КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 березня 2017 року 810/394/17
Київський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді - Балаклицького А.І., розглянувши в порядку письмового провадження в м. Києві адміністративну справу
за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст"додержавного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігоря Петровичапровизнання протиправними та скасування рішень, визнання протиправної бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,
в с т а н о в и в:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" звернулось до Київського окружного адміністративного суду з позовом до державного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігоря Петровича про визнання протиправними та скасування рішень, визнання протиправної бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що відповідач безпідставно відмовив у здійсненні державної реєстрації земельних ділянок, оскільки чинним законодавством не передбачено такої підстави для відмови у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру як відсутність конкретних земельних ділянок у судовому рішенні.
Відповідач позов не визнав, надав суду письмові заперечення, в яких просив суд відмовити у задоволенні позову з тих підстав, що він у визначений законом строк розглянув та перевірив всі заяви позивача про державну реєстрацію земельних ділянок, що містилися в Технічних документаціях під №№ 1-5, але надав відмови позивачу у державній реєстрації лише наступних земельних ділянок: площею 0,3829 га, визначена в Технічній документації №1; площею 1,0527 га, визначена в Технічній документації №2; площею 1,9539 га, визначена в Технічній документації №3; площею 0,1130 га, визначена в Технічній документації №4; площею 0,1805 га, визначена в Технічній документації №5, щодо реєстрації всіх інших земельних ділянок, відомості про які містяться у Технічних документаціях №№1-5 рішення не оформив у зв'язку з великою навантаженістю, оскільки по всіх інших земельних ділянках, що містилися у п'яти різних технічних документаціях, ситуація була аналогічна. Підставою для відмови у реєстрації земельних ділянок вважає те, що позивач уже раніше подавав йому, як державному кадастровому реєстратору Управління Держгеокадастру у місті Ірпені, заяви про державну реєстрацію аналогічних земельних ділянок, які перейшли до нього від КСП АК "Бучанський" у порядку правонаступництва, і ним були зареєстровані ці земельні ділянки лише після прийняття постанови Київського окружного адміністративного суду від 05.11.2015 №810/3576/15, дані ж земельні ділянки не містяться у вищевказаній постанові, що, на думку відповідача, є підставою для відмови в їх державній реєстрації.
У судове засідання сторони, які належним чином були повідомлені про дату, час та місце розгляду справи, не з'явились, із клопотаннями про відкладення розгляду справи до суду не звертались.
Разом з тим, в матеріалах справи наявне клопотання представника позивача про розгляд справи за його відсутністю в порядку письмового провадження (т. І а.с.126).
Відповідно до приписів частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Враховуючи, що для розгляду і вирішення даної справи відсутня потреба у заслуховуванні свідків чи експертів, а також немає інших перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, зазначених у статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, судом прийнято рішення про розгляд справи в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами та доказами.
Дослідивши матеріали справи, з'ясувавши всі фактичні обставини, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку про правомірність заявлених позовних вимог, виходячи з наступного.
У грудні 2016 року позивач подав до Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області заяви про державну реєстрацію земельних ділянок, що містяться в Технічних документаціях під №№ 1-5 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) ТОВ "ВВ-Брік Траст" на території Гостомельської селищної ради Київської області, які розглядались державним кадастровим реєстратором Шатило І.П.
Вказані технічні документації під №№ 1-5 були складені щодо земельних ділянок КСП АК "Бучанський", права на які перейшли до ТОВ "ВВ-Брік Траст" як правонаступника КСП АК "Бучанський".
Судом встановлено, що право позивача на виготовлення Технічної документації під №№ 1-5 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та відповідну реєстрацію, визначених цією Технічною документацією земельних ділянок, підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру щодо правонаступництва ТОВ "ВВ-Брік Траст" від КСП АК "Бучанський" шляхом приєднання, державним актом на право колективної власності на землю серії КВ, виданим 10.05.2000 КСП Агрокомбінат "Бучанський", а також експертним висновком від 22.10.2014 №01/04-06/645 ДП "Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" та додаткам до нього.
При цьому, право позивача на земельні ділянки, які визначені Технічною документацією під №№ 1-5, не заперечується відповідачем.
До Технічних документацій №№ 1-5 позивач додав копію постанови Київського окружного адміністративного суду від 05.11.2015 №810/3576/15 у спорі між тими ж сторонами щодо обов'язку державного реєстратора внести відомості до Державного земельного кадастру про сформовані земельні ділянки, права на які перейшли до ТОВ "ВВ-Брік Траст", як правонаступника КСП АК "Бучанський", оскільки підстави виникнення права позивача на земельні ділянки, відомості про які містились у Технічних документаціях №№ 1-5 і відомості про земельні ділянки, які вже були розглянуті адміністративним судом у справі №810/3576/15, були тотожними.
Відповідно до письмових пояснень відповідача, ним були своєчасно та у повному обсязі розглянуті всі заяви позивача і Технічна документація №№ 1-5.
Так, за результатами розгляду заяв ТОВ "ВВ-Брік Траст" відповідачем прийняті рішення про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру від 28.12.2016 №РВ-3200462202016, від 28.12.2016 №РВ-3200462212016, від 28.12.2016 №РВ-3200462172016, від 28.12.2016 №РВ-3200462132016 та від 28.12.2016 №РВ-3200462162016, якими відмовив позивачу у реєстрації стосовно наступних земельних ділянок: площею 0,3829 га (що міститься в Технічній документації №1), площею 1,0527 га (Технічна документація №2), площею 1,9539 га (Технічна документація №3), площею 0,1130 га (Технічна документація №4), площею 0,1805 га (Технічна документація №5).
Вказані рішення обґрунтовані тим, що ці земельні ділянки не вказані в постанові Київського окружного адміністративного суду від 05.11.2015 №810/3576/15. Щодо інших земельних ділянок, відомості про які містились у Технічних документаціях, відповідач реєстрацію не провів, відмови позивачу не надав.
При цьому, у письмових запереченнях відповідач обґрунтував такі дії великою завантаженістю.
Однак, не погоджуюсь із такими діями відповідача, позивач звернувся з даним позовом до суду.
Надаючи правову оцінку відносинам, що виникли між сторонами, суд зазначає наступне.
Відповідно до пункту 115 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051, державна реєстрація земельних ділянок, переданих у власність (користування) без проведення їх державної реєстрації (в тому числі у разі, коли відомості про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, не внесені до державного реєстру земель), здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельних ділянок державної чи комунальної власності) в порядку, визначеному для державної реєстрації земельної ділянки.
Відповідно до ч. 3 ст. 79-1 Земельного кодексу України сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі.
Згідно ч. 2 ст. 20 Закону України "Про державний земельний кадастр" внесення до Державного земельного кадастру передбачених цим законом відомостей про об'єкти Державного земельного кадастру є обов'язковим.
Частиною 1 статті 104 Цивільного кодексу України визначено, що юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов'язки переходять до правонаступників.
Відповідно до ч. 5 ст. 89 Цивільного кодексу України зміни до установчих документів юридичної особи, які стосуються відомостей, включених до єдиного державного реєстру, набирають чинності для третіх осіб з дня їх державної реєстрації. Юридичні особи та їх учасники не мають права посилатися на відсутність державної реєстрації таких змін у відносинах із третіми особами, які діяли з урахуванням цих змін.
Судом досліджені матеріали Технічних документацій під №№ 1-5 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок площами 0,3829 га (Технічна документація №1), площею 1,0527 га (Технічна документація №2), площею 1,9539 га (Технічна документація №3), площею 0,1130 га (Технічна документація №4), площею 0,1805 га (Технічна документація №5) в натурі (на місцевості) ТОВ "ВВ-Брік Траст" на території Гостомельської селищної ради Київської області.
Так, зокрема, Технічні документації під №№ 1-5 містять статут Товариства з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" з внесеними і зареєстрованими у відповідності до закону відомостями про те, що Товариство з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" є правонаступником Колективного сільськогосподарського підприємства "Агрокомбінат "Бучанський", оскільки останнє припинено шляхом приєднання до ТОВ "ВВ-Брік Траст".
Також дана інформація підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.
Крім того, Технічні документації під №№1-5 містять ухвалу Господарського суду Київської області від 28.01.2008 у справі №182/12б-98/3/14/18, якою затверджено мирову угоду між боржником і кредитором і третьою особою - ТОВ "ВВ-Брік Траст".
Предметом Мирової угоди (пункт 1.1) є передача у власність ТОВ "ВВ-Брік Траст" єдиного майнового комплексу КСП АК "Бучанський" та включення валових активів КСП АК "Бучанський" до складу активів ТОВ "ВВ-Брік Траст" на умовах, визначених Мировою угодою. Під єдиним майновим комплексом КСП АК "Бучанський" розуміються усі види майна, призначені для його діяльності, включаючи земельні ділянки, будівлі, споруди, устаткування, інвентар, сировину, продукцію, права вимоги, борги (за винятком зобов'язань КСП АК "Бучанський", відшкодування яких передбачено пп. "б, в, г" п. 1 ч. 1 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом") та усі інші майнові права, за винятком об'єктів житлового фонду, в тому числі гуртожитків, дитячих дошкільних закладів та об'єктів комунальної інфраструктури.
Технічні документації під №№1-5 містять копію державного акту на право колективної власності на землю серії КВ, виданого 10.05.2000 року КСП Агрокомбінат "Бучанський", і містять експертний висновок від 22.10.2014 №01/04-06/645 ДП "Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" та додатки до нього, який встановлює, що земельні ділянки, які визначені Технічною документацією, повністю входять до земельних ділянок (накладаються на земельні ділянки), що визначені під №№ 3, 6, 7, 8 в Державному акті на право колективної власності на землю серії КВ, виданому 10.05.2000 року КСП АК "Бучанський", правонаступником якого є ТОВ "ВВ-Брік Траст".
З огляду на таке, суд вважає, що до Товариства з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" перейшли права і обов'язки колективного сільськогосподарського підприємства "Агрокомбінату "Бучанський", у тому числі права на земельні ділянки, межі яких встановлено Технічними документаціями під №№1-5 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок площами 0,3829 га (Технічна документація №1), площею 1,0527 га (Технічна документація №2), площею 1,9539 га (Технічна документація №3), площею 0,1130 га (Технічна документація №4), площею 0,1805 га (Технічна документація №5) в натурі (на місцевості) ТОВ "ВВ-Брік Траст" на території Гостомельської селищної ради Київської області.
Відповідно до ч. 1 ст. 37 Земельного кодексу України приватні несільськогосподарські підприємства, установи та організації можуть набувати у власність або оренду землі сільськогосподарського та іншого призначення для ведення підсобного господарства.
Землі, які перебували у власності КСП АК "Бучанський", є землями сільськогосподарського призначення.
ТОВ "ВВ-Брік Траст" є приватним несільськогосподарським підприємством і, на думку суду, Технічні документації під №№1-5 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" були правомірно виготовлені на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площами 0,3829 га (Технічна документація №1), площею 1,0527 га (Технічна документація №2), площею 1,9539 га (Технічна документація №3), площею 0,1130 га (Технічна документація №4), площею 0,1805 га (Технічна документація №5) для ведення підсобного сільського господарства.
З матеріалів справи слідує, що земельні ділянки, визначені Технічними документаціями під №№1-5, перебували у власності КСП АК "Бучанський" і перейшли Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" у складі єдиного майнового комплексу КСП АК "Бучанський", оскільки останнє було припинено шляхом приєднання до ТОВ "ВВ-Брік Траст", тобто до державного кадастрового реєстратора із заявами звернулась особа, яка була наділена всіма правами власника.
Як було встановлено судом, відповідач свою відмову обґрунтував тим, що ці земельні ділянки не вказані в постанові Київського окружного адміністративного суду від 05.11.2015 №810/3576/15. Щодо інших земельних ділянок, відомості про які містились у Технічних документаціях, відповідач реєстрацію не провів, відмови позивачу не надав.
При цьому, у письмових запереченнях відповідач обґрунтував такі дії великою навантаженістю.
У відповідності до частини 5 статті 24 Закону України "Про державний земельний кадастр" та пункту 111 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051, державний кадастровий реєстратор зобов'язаний протягом чотирнадцяти днів здійснити державну реєстрацію земельних ділянок або надати мотивовану відмову у державній реєстрації.
Відповідно до ч. 6 ст. 24 Закону України "Про державний земельний кадастр" підставою для відмови у здійсненні державної реєстрації земельної ділянки є: розташування земельної ділянки на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора; подання заявником документів, передбачених частиною четвертою цієї статті, не в повному обсязі; невідповідність поданих документів вимогам законодавства; знаходження в межах земельної ділянки, яку передбачається зареєструвати, іншої земельної ділянки або її частини.
Однак, як встановлено судом, жодна з цих обставин відповідачем у відмовах щодо проведення реєстрації сформованих земельних ділянок позивачу та у письмових запереченнях проти позову, державним кадастровим реєстратором не зазначена.
Згідно абзацу 2 пункту 67 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051, забороняється вимагати для внесення відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру надання документів та здійснення дій, прямо не передбачених Законом України "Про Державний земельний кадастр".
Відповідно до частини 2 статті 39 Закону України "Про державний земельний кадастр" дії або бездіяльність Державного кадастрового реєстратора можуть бути оскаржені до суду в порядку, встановленому законом.
Враховуючи викладене, виходячи з даних вимог закону, а також зі змісту та обґрунтування відповідачем відмов у реєстрації земельних ділянок, суд дійшов висновку, що рішення державного кадастрового реєстратора Шатило І.П. щодо розгляду та відмови у реєстрації вибірково окремих земельних ділянок у зв'язку з великою навантаженістю та на підставі відсутності судового рішення щодо цих земельних ділянок є протиправними та підлягають скасуванню.
Таким чином, подані позивачем для реєстрації Технічні документації під №№1-5 відповідають всім вимогам чинного законодавства України та є підставою для державної реєстрації сформованих земельних ділянок, що містяться в цих Технічних документаціях.
Також, суд звертає увагу на те, що частина 5 статті 24 Закону України "Про державний земельний кадастр" встановлює, що державний кадастровий реєстратор зобов'язаний протягом чотирнадцяти днів здійснити державну реєстрацію земельних ділянок або надати позивачу мотивовану відмову у державній реєстрації. При цьому законодавство не містить положень про те, що велика завантаженість державного реєстратора може бути підставою для не проведення відповідної реєстрації або для ненадання мотивованої відмови у такій реєстрації державним кадастровим реєстратором.
Враховуючи встановлені обставини, а також те, що згідно письмових заперечень відповідача, він у повному обсязі та у строки ознайомився з усіма заявами позивача та Технічними документаціями №№ 1-5, законних підстав для відмови у своїх рішеннях не вказав, прийняв рішення вибірково, проявивши бездіяльність, суд приходить до висновку, що бездіяльність відповідача щодо нездійснення державної реєстрації земельних ділянок, відомості про які містяться в Технічних документаціях під №№ 1-5, є протиправною.
Відповідно до частини 2 статті 9 Закону України "Про державний земельний кадастр" державний кадастровий реєстратор є державним службовцем.
Частинами 1, 2 статті 1 Закону України "Про державну службу" визначено, що державна служба - це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави. Державний службовець - це громадянин України, який займає посаду державної служби в органах державної влади, іншому державному органі, його апараті, одержує заробітну плату за рахунок коштів державного бюджету та здійснює встановлені для цієї посади повноваження, безпосередньо пов'язані з виконанням завдань і функцій такого державного органу, а також дотримується принципів державної служби.
Пунктом 2 частини 1 статті 4 Закону України "Про державну службу" встановлено, що обов'язок державного службовця діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч. 3 ст. 79-1 Земельного кодексу України сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі.
Згідно ч. 2 ст. 20 Закону України "Про державний земельний кадастр" внесення до Державного земельного кадастру передбачених цим законом відомостей про об'єкти Державного земельного кадастру є обов'язковим.
Частина 1 статті 10 Закону України "Про державний земельний кадастр" визначає, що об'єктом земельного кадастру є земельна ділянка.
Відповідно до частини 1 статті 1 Закону України "Про державний земельний кадастр" державна реєстрація земельної ділянки - внесення до Державного земельного кадастру передбачених цим Законом відомостей про формування земельної ділянки та присвоєння їй кадастрового номера.
Норма пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про державний земельний кадастр" передбачає, що земельні ділянки право власності на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння ним кадастрового номера. У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).
Аналогічна норма міститься в пункті 115 Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 №1051.
Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про зобов'язання відповідача вчинити певні дії.
Враховуючи, що земельні ділянки, відомості про які містяться у Технічних документаціях №№1-5 є сформованими відповідно до п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про державний земельний кадастр", що підтверджується державним актом на право колективної власності на землю серії КВ, виданим 10.05.2000 року КСП Агрокомбінат "Бучанський", обов'язковість реєстрації сформованих земельних ділянок у Державному земельному кадастрі є обов'язковою.
Беручи до уваги обсяг і зміст обов'язків, покладених державою на державного кадастрового реєстратора, відсутність будь-яких зауважень відповідача щодо місця розташування земельних ділянок, визначених Технічними документаціями №№1-5, відсутність будь-яких зауважень державного кадастрового реєстратора щодо суб'єктного права позивача на реєстрацію саме цих земельних ділянок, відсутність будь-яких зауважень щодо невідповідності поданих документів вимогам закону і будь-яких зауважень щодо самих земельних ділянок, відсутність обґрунтованих і законних рішень державного кадастрового реєстратора про відмову у реєстрації земельних ділянок, суд приходить до висновку, що державний кадастровий реєстратор, в межах свої повноважень, зобов'язаний виконати покладений на нього законом обов'язок щодо державної реєстрації сформованих земельних ділянок у порядку, визначеному законом.
За загальним правилом, що випливає з принципу змагальності, кожна сторона повинна подати докази на підтвердження обставин, на які вона посилається, або на спростування обставин, про які стверджує інша сторона.
Відповідно до частини другої статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
На виконання цих вимог відповідач не довів правомірність оскаржуваних рішень.
Враховуючи наведені всі обставини в їх сукупності та виходячи з того, що під час розгляду справи доводи позивача знайшли своє підтвердження, суд дійшов висновку про правомірність заявлених позовних вимог і, відповідно, позов підлягає задоволенню у повному обсязі.
Відповідно до ч. 1 ст. 97 Кодексу адміністративного судочинства України суд за клопотанням однієї зі сторін визначає грошовий розмір судових витрат, які повинні бути їй компенсовані.
Оскільки позивач не звертався до суду з клопотанням про відшкодування судових витрат, дане питання при прийнятті рішення у справі судом не розглядається.
На підставі викладеного, керуючись статтями 11, 14, 69-71, 97, 128, 159 - 163, 167, 254, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
п о с т а н о в и в:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" - задовольнити.
Визнати протиправним та скасувати рішення Державного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігора Петровича №РВ-3200462202016 від 28.12.2016 про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки площею 0,3829 га на підставі Технічної документації №1 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" (код ЄДРПОУ 35057883) на території Гостомельської селищної ради Київської області.
Визнати протиправним та скасувати рішення Державного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігора Петровича №РВ-3200462212016 від 28.12.2016 про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки площею 1,0527 га на підставі Технічної документації №2 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" (код ЄДРПОУ 35057883) на території Гостомельської селищної ради Київської області.
Визнати протиправним та скасувати рішення Державного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігора Петровича №РВ-3200462172016 від 28.12.2016 про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки площею 1,9539 га на підставі Технічної документації №3 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" (код ЄДРПОУ 35057883) на території Гостомельської селищної ради Київської області.
Визнати протиправним та скасувати рішення Державного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігора Петровича №РВ-3200462132016 від 28.12.2016 про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки площею 0,1130 га на підставі Технічної документації №4 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" (код ЄДРПОУ 35057883) на території Гостомельської селищної ради Київської області.
Визнати протиправним та скасувати рішення Державного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігора Петровича №РВ-3200462162016 від 28.12.2016 про відмову у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки площею 0,1805 га на підставі Технічної документації №5 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" (код ЄДРПОУ 35057883) на території Гостомельської селищної ради Київської області.
Визнати протиправною бездіяльність Державного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігора Петровича щодо нездійснення державної реєстрації у Державному земельному кадастрі земельних ділянок (крім земельних ділянок площами 0,3829 га, 1,0527 га, 1,9539 га, 0,1130 га, 0,1805 га), які визначені в Технічних документаціях під №№1-5 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" (код ЄДРПОУ 35057883) на території Гостомельської селищної ради Київської області.
Зобов'язати Державного кадастрового реєстратора Управління Держгеокадастру у місті Ірпені Київської області Шатила Ігора Петровича здійснити державну реєстрацію у Державному земельному кадастрі всіх земельних ділянок, які визначені в Технічних документаціях під №№1-5 із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Товариству з обмеженою відповідальністю "ВВ-Брік Траст" (код ЄДРПОУ 35057883) на території Гостомельської селищної ради Київської області, на підставі вказаних Технічних документацій.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення, а у разі проголошення лише вступної та резолютивної частини постанови або прийняття постанови у письмовому провадженні - протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Суддя Балаклицький А. І.