ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
23 березня 2017 р. Справа № 909/761/16
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Неверовської Л. М., при секретарі судового засідання Войцеховська Х.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" вих. № 17/1415 від 28.02.17 (вх. № 2602/17 від 01.03.17) про перегляд рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 за нововиявленими обставинами у справі:
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська теплоенергетична компанія", вул. Індустріальна, 34, м. Івано-Франківськ, 76014;
до відповідача: Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго", вул. Б. Хмельницького, 59 а, м. Івано-Франківськ, 76000;
про врегулювання розбіжностей при укладенні договору;
за участю:
Від позивача: Вацовська М. М. - начальник юридичного відділу, довіреність (№ 8 від 16.03.17);
Від позивача: Іванишин Р. І. - представник, довіреність (№ 7 від 01.03.17);
Від відповідача: Кедик І. І. - начальник виробничо-технічного відділу, довіреність (№17/589 від 22.03.17);
Від відповідача: Нищей Н. Ю. - юрисконсульт I-ї категорії юридичного відділу, довіреність (№ 20/1480 від 16.06.16).
ВСТАНОВИВ: Рішенням господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 частково задоволено позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська теплоенергетична компанія" до Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" про врегулювання розбіжностей при укладенні договору. Постановою Львівського апеляційного господарського суду України від 22.02.17 рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 року залишено без змін.
01.03.17 Державне міське підприємство "Івано-Франківськтеплокомуненерго" звернулося до господарського суду Івано-Франківської області з заявою вих. №17/1415 від 28.02.17 (вх. № 2602/17 від 01.03.17) про перегляд рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 за нововиявленими обставинами у справі № 909/761/16.
Ухвалою господарського суду Івано-Франківської області від 09.03.17 прийнято заяву Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" вих. № 17/1415 від 28.02.17 (вх. № 2602/17 від 01.03.17) про перегляд рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 за нововиявленими обставинами до розгляду та призначено розгляд заяви в судовому засіданні на 22.03.17.
22.03.17 суд оголошував перерву у судовому засіданні на підставі ч. 3 ст. 77 ГПК України до 23.03.17.
Представники Товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська теплоенергетична компанія" в судове засідання з'явилися, подали відзив № 13/834 від 20.03.17 (вх. № 4965/17 від 20.03.17) на заяву про перегляд рішення від 24.11.16 за нововиявленими обставинами, відповідно до якого щодо перегляду рішення від 24.11.16 заперечили.
Представники Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" в судове засідання з'явилися та подали клопотання (вх. №5266/17 від 23.03.17) про відкладення розгляду заяви, заяву вих. № 17/1415 від 28.02.17 (вх. № 2602/17 від 01.03.17) про перегляд рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 за нововиявленими обставинами підтримали в повному обсязі.
Відповідно до ч. 3 ст. 114 ГПК України заява про перегляд рішення, ухвали, постанови за нововиявленими обставинами розглядаються господарським судом у судовому засіданні у місячний строк з дня їх надходження.
Розглянувши клопотання (вх. №5266/17 від 23.03.17) про відкладення розгляду заяви, суд дійшов висновку про його необґрунтованість, а також зважаючи на обмежений строк розгляду заяви про перегляд рішення за нововиявленими обставинами, суд вважає за необхідне відмовити у задоволенні даного клопотання.
Розглянувши заяву вих. № 17/1415 від 28.02.17 (вх. № 2602/17 від 01.03.17) про перегляд рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 за нововиявленими обставинами, вислухавши представників сторін, суд вважає, заяву Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" про перегляд рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 за нововиявленими обставинами у справі № 909/761/16 такою, що не підлягає задоволенню, а рішення у даній справі від 24.11.16 таким, що не підлягає зміні чи скасуванню виходячи з наступного.
В обґрунтування поданої заяви про перегляд рішення за нововиявленими обставинами зазначено, що після прийняття рішення суду, в результаті комісійного обстеження представниками позивача та відповідача теплових камер, зазначених в п. 4.1.17 Договору, встановлено, що даний пункт договору передбачає ряд теплових камер, де прилади обліку теплової енергії, згідно актів розмежування ділянок обслуговування, не повинні встановлюватись відповідачем, а саме: ТК 4-23-3-064, ТК 4-23-3-119, ТК 4-23-3-057, ТК 4-23-1-047, ТК 4-23-1-004, ТК 4-23-3-049.
Представники заявника зазначають, що межа балансової належності (відповідальності) - це межа розподілу теплової мережі між теплопостачальною організацією і споживачем (п.1.3. Ліцензійних умов, п.3 Правил користування тепловою енергією, затверджених постановою КМУ N1198 від 03.10.2007). При цьому, у відповідності до ДСТУ теплолічильник потрібно захистити від ризику пошкодження внаслідок ударів і вібрації, спричинених умовами навколишнього середовища у місці монтажу; сигнальні кола між складовими частинами тепло лічильника потрібно змонтувати так, щоб запобігти несанкціонованому втручанню і роз'єднанню; необхідно вживати заходів щодо запобігання дії на теплолічильник несприятливих гідравлічних умов та ін.
Враховуючи викладене, представники заявника зазначають, що встановлення вузлів обліку теплової енергії не можливе на межі балансової належності між Державним міським підприємством "Івано-Франківськтеплокомуненерго" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Станіславська теплоенергетична компанія", а саме на зовнішній і поверхні стіни теплових камер, оскільки в даному випадку є не можливим забезпечення дотримання вимог щодо збереження приладу обліку (теплолічильника) та вимог електропостачання та електробезпеки, а також уникнення пошкоджень спричинених впливом навколишнього середовища. Неможливість встановлення вузлів обліку теплової енергії підтверджується двосторонніми актами-обстеження ЦТП, теплових камер на предмет встановлення обліку теплової енергії, складеними представниками позивача та відповідача.
Вказані обставини, на думку заявника, у відповідності до п. 1 ст. 112 Господарського процесуального кодексу України, є нововиявленими (істотні для справи, що не були і не могли бути відомі особі, яка звертається із і заявою, на час розгляду справи).
Представники позивача подали відзив №13/834 від 20.03.17 (вх.№4965/17 від 20.03.17) на заяву про перегляд рішення від 24.11.16 за нововиявленими обставинами, в якому зазначено про те, що під час розгляду справи відповідачу було відомо перелік точок в яких необхідно встановити прилади обліку теплової енергії, оскільки такий перелік формувався на підставі підписаних у 2012 році Товариством з обмеженою відповідальністю "Станіславська теплоенергетична компанія" та Державним міським підприємством "Івано-Франківськтеплокомуненерго" актів розмежування ділянок обслуговування, які були надані позивачем під час розгляду даної справи із додатковими поясненнями від 17.11.2016 року №13/3476. Дані акти встановлюють ділянки обслуговування і відповідальності за технічний стан системи центрального опалення.
Тому, представники позивача вважають, що в розумінні ст. 112 ГПК, Акти обстеження, додані відповідачем до заяви про перегляд рішення за нововиявленими обставинами, за своєю правовою природою є новими доказами у справі, оскільки відповідачу було відомо про перелік точок в яких необхідно встановити прилади обліку теплової енергії на час розгляду справи та відповідач не був позбавлений можливості ініціювати комісійне обстеження цих точок під час розгляду справи.
Також зазначають про те, що, під час розгляду справи № 909/761/16, відповідач неодноразово в своїх усних та письмових поясненнях (наявні в матеріалах справи) стверджував про відсутність такої технічної можливості, що було досліджено судом та викладено в описовій частині рішення. Водночас в мотивувальній частині рішення господарським судом Івано-Франківської області встановлено, що запропонований позивачем п.4.1.17 договору, який передбачає встановлення та можливість використання приладів обліку на межі балансової належності відповідає вимогам чинного законодавства.
Рішенням господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 частково задоволено позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Станіславська теплоенергетична компанія" до Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" про врегулювання розбіжностей при укладенні договору. Вважати укладеними пункти 4.1.17, 5.3 та додаток №3 "Визначення та розподіл понаднормових втрат теплової енергії" договору про транспортування теплової енергії в такій редакції:
"4.1.17. Забезпечити встановлення на межі балансової належності (відповідальності) відповідних приладів обліку теплової енергії, що надходить та відпускається з теплових мереж Теплотранспортуючої організації у відповідності до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг від 12 серпня 2012 року №277. Прилади обліку встановлюються згідно актів розмежування ділянок обслуговування, а саме на зовнішній поверхні стіни теплових камер (далі - ТК) в сторону споживача: ТК 4-23-3-089; ТК 4-23-1-066; ТК 4-23-3-064; ТК 4-23-3-065; ТК 4-23-3-119; ТК 4-23-2-044; ТК 4-23-2-073; ТК 4-23-2-023; ТК 4-23-2-009; ТК 4-23-2-067; ТК 4-23-3-017; ТК 4-23-3-057; ТК 4-23-3-049; ТК 4-23-3-004; ТК 4-23-3-007; ТК 4-23-1-103; ТК 4-23-4-010; ТК 4-23-1-087; ТК 4-23-1-047; ТК 4-23-1-017; ТК 4-23-1-004; ТК 4-23-1-104; ТК 4-23-1-086; ТК 4-23-4-011; ТК 4-23-4-021, а також: на зовнішній поверхні стіни ЦТП по вул. Нац.-Гвардії 16 «А»; на вихідних фланцях засувки в підвальному приміщенні житлового будинку по вул. Франка 10 «А»; на вихідних фланцях засувок в місці відгалуження від магістральної тепломережі по вул. Нова, та на зовнішній поверхні стіни приміщення ЦТП на вул. Толстого, 4.
Встановлення приладів обліку теплової енергії та введення їх в експлуатацію здійснюється за участю уповноваженого представника (в) Теплогенеруючої організації, що має відповідати Правилам технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 р. N 71 та іншим нормативно-правовим документів. Встановлені та введені в експлуатацію прилади обліку мають забезпечувати облік всього обсягу теплової енергії, що надходить в мережі Теплотранспортуючої організації та використовується для централізованого опалення та підігріву гарячої води.
Звертаючись до суду з заявою про перегляд рішення від 24.11.16, як на нововиявлену обставину, заявник посилається на те, що після прийняття рішення суду, в результаті комісійного обстеження представниками позивача та відповідача, теплових камер, зазначених в п. 4.1.17 Договору, встановлено, що даний пункт договору передбачає ряд теплових камер, де прилади обліку теплової енергії, згідно актів розмежування ділянок обслуговування, не повинні встановлюватись відповідачем, а саме:
- ТК 4-23-3-064 - в ході обстеження даної ТК, з якої йде тепловий ввід до ж/б Коновальця, 130а встановлено, що даний житловий будинок відключений від і теплопостачання (згідно довідки);
- ТК 4-23-3-119 - в даній тепловій камері немає необхідності встановлення лічильника обліку теплової енергії, оскільки подача теплоносія здійснюється від котельні ДМП «ІФТКЕ», а отже не є предметом даного спору;
- ТК 4-23-3-057 - ділянка тепломережі до даної теплової камери на баланс відповідача не передавалась, а отже і акт розмежування ділянок обслуговування між ТОВ "СТЕК" та ДМП «ІФТКЕ» складений помилково (згідно довідки);
- ТК 4-23-1-047 - в ході обстеження даної ТК, з якої йде тепловий ввід до ж/б по вул. Галицькій 15,19,12,23 (ОСББ «Галицька брама»), встановлено, що дані житлові будинки відключені від теплопостачання (згідно довідки);
- ТК 4-23-1-004 - відсутня необхідність встановлення лічильника обліку теплової енергії, оскільки будинок по вул. Крайківського, 3 відключений від мережі теплопостачання та не є абонентом ТОВ «СТЕК»;
- ТК 4-23-3-049 встановлено, що дана ділянка теплових мережне знаходиться на балансі ДМП «ІФТКЕ».
Також заявник посилається на неможливість встановлення вузлів обліку теплової енергії на межі балансової належності між Державним міським підприємством "Івано-Франківськтеплокомуненерго" та Товариством з обмеженою відповідальністю "Станіславська теплоенергетична компанія", що підтверджується двосторонніми актами-обстеження ЦТП, теплових камер на предмет встановлення обліку теплової енергії, складеними представниками позивача та відповідача, а саме:
- Акт-обстеження №1 від 14.12.2016 року щодо ЦТП на вул. Толстого, 4 - ДМП «ІФТКЕ» встановлено вузол обліку теплової енергії в приміщенні ЦТП, який обліковує кількість теплової енергії;
- Акт-обстеження №2 від 14.12.2016 року щодо ТК-4-23.1-086 - відсутня технічна і можливість встановлення вузла обліку теплової енергії;
- Акт-обстеження №3 від 14.12.2016 року щодо відгалуження від магістральної тепломережі х600 мм в напрямку КЕЦ - Каскад на об'єкти по вул. Нова-Незалежності - технічна можливість встановлення засобу обліку теплової енергії відсутня;
- Акт-обстеження №4 від 14.12.2016 року щодо ТК-4-23-4-010 - технічна можливість встановити витратомір теплового лічильника існує, однак відсутні умови для належного забезпечення умов роботи та збереження теплового лічильника;
- Акт-обстеження №5 від 14.12.2016 року щодо ТК-4-23-4-021 -т відсутні прямі ділянки для забезпечення умов роботи теплового лічильника;
- Акт-обстеження №6 від 14.12.2016 року щодо ТК-4-23-4-011 - технічної можливості встановлення засобів обліку теплової енергії немає;
- Акт-обстеження №1 від 21.12.2016 року щодо ТК4-23-2-067 - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії;
- Акт-обстеження №2 від 21.12.2016 року щодо ТК 4-23-2-073 - для обліку теплової енергії ДМП «ІФТКЕ» встановлено вузол обліку теплової енергії на ЦТП;
- Акт-обстеження №3 від 21.12.2016 року щодо - ЦТП Національної гвардії, 16а - ДМП «ІФТКЕ» встановлено вузол обліку теплової енергії в приміщенні ЦТП, який обліковує кількість теплової енергії;
- Акт-обстеження №4 від 21.12.2016 року щодо ТК 4-23-3-004 - технічної можливості встановити вузол обліку теплової енергії в точці балансової належності немає;
- Акт-обстеження №5 від 21.12.2016 року щодо ТК 4-23-3-017 - технічної можливості встановити вузол обліку теплової енергії в точці балансової належності немає;
- Акт-обстеження №1 від 17.01.2017 року щодо ТК 4-23-1-104 - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, а також відсутня можливість для забезпечення його належного зберігання;
- Акт-обстеження №2 від 17.01.2017 року щодо ТК 4-23-1-103 (тепловий ввід до ж/б «Донцова, 13) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення витратоміра теплової енергії;
- Акт-обстеження №3 від 17.01.2017 року щодо ТК 4-23-1-087 - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення витратоміра теплової енергії; дана теплова камера затоплена ґрунтовими водами;
- Акт-обстеження №4 від 17.01.2017 року щодо дільниці тепломережі від місця врізки в підвальному приміщенні ж/б по вул. Франка, 10а до зовнішньої поверхні стіни будівлі СШ №11 - теплова мережа транзитом проходить підвальним приміщення ж/б Франка, 10а з обмеженим доступом, відсутнє окреме приміщення для встановлення вузла обліку, а це в свою чергу дає доступ сторонніх осіб до даного вузла обліку;
- Акт-обстеження №5 від 17.01.2017 року щодо ТК 4-23-1-066 (тепловий ввід до ж/б «Грушевського, 14) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення лічильника теплової енергії, дана теплова камера затоплена ґрунтовими водами;
- Акт-обстеження №6 від 17.01.2017 року щодо ТК 4-23-1-017 (тепловий ввід до ж/б Незалежності, 36) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення лічильника теплової енергії;
- Акт-обстеження №7 від 17.01.2017 року щодо ТК 4-23-2-044 (тепловий ввід до ж/б Січових Стрільців, 44) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення лічильника теплової енергії;
- Акт-обстеження №8 від 17.01.2017 року щодо ТК 4-23-2-009 (тепловий ввід до ж/б Бандери, 106) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки на ділянці тепломережі від ТК 4-23-2-009 до ж/б Бандери, 10а знаходиться тепловий ввід до ж/б Бандери, 10а, який не знаходиться на балансі ДМП «ІФТКЕ», відсутня можливість для забезпечення його належного зберігання;
- Акт-обстеження №1 від 24.01.2017 року щодо ТК 4-23-3-007 (тепловий ввід до ж/б Петлюри, 19) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення лічильника обліку теплової
енергії;
- Акт-обстеження №2 від 24.01.2017 року щодо ТК 4-23-3-069 (тепловий ввід до ж/б Коновальця, 1366) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової
енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення лічильника обліку теплової енергії;
- Акт-обстеження №3 від 24.01.2017 року щодо ТК 4-23-3-049 (тепловий ввід до ж/б Дудаєва, 1-3) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення лічильника обліку теплової енергії;
- Акт-обстеження №4 від 24.01.2017 року щодо ТК 4-23-2-023 - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення лічильника обліку теплової енергії;
- Акт-обстеження №5 від 24.01.2017 року щодо ТК 4-23-3-089 (тепловий ввід до ж/б Львівська, 7а) - відсутня технічна можливість встановлення вузла обліку теплової енергії, оскільки відсутні прямолінійні ділянки для встановлення лічильника обліку теплової енергії.
Відповідно до ч. 1 ст. 112 ГПК України господарський суд може переглянути прийняте ним судове рішення, яке набрало законної сили, за нововиявленими обставинами.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 112 ГПК України підставами для перегляду судових рішень господарського суду за нововиявленими обставинами є: істотні для справи обставини, що не були і не могли бути відомі особі, яка звертається із заявою, на час розгляду справи.
У відповідності до п. 2 постанови Пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011р. № 17 "Про деякі питання практики перегляду рішень, ухвал, постанов за нововиявленими обставинами", до нововиявлених обставин відносяться матеріально-правові факти, на яких ґрунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші факти, які мають значення для правильного вирішення спору або розгляду справи про банкрутство. Необхідними ознаками існування нововиявлених обставин є одночасна наявність таких трьох умов: по-перше, їх існування на час розгляду справи, по-друге, те, що ці обставини не могли бути відомі заявникові на час розгляду справи, по-третє, істотність даних обставин для розгляду справи (тобто коли врахування їх судом мало б наслідком прийняття іншого судового рішення, ніж те, яке було прийняте). Нововиявлені обставини за своєю юридичною суттю є фактичними даними, що в установленому порядку спростовують факти, які було покладено в основу судового рішення. Ці обставини мають бути належним чином засвідчені, тобто підтверджені належними і допустимими доказами.
Не може вважатися нововиявленою обставина, яка ґрунтується на переоцінці тих доказів, які вже оцінювалися господарським судом у процесі розгляду справи. Необхідно чітко розрізняти поняття нововиявленої обставини (як факту) і нового доказу (як підтвердження факту); так, не можуть вважатися такими обставинами подані учасником судового процесу листи, накладні, розрахунки, акти тощо, які за своєю правовою природою є саме новими доказами.
Як вбачається з матеріалів справи, під час розгляду справи відповідачу було відомо перелік точок в яких необхідно встановити прилади обліку теплової енергії, оскільки такий перелік формувався на підставі підписаних у 2012 році ТОВ «СТЕК» та ДМП «ІФТКЕ» актів розмежування ділянок обслуговування, які були надані позивачем під час розгляду даної справи із Додатковими поясненнями від 17.11.2016 року №13/3476. Дані акти встановлюють ділянки обслуговування і відповідальності за технічний стан системи центрального опалення.
З огляду на наведенні обставини, суд дійшов до висновку про те, що в розумінні ст.112 ГПК України, акти обстеження від 24.01.2017 року. додані заявником до заяви за своєю правовою природою є новими доказами у справі, оскільки відповідачу було відомо про перелік точок в яких необхідно встановити прилади обліку теплової енергії на час розгляду справи та відповідач не був позбавлений можливості ініціювати комісійне обстеження цих точок під час розгляду справи. Оскільки, акти обстеження від 24.01.2017 року по своїй сутті є новими доказами у справі, а не нововиявленими обставинами, то відповідно відсутня можливість зміни або скасування судового рішення за правилами розділу XIII ГПК України.
Отже, це свідчить виключно про несвоєчасне подання відповідачем нових доказів у справі, оскільки ці обставини були відомі відповідачу під час розгляду справи, і за своєю суттю є підтвердженням факту, а не нововиявленими обставинами.
Також не можуть визнаватися нововиявленими обставини, на які посилався учасник судового пронесу в своїх поясненнях в суді будь-якої з інстанцій, або які могли бути встановлені судом в разі виконання вимог процесуального закону, зокрема, ст. 38 ГПК України (ч. 2 п. 5 постанови пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 року №17). Водночас, на думку відповідача Акти обстеження від 24.01.2017 року підтверджують факт відсутності технічної можливості встановлення вузлів обліку теплової енергії на межі балансової належності між ІФТКЕ та СТЕК. Проте, як вбачається з матеріалів справи під час розгляду справи № 909/761/16, відповідач в письмових поясненнях (наявні в матеріалах справи) стверджував про відсутність такої технічної можливості, що було досліджено судом та викладено в описовій частині рішення, а саме в мотивувальній частині рішення господарським судом Івано-Франківської області встановлено, що запропонований позивачем п.4.1.17 Договору, якій передбачає встановлення та можливість використання приладів обліку на межі балансової належності відповідає вимогам чинного законодавства.
З врахуванням викладених обставин та наведених норм закону, суд вважає, що заява Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" вих. № 17/1415 від 28.02.17 (вх. № 2602/17 від 01.03.17) про перегляд рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 за нововиявленими обставинами задоволенню не підлягає, а рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 у справі № 909/761/16 слід залишити без змін.
Керуючись ст. ст. 86, 112, п. 3 ч. 5 ст. 114 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Відмовити у задоволенні заяви Державного міського підприємства "Івано-Франківськтеплокомуненерго" вих. № 17/1415 від 28.02.17 (вх. № 2602/17 від 01.03.17) про перегляд рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 за нововиявленими обставинами.
2. Рішення господарського суду Івано-Франківської області від 24.11.16 у справі №909/761/16 залишити без змін.
3. Дану ухвалу направити учасникам судового процесу.
Суддя Неверовська Л. М.