ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
01029, м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5
УХВАЛА
29 березня 2017 року К/800/9626/17
Суддя Вищого адміністративного суду України Борисенко І.В.,
розглянувши матеріали касаційної скарги Ліпецької сільської ради Подільського району (Котовського) Одеської області
на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 13.12.2016
та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 22.02.2017
у справі № 815/3952/16
за позовом Ліпецької сільської ради Подільського району (Котовського) Одеської області
до Котовської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС в Одеській області
про скасування податкових повідомлень-рішень, -
ВСТАНОВИВ:
До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга Ліпецької сільської ради Подільського району (Котовського) Одеської області на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 13.12.2016 та постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 22.02.2017у справі № 815/3952/16.
Вказана касаційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України у касаційній скарзі зазначаються вимоги особи, що подає касаційну скаргу, до суду касаційної інстанції.
Як встановлено суддею-доповідачем, у касаційній скарзі зазначено про оскарження, зокрема, постанови суду апеляційної інстанції від 22.02.2017, однак, з наявних матеріалів вбачається, що за наслідками розгляду справи у суді апеляційної інстанцій була прийнята ухвала від 22.02.2017. Проте, будь-яких вимог до суду касаційної інстанції щодо оскарження ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 22.02.2017 подана касаційна скарга не містить.
Відповідно до ч. 5 ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги додаються документ про сплату судового збору, а також копії касаційної скарги відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі, та копії оскаржуваних рішень судів першої та апеляційної інстанцій.
Як вбачається з наявних матеріалів, скаржником не додано до касаційної скарги копії постанови суду апеляційної інстанції від 22.02.2017 (яку він просить скасувати), про що Вищим адміністративним судом України складено відповідний акт.
Згідно ч. 3 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.
Частиною 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
Виходячи з наведеного касаційну скаргу слід залишити без руху, а скаржнику встановити строк для усунення наведених вище недоліків до 21.04.2017.
Відповідно до ч. 2 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.
У зв'язку з цим скаржнику слід усунути вищезазначені недоліки у визначений судом касаційної інстанції строк.
Керуючись ст.ст. 108, 210 - 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
1. Касаційну скаргу Ліпецької сільської ради Подільського району (Котовського) Одеської області залишити без руху.
2. Встановити скаржнику строк до 21.04.2017 для усунення вказаних недоліків шляхом надання суду уточнень касаційної скарги в частині вимог щодо оскарження ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 22.02.2017.
3. Ухвала може бути переглянута Верховним Судом України у випадках, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України.
Суддя (підпис
Вищого адміністративного
суду України І.В. Борисенко