазначене також узгоджується і правовою позицією Купянського міськрайонного суду, висловленою в постанові від 24.01.2017 р. по справі

№ 628/4481/16-а та Харківського апеляційного адміністративного суду, висловленою в постановах від 23.01.2017 р. по справі № 637/1106/16-а та від 09.02.2017 р. по справі № 637/1211/16-а.

Крім того, у запереченнях зазначено, що адміністративний позов повністю грунтується на нормативно-правових актах, які втратили чинність та не підлягають застосуванню.

У судове засідання позивач не зявилась, надавши до суду письмову заяву про розгляд справи без її участі, заяву про поновлення строку звернення до суду, вказавши, що позов підтримує в повному обсязі, просить його задовольнити,

Представник відповідача у судове засідання також не зявився, надавши суду заяву про розгляд справи без його участі, вказавши, що надані заперечення проти позову підтримує в повному обсязі.

Дослідивши матеріали справи, прийнявши до уваги письмові доводи відповідача, викладені у запереченнях, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлено наступне.

Згідно копії пенсійного посвідчення серії ААЇ № 117681 від 16.08.2016р., ОСОБА_1 перебуває на обліку в УПФУ та отримує пенсію за інвалідністю. Факт інвалідності позивача підтверджується довідкою ОСОБА_2 міжрайонної медико-соціальної експертної комісії від 27.07.2016р. (а.с.6,7).

На а.с. 8 міститься (мовою оригіналу): «трудова книжка серии БТ-ІІ № 6918725 ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1», згідно якої позивач працювала з 10.02.1993р. по 12.07.2012р. та має трудовий стаж повних 18 років.

5

На а.с. 10 міститься рішення про результати розгляду справи від 01.02.2017р. № 14, згідно якого вирішено відмовити ОСОБА_4 у перерахунку пенсії відповідно Закону України "Про державну службу"№ 13.07.2012р.за її заявою №5 від 30.01.2017р.

Згідно довідки, виданої начальником відділу обслуговування громадян ОСОБА_2 обєднаного управління пенсійного фонду України Харківської області № 1762/42-02 від 10.02.2017р., ОСОБА_1 перебуває на обліку в ОСОБА_2 обєднаному управлінні пенсійного фонду України Харківської області і отримує пенсію по інвалідності 2 групи загального захворювання (по ЗУ «Про державну службу» з 01.09.2016р. по 31.07.2018р., розмір пенсії складає 1836,37 грн.(а.с.11).

На а.с. 12 міститься довідка №6881-04/18 від 01.07.2012р. про складові заробітної плати (посадовий оклад, надбавка за ранг або кваліфікаційні класи, класний чин, спеціальні звання, дипломатичний ранг, надбавка за вислугу років, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу», згідно якої заробітна плата ОСОБА_1 станом на 12.07.2012р. становить 1452,50 грн.

01.07.2012р. ОСОБА_1 було видано довідку №6881-04/18 про заробітну плату, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» та довідку № 6881-04/18 від 01.07.2012р. про складові заробітної плати (надбавки та премії а останні 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу». У довідці вказано, що сума заробітної плати, на яку нараховуються страхові внески, загальнообовязкове державне пенсійне страхування, а з 01.01.2011 - єдиний внесок на загальнообовязкове державне соціальне страхування, становить 18241,00 грн., інші виплати не проводилися(а.с.12-13).

28.12.2016р. ОСОБА_1 було видано довідку №147-А/13 про складові заробітної плати (за останні 24 календарні місяці роботи або будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією), що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» В графі "надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи", "премії", "премії до державних професійних свят та ювілейних дат", "інші виплати", у яку включені матеріальна допомога на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, індексація заробітної плати, вказані виплати на загальну суму 69223,93 грн., які не було включено до розрахунку під час обчислення пенсії, але з яких сплачений єдиний соціальний внесок до пенсійного фонду (а.с. 14-15).

На а.с. 19 міститься документ, який суд не бере до уваги, оскільки він має неофіційний характер.

Згідно ч. 2 ст. 37 «Про державну службу» пенсія державним службовцям призначається в розмірі 80 відсотків від сум їх заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

Згідно з ч. 5ст. 37 вказаного Закону за кожний повний рік роботи понад 10 років на державній службі пенсія збільшується на один відсоток заробітку, але не більше 90 відсотків заробітної плати.

Частиною 1 ст. 1 Закону України «Про оплату праці» встановлено, що заробітна плата- це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Статтею 2 цього Закону визначено структуру заробітної плати, до якої входить: основна та додаткова заробітна плата, а також заохочувальні та компенсаційні виплати.

Частиною 2 ст. 33 Закону України «Про державну службу» передбачено, що заробітна плата державних службовців складається з посадових окладів, премій, доплати за ранги, надбавки за вислугу років на державній службі та інших надбавок.

6

Крім того, ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення» врегульовано види оплати праці, що враховуються при обчисленні пенсій, зокрема, до заробітку для обчислення пенсії включаються всі види оплати праці (виплат, доходу), на які відповідно до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування»нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, в межах максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників, оподатковуваного доходу (прибутку), сукупного оподатковуваного доходу (граничної суми заробітної плати (доходу), з яких справляються страхові внески (збори) до соціальних фондів, що діяла на день одержання зазначеного заробітку (виплат, доходу).

Згідно ст. 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» до виплат (доходів), що враховуються в заробітну плату (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, належать, зокрема: суми виплат, отримуваних застрахованою особою після набрання чинності цим Законом, з яких згідно за цим самим Законом були фактично нараховані (обчислені) та сплачені страхові внески; суми виплат, отримуваних застрахованою особою до набрання чинності цим Законом, у межах сум, на які відповідно до законодавства, що діяло раніше, нараховувалися внески на державне соціальне страхування або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування.

За змістом наведених норм, отримувані застрахованою особою суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, враховуються в заробіток (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії незалежно від того, чи входять вони до структури заробітної плати.

Таким чином, суми виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, матеріальна допомога на оздоровлення та матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань, включаються до складу заробітної плати державного службовця та враховуються при обчисленні розміру його пенсії.

Саме така правова позиція викладена Верховним Судом України, зокрема, у постановах від 20.02.2012 по справі № 21-430а11, від 14.05.2013 р. по справі 21-125а13, від 28.05.2013 р. по справі № 21-97а13, від 03.06.2014 р. по справі № 21-134а/14.

Згідно з ч. 1 ст. 244-2 КАС України рішення Верховного Суду України, прийняте за результатами розгляду заяви про перегляд судового рішення з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах, є обов'язковим для всіх суб'єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить зазначені норми права та для всіх судів України. Суди зобов'язані привести свою судову практику у відповідність з рішенням Верховного Суду України.

Отже, позивач має право на перерахунок пенсії, з урахуванням сум виплат, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, зокрема, надбавок, премій, матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та індексації заробітної плати.

Відсутність же нормативно-правового акту щодо умов і порядку перерахунку пенсій державних службовців не може позбавити громадянина його конституційного права на соціальний захист при вирішенні питань щодо надання пенсій.

Доводи відповідача щодо необхідності застосування до спірних правовідносин пункту 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», якими внесено зміни до Закону України «Про державну службу», суд відхиляє, виходячи з наступного.

Зміни, які були внесені до Закону України «Про державну службу» стосуються

7

призначення пенсії, тоді як підстави та порядок перерахунку пенсії державним службовцям регулює ст. 37-1цього ж Закону, положення якої щодо перерахунку пенсії у зв'язку із прийняттямЗакону № 213-VІІІ не зазнали змін.

Згідно з іст. 37-1Закону України «Про державну службу», у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям, а також у зв'язку з набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом відповідно здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій. Перерахунок пенсії здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески або збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.

Таким, чином, у позивача є право на перерахунок пенсії відповідно дост. 37-1Закону України «Про державну службу» із застосовуванням норми, що визначає розмір пенсії у відсотках, яка діяла на момент призначення пенсії, тобто ст. 37 цього Закону в редакції від 01.01.2007 р.

Крім того, суд вважає, що держава та її органи не мають права заперечувати або підміняти вже здійснені дії чи прийняті рішення з суто формальних міркувань, оскільки в такому випадку реалізація права на ефективний засіб правового захисту здійснюватиметься неналежним чином.

Щодо часу, з якого повинен проводитись перерахунок пенсії, та пропущення позивачем строку звернення з адміністративним позовом, суд зазначає наступне.

З матеріалів справи вбачається, що позивач звернулась до відповідача із заявою про здійснення перерахунку пенсії 30.01.2017 р. із наданням довідки про складові заробітної плати від 28.12.2016р. №147/А-13 (а.с.10). Отже, до 28.12.2016 р. відповідач не знав та не міг знати про складові заробітної плати (їх розмір) для врахування та призначення пенсії позивачу.

Таким чином, строк звернення до суду, передбачений ч.2 ст. 99 КАСУ, не пропущений.

Перерахунок пенсії відповідно до вищезазначених норм повинен здійснюватись з 13.07.2012р.

Суд вважає, що з метою ухвалення обєктивного рішення по справі не буде порушенням ст.11 ЦПК України вийти за межі позовних вимог у частині здійснення виплати пенсії з урахуванням раніше виплачених сум, оскільки це не суперечить закону та не порушує права, свободи чи інтереси позивача.

Разом з цим, суд дійшов висновку про задоволення позову частково, оскільки зміст складових заробітної плати позивача в подробицях міститься у вищевказаних довідках.

На підставі викладеного, керуючись ст. 41 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», ст. 66 Закону України «Про пенсійне забезпечення», ст.ст.33,37,37-1 Закону України «Про державну службу», керуючись ст.ст.2,7-14,159-163,254 Кодексу адміністративного судочинства України,-

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_1, до ОСОБА_2 обєднаного управління пенсійного фонду України Харківської області задовольнити частково.

Визнати незаконним та скасувати рішення №14 від 01.02.2017 року комісії для розгляду питань, повязаних з призначенням, перерахунком та виплатою пенсій ОСОБА_2 обєднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області щодо відмови ОСОБА_1

8

ОСОБА_5 в перерахунку розміру пенсії державного службовця з 13.07.2012 року на

підставі додаткової довідки № 147-А\13 від 28 .12.2016 року про розмір заробітку державного службовця за 2007 - 2012 роки, згідно сплачених сум індексації заробітної плати, матеріальної допомоги, премії, грошової винагороди на підставі довідок №6881-04\18 від 13.07.2012р. та довідки 147-А\13 від 28.12 2016 року.

Зобовязати Купянське обєднане управління пенсійного фонду України Харківської області провести перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 з 13.07.2012 року у розмірі 88%, врахувавши в її заробіток (дохід) суми індексації заробітної плати, матеріальної допомоги, премії, грошової винагороди на підставі довідок №6881-04\18 від 13.07.2012р. та довідки 147-А\13 від 28.12 2016 року та здійснити відповідні виплати з урахуванням раніше виплачених сум.

В іншій частині позовних вимог відмовити.

На постанову суду може бути подана апеляційна скарга до Харківського апеляційного адміністративного суду через Купянський міськрайонний суд Харківської області протягом десяти днів з дня отримання сторонами копії постанови.

Повний текст постанови виготовлений 28.04.2017р.

Головуючий О.О. Волчек