КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
Справа 826/11041/16 Суддя доповідач Мєзєнцев Є.І.
У Х В А Л А
Іменем України
31 березня 2017 року м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Мєзєнцев Є.І., перевіривши апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління державної фіскальної служби у місті Києві на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 січня 2017 року у справі за позовом Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління державної фіскальної служби у місті Києві до ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу,-
ВСТАНОВИВ :
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 січня 2017 року в задоволенні адміністративного позову Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління державної фіскальної служби у місті Києві до ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу - відмовлено.
На вказану постанову суду позивачем подано апеляційну скаргу.
Перевіривши апеляційну скаргу, суд вважає, що її не може бути прийнято до апеляційного провадження та вона підлягає залишенню без руху, оскільки не відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
Відповідно до вимог частини шостої ст. 187 КАС України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Відповідно до п. п 2 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду апеляційної скарги на рішення суду, сплачується 110 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви.
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" (чинного на момент подачі позовної заяви) за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру який подано суб'єктом владних повноважень, юридичною особою сплачується 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати.
Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" розмір мінімальної заробітної плати на 01 січня 2016 року складав 1378 грн.
Як вбачається з матеріалів справи, предметом даного спору є стягнення податкового боргу на суму 117256, 86 грн., що є вимогою майнового характеру, бо є безпосереднім втручанням у майновий стан особи.
З огляду на викладене, апелянту необхідно надати оригінал документу на підтвердження сплати судового збору у розмірі 1934 грн. 73 коп. (110% від 1758 грн. 85 коп.) за наступними реквізитами: рахунок - 31211206781007, код ЄДРПОУ - 38004897, МФО банку - 820019, отримувач - УДКСУ у Печерському районі, банк - ГУДКСУ у м. Києві, призначення платежу - *;101; (код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр);Судовий збір, за позовом (ПІБ чи назва установи, організації позивача), Київський апеляційний адміністративний суд, номер адміністративної справи, Код класифікації доходів бюджету 22030001.
Крім того, Державна податкова інспекція у Солом'янському районі Головного управління державної фіскальної служби у місті Києві в апеляційній скарзі посилаючись на обмежене бюджетне фінансування просить суд відстрочити сплату судового збору.
Відповідно до пункту 2 прикінцевих положень Закону України від 22 травня 2015 року № 484-8 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору» зобов'язано Кабінет Міністрів України забезпечити відповідне фінансування державних органів, які позбавляються пільг щодо сплати судового збору.
Аналогічна правова позиція неодноразово була викладена в рішеннях Верховного Суду України, зокрема у адміністративних справах № № 826/7892/14, 810/1495/15, 826/363/14, 810/1674/15, 809/825/15, 804/16241/15, 826/5760/13, 826/2459/13.
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що клопотання про відстрочення сплати судового збору є необґрунтованим та таким, що не підлягає задоволенню.
Згідно з приписами частини 3 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 КАС України, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу, відповідно до яких апеляційна скарга залишається без руху.
Керуючись ст.ст. 108, 187, 189, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
УХВАЛИВ:
У задоволенні клопотання апелянта про відстрочення сплати судового збору - відмовити. Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління державної фіскальної служби у місті Києві на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 26 січня 2017 року у справі за позовом Державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління державної фіскальної служби у місті Києві до ОСОБА_1 про стягнення податкового боргу - залишити без руху. Надати апелянту строк для усунення недоліків - до 10 квітня 2017 року. У разі невиконання вимог суду у зазначений вище строк, апеляційна скарга буде повернута апелянту. Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку та строки, встановлені статтею 212 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Є.І.Мєзєнцев