ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА
06 квітня 2017 року К/800/10857/17
Суддя Вищого адміністративного суду України А.Ф. Загородній,
розглянувши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1
на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 15 березня 2017 року
у справі № 462/6731/16-а
за позовом ОСОБА_1
до Залізничного відділу Державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції
про скасування рішення, -
встановив:
Ухвалою Залізничного районного суду м. Львова від 08 лютого 2017 року повернуто позовну заяву.
Ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 15 березня 2017 року апеляційну скаргу залишено без руху у зв'язку з тим, що скаржником не додано до неї документа про сплату судового збору. Також суд апеляційної інстанції, що доводи скаржника щодо звільнення від сплати судового збору за подання апеляційної скарги на підставі ст. 288 КУпАП, оскільки зазначеною статтею передбачається, що від сплати державного мита звільняється особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення. Разом з тим, позивач оскаржує постанову Залізничного відділу Державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції про відкриття виконавчого провадження, а відтак, не звільняється від сплати за подання апеляційної скарги у даній спарві.
ОСОБА_1 , не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням , подав касаційну скаргу.
Відповідно до пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, також у випадках, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).
Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваного судового рішення, дана касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд апеляційної інстанції неправильно застосував норми процесуального права.
Керуючись статтями 211, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
ухвалив:
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 15 березня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Залізничного відділу Державної виконавчої служби Львівського міського управління юстиції про скасування рішення.
Ухвала може бути переглянута Верховним Судом України у порядку, строки та з підстав, передбачених главою третьою розділу ІV Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя
Вищого адміністративного А.Ф. Загородній
суду України