Справа№ 507/1050/16-а
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 листопада 2016 року Ананьївський районний суд Одеської області в складі: головуючого судді - Дорош В. В.,
при секретарі Гула О. Р.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ананьєві адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Любашівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання дій посадових осіб Любашівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Одеській області незаконними та зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 01 серпня 2016 року звернулася до суду з адміністративним позовом до відповідача, в якому зазначає, що вона працювала керівником апарату Любашівського районного суду Одеської області, де набула право на пенсію.
Позивач зазначає, що починаючи з 21 грудня 2010 року, на підставі ст.37 Закону України «Про державну службу» в редакції закону №3723-XII від 16 грудня 1993 року їй була призначена пенсія в розмірі 80% місячного заробітку.
Згідно ст.37-1 Закону України «Про державну службу», перерахунок вже призначеної пенсії здійснюється у звязку з підвищенням заробітної плати відповідним державним службовцям. Перерахунок призначених пенсій здійснюється, виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовці відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.
Крім того, позивач вказує, що в липні місяці 2016 року вона отримала довідку з Територіального управління Державної судової адміністрації України про заробітну плату №5-1871/16 від 27 липня 2016 року, з якої видно, що було підвищено заробітну плату державним службовцям і станом на 01 червня 2016 року, згідно цієї довідки її заробітна плата складала б 6994 гривні 77 копійок.
ОСОБА_1 зазначає, що 12 липня 2016 року вона звернулась до Любашівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Одеській області з заявою про перерахунок уже призначеної їй пенсії, додавши довідку Територіального управління Державної судової адміністрації України про заробітну плату, на яку отримала повідомлення про те, що в перерахунку пенсії їй відмовлено, при цьому Управління послалось на п.5 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» №213-VIII від 02 березня 2015 року, згідно якого з 01 червня 2015 року скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються, в тому числі відповідно до Закону України «Про державну службу».
Так, відповідно до ст.37 Закону України «Про державну службу» (в редакції чинній на час призначення їй пенсії) державні службовці зі стажем роботи не менше 20 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугою років в розмірі 80% від суми їхньої місячної заробітної плати.. За кожний рік роботи понад 10 років на державній службі, пенсія збільшується на один відсоток заробітку, але не менше 90 відсотків заробітної плати, без обмеження граничного розміру пенсії.
Застосування управлінням Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» №213-VIII від 02 березня 201ё5 року, при вирішенні питання про перерахунок розміру пенсії суттєво звузило її уже набуті соціальні право, що є недопустимим.
Позивач вважає дії посадових осіб управління незаконними і такими, які не відповідають вимогам закону. При вирішенні питання про перерахунок пенсії управлінням допущено невірне застосування законодавства, яке регулює ці питання. У звязку з наведеним, вона звернулась до суду та просить задовольнити заявлені позовні вимоги у повному обсязі. Визнати дії посадових осіб Любашівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області щодо обмеження її прав при перерахунку пенсії неправомірними, а розпорядження про відмову їй в проведенні перерахунку пенсії - незаконним. Зобовязати Любашівське обєднане управління Пенсійного фонду України Одеської області провести перерахунок та виплату її пенсії відповідно вимог ст. 37-1 Закону України «Про державну службу» в редакції чинній на час призначення пенсії, виходячи з розміру 80 % від суми, вказаної в довідці Територіального управління Державної судової адміністрації України від 27.07.2016 року без обмеження максимального розміру зі збереженням фіксованої індексації. Зобовязати відповідача провести перерахунок та виплату моєї пенсії з 12.07.2016року здійснивши донарахування до уже здійснених мені пенсійних виплат. Судові витрати стягнути з відповідача..
Позивач ОСОБА_1 в судове засідання на розгляд справи не зявилась, однак надала на адресу суду письмову заяву ( а.с.60), відповідно до якої справу просить розглянути у її відсутність, позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить задовольнити.
Представник позивача, діючий на підставі ордеру та угоди про надання правової допомоги (а.с.44,45), в судове засідання на розгляд справи не зявився, причину неявки не повідомив, хоча сповіщався належним чином про день, час та місце розгляду справи відповідно до вимог ч.3 ст.33 КАС України
Представник відповідача ОСОБА_2 обєднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області ОСОБА_3, діючий на підставі довіреності (а.с.23), в судове засідання на розгляд справи не зявився, однак Любашівське ОУ ПФУ України одеської області надало на адресу суду письмову заяву (а.с.61), відповідно до якої просять розглянути справу у відсутність представника, заперечують проти задоволення позовних вимог позивача в повному обсязі та підтримують раніше надані письмові заперечення проти позову згідно яких відповідач зазначає, що перерахунок пенсій, призначених відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16 грудня 1993 року №3723-ХІІ, згідно з пунктом 5 розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо пенсійного забезпечення» №213 від 02 березня 2015 року, яким з 01 червня 2015 року скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються відповідно до ЗУ «Про державну службу». Відтак, починаючи з 01 червня 2015 року Пенсійним фондом України пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу» від 16 грудня 1993 року №3723-ХІІ не призначаються і не перераховуються. Водночас, постановою КМУ від 09 грудня 2015 року №1013 внесено зміни до постанови КМУ від 31 травня 2000 року №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії», яким вилучено п.4 постанови щодо порядку обчислення заробітної плати при проведенні перерахунку пенсії державним службовцям у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям відповідно до рішень КМУ. Таким чином на даний час в Україні відсутня постанова КМУ, яка б давала право проведення перерахунку пенсії державним службовцям, у звязку з чим не має законних підстав для проведення перерахунку пенсії позивачу. Також з 01 травня 2016 року набрав чинності ЗУ «Про державну службу» №889-VІІІ від 10 грудня 2015 року, яким перерахунок пенсії державним службовцям не передбачено, а тому вважає, що посилання позивача на судову практику, яка існувала раніше, недоцільною, оскільки вона ґрунтувалася на нормах законодавства, які втратили чинність. Крім того постановою КМУ від 09 грудня 2015 року №1013 «про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» були затвердженні зміни до деяких постанов КМУ. Частиною першою змін, що вносяться до постанов КМУ, затверджених постановою КМУ від 09 грудня 2015 року №1013 було внесено зміни до постанови КМУ від 31 травня 2000 року №865 «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсії», які скасували саме здійснення перерахунків, в тому числі і для державних службовців при підвищенні окладів та наданні нових довідок, а саме було виключено п.4, який встановлював порядок перерахунку пенсій, та внесено зміни до п.5 та п.6 , яким виклали в новій редакції зазначені пункти, усунувши звернення із довідками про заробітну плату при перерахунках пенсії. Таким чином, з 01 грудня 2015 року була застосована дія постанови КМУ від 09 грудня 2015 року №1013 «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», якою було встановлено підвищення тарифних ставок та посадових окладів. Цією ж постановою були затверджені зміни, якими скасовані підстави для здійснення перерахунку пенсій. Любашівське ОУ ПФУ Одеської області зазначає, що не має відношення до прийняття нормативних актів, а лише в межах наданих повноважень забезпечує призначення, перерахунок та своєчасну виплату пенсії, а тому ніяким чином не звужує права позивача. Відповідач також вважає, що вірно застосував вимоги ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02 березня 2015 року №213-VІІІ та ЗУ «Про державну службу» №889-VІІІ від 10 грудня 2015 року, враховуючи принцип Конституційної незворотності, оскільки звернення позивача до Любашівського ОУ ПФУ Одеської області з письмовою заявою про перерахунок пенсії відбулося після набрання чинності зазначених Законів. Таким чином, відповідно до вимог Закону №889-VІІІ постанова КМУ від 06 квітня 2016 року №292 «Про затвердження схеми посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів» до позивача не застосовується. На підставі викладеного в задоволенні позовних вимог відповідач просить відмовити в повному обсязі.( а.с.21-22).
Взявши до уваги заяви позивача та представника відповідача, неявку представника позивача, дослідивши надані сторонами докази, які вони вважають за достатніми для вирішення справи по суті, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідно до копії паспорта громадянина України позивач ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженка селища Любашівка Одеської області, зареєстрована та мешкає в смт. Любашівка по вул.В.Інтернаціоналістів,4, Одеської області (а.с.4-8).
Відповідно до копії пенсійного посвідчення серії ААА №922215, виданого 22 березня 2006 року Пенсійним фондом України, термін дії якого з 28 лютого 2006 року по 28 лютого 2007 року із відповідними продовженнями терміну дії, та довідкою до акту МСЕК про безстрокове визначення інвалідності ОСОБА_1 яка отримувала пенсію, як інвалід другої групи (а.с.9-11)
Також встановлено, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, є інвалідом другої групи безстроково, про що свідчить довідка до акта огляду МСЕК серії 2-18ОВ №089402 (а.с.12).
З повідомлень про відмову у призначенні (перерахунку) пенсій №600/03 від 22 липня 2016 року та №197 від 25 липня 2016 року, виданих Любашівським об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області вбачається, що ОСОБА_1 відмовлено у перерахунку пенсії, у звязку з підвищенням посадових окладів працюючим державним службовцям з 01 травня 2016 року, відповідно до п.5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо пенсійного забезпечення» №213-VIII від 02 березня 2015 року, згідно якого з 01 червня 2015 року скасовано норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії призначаються, в тому числі відповідно до Закону України «Про державну службу», тобто з 01 червня 2015 року раніше призначені пенсії в порядку та на умовах, визначених вищезазначеним законом не перераховуються, а також розяснено щодо можливості оскарження рішення Любашівського ОУ ПФУ Одеської області в судовому порядку (а.с.13,15).
Також судом встановлено, що 12 липня 2016 року ОСОБА_1 звернулася до Любашівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області з заявами про перерахунок призначеної її пенсії за віком відповідно до Закону України «Про державну службу», згідно довідки ТУ ДСА про підвищення посадового окладу від 11 липня 2016 року та Постанови КМУ від 06 квітня 2016 року №292 (а.с.14,17).
Згідно ксерокопії довідки Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області №5-1871/16 від 27 липня 2016 року, наданої позивачу, встановлено, що заробітна плата працюючого на посаді керівника апарату, яка враховується при призначені (перерахунку) пенсії з 01 червня 2016 року становить 6994 гривні 77 копійок (а.с.16).
Відповідно до ксерокопії підтвердження Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області №5-1974/16 від 12 серпня 2016 року вбачається, що Державна судова адміністрація України в Одеській області надає підтвердження щодо виданої довідки від 27 липня 2016 року за вих.№5-1871/16, ОСОБА_1 про нарахування заробітної плати, що подається для перерахунку пенсії непрацюючим державним службовцям, де сума виплат становить 6994 гривні 77 копійок вважати дійсною, та замінити нею раніше видану довідку від 11 липня 2016 року за вих.№5-1706/16, яка містить помилку в нарахуванні надбавки за ранг 500 гривень, замість 120 гривень, і загальна сума складає 7374 гривні 77 копійок (а.с.31).
Крім того, відповідно до ксерокопії довідки Територіального управління Державної судової адміністрації України в Одеській області №5-1706/16 від 11 липня 2016 року, наданої позивачу, встановлено, що заробітна плата працюючого на посаді керівника апарату, яка враховується при призначені (перерахунку) пенсії з 01 червня 2016 року становить 7374 гривні 77 копійок (а.с.32-33).
Згідно ст.22 ОСОБА_4 України, при прийняття нових законів, або внесенні змін до чинних законів, не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
За нормами ст.8 ОСОБА_4 України, в Україні визнається і діє принцип верховенства права. ОСОБА_4 має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно - правові акти приймаються на основі ОСОБА_4 України і повинні відповідати їй.
ОСОБА_4 є нормами прямої дії. Звернення до суду за захистом конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі ОСОБА_4 України гарантується.
Відповідно до ч.1 ст.58 ОСОБА_4 України, закони та інші нормативно правові акти не мають зворотної сили в часі, крім випадків, коли вони помякшують або скасовують відповідальність особи.
Частина 2 ст.19 ОСОБА_4 України зобовязує органи державної влади, їх посадових осіб діяти лише в межах повноважень та у спосіб, що передбачені ОСОБА_4 України.
Конституційний Суд України неодноразово розглядаючи проблеми, повязані з реалізацією права на соціальний захист та неприпустимість обмеження конституційного права громадян, сформував правову позицію, згідно якої ОСОБА_4 України та закони України відокремлюють певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, яким пенсія призначена за спеціальними законами, в тому числі і Законом України «Про державну службу».
Статтею 55 ОСОБА_4 України, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, посадових і службових осіб.
Відповідно до положень ч.2 ст.71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності субєкта владних повноважень, обовязок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності, покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до пункту 4 статті 18 КАС України, усі адміністративні справи щодо спорів фізичних осіб з субєктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам за загальнообовязковим державним соціальним страхуванням, виплат пільг дітям війни, інших соціальних виплат, допомоги, захисту пільг, підсудні місцевим судам, як адміністративним судам.
Відповідно до п.1ч.1 ст.256 КАС України негайно виконуються постанови суду про присудження виплати пенсій, інших періодичних платежів з Державного бюджету України або поза бюджетних державних фондів у межах стягнення за один місць.
У відповідності до ст.99 КАС України, адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який обчислюється з дня, коли особа дізналась або повинна була дізнатись про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.
Відповідно дорішення Конституційного Суду України від 11 жовтня 2005 року № 8-рп/2005, в Україні, як соціальній правовій державі, політика спрямовується на створення умов, які забезпечують достатній життєвий рівень, вільний і всебічний розвиток людини, як найвищої цінності. Діяльність державних органів України має здійснюватися за принципами справедливості, гуманізму, верховенства права і прямої дії нормОСОБА_4 України.
Зазначені конституційні принципи, на яких базується здійснення прав і свобод людини і громадянина в Україні, включаючи і право на пенсійне забезпечення, передбачають правові гарантії, правову визначеність і повязану з ними передбачуваність законодавчої політики у сфері пенсійного забезпечення, необхідні для того, щоб учасники відповідних правовідносин мали можливість завбачати наслідки своїх дій і бути впевненими у своїх законних очікуваннях, що набуте ними на підставі чинного законодавства право, його зміст та обсяг буде ними реалізовано та не може бути скасоване чи звужене.
Частиною 5статті 37 ЗУ «Про державну службу»встановлено, що визначення заробітної плати для обчислення пенсій державним службовцям здійснюється в порядку, встановленому КМ України. Пунктом 5,постанови КМУ «Про деякі питання вдосконалення визначення розмірів заробітку для обчислення пенсій» від 31.05.2000 року №865, в редакції чинній на день призначення пенсії позивачеві встановлено, що перерахунок пенсії провадиться з місяця підвищення розміру заробітної плати працюючого державного службовця на підставі поданої заяви та довідок, виданих державними органами за останнім місцем роботи.
Відповідно до ч.2 ст. 37-1ЗУ «Про державну службу»у разі підвищення заробітної плати працюючим державним службовцям, а також у звязку із набуттям особою права на пенсійне забезпечення державного службовця за цим Законом відповідно здійснюється перерахунок раніше призначеної пенсії; перерахунок здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообовязкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.
Згідност.45 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" перерахунок пенсії провадиться з першого числа місяця, в якому пенсіонер звернувся за перерахунком пенсії, якщо відповідну заяву з усіма необхідними документами подано ним до 15 числа включно, і з першого числа наступного місяця, якщо заяву з усіма необхідними документами подано ним після 15 числа.
Відповідно до п. 5 Прикінцевих положень ЗаконуУкраїни «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення»у разі неприйняття до 01 червня 2015 року закону щодо призначення всіх пенсій, у тому числі спеціальних, на загальних підставах з 01 червня 2015 року скасовуються норми щодо пенсійного забезпечення осіб, яким пенсії/щомісячне довічне грошове утримання призначаються відповідно дозаконів України «Про державну службу", «Про прокуратуру»,«Про судоустрій і статус суддів», «Про статус народного депутата України», «Про Кабінет Міністрів України», «Про судову експертизу», «Про Національний банк України», «Про службу в органах місцевого самоврядування» «Про дипломатичну службу», Податкового кодексу України,Митного кодексу України, Положення про помічника-консультанта народного депутата України.
Аналізуючи вказані норми закону та виходячи з принципу незворотності дії законів у часі, зазначені положення п. 5 Прикінцевих положень ЗаконуУкраїни «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення»стосуються порядку призначення пенсії посадовим особам місцевого самоврядування у разі реалізації ними права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії, оскільки процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом і механізмом їх проведення.
Тому, скасування порядку нарахування пенсій за спеціальними законами з 01 червня 2015 року та подальше призначення таких пенсій на загальних підставах, не впливає на можливість проведення перерахунку пенсії, призначеної раніше, у відповідності до діючих на час її призначення нормЗакону України «Про державну службу».
Враховуючи, що позивачка звернулася до відповідача із заявою про перерахунок пенсії, а не із заявою про призначення пенсії, Любашівське ОУ ПФУ Одеської області повинно було керуватися ст. 37-1Закону України «Про державну службу», в редакції чинній на момент призначення пенсії, а тому відмова відповідача у проведенні перерахунку пенсії є протиправною, та такою, що звужує право позивача на пенсійне забезпечення, гарантованеОСОБА_4 України, а тому не може вважатися такою, що вчинена в законному порядку.
Крім того, суддя, застосовуючи принцип аналогії, розцінює рішення Конституційного Суду України від 08 червня 2016 року №4-рп/2016 таким, що може бути частково застосоване в даному випадку та враховує, що п.5 прикінцевих положень ЗУ«Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» №213 від 02 березня 2015 року, який набрав чинності з 01 квітня 2015 року порушує гарантії матеріального і соціального забезпечення особи, зокрема право на належне соціальне забезпечення.
Таким чином, суддя робить висновок, що повідомлення Любашівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Одеській області №600/03 від 22 липня 2016 року та №197 від 25 липня 2016 року щодо відмови ОСОБА_1 у перерахунку пенсії державного службовця є протиправним і підлягає скасуванню, а відповідача належить зобовязати здійснити перерахунок призначеної пенсії ОСОБА_1, у звязку із підвищенням розміру заробітної плати працюючого державного службовця, на підставі довідки ТУ ДСА в Одеській області від 27 липня 2016 року №5-1871/16 та провести виплати з урахуванням вже здійснених виплат, починаючи з 12 липня 2016 року.
Відповідно до п.13 ч.2ст. 3 Закону України «Про судовий збір» від 08 липня 2011 року №3674-У1у справах щодо визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органів державної влади судовий збір не справляється.
Оскільки позивач являється інвалідом другої групи, що підтверджується відповідною довідкою, тому просить в позовній заяві звільнити її від сплати судового збору та стягнути судовий збір з відповідача по справі. Враховуючи п.13 ч.2ст. 3 Закону України «Про судовий збір» від 08 липня 2011 року №3674-У1, судовий збір за вказаним позовом позивачем не сплачується, а тому дана вимога не підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ЗУ «Про державну службу», ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» ст.ст.8, 19,22, 55, 58 ОСОБА_4 України,ст. ст.1-4,6-9,17, 18, 19,41ч. 2,71,72,94,99, 158-163, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Любашівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання дій посадових осіб Любашівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України в Одеській області незаконними та зобов`язання вчинити певні дії задовольнити частково.
Визнати неправомірними дії посадових осіб Любашівського обєднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області щодо обмеження прав ОСОБА_1 при перерахунку пенсії неправомірними, а розпорядження про відмову їй в проведенні перерахунку пенсії незаконними.
Зобов'язати Любашівське обєднане управління Пенсійного фонду України Одеської області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженці а мешканці с.м.т. Любашівка, вул. В. Інтернаціоналістів, 4, Одеської області, паспорт громадянина України серії КК №552664, виданий 27 грудня 2000 року Любашівським РВ УМВС України в Одеській області, ідентифікаційний номер відсутній відповідно до відмітки у паспорта, пенсії відповідно до вимог ст.37-1 Закону України «Про державну службу» в редакції, чинній на час призначення пенсії, виходячи з розміру 80% від суми, вказаної в довідці Територіального управління Державної судової адміністрації України від 27 липня 2016 року без обмеження максимального розміру зі збереженням фіксованої індексації.
Зобов'язати Любашівське обєднане управління Пенсійного фонду України Одеської області здійснити перерахунок та виплату ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженці а мешканці с.м.т. Любашівка, вул. В. Інтернаціоналістів, 4, Одеської області, паспорт громадянина України серії КК №552664, виданий 27 грудня 2000 року Любашівським РВ УМВС України в Одеській області, ідентифікаційний номер відсутній відповідно до відмітки у паспорта, пенсії з 12 липня 2016 року, здійснивши донарахування до вже здійснених їй пенсійних виплат.
В інший частині позовних вимог відмовити.
Звернути постанову до негайного виконання у межах одного місяця.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку на протязі 10 діб з дня отримання копії постанови до Одеського апеляційного адміністративного суду через Ананьївський районний суд.
Суддя: ОСОБА_5
Постанова набула законної сили "__"____ 20__ року.