Постанова № 65111218, 01.03.2017, Одеський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
01.03.2017
Номер справи
521/12776/16-а
Номер документу
65111218
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 березня 2017 р.м.ОдесаСправа № 521/12776/16-а

Категорія: 10.2.4 Головуючий в 1 інстанції: Маркарова С.В.

Одеський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

Головуючого: судді Домусчі С.Д.

суддів: Коваля М.П., Кравця О.О.

за участю секретаря судового засідання - Тутової Л.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційні скарги управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси, ОСОБА_1 на постанову Малиновського районного суду м. Одеси від 26 жовтня 2016 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси про визнання протиправними дій, скасування рішення про відмову в проведенні перерахунку пенсії та зобов'язання провести перерахунок та виплату пенсії, -

ВСТАНОВИВ:

22 липня 2016 року ОСОБА_1 звернувся до Малиновського районного суду м. Одеси з адміністративним позовом до управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси, в якому просив суд:

- визнати неправомірними дії та рішення відповідача № 166/ц-1 від 29.06.2016 року про відмову у проведенні перерахунку пенсії;

- зобов'язати відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсії відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру», в редакції Закону № 2663-ІІІ від 12.07.2001 року, в розмірі 80% від середнього заробітку, на підставі довідки прокуратури Одеської області від 31.03.2016 року № 366.

Постановою від 26 жовтня 2016 року, ухваленою у відкритому судовому засіданні, Малиновський районний суд м. Одеси задовольнив адміністративний позов:

- визнав відмову управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси щодо перерахунку пенсії протиправною;

- зобов'язав управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі міста Одеси здійснити позивачу перерахунок призначеної пенсії на підставі довідки №366 від 31.03.2016 року у розмірі 80 % від суми середнього заробітку з 26.10.2016 року.

Не погоджуючись з постановою суду управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси подало апеляційну скарга, яка ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 21.12.2016 року повернута апелянту (а.с. 63-64).

Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси повторно подало апеляційну скаргу, в якій просить скасувати оскаржену постанову та ухвалити нову, якою відмовити у задоволенні адміністративного позову в повному обсязі.

Вимоги апеляційної скарги апелянт обґрунтовує тим, що суд першої інстанції допустив порушення норм матеріального і процесуального права, оскільки при вирішення справи застосував норми закону які втратили чинність на час виникнення спірних правовідносин.

ОСОБА_1 також подав апеляційну скаргу, в якій просить змінити оскаржену постанову в частині часу з якого зобов'язано провести перерахунок пенсії - з 01 січня 2016 року.

Вимоги апеляційної скарги апелянт обґрунтовує тим, що суд першої інстанції, правильно встановивши фактичні обставини справи, допустив помилку при визначені строку за який необхідно провести перерахунок пенсії.

Так, апелянт посилається на приписи ч. 13, ч. 18 ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру», якими встановлено, що перерахунок пенсії проводиться з першого числа місяця , що йде за місяцем в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії, якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, та різниця в пенсії за минулий час може бути виплачена не більше як за 12 місяців. Апелянт зазначає, що він набув права на перерахунок пенсії з 01.01.2016 року, з дня набрання чинності Постановою КМУ № 1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів».

Управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси письмових заперечень на апеляційну скаргу ОСОБА_1 не надало.

Ухвалюючи постанову про задоволення адміністративного позову, суд першої інстанції встановив, що ОСОБА_1 має стаж роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури понад 17 років, 06.02.2008 року отримує пенсію за вислугу років відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру».

14.06.2016 року ОСОБА_1 звернувся до управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси із заявою про перерахунок пенсії на підставі довідки прокуратури Одеської області від 31.03.2016 року у зв'язку з підвищенням посадового окладу працівників прокуратури.

29.06.2016 року управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси відмовило ОСОБА_1 у здійсненні такого перерахунку, пославшись на те, що відповідно до п. 5 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 02.03.2015 року, за яким пенсії, призначені в порядку та на умовах, визначених Законом України «Про державну службу», з 01.06.2015 року не перераховуються.

Суд першої інстанції встановив, що умови та порядок пенсійного забезпечення прокурорів і слідчих визначені статтею 50-1 Закону України «Про прокуратуру», редакція якої змінювалась.

Так, суд першої інстанції зазначив, що частиною першою статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» (в редакції, чинній на час призначення пенсії позивачу) прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожен повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку. Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», який набрав чинності з 1 жовтня 2011 року, внесені зміни до статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру», зокрема, змінено у відсотках розмір пенсії за вислугу років, яка призначається прокурорам і слідчим у разі реалізації ними такого права. Так, суд першої інстанції вказав, що відповідно до статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» у редакції Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» прокурори і слідчі мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку за наявності на день звернення вислуги років. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до якої включаються всі види оплати праці, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії.

Вирішуючи питання про застосування цього Закону в часі, суд першої інстанції виходив із того, що згідно зі статтею 22 Конституції України закріплені нею права і свободи не є вичерпними, гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законодавчих актів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.

Також суд першої інстанції послався на те, що Конституційний Суд України неодноразово розглядав питання, пов'язані з реалізацією права на соціальний захист, і сформулював правову позицію, згідно з якою Конституція України виокремлює певні категорії громадян України, що потребують додаткових гарантій соціального захисту з боку держави. До них, зокрема, належать громадяни, які відповідно до статті 17 Конституції України перебувають на службі у військових формуваннях та правоохоронних органах держави, забезпечуючи суверенітет і територіальну цілісність України, її економічну та інформаційну безпеку, а саме: у Збройних Силах України, органах Служби безпеки України, міліції, прокуратури, охорони державного кордону України, податкової міліції, Управління державної охорони України, державної пожежної охорони, Державного департаменту України з питань виконання покарань тощо (рішення Конституційного Суду України від 6 липня 1999 року № 8-рп/99 у справі щодо права на пільги та від 20 березня 2002 року № 5-рп/2002 у справі щодо пільг, компенсацій і гарантій).

Виходячи із висловленого у рішеннях Конституційного Суду України розуміння сутності соціальних гарантій працівників правоохоронних органів, зокрема, працівників прокуратури, зміст та обсяг досягнутих ними соціальних гарантій не може бути звужено шляхом внесення змін до законодавства.

Суд першої інстанції зазначив, що призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи (частина вісімнадцята статті 50-1 Закону №1789-ХІІ).

Таким чином, суд першої інстанції дійшов висновку, що при перерахунку пенсії працівникам прокуратури має застосовуватись норма, що визначає розмір пенсії у відсотках, яка діяла на момент призначення пенсії, а тому внесені зміни до статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру» щодо розміру пенсії у відсотках стосуються порядку призначення пенсії прокурорам і слідчим у разі реалізації ними права на пенсійне забезпечення, а не перерахунку вже призначеної пенсії; процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом та механізмом їх проведення й нормами, які визначають механізм проведення перерахунку пенсії за вислугу років прокурорам, є частини тринадцята та вісімнадцята статті 50-1 Закону України «Про прокуратуру».

Враховуючи викладене, суд першої інстанції встановив, що дії управління Пенсійного фонду України у Малиновському районі м. Одеси щодо відмови у перерахунку пенсії позивача у розмірі 80 % від суми середнього заробітку є такими, що порушують права та інтереси позивача і суперечать Конституції України та Закону України, який прийнятий на основі Конституції України, оскільки процедури призначення та перерахунку пенсії різні за змістом та механізмом їх проведення, а тому пенсійний фонд, відмовляючи у здійсненні перерахунку пенсії позивача з урахуванням змін, внесених до законодавства порушив права позивача на гарантоване державою пенсійне забезпечення.

За таких обставин суд першої інстанції дійшов висновку, що порушені права позивача мають бути відновлені шляхом зобов'язання відповідача здійснити перерахунок призначеної позивачу пенсії на підставі довідки №366 від 31.03.2016 року у розмірі 80 % від суми середнього заробітку, починаючи із дня ухвалення судового рішення, що забезпечує повний захист прав позивача на пенсійне забезпечення.

Заслухавши суддю доповідача, пояснення апелянта, представника відповідача, розглянувши та обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права в межах доводів апеляційної скарги, апеляційний суд вважає, що апеляційна скарга пенсійного органу може бути задоволена, а апеляційна скарга позивача має бути залишена без задоволення.

Апеляційний суд встановив, що предметом спору у цій справі є право позивача на перерахунок пенсії за вислугу років, призначеної за Законом України «Про прокуратуру» 1991 року, у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників, в той час як між сторонами відсутній спір щодо відсоткового розміру самої пенсії, яка визначена позивачу у розмірі 80 відсотків від суми місячної (чинної) заробітної плати.

Апеляційний суд погоджується з висновками суду першої інстанції щодо не змінності розміру пенсії у відсотках, які діяли на момент призначення пенсії позивачу, проте зазначене питання не є предметом спору по цій справі.

Апеляційний суд встановив, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, є пенсіонером, з 06 лютого 2008 року перебуває на пенсійному обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси та отримує пенсію за вислугу років відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру». Зазначені обставини сторонами по справі не оспорюються.

Відповідно до матеріалів справи 14 червня 2016 року ОСОБА_1 звернувся до управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси із заявою про перерахунок пенсії у відповідності до Постанови КМУ № 1013 від 09.12.2015 року «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», додавши довідку прокуратури Одеської області від 31 березня 2016 року № 366 (а.с. 12, 13).

Листом від 29 червня 2016 року за № 166/Ц-1 управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси повідомило ОСОБА_1 про відсутність законодавчо встановлених підстав для проведення перерахунку пенсії (а.с. 14).

Відповідно до ч. 12 ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 року № 1789-ХІІ, в редакції чинній на час призначення позивачу пенсії за вислугу років - 06.02.2008 року, (в подальшому це частина 13) обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

Відповідно до ч. 17 ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 року № 1789-ХІІ, в редакції чинній на час призначення позивачу пенсії за вислугу років - 06.02.2008 року, (в подальшому це частина 18), призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.

З 01 січня 2015 року набрав чинності Закон України № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України», п. 3 розділу І, були внесені зміни до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 року № 1789-ХІІ, зокрема частина 18 викладена в новій редакції, відповідно до якої умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначається Кабінетом Міністрів України. Зазначені зміни у встановленому законом порядку не визнавались неконституційними.

Пунктом 16 розділу ІІ Закону України № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» Кабінету Міністрів України був встановлений місячний строк, з дня набрання чинності цім Законом, забезпечити прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону.

З 1 квітня 2015 року, у зв'язку із внесенням змін ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 року № 1789-ХІІ, відповідно до Закону України № 213-VIII від 02.03.2015 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» (п. 1 розділу І, п. 1 розділу ІІІ), частина 18 статті 50-1 визначена як частина 21 статті 50-1.

Таким чином, з 01 січня 2015 року, відповідно до ч. 18 ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991 року № 1789-ХІІ умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.

14 жовтня 2014 року був прийнятий Закону Украйни «Про прокуратуру» № 1697-VII, який набрав чинності з 15 липня 2015 року, зокрема, окрім іншого, в частині визнання таким, що втратив чинність Закону України «Про прокуратуру» 1991 року, крім пункту 8 частини першої статті 15, частини четвертої статті 16, абзацу першого частини другої статті 46-2, статті 47, частини першої статті 49, частини п'ятої статті 50, частин третьої, четвертої, шостої та одинадцятої статті 50-1, частини третьої статті 51-2, статті 53 щодо класних чинів (їх дія поширюється на осіб, яким присвоєно класні чини до набрання чинності цим Законом), статті 55 щодо посвідчення працівника прокуратури, статті 2 у частині підстав звільнення з посади Генерального прокурора України, а також статті 13 щодо функціонування в системі органів прокуратури міських, районних, міжрайонних, районних у містах прокуратур, яка втрачає чинність з 15 грудня 2015 року.

Статтею 86 Закону України «Про прокуратуру» 2014 року врегульоване питання пенсійного забезпечення працівників прокуратури, зокрема визначено їх право на пенсію за вислугу років, пенсію по інвалідності, пенсію у зв'язку із втратою годувальника. Також ч. 20 ст. 86 цього Закону встановлено, що умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України

Відповідно до п. 13 розділу ХІІІ Закону України «Про прокуратуру» від 14.10.2014 року, Кабінету Міністрів України наданий тримісячний строк, з дня наступного за днем опублікування цього Закону (25.10.2014 року газета «Голос України» № 206), привести свої нормативно-правові акту у відповідність із цим Законом.

09 грудня 2015 року Кабінетом Міністрів України № 1013 прийнята Постанова «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів», яка набрала чинності з 15.12.2015 року, та відповідно до п.п. 3 п. 1 цієї Постанови, з 01.12.2015 року збільшені на 25 відсотків посадові оклади, затверджені Постановою кабінету Міністрів України № 505 від 31 травня 2012 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів прокуратури», у зв'язку чим позивачу прокуратурою Одеської області була видана довідка № 366 від 31 березня 2016 року

Апеляційний суд зазначає, що як станом на 14 червня 2016 року, час звернення ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси із заявою про перерахунок пенсії, так і на час розгляду справи судом першої та апеляційної інстанцій, ні Закон України «Про прокуратуру» 1991 року (з 01.01.2015 року до 15.07.2015 року), ні Закон України «Про прокуратуру» 2014 року не встановлюють конкретних умов для проведення перерахунку пенсії, а лише декларують можливість перерахунку пенсії на умовах та в порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

Проте, з часу надання Кабінету Міністрів України повноважень визначати умови та порядок проведення перерахунку пенсії за вислугу років призначених, як за Законом України Про прокуратуру» 1991 року, так і за Законом України «Про прокуратуру» 2014 року, Кабінет Міністрів України не приймав нормативно-правового акту щодо визначення умов та порядку перерахунку пенсій призначених, як за Законом України Про прокуратуру» 1991 року, так і за Законом України «Про прокуратуру» 2014 року.

Оскільки на час звернення ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси відсутні законодавчо встановлені, конкретно визначені умови для проведення перерахунку пенсії за вислугу років колишнім працівникам органів прокуратури, апеляційний суд вважає помилковим висновок суду першої інстанції про зобов'язання пенсійного органу вчинити дії на підставі норми закону яка втратила чинність.

Також апеляційний суд зазначає, що 02 березня 2015 року був прийнятий Закон України № 213-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення», який набрав чинності з 01 квітня 2015 року та п. 1 розділу І якого частина 15 ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» 1991 року, була замінена чотирма частинами, які встановлювали підстави для припинення виплати пенсії, підстави для зменшення розміру пенсії яка виплачується, підстави для поновлення виплати пенсії, призначеної за Законом України «Про прокуратуру» 1991 року, на період з 01 квітня по 31 грудня 2015 року.

Також ці зміни встановили максимальний розмір пенсії, призначеної за законом України «Про прокуратуру» 1991 року, та те, що з 01 січня 2016 року пенсія призначена відповідно до ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» 1991 року (кім певних категорій пенсіонерів, до яких позивач не відноситься), у період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії в порядку і на умовах, передбачених Законом України «Про державну службу» 1993 року, законами України «Про прокуратуру», «Про наукову і науково-технічну діяльність», виплачується у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Таким чином, за відсутності з 01.01.2015 р. умов для проведення перерахунку пенсії призначеної за Законом України «Про прокуратуру» 1991 року, враховуючи обчислення та виплату з 01 січня 2016 року відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсій призначених за Законом України «Про прокуратуру» 1991 року, враховуючи відсутність в Законі України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» такої умови перерахунку пенсії як підвищення розміру заробітної плати працюючим прокурорам, та втрату чинності з 01.04.2015 року статтею 50-1 Закону України «Про прокуратуру» 1991 року, апеляційний суд дійшов висновку про правомірність дій відповідача та прийнятого ним рішення про відмову у проведенні перерахунку пенсії.

За таких обставин, відсутні правові підстави для зобов'язання пенсійного органу провести перерахунок пенсії позивачу, на підставі ч. 18 (ч. 21 з 01.04.2015 р.) ст. 50-1 Закон України «Про прокуратуру» 1991 року, за його заявою, поданою 14.06.2016 р., оскільки ця норма, на час звернення позивача до пенсійного органу, була нечинною, що позбавляє пенсійний орган правової можливості здійснення перерахунку пенсії. При цьому, апеляційний суд зазначає, що перерахунок пенсії на підставі норми закону, яка втратила чинність є порушенням приписів ст. 19 Конституції України, яка є нормою прямої дії та яка зобов'язує органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадових осіб діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Апеляційний суд погоджується з посиланням суду першої інстанції на приписи ст. ст. 17, 22 Конституції України, але у спірних правовідносинах право на перерахунок пенсії не було скасовано, воно задекларовано в Законі, проте відсутні умови та механізм реалізації цього задекларованого права, які за Законом має встановлювати Кабінет Міністрів України.

Факт порушення права ОСОБА_1 на проведення перерахунку пенсії має ґрунтуватись не на наявності задекларованого такого права, а на невиконанні суб'єктом владних повноважень чітких приписів, якими встановлені умови перерахунку пенсії та порядок проведення перерахунку. Іншими словами легітимні сподівання позивача за своїм характером повинні бути більш конкретними, ніж просто надія і повинні ґрунтуватися на законодавчому положенні або юридичному акті.

Таким чином, апеляційний суд дійшов висновку щодо порушення судом першої інстанції норм матеріального права, що призвело до неправильного вирішення справи, у зв'язку з чим, відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 202 КАС України, це є підставою для задоволення апеляційної скарги пенсійного органу, залишення без задоволення апеляційного скарги позивача, скасування оскарженої постанови та ухвалення нового судового рішення про відмову у задоволенні адміністративного позову.

Керуючись ст. 19 Конституції України, ст. ст. 2, 11, 69-71, 195, 196, п. 3 ч. 1 ст. 198, п. 4 ч. 1 ст. 202, ст. 207, 211, 212, ч. 5 ст. 254 КАС України, -

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні апеляційної скарги ОСОБА_1 відмовити.

Апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси задовольнити.

Постанову Малиновського районного суду м. Одеси від 26 жовтня 2016 року скасувати, ухвалити нову постанову.

У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Малиновському районі м. Одеси про визнання протиправними дій, скасування рішення про відмову в проведенні перерахунку пенсії та зобов'язання провести перерахунок та виплату пенсії, - відмовити.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, але може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня складання судового рішення в повному обсязі.

Повний текст судового рішення складений 03.03.2017 року.

Головуючий: суддя С.Д.Домусчі

суддя М.П.Коваль

суддя О.О.Кравець