Троїцький районний суд Луганської області
Справа № 433/1031/14-к
У Х В А Л А
Іменем України
18.04.2017 року Троїцький районний суд Луганської області в складі:
головуючого судді - Суського О.І.,
при секретарі - Яковлєвій В.А.,
за участю прокурора - Наджотова О.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Троїцьке подання начальника Троїцького ВП ГУНП України в Луганській області полковника поліції Свєтова Е.В. про встановлення адміністративного нагляду, правил та обмежень відносно:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Розпасіївка Троїцького району Луганської області, мешканця АДРЕСА_1 -
ВСТАНОВИВ:
21.09.2007 року Троїцьким районним судом Луганської області ОСОБА_2 був засуджений за ч. 1 ст. 309 КК України до 1 року позбавлення волі, згідно ст. 75 КК України від відбуття покарання звільнений з випробуванням терміном на 1 рік.
11.02.2008 року Троїцьким районним судом Луганської області ОСОБА_2 був засуджений за ч. 2 ст. 186 КК України до 4 років позбавлення волі. Покарання відбував в Петровській ВК № 24 Луганської області.
Після звільнення з МПВ на шлях виправлення не став, неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.
30.09. 2014 року Троїцьким районним судом Луганської області ОСОБА_2 був засуджений за ч. 3 ст. 185 КК України до 3 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України від відбування покарання був звільнений з іспитовим строком на 2 роки.
Так, 05.01.2017 року ОСОБА_2 Троїцьким районним судом Луганської області був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 175-1 КУпАП, останній був підданий адміністративному стягненню у вигляді попередження.
06.01.2017 року ОСОБА_2 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 178 КУпАП, останній був підданий адміністративному стягненню у вигляді попередження.
22.03.2017 року ОСОБА_2 був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 127 КУпАП, останній був підданий адміністративному стягненню у вигляді попередження.
За всі адміністративні правопорушення ОСОБА_2 були винесені офіційні попередження про припинення антигромадського образу життя особі, у відношенні якої може бути встановлений гласний адміністративний нагляд, однак ОСОБА_2 відповідних висновків не зробив та продовжує вести антигромадський образ життя.
Суд, розглянувши матеріали подання, вважає, що дійсно наявні усі законні підстави для встановлення відносно ОСОБА_2 адміністративного нагляду виходячи з наступних підстав.
Відповідно до ст.1 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд - це система тимчасових профілактичних заходів спостереження і контролю за поведінкою окремих осіб, звільнених з місць позбавлення волі, що здійснюються органами внутрішніх справ.
Згідно п. «в» ст. 3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
В силу п. «в» ст. 4 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» підставами для встановлення адміністративного нагляду є матеріали органів внутрішніх справ щодо осіб, зазначених у пункті «в» статті 3 цього Закону.
Судом достовірно встановлено, що ОСОБА_2 відповідно до ст. 1 вищевказаного Закону відноситься до осіб, щодо яких може бути встановлений адміністративний нагляд, останній після звільнення з місць позбавлення волі, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушує громадський порядок і права інших громадян, вчиняє інші правопорушення. Таким чином, суд вважає за необхідне зазначене подання задовольнити.
Керуючись ст.ст. 3,4,5,10,13, Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, які звільняються з місць позбавлення волі»,-
УХВАЛИВ:
Встановити відносно ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, гласний адміністративний нагляд строком на 1 рік та визначити такі обмеження:
1) заборонити виходити з місця постійного проживання у період часу з 21 год.00 хв. до 05 год.00 хв. ранку наступного дня;
2) заборонити відвідувати розважальні заклади (бари, кафе, дискотеки), в яких здійснюється реалізація спиртних напоїв на розлив;
3) заборонити виїжджати за межі району в особистих питаннях без дозволу органів внутрішніх справ за місцем проживання.
Зобов'язати ОСОБА_2 з'являтися для реєстрації до Троїцького ВП ГУНП в Луганській області в сектор дільничних офіцерів поліції чотири рази на місяць кожний понеділок місяця з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.
Контроль за здійсненням адміністративного нагляду за ОСОБА_2 покласти на Троїцький ВП ГУНП в Луганській області.
Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Луганської області через Троїцький районний суд Луганської області протягом семи діб з моменту її проголошення.
Суддя О.І.Суський