Справа № 324/143/17
Провадження № 2/324/226/2017
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
09 березня 2017 року суддя Пологівського районного суду Запорізької області Каретник Ю.М., розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И В:
До Пологівського районного суду Запорізької області 27 січня 2017 року надійшла позовна заява ПАТ КБ «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором № б/н від 16 грудня 2011 року в сумі 18902 грн. 65 коп.
08 лютого 2017 року суддею Пологівського районного суду Запорізької області Каретник Ю.М. було винесено ухвалу про залишення позовної заяви без руху та позивачу надано пятиденний строк із дня отримання ним копії ухвали для усунення недоліків.
14 лютого 2017 року позивач ПАТ КБ «ПриватБанк» отримав поштою вказану ухвалу, про що свідчить поштове повідомлення, долучене до матеріалів справи. Тобто останнім днем наданого судом строку для усунення недоліків є 20 лютого 2017 року.
Судом враховано, що у останній день строку заявник міг направити до суду поштою документи на виконання ухвали від 08 лютого 2017 року, однак станом на 09 березня 2017 року жодних документів від ПАТ КБ «ПриватБанк» у даній справі до суду не надходило.
Відповідно до ч.ч.2,4 ст.121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві. Про повернення позовної заяви суддя постановляє ухвалу.
Суд також розяснює позивачеві, що відповідно до ч.5 ст.121 ЦПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.121, 208, 209, 210, 293 ЦПК України, суд
У Х В А Л И В :
Позовну заяву публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості вважати неподаною та повернути позивачеві.
На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Запорізької області через Пологівський районний суд Запорізької області протягом пяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом пяти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя:
Судове рішення № 65186048, Пологівський районний суд Запорізької області було прийнято 09.03.2017. Форма судочинства - Цивільне, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти необхідні відомості про це судове рішення. Ми надаємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі останніх судових прецедентів. Наша база даних містить повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам швидко знаходити необхідні відомості.
Це рішення відноситься до справи № 324/143/17. Компанії, які зазначені в тексті цього судового документа: