Ухвала суду № 65227358, 06.03.2017, Київський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.03.2017
Номер справи
826/25405/15
Номер документу
65227358
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа: № 826/25405/15 Головуючий у 1-й інстанції: Огурцов О.П. Суддя-доповідач: Твердохліб В.А.

У Х В А Л А

Іменем України

06 березня 2017 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Твердохліб В.А.,

суддів Бужак Н.П., Костюк Л.О.,

за участю секретаря Борейка Д.Е.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві апеляційну скаргу Комунального підприємства «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 січня 2017 року у справі за адміністративним позовом Публічного акціонерного товариства «Вторес» до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Комунального підприємства «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про визнання протиправними дій та скасування припису, доручення,-

В С Т А Н О В И В:

Публічне акціонерне товариство «ВТОРЕС» (далі - Позивач) звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Відповідач 1), Комунального підприємства «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі - Відповідач 2) про визнання протиправним та скасування припису від 09.10.2015 року №1511329, виданого головним спеціалістом Департаменту благоустрою та захисту природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Кожуховим С.В.; визнання протиправним і скасування Доручення від 16.10.2015 року №388/10-1, виданого заступником директора - начальником управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою та захисту природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Я. Медвєдевим; визнання протиправними дії Відповідача 1 щодо знесення нежилої споруди-стимулу (літера «А»), площею 134,5 кв.м за адресою: м.Київ, вул. Петропавлівська, 2.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 січня 2017 року адміністративний позов задоволено частково:

визнано протиправним та скасовано Доручення №388/10-15, видане заступником директора - начальником управління контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою та захисту природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Я.Медвєдевим від 16.10.2015 року про вжиття заходів шляхом демонтажу самовільно встановлених елементів благоустрою в частині, що стосується демонтажу споруди Публічного акціонерного товариства «ВТОРЕС» на підставі припису №1511329 від 09.10.2015;

визнано протиправними дії 26.02.2016 року» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо знесення нежилої споруди-стимулу (літера «А») площею 134,5 кв. м за адресою: м.Київ, вул.Петропавлівська, 2.

В решті позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з таким рішенням суду, Відповідач 2 подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції в частині задоволення позовних вимог та прийняти нову про залишення адміністративного позову без задоволення.

В апеляційній скарзі апелянт посилається на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, що призвело до неправильного вирішення справи по суті.

Заслухавши суддю-доповідача, пояснення представника Відповідача 2, представника Відповідача 1, заперечення представників Позивача, перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з таких підстав.

Судом першої інстанції встановлено та підтверджується матеріалами справи, що Головним інспектором відділу контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Кожуховим С.В. винесено припис від 09.10.2015 року №1511329, яким встановлено порушення підпункту 20.1.1 пункту Правил благоустрою м.Києва (самовільне заняття території). Порушення вчинено ПАТ «ВТОРЕС» у Подільському районі, по вул.Петропавліська, 2. На підставі Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25 грудня 2008 року №1051/1051 (далі - Правила №1051/1051) запропоновано усунути порушення шляхом надання до 12.10.2015 року до Департаменту (вул.Дехтярівська, 31, корп.2) дозвільну документацію на розміщення. У разі відсутності - демонтувати власними силами.

16 жовтня 2015 року у зв'язку з невиконанням вимог вказаного припису, Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) видано Доручення №388/10-15 Комунальному підприємству «Київблагоустрій» щодо вжиття заходів шляхом демонтажу відповідно до вимог чинного законодавства самовільно встановлених елементів благоустрою у разі відсутності проектно-дозвільної документації на розміщення, зокрема, павільйону у Подільському районі, вул. Петропавліська, 2/Фрунзе, 111, які належать ПАТ «ВТОРЕС».

16-17 жовтня 2015 року Відповідачем 2 проведено демонтаж споруди, розміщеної за адресою: Подільський район, вул. Петропавліська, 2/Фрунзе, 111, за результатами якого складено акти проведення демонтажу від 16.10.2015 року №337 та від 17.10.2015 року №340.

За приписами статті 5 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» управління у сфері благоустрою населених пунктів здійснюють Кабінет Міністрів України, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та інші органи влади в межах їх повноважень.

Пунктом 4 Положення про Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.01.2011 року №94 (далі - Положення №94) визначено, що основними завданнями Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є контроль за станом благоустрою міста; контроль за дотриманням вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою міста Києва, інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері благоустрою.

Згідно підпункту 19.1.1 пункту 19.1 розділу ХІХ Правил №1051/1051 контроль за станом благоустрою міста, а також контроль за дотриманням та здійсненням заходів, спрямованих на виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», цих Правил здійснюється Головним управлінням контролю за благоустроєм міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), яке виконує функції інспекції з питань благоустрою в м.Києві, та управліннями (відділами) контролю за благоустроєм виконавчих органів районних у м.Києві рад (районних у м.Києві державних адміністрацій), а також Головним управлінням МВС України в м.Києві, іншими структурними підрозділами виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), в межах наданих повноважень, комунальними підприємствами, установами та організаціями, які несуть відповідальність за належне утримання об'єктів благоустрою.

У відповідності до підпункту 19.1.2 пункту 19.1 розділу ХІХ Правил №1051/1051 уповноважені працівники Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) мають право залучати спеціалістів структурних підрозділів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), комунальних підприємств, установ та організацій, об'єднань громадян (за погодженням з їхніми керівниками) для розгляду питань у сфері благоустрою території міста, вносити приписи з вимогою усунення порушень Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і цих Правил, складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Уповноважені працівники районних управлінь (відділів) контролю за благоустроєм виконавчих органів районних у м.Києві рад (районних у м.Києві державних адміністрацій) мають право вносити приписи з вимогою усунення порушень Закону України «Про благоустрій населених пунктів» і цих Правил, складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зі змісту припису від 09.10.2015 року №1511329 вбачається, що головним інспектором відділу контролю за благоустроєм Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) встановлено порушення підпункту 20.1.1 пункту 20.1 розділу ХХ Правил №1051/1051, а саме, самовільне заняття території, у зв'язку з чим Позивачу запропоновано усунути вказані порушення шляхом надання до 12.10.2015 року до Департаменту дозвільної документації на розміщення споруди, а у разі її відсутності - демонтувати споруду власними силами.

У відповідності до підпункту 6.7 пункту 6 Положення №94 Департамент має право здійснювати у встановленому порядку демонтаж та очищення території міста від безхазяйного майна, самовільно розміщених тимчасових споруд та елементів благоустрою, рекламних носіїв, покинутих будівельних матеріалів і конструкцій, транспортних засобів тощо.

За приписами розділу І Правил №1051/1051 тимчасова споруда - це споруда функціонального (в тому числі для здійснення підприємницької діяльності), декоративно-технологічного призначення, в тому числі мала архітектурна форма, яка виготовляється з полегшених збірних конструкцій та встановлюється без улаштування заглибленого фундаменту тощо.

За змістом пп.13.2.7 п.13.2 роз.ХІІІ вказаних Правил, розміщені (встановлені) самовільно, тобто без відповідних, оформлених в установленому порядку документів, засоби пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об'єкти сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі підлягають демонтажу (переміщенню) особою, що здійснила розміщення (встановлення) такого засобу (об'єкта), в порядку і строки, встановлені пунктом 13.3 цих Правил.

Підпунктом 13.3.1 пункту 13.3 розділу ХІІІ Правил №1051/1051 передбачено, що у разі виявлення самовільно розміщених (встановлених) малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, в т. ч. тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, паспорти прив'язки яких анульовані або строк дії яких закінчився, самовільно розміщених (встановлених) засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі (автомагазини, автокафе, автокав'ярні, авторозвозки, автоцистерни, лавки-автопричепи, візки, спеціальне технологічне обладнання (низькотемпературні лотки-прилавки) тощо) (далі - засоби пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі), об'єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі (на розміщення яких відсутні оформлені в установленому порядку документи) уповноважені особи Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), структурних підрозділів з питань контролю за благоустроєм районних в місті Києві державних адміністрацій, комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київблагоустрій» (далі - КП "Київблагоустрій) вносять припис його власнику (користувачу або особі, яка здійснила розміщення (встановлення)) з вимогою усунення порушень шляхом проведення демонтажу малої архітектурної форми, тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, демонтажу (переміщення) засобу пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі, об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі із зазначенням строку демонтажу (переміщення) відповідно до абзаців другого і третього цього підпункту. Малі архітектурні форми, тимчасові споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності мають бути демонтовані протягом трьох днів з моменту отримання припису, крім тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, відсутніх в матеріалах єдиної цифрової топографічної основи території міста Києва, демонтаж яких має бути здійснений протягом одного дня з моменту отримання припису.

Підпунктом 13.3.2 пункту 13.3 розділу ХІІІ вказаних Правил встановлено, що у разі якщо власники (користувачі або особи, які здійснили розміщення (встановлення)) малої архітектурної форми, тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі не здійснили демонтаж в строки, зазначені в приписі, Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районні в місті Києві державні адміністрації вживають заходів щодо демонтажу самовільно розміщеної (встановленої) малої архітектурної форми, тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, а Департамент промисловості та розвитку підприємництва - щодо демонтажу об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на підставі рішень, зазначених у підпункті 13.3.3 пункту 13.3 цих Правил, за кошти міського бюджету або з інших джерел, не заборонених законодавством, з наступним відшкодуванням усіх витрат згідно з абзацом 3 цього підпункту.

У відповідності до підпункту 13.3.3 пункту 13.3 розділу ХІІІ Правил №1051/1051 рішення про демонтаж самовільно розміщеної (встановленої) малої архітектурної форми, тимчасової споруди торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі приймається Департаментом міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), районними в місті Києві державними адміністраціями, Департаментом промисловості та розвитку підприємництва (щодо об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі). Для проведення демонтажу малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі створюється комісія у складі представників Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та/або структурного підрозділу з питань контролю за благоустроєм районної в місті Києві державної адміністрації, Департаменту промисловості та розвитку підприємництва (у разі демонтажу об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі), підприємства, яке здійснює демонтаж, перевезення, зберігання малих архітектурних форм, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності, об'єкта сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, представника міліції, власника (користувача або особи, яка здійснила розміщення (встановлення)) (у разі його присутності).

Пунктом 1.4 Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002 року №7/5 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.02.2002 року за №57/6445 (чинного станом на 15.08.2002 року; далі - Тимчасове положення) встановлено, що реєстрація прав власності на нерухоме майно (далі - реєстрація прав) - це внесення запису до Реєстру прав власності на нерухоме майно у зв'язку з виникненням, існуванням або припиненням права власності на нерухоме майно, що здійснюється БТІ за місцезнаходженням об'єктів нерухомого майна на підставі правовстановлювальних документів, за рахунок коштів особи, що звернулася до БТІ.

Зі змісту пункту 1.5 вказаного Тимчасового положення обов'язковій реєстрації прав підлягає право власності на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб, у тому числі іноземців та осіб без громадянства, іноземних юридичних осіб, міжнародних організацій, іноземних держав, а також територіальних громад в особі органів місцевого самоврядування та держави в особі органів, уповноважених управляти державним майном.

У відповідності до пункту 1.6 Тимчасового положення реєстрації підлягають права власності тільки на об'єкти нерухомого майна, будівництво яких закінчено, та які прийняті в експлуатацію у встановленому порядку за наявності матеріалів технічної інвентаризації, підготовлених тим БТІ, яке проводить реєстрацію права власності на ці об'єкти. Не підлягають реєстрації тимчасові споруди, а також споруди, не пов'язані фундаментом із землею.

За приписами ч.1 ст.182 Цивільного кодексу України право власності та інші речові права на нерухомі речі, обтяження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення підлягають державній реєстрації.

Статтею 2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (в редакції чинній станом на 14.07.2015 року) встановлено, що державна реєстрація речових прав на нерухоме майно (далі - державна реєстрація прав) - офіційне визнання і підтвердження державою фактів виникнення, переходу або припинення прав на нерухоме майно, обтяження таких прав шляхом внесення відповідного запису до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; Державний реєстр речових прав на нерухоме майно (далі - Державний реєстр прав) - єдина державна інформаційна система, що містить відомості про права на нерухоме майно, їх обтяження, а також про об'єкти та суб'єктів цих прав.

На виконання припису суб»єкта владних повноважень Позивачем 09.10.2015 року надано лист із поясненнями, що споруда є капітальною, а не тимчасовою та додано копії правовстановлюючих документів, що підтверджують право власності ПАТ «ВТОРЕС» на нерухоме майно.

Факт отримання вказаного листа з додатками Відповідачем 1 не заперечується.

Згідно свідоцтва про право власності серії НС № 010005405, виданого 15.08.2002 року Київською міською державною адміністрацією на підставі наказу «Про оформлення права власності на об'єкт нерухомого майна» від 01.08.2002 року №559-В Позивачу належить на праві колективної власності нежила споруда - стимул, площею 134,50 кв.м. розташована в місті Києві за адресою вул.Петропавлівська, будинок № 2, літера А.

Вказане свідоцтво зареєстроване в Київському міському БТІ 17 вересня 2002 року за реєстровим номером 5354-п та записане у реєстрову книгу №61-п-223.

Також, з витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 14.07.2015 року вбачається, що на підставі Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (з відкриттям розділу), індексний номер 22835214 від 14.07.2015 року до реєстру ЄДР внесено запис №10398416 про колективну форму власності ПАТ «ВТОРЕС» на нежилу споруду-стимул (літера «А»), розмір частки 1/1, за адресою: м.Київ, вул.Петропавлівська, будинок 2, загальною площею 134.5 кв.м.

Отже, Позивач є власником нерухомого майна, право власності на яке зареєстроване за ним у встановленому законом порядку.

Відповідно до «Положення про Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.05.2013 року №711, «Правил благоустрою міста Києва» затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 року №1051/1051 (за змінами та доповненнями), видано Доручення від 15.10.2016 року №388/10-15, яким КП «Київблагоустрій» доручено вжити заходи щодо демонтажу відповідно вимог чинного законодавства самовільно встановлених елементів благоустрою у разі відсутності проектно-дозвільної документації на розміщення, а саме: павільйону ПАТ «ВТОРЕС» за адресою: вул.Петропавлівська, 2/Фрунзе, 111.

Стосовно твердження апелянта про те, що у м.Києві не існує об'єкта нерухомого майна за адресою: м.Київ, вул.Петропавлівська, 2, літера А, оскільки вказана адреса відсутня у містобудівному кадастрі м.Києва, колегія суддів зазначає таке.

Київською міською радою надано дозвіл №ДОЗ-0452 ПАТ «ВТОРЕС» на підставі висновку постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування (протокол від 22.09.2015року №22) на розроблення документації земельної ділянки за адресою: м.Київ, р-н Подільський, вул.Петропавлівська, 2, цільове призначення: для обслуговування та експлуатації нежитлової споруди - «Стимул» по заготівлі вторинної сировини, орієнтовний розмір 0,03 га, обліковий код земельної ділянки 85:253:004.

Планом технічної інвентаризації будівлі із схематичним планом земельної ділянки по вул.Петропавлівська, 2, можливо встановити розташування будівлі на місцевості. Вказані у плані будівельні матеріали співпадають з будівельними матеріалами, описаними в актах демонтажу.

Відповідачами не надано ані суду першої інстанції, ані суду апеляційної інстанції доказів на підтвердження того, що нежитлова споруда - стимул (літера «А») за адресою м.Київ, вул. Петропавлівська, будинок 2, яка зареєстрована за Позивачем на праві колективної власності та об'єкт за адресою: вул. Петропавлівська, 2/Фрунзе, 111 щодо якого було видано Доручення від 15.10.2016 року №388/10-15 на демонтаж є різними об'єктами нерухомого майна; як і не надано доказів, того, що Позивачем експлуатується інша будівля, ніж та що належить йому на праві колективної власності, по вул. Петропавлівській, 2.

Крім того, з листа Регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києві №104 від 25.05.1998 року вбачається, що відповідно до відомостей інвентаризації до статутного фонду ВАТ «Вторес» передане нерухоме майно у кількості 46 одиниць, зокрема, за №7 зазначено: інвентарний номер 1060, 10007 Стимул, вул.Петропавлівська, 2, дата введення в експлуатацію 05/1981, балансова вартість 1015098480 крб., нарахований знос 936132277 крб., залишкова вартість 78966203 крб.

Київським міським бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об'єкт нерухомого майна 26.02.2016 року листом-підтвердженням від №2300 (И-2016) повідомлено про те, що технічну інвентаризацію нежилої споруди за адресою вул.Петропавлівська, 2, бюро провело на підставі листа від 08.11.2001 року №108; замовником було надано лист Регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києві з додатком і технічний звіт по земельно-кадастровій інвентаризації земельної ділянки із зазначенням адреси вул.Петропавлівська, 2.

Згідно Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна затвердженого 24.05.2001 року Наказом Держбуду України №127 і зареєстрованої 10.07.2011 року в Міністерстві юстиції України за №582/5773, технічній інвентаризації підлягають об'єкти всіх форм власності розташовані на земельних ділянках за окремими поштовими адресами.

Отже, з наведеного вбачається, що знесений Відповідачем 2 об'єкт є нерухомим майном, яке належить на праві колективної власності ПАТ «ВТОРЕС», і Відповідачі не мали жодних перешкод встановити такий факт та визначити місцезнаходження об»єкту на місцевості.

Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції про наявність законних підстав для задоволення позовних вимог в частині визнання протиправним та скасування Доручення від 15.10.2016 року №388/10-15 та визнання протиправними дій Відповідача 2 щодо знесення нежилої споруди.

Статтею 159 КАС України визначено, що судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

Колегія суддів вважає, що рішення суду першої інстанції про часткове задоволення адміністративного позову є обґрунтованим та законним, а доводи апеляційної скарги не спростовують висновків суду першої інстанції.

Згідно п.1 ч.1 ст.198, ст.200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Доводи апеляційної скарги не дають підстав для висновку, що судом першої інстанції при розгляді справи допущені порушення норм матеріального чи процесуального права, які передбачені ст.ст.201, 202 КАС України.

З урахуванням викладеного, колегія суддів вважає, що судом першої інстанції правильно встановлено обставини справи, оскаржуване судове рішення постановлено з додержанням норм матеріального та процесуального права і підстав для його скасування не вбачається, а тому апеляційну скаргу слід залишити без задоволення, а постанову суду першої інстанції - без змін.

Керуючись ст.ст.198, 200, 205, 206, 212, 254 КАС України, суд,-

У Х В А Л И В :

Апеляційну скаргу Комунального підприємства «Київблагоустрій» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 січня 2017 року - без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядку та строки, передбачені ст. 212 КАС України.

Головуючий суддя Твердохліб В.А.

Судді Бужак Н.П.

Костюк Л.О.

Ухвала складена в повному обсязі 07 березня 2017 року.

ий суддя Твердохліб В.А.

Судді: Костюк Л.О.

Бужак Н.П.