Постанова № 65407770, 15.03.2017, Харківський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.03.2017
Номер справи
644/4132/16-а
Номер документу
65407770
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 березня 2017 р. Справа № 644/4132/16-аКолегія суддів Харківського апеляційного адміністративного суду у складі

Головуючого судді: Спаскіна О.А.

Суддів: Любчич Л.В. , Сіренко О.І.

за участю секретаря судового засідання Медяник А.О.

представника позивача ОСОБА_1

представника ГУПФУ в Харківській області Багрій Ю.В.

представників УСБУ в Харківській області Марочканича Р.О., Мащенко Н.Г.

представника третьої особи ОСОБА_5

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського апеляційного адміністративного суду адміністративну справу за апеляційною скаргою Управління Служби безпеки України в Харківській області на постанову Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 11.11.2016р. по справі № 644/4132/16-а

за позовом ОСОБА_6

до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області , Управління Служби безпеки України в Харківській області третя особа Інститут підготовки юридичних кадрів для Служби Безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

про зобов'язання здійснити перерахунок пенсії,

ВСТАНОВИЛА:

Позивач, ОСОБА_6, звернувся до Орджонікідзевського районного суду м. Харкова з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області ( далі - Відповідач 1 ГУПФУ в Харківській області), Управління Служби безпеки України в Харківській області (далі- Відповідач 2, УСБУ в Харківській області), в якому (з урахуванням уточнення позовних вимог) просив:

- зобов'язати УСБУ в Харківській області підготувати та подати до ГУПФУ України в Харківській області довідку про додаткові види грошового забезпечення ОСОБА_6 з урахуванням таких видів грошового забезпечення: матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, індексації, заохочення, одноразової грошової допомоги при звільненні та одноразової грошової допомоги у зв'язку з встановленням інвалідності під час проходження військової служби.;

- зобов'язати ГУПФУ в Харківській області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_6 з моменту її призначення, у розмірі 62 % від грошового забезпечення, з урахуванням таких його видів: матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, індексації, заохочення, одноразової грошової допомоги при звільненні та одноразової грошової допомоги у зв'язку з встановленням інвалідності під час проходження військової служби;

- зобов'язати ГУПФУ в Харківській області надати до суду звіт про виконання судового рішення, відповідно до ч. 1 ст. 167 КАС України;

- стягнути з відповідачів 1 та 2 сплачений позивачем судовий збір відповідно до ст. 94 КАС України.

Постановою Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 11.11.2016 року частково задоволено вказаний позов.

Зобов'язано УСБУ в Харківській області підготувати та подати до ГУПФУ в Харківській області довідку про додаткові види грошового забезпечення ОСОБА_6 за останні 24 місяці проходження його військової служби, з урахуванням таких видів грошового забезпечення: матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, індексації, заохочення та одноразової грошової допомоги при звільненні.

Зобов'язано ГУПФУ в Харківській області після отримання довідки з УСБУв Харківській області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_6 з 17.11.2015 р., у розмірі 62 % від грошового забезпечення, з урахуванням таких його видів: матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань, індексації, заохочення та одноразової грошової допомоги при звільненні.

Позовні вимоги ОСОБА_6 до ГУПФУ в Харківській області про зобов'язання здійснити перерахунок пенсії за період з 02.06.2013 року по 16.11.2015 року залишено без розгляду.

У задоволенні іншої частини позовних вимог ОСОБА_6- відмовлено.

Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень - ГУПФУ в Харківській області на користь ОСОБА_6 судовий збір у розмірі 275 (двісті сімдесят п'ять) грн. 60 коп.

УСБУ в Харківській області, не погодившись з даною постановою суду, подало апеляційну скаргу, в якій просило скасувати оскаржувану постанову та ухвалити нову, якою відмовити в задоволенні позовних вимог в повному обсязі.

В обґрунтування вимог апеляційної скарги зазначає, що приймаючи зазначену постанову суд першої інстанції дійшов до помилкових висновків, які призвели до неправильного вирішення справи, неповно з'ясував всі обставини справи, що мають значення при вирішенні спору, невірно застосував до спірних правовідносин вимоги матеріального та процесуального права.

В судовому засіданні 08.02.2017р. представником ГУПФУ в Харківській області було подано заяву про приєднання до апеляційної скарги УСБУ в Харківській області, яка була розглянута та задоволена протокольною ухвалою суду.

Представники УСБУ в Харківській області в судовому засіданні апеляційну скаргу підтримали в повному обсязі, посилаючись на мотиви та доводи, викладені в апеляційній скарзі.

Представник ГУПФУ в Харківській області в судовому засіданні підтримав апеляційну скаргу УСБУ в Харківській області та просив суд скасувати постанову суду першої інстанції і в позові відмовити.

Представники позивача та третьої особи в судовому засіданні заперечував проти апеляційної скарги УСБУ в Харківській області та зазначили, що рішення суду першої інстанції є правомірним та обґрунтованим і підстав для його скасування не вбачають.

Враховуючи, що відповідач оскаржує постанову суду першої інстанції лише в частині задоволення позовних вимог, колегія суддів не вбачає підстав для надання правової оцінки рішенню суду першої інстанції в частині залишення позовних вимог без розгляду та в частині відмови у задоволенні позову, в межах розгляду даної апеляційної скарги.

Суд апеляційної інстанції розглянув справу в межах доводів апеляційної скарги відповідно до вимог ст.195 КАС України та керуючись ч.1 ст.41 КАС України.

Колегія суддів, заслухавши суддю-доповідача, пояснення учасників судового процесу, перевіривши доводи апеляційної скарги, рішення суду першої інстанції, дослідивши матеріали справи, вважає, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено та підтверджено у суді апеляційної інстанції, що ОСОБА_6 проходив військову службу на посаді доцента спеціальної кафедри № 3 інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України національного університету «юридичної академії України ім. Я. Мудрого.

28.02.2013 р. наказом голови Служби безпеки України № 222-ос було звільнено позивача з військової служби за пп. «а» п. 61 та пп. «б» п. 62 (за станом здоров'я - непридатний до військової служби, обмежено придатний у воєнний час) Положення «Про проходження військової служби військовослужбовцями служби безпеки України» з 01.06.2013 р. та встановлено вислугу років у розмірі 24 роки 08 місяців і 28 днів.

З 02.06.2013 р. ОСОБА_6 перебуває на обліку в Управлінні пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян та отримує пенсію за вислугу років у відповідності до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» № 2262-XII від 09.04.1992 р. у розмірі 62 % від грошового забезпечення.

Пенсію позивачу було призначено на підставі подання УСБУ в Харківській області про призначення пенсії, довідки Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ НЮУ ім. Ярослава Мудрого від 09.01.2008 року про додаткові види грошового забезпечення для нарахування пенсії та інших документів.

При призначенні пенсії ОСОБА_6 не було враховано одноразових видів грошового забезпечення, з якого має обчислюватись пенсія.

З метою врегулювання виниклої помилки позивач звернувся до ГУПФУ в Харківській області з проханням здійснити перерахунок пенсії.

26.04.2016 року ГУПФУ в Харківській області відмовило позивачу, посилаючись на те, що матеріальна допомога на оздоровлення, матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань, індексація, заохочення, одноразова грошова допомога при звільненні та одноразова грошова допомога у зв'язку з встановленням інвалідності під час проходження військової служби не входять до складу грошового забезпечення, на підставі яких нараховується пенсія.

Не погоджуючись з такими діями відповідачів, позивач звернувся до суду за захистом своїх прав.

Задовольняючи частково позовні вимоги, суд першої інстанції виходив з їх обґрунтованості.

Колегія суддів частково погоджується з такими висновками суду з наступних підстав.

Відповідно до «Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб"», затвердженого постановою Пенсійного фонду України № 3-7 від 30.01.2007 р. призначення (перерахунок) пенсій органами пенсійного фонду України здійснюється на підставі документів, які надаються уповноваженими структурними підрозділами силових міністерств та відомств, на які покладено функції щодо підготовки та подання до органів, що призначають пенсії, необхідних для призначення (перерахунку) пенсії документів.

Згідно з пунктом 1.1.2. Методичних рекомендацій оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій військовослужбовцям СБУ, які звільняються зі служби, та членам їх сімей, затверджених наказом СБУ від 03.04.2007 року №263, зокрема, з навчальних та інших закладів, розташованих територіально відповідно в межах адміністративного розподілу покладено на регіональні органи СБУ.

Таким чином, оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій ОСОБА_6 є обов'язком регіонального органу СБУ - Управління Служби безпеки України в Харківській області.

Пункт 12 Порядку від 30.01.2007 року №3-1 зобов'язує уповноважений структурний підрозділ (УСБУ в Харківській області) у 10-денний термін з дня одержання заяви про призначення пенсії оформити всі необхідні документи і своє подання про призначення пенсії, ознайомити з ним особу, якій оформлюється пенсія, і направити до органу, що призначає пенсії за місцем проживання особи.

Аналогічну вимогу містить і пункт 4.1.1. Методичних рекомендацій, що також зобов'язує співробітників фінансового підрозділу УСБУ в Харківській області у 10-денний термін з дня одержання заяви про призначення пенсії скласти подання про призначення пенсії (додаток 2 до наказу СБУ від 03 квітня 2007 № 263), ознайомити з ним позивача, і направити необхідні для призначення пенсії документи до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

П. 3 Наказу Служби безпеки України від 03.04.2007 р. № 263.р. покладає обов'язок щодо складання, зокрема, довідок про додаткові види грошового забезпечення (додаток 8 до наказу) на фінансово-економічну службу та фінансові підрозділи відповідних органів СБУ.

З огляду на викладене, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про те, що до повноважень УСБУ в Харківській області входить визначення грошового забезпечення, що враховується при обчисленні та перерахунку пенсії позивачу, а тому він зобов'язаний подати до ГУ ПФУ в Харківській області довідку про додаткові види грошового забезпечення позивача з урахуванням грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань.

Положеннями ст. 43 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" №2262-ХІІ (далі-Закон 2262-XII) передбачено, що пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до абз. 2 п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 р. №393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їх сімей" пенсії обчислюються з розміру грошового забезпечення, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 р. - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування з урахуванням таких його видів: щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення, крім щомісячних надбавок (доплат), установлених особам, які мають право на пенсію за вислугу років згідно із законодавством і залишені за їх згодою та в інтересах справи на службі) та премії. Розмір щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням. Середня сума щомісячних додаткових видів грошового забезпечення та премії визначається шляхом ділення на 24 загальної суми цих видів грошового забезпечення за 24 останні календарні місяці служби підряд перед звільненням.

Як вбачається з матеріалів справи, при обчисленні розміру пенсії позивача під час перерахунку, ГУПФУ в Харківській області не враховано матеріальну допомога на оздоровлення, матеріальну допомога на вирішення соціально-побутових питань, індексацію, заохочення, одноразову грошову допомогу при звільненні та одноразову грошову допомогу у зв'язку з встановленням інвалідності під час проходження військової служби.

Згідно з ч.1 та ч. 2 ст. 9 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" № 2011-XII держава гарантує військовослужбовцям достатнє матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів. До складу грошового забезпечення входять: посадовий оклад, оклад за військовим званням, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премія); одноразові додаткові види грошового забезпечення.

Відповідно до преамбули Закону № 2262-XII держава гарантує перерахунок призначених пенсій у зв'язку із збільшенням рівня грошового забезпечення.

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення та соціального захисту військовослужбовців" від 04.04.2006 р., який набрав чинності 29.04.2006 р., в Закон № 2262-XII були внесені зміни і згідно пункту 5 Прикінцевих положень зазначеного Закону з метою створення фінансових можливостей в державі для вирівнювання розмірів пенсій, призначених звільненим зі служби в різні періоди військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за Законом України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" (2262-12), незалежно від часу звільнення їх у запас або у відставку і ліквідації існуючої диспропорції в розмірах таких пенсій, ввести мораторій на розширення військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяким іншим особам, які перебувають на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, нових додаткових щомісячних видів грошового забезпечення. Кабінет Міністрів України повинен забезпечити прийняття нормативно-правових актів щодо підвищення грошового забезпечення військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяким іншим особам (посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, процентної надбавки за вислугу років) за рахунок рівноцінної заміни сплачуваної їм щомісячної надбавки в розмірі 100 відсотків грошового забезпечення (посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років).

На виконання зазначеного Закону Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 07.11.2007 р. № 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу" (далі Постанова № 1294). Зазначена постанова набула чинності з 01.01.2008 року.

Відповідно до п. 1 Постанови № 1294 "Про упорядкування структури та умов грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу", грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.

Отже, Постановою № 1294 було змінено структуру грошового забезпечення військовослужбовців.

Положеннями п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2007 р. № 1294 упорядковано структуру та умови грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та затверджено схеми посадових окладів і додаткових видів грошового забезпечення за категоріями військовослужбовців. Згідно зі схемою додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України (щомісячних та одноразових, додаток № 25) до одноразових віднесені: винагорода, призначення та виплата якої пов'язана з обсягом та складностями роботи, що виконується під час проходження військової служби; матеріальна допомога на початкове обзаведення (вид матеріального забезпечення військовослужбовців, передбачений ст. 9-1 Закону № 2011-XII), а також одноразова матеріальна допомога військовослужбовцям строкової військової служби.

Разом з тим, ч. 1 ст. 10-1 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" також гарантовано право військовослужбовців, крім військовослужбовців строкової служби, на щорічну основну відпустку із збереженням грошового, матеріального забезпечення та наданням допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.

Умови, розмір та порядок виплати військовослужбовцям зазначеної допомоги визначені Постановою № 1294 та Інструкцією про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженої наказом Міноборони від 11.06.2008 р. № 260, зареєстровано в Мінюсті 14.07.2008 р. за № 638/15329.

Розмір матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань установлюється за рішенням Міноборони, виходячи з наявного фонду грошового забезпечення, передбаченого в кошторисі Міноборони (п.п. 3 п. 5 Постанови № 1294, п.п. 33.1, 33.3 п. 33 розділу XXXIII Інструкції).

Одноразова грошова допомога при звільненні передбачена ст. 15 Закону № 2011-XII.

Відповідно до пп. 2 п. 2.1.1.2. НакаЗакону України Міністерства фінансів України № 333 від 12.03.2012 р. «Про затвердження Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету та Інструкції щодо застосування класифікації кредитування бюджету» заохочення за бюджетною класифікацією також відноситься до грошового забезпечення військовослужбовців.

Аналізуючи наведені правові норми, суд першої інстанції вірно зазначив, що грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, з яких сплачено страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія.

Зазначений висновок узгоджується з правовою позицією Верховного Суду України, викладеною в постанові від 10.03.2015 року у справі №21-70а15.

Разом з тим, колегія суддів зазначає, що суд першої інстанції дійшов помилкового висновку про те, що індексація, заохочення та одноразова грошова допомога при звільненні також відносяться до складу грошового забезпечення військовослужбовців, з розміру якого обчислюється пенсія.

Так, перелік додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу визначений у додатках 25 - 28 до вищевказаної постанови КМУ від 07.11.2007р. № 1294.

При цьому, суми індексації грошового забезпечення, заохочення та одноразова грошова допомога при звільнені військовослужбовців не віднесені до зазначеного переліку.

Крім того, згідно з п. 2 розділу І Переліку виплат, що здійснюються за рахунок коштів роботодавців, на які не нараховується єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, який затверджено постановою КМУ від 22.12.2010 р. № 1170, одноразова допомога військовослужбовців при звільненні з військової служби належить до виплат, на які не нараховується єдиний внесок.

З урахуванням наведеного, на суми виплат індексації грошового забезпечення, заохочення та вихідної допомоги при звільненні осіб рядового і начальницького складу єдиний внесок не нараховується.

Отже, пенсія позивачу повинна виплачуватись в розмірі, який обчислений з грошового забезпечення, до якого мають бути включені лише грошова допомога на оздоровлення та матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

З урахуванням наведеного, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про задоволення позовних вимог ОСОБА_6 в частині визнання протиправними дії (бездіяльність) щодо обчислення розміру та виплати позивачу пенсії з грошового забезпечення без урахування грошової допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, які позивач отримував протягом останніх 24 місяців підряд перед місяцем звільнення з військової служби; та зобов'язання після отримання від Харківського обласного військового комісаріату довідки про додаткові види грошового забезпечення, які позивач отримував протягом останніх 24 місяців підряд перед місяцем звільнення з військової служби, призначити та виплачувати позивачу пенсію в розмірі, який обчислений з грошового забезпечення, до складу якого включені грошова допомога на оздоровлення, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, які позивач отримав протягом останніх 24 місяців підряд перед місяцем звільнення з військової служби.

Разом з тим, судова колегія вважає, що рішення суду першої інстанції в частині зобов'язання Управління Служби безпеки України в Харківській області підготувати та подати до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області довідку про додаткові види грошового забезпечення ОСОБА_6 за останні 24 місяці проходження його військової служби, з урахуванням таких видів грошового забезпечення: індексації, заохочення та одноразової грошової допомоги при звільненні та зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області після отримання довідки з Управління Служби безпеки України в Харківській області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_6 з 17.11.2015 р., у розмірі 62 % від грошового забезпечення, з урахуванням таких його видів: індексації, заохочення та одноразової грошової допомоги при звільненні слід скасувати та відмовити в задоволенні цієї частини позовних вимог.

Відповідно до ст. 159 КАС України, судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Згідно п. 4 ч. 1 ст. 202 КАС України, підставами для скасування постанови або ухвали суду першої інстанції та ухвалення нового рішення є: порушення норм матеріального або процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи або питання, а так само розгляд і вирішення справи неповноважним судом; участь в ухваленні постанови судді, якому було заявлено відвід на підставі обставин, які викликали сумнів у неупередженості судді, і заяву про його відвід визнано судом апеляційної інстанції обґрунтованою; ухвалення чи підписання постанови не тим суддею, який розглянув справу.

З урахуванням встановлених обставин у справі та допущених судом першої інстанції порушень норм матеріального права, колегія суддів вважає, що постанова суду першої інстанції частково не відповідає вимогам ст.159 КАС України, а тому відповідно до вимог ст. 202, ч.2 ст. 205 КАС України підлягає частковому скасуванню, з прийняттям нової постанови.

Керуючись ст.ст. 160, 167, 195, 196, п. 3 ст. 198, ст. 202, 205, 207, 209, 254 Кодексу адміністративного судочинства, колегія суддів, -

П О С Т А Н О В И Л А:

Апеляційну скаргу Управління Служби безпеки України в Харківській області задовольнити частково.

Постанову Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 11.11.2016р. по справі № 644/4132/16-а скасувати в частині зобов'язання Управління Служби безпеки України в Харківській області підготувати та подати до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області довідку про додаткові види грошового забезпечення ОСОБА_6 за останні 24 місяці проходження його військової служби, з урахуванням таких видів грошового забезпечення: індексації, заохочення та одноразової грошової допомоги при звільненні та зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області після отримання довідки з Управління Служби безпеки України в Харківській області здійснити перерахунок пенсії ОСОБА_6 з 17.11.2015 р., у розмірі 62 % від грошового забезпечення, з урахуванням таких його видів: індексації, заохочення та одноразової грошової допомоги при звільненні.

Прийняти нову постанову, якою в задоволенні цієї частини позовних вимог ОСОБА_6 - відмовити.

В іншій частині постанову Орджонікідзевського районного суду м. Харкова від 11.11.2016р. по справі № 644/4132/16-а - залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з моменту її проголошення та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів з дня складання постанови у повному обсязі шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддя (підпис)Спаскін О.А.Судді(підпис) (підпис) Любчич Л.В. Сіренко О.І. Повний текст постанови виготовлений 20.03.2017 р.