ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 лютого 2017 року Справа № 803/3570/15
Волинський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Ковальчука В.Д.,
при секретарі судового засідання Ткачук І.І.,
за участю представника позивача Гончарук Н.М.,
представника відповідача Костюка А.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ВМП" до Володимир-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,
ВСТАНОВИВ:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ВМП" (далі - ТзОВ "ВМП", позивач) звернулося з адміністративним позовом до Володимир-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області (далі - Володимир-Волинська ОДПІ, відповідач) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області (далі - Нововолинська ОДПІ) від 15 липня 2015 року №0000861500/423.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що Нововолинською ОДПІ була проведена камеральна перевірка даних, задекларованих у податковій звітності з податку на додану вартість ТзОВ "ВМП", за результатами якої 22.06.2015 року був складений акт №587/147/15-36266887. Як слідує з цього акта перевірки, Нововолинською ОДПІ встановлено порушення позивачем податкового законодавства, а саме пунктів 200.1, 200.4 статті 200, пунктів 200-1.3, 200-1.4, 200-1.6 статті 200-1 розділу V, підпункту «а» пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України (далі - ПК України), а також пунктів 5 і 6 розділу V, пунктів 1-5 розділу IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 року №966, а саме: платником податків у декларації з податку на додану вартість за квітень 2015 року завищено суму рядка 20.1 на 5014603 грн., чим завищено суму рядка 21 на 4591914 грн., суму рядка 22 на 4591914 грн., суму рядка 22.1 на 3192126 грн., суму рядка 23 на 1399794 грн., суму рядка 23.3 на 1399794 грн., суму рядка 24 на 4591914 грн., в результаті чого занижено суму рядка 25 на 422689 грн. та суму рядка 25.1 на 422689 грн., що вплинуло на розрахунки з бюджетом та спричинило до не проведення розрахунків з бюджетом за квітень 2015 року в сумі 422689 грн.
Підприємство не погодилося з висновками акта перевірки та подало заперечення, проте податковий орган вважає, що такі висновки акта перевірки відповідають нормам чинного законодавства, є обґрунтованими та правомірними.
На підставі згаданого акта перевірки Нововолинська ОДПІ прийняла податкове повідомлення-рішення від 15 липня 2015 року №0000861500/423, яким збільшила позивачу суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 422689,00 грн. за основним платежем, та на 211344,50 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.
Позивач зазначене податкове повідомлення-рішення оскаржував в адміністративному порядку спочатку до Головного управління ДФС у Волинській області, а згодом до Державної фіскальної служби України, проте оскаржуване податкове повідомлення-рішення було залишено без змін, а скарга - без задоволення.
Позивач вважає, що належним чином заповнив декларацію з податку на додану вартість за квітень 2015 року, та правомірно включив в рядок 20.1 декларації значення рядка 24 декларації за березень 2015 року 5014603 грн. Тобто, в декларації за березень 2015 року в рядку 24 зазначено суму 5014603 грн., яка перенесена в квітні 2015 року в рядок 20.1, а тому вважає, що податок на додану вартість ним не занижений.
На підставі наведеного позивач просить визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Нововолинської ОДПІ від 15 липня 2015 року №0000861500/423.
В письмовому запереченні проти позову представник відповідача адміністративний позов ТзОВ "ВМП" не визнає та вважає його безпідставним з наступних підстав.
У зв'язку з неправильним відображенням показників у податковій декларації з ПДВ за березень 2015 року, ТзОВ "ВМП" неправильно відображено показники у податковій декларації з ПДВ за квітень 2015 року, а саме, в порушення пункту 200.1 статті 200, пунктів 200.1, пунктів 200-1.3, 200-1.4, 200-1.6 статті 200-1 розділу V, підпункту «а» пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних положень ПК України та пунктів 5, 6 розділу V, пунктів 1-5 розділу IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 року №966, завищено суму рядка 20.1 на 5014603 грн., чим завищено суму рядка 21 на 4591914 грн., суму рядка 22 на 4591914 грн., суму рядка 22.1 на 3192126 грн., суму рядка 23 на 1399794 грн., суму рядка 23.3 на 1399794 грн., суму рядка 24 на 4591914 грн., в результаті чого занижено суму рядка 25 на 422689 грн. та суму рядка 25.1 на 422689 грн., що вплинуло на розрахунки з бюджетом та спричинило до не проведення розрахунків з бюджетом за квітень 2015 року в сумі 422689 грн. Враховуючи це, податковим органом прийнято оскаржуване податкове повідомлення-рішення.
На підставі наведеного представник відповідача просить відмовити у задоволенні позову повністю.
В судовому засіданні представник позивача адміністративний позов підтримала з підстав, викладених у позовній заяві, просить його задовольнити.
Представник відповідача в судовому засіданні адміністративний позов не визнав з підстав, викладених у письмовому запереченні проти позову, просить у його задоволенні відмовити повністю.
Заслухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі, дослідивши письмові докази, суд приходить до висновку, що адміністративний позов підлягає до повного задоволення з таких мотивів та підстав.
Судом встановлено, що ТзОВ "ВМП" 20 травня 2015 року подано до Нововолинської ОДПІ податкову декларацію з податку на додану вартість за квітень 2015 року (а.с.28-31)..
З матеріалів справи слідує, що 22 червня 2015 року Нововолинською ОДПІ проведена камеральна перевірка даних, задекларованих у податковій декларації з податку на додану вартість за квітень 2015 року та додатків до неї ТзОВ "ВМП", за результатами якої 22.06.2015 року був складений акт №587/147/15-36266887 (а.с.6-9).
В акті перевірки зроблено висновок про те, що дані камеральної перевірки свідчать, що в результаті порушення пунктів 200.1, 200.4 статті 200, пунктів 200-1.3, 200-1.4, 200-1.6 статті 200-1 розділу V, підпункту «а» пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Перехідних положень ПК України та пунктів 5, 6 розділу V, пунктів 1-5 розділу IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 року №966, платником податків у декларації з податку на додану вартість за квітень 2015 року завищено суму рядка 20.1 на 5014603 грн., чим завищено суму рядка 21 на 4591914 грн., суму рядка 22 на 4591914 грн., суму рядка 22.1 на 3192126 грн., суму рядка 23 на 1399794 грн., суму рядка 23.3 на 1399794 грн., суму рядка 24 на 4591914 грн., в результаті чого занижено суму рядка 25 на 422689 грн. та суму рядка 25.1 на 422689 грн., що вплинуло на розрахунки з бюджетом та спричинило до не проведення розрахунків з бюджетом за квітень 2015 року в сумі 422689 грн.
Не погодившись з висновком згаданого акта перевірки, позивач подав до Нововолинської ОДПІ заперечення від 02.07.2015 року №811, в якому висловив незгоду із висновком контролюючого органу та просив його скасувати (а.с.10-11). Однак, у висновку про розгляд заперечення від 10.07.2015 року Нововолинська ОДПІ вважає, що висновок акта перевірки відповідає нормам чинного податкового законодавства України, є обґрунтованим та правомірним (а.с.12-14).
На підставі акта перевірки від 22.06.2015 року №587/147/15-36266887 Нововолинська ОДПІ прийняла податкове повідомлення-рішення від 15.07.2015 року №0000861500/423, яким позивачу збільшила суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 422689,00 грн. за основним платежем, та на 211344,50 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями (а.с.15).
ТзОВ "ВМП" не погодилося з прийнятим податковим повідомленням-рішенням та подало до Головного управління ДФС у Волинській області скаргу від 21.07.2015 року №891 (а.с.16-18), проте скарга рішенням Головного управління ДФС у Волинській області від 07.08.2015 року №5308/10/03-20-10-03-06 була залишена без задоволення, а податкове повідомлення-рішення - без змін (а.с.19-21). У зв'язку з цим позивач подав до Державної фіскальної служби України повторну скаргу від 18.08.2015 року №986 на податкове повідомлення-рішення від 15.07.2015 року №0000861500/423, яке просив визнати протиправним та скасувати (а.с.22-24). За результатами розгляду цієї скарги Державна фіскальна служба України прийняла рішення від 02.09.2015 року №187/9/6/99-99-10-01-01-25, яким відмовила у задоволенні скарги, а оскаржуване податкове повідомлення-рішення залишила без змін (а.с.25-27).
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує наступне.
Статтею 200 ПК України встановлено, що сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.
При позитивному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету у строки, встановлені цим розділом.
При від'ємному значенні суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 цієї статті, така сума: а) враховується у зменшення суми податкового боргу з податку, що виник за попередні звітні (податкові) періоди в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 201.3 статті 201 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, а в разі відсутності податкового боргу - б) або підлягає бюджетному відшкодуванню за заявою платника у сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів/послуг у попередніх та звітному податкових періодах постачальникам таких товарів/послуг або до Державного бюджету України, в частині, що не перевищує суму, обчислену відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу на момент отримання контролюючим органом податкової декларації, в) та/або зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду.
З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України від 28 грудня 2014 року №71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи", яким запроваджено нові правила функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість. З урахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України Законом №71, система електронного адміністрування податку на додану вартість запроваджується поетапно (пункт 35 підрозділу 2 розділу XX Кодексу): з 1 січня до 1 липня 2015 року - у тестовому режимі; з 1 липня 2015 року - на постійній основі.
Основні принципи функціонування системи електронного адміністрування ПДВ визначено статтею 200 розділу V Кодексу.
Платникам податку автоматично відкриваються рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість. Електронний рахунок у системі електронного адміністрування ПДВ - це рахунок, відкритий платнику податку в Казначействі, на який платником перераховуються кошти з власного поточного рахунка в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної в ЄРПН, а також у сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з цього податку. Кошти з такого рахунка підлягають перерахуванню до бюджету та/або на спеціальний рахунок. Порядок визначення сум, в межах яких платник податку має право зареєструвати податкові накладні, регламентовано п.200-1.3 ст.200-1 ПК України.
Зокрема, платник податку може без додаткових перерахувань на електронний рахунок коштів зареєструвати податкову накладну із податковими зобов'язаннями, але в межах наявних у нього сум податкового кредиту, що підтверджуються податковими накладними, які, у свою чергу, постачальник товарів/послуг зареєстрував в ЄРПН. Проте, згідно з оновленим п. 35 підрозділу 2 розділу XX ПК України період з 01 лютого 2015 року по 01 липня 015 року є перехідним, протягом якого реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН здійснюється без обмеження сумою податку, обчисленою за формулою, визначеною п. 200.3 цього Кодексу.
Відповідно до п.200-1.4 ст.200-1 ПК України на рахунок у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника зараховуються кошти: а) з власного поточного рахунку платника в сумах, необхідних для збільшення розміру суми, що обчислюється відповідно до пункту 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу; б) з власного поточного рахунку платника в сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з цього податку.
За підсумками звітного податкового періоду, відповідно до задекларованих в податковій декларації результатів, платником проводиться розрахунок з бюджетом у порядку, визначеному статтею 200 цього Кодексу. Якщо на дату подання податкової декларації з податку сума коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку на додану вартість платника податку перевищує суму, що підлягає перерахуванню до бюджету відповідно до поданої декларації, платник податку має право подати до контролюючого органу у складі такої податкової декларації заяву, відповідно до якої такі кошти підлягають перерахуванню: а) або до бюджету в рахунок сплати податкових зобов'язань з податку; б) або на поточний рахунок такого платника податку, реквізити якого платник зазначає в заяві, у сумі залишку коштів, що перевищує суму податкового боргу з податку та суму узгоджених податкових зобов'язань з податку.
На суму податку, що відповідно до поданої заяви підлягає перерахуванню до бюджету або на поточний рахунок платника, на момент подання заяви зменшується значення суми податку, визначеної пунктом 201.3 статті 201 цього Кодексу, шляхом зменшення на таку суму показника загальної суми поповнення рахунку в системі електронного адміністрування податку з поточного рахунку платника .
Накопичені до 01 лютого 2015 року залишки від'ємного значення ПДВ повинні враховуватись в особливому порядку. Пунктом 33 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України встановлено, що за вибором платника податку, який він відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації, непогашені залишки сум податку на додану вартість, що були заявлені платниками податку до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 01 лютого 2015 року, задекларовані до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 01 лютого 2015 року в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів, від'ємне значення суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 цього Кодексу, та залишок від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, задекларовані платниками податку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року:
а) або без проведення перевірок, передбачених статтею 200 цього Кодексу, збільшують розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні /розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН), визначену пунктом 201.3 статті 201 цього Кодексу, з одночасним збільшенням розміру суми податкового кредиту у податковій декларації за звітний (податковий) період, в якому було здійснено таке збільшення
б) або підлягають поверненню платнику у порядку, визначеному статтею 200 Кодексу у редакції, що діяла станом на 31 січня 2014 року.
Міністерством фінансів України затверджено нову форму декларації з ПДВ, в якій для сум залишків від'ємного значення, непогашених станом на 01 лютого 2015, передбачено окремий розділ IV. Згідно розділу IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 року №966, передбачено, що суми залишку від'ємного значення податку попередніх податкових періодів обліковуються у таблиці 1 (Д2) (додаток 2) у розрізі звітних (податкових) періодів, у яких такі суми виникли. Суми від'ємного значення податку попередніх податкових періодів, що обліковуються у (Д2) (додаток 2), до розділу III декларацій 0110 за звітні (податкові) періоди, починаючи з лютого 2015 року / I кварталу 2015 року, не переносяться, а відображаються в розділі IV таких декларацій. Пунктом 5 Порядку №966 встановлено, що у таблиці 1 (Д2) (додаток 2) зазначаються: у графах 2 - 6 - суми залишку від'ємного значення податку попередніх податкових періодів станом на початок поточного звітного періоду в розрізі виду такого від'ємного значення; у графах 2 - 6 (Д2) (додаток 2) за лютий 2015 року (I квартал 2015 року) зазначаються суми від'ємного значення, що підлягають зарахуванню до звітного (податкового) кредиту наступного звітного періоду (рядок 20.2 декларації за січень 2015 року / IV квартал 2014 року); суми залишку від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду (рядок 24 декларації за січень 2015 року / IV квартал 2014 року); суми, задекларовані до бюджетного відшкодування в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку наступних звітних (податкових) періодів, які залишились непогашеними станом на 01 лютого 2015 року; залишки сум податку, що були заявлені платниками податку до бюджетного відшкодування та залишились непогашеними станом на 01 лютого 2015 року.
У графі 6 (Д2) (додаток 2) наступних звітних (податкових) періодів зазначаються дані графи 14 (Д2) (додаток 2) за попередній звітний (податковий) період.
Значення рядка "Усього, в т. ч.:" графи 6 переноситься до рядка 26 декларації за поточний звітний (податковий) період;
у графі 7 - сума залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Значення рядка "Усього, в т. ч.:" переноситься до рядків 20.2 та 27 декларації поточного звітного (податкового) періоду. У графі 14 вказується сума залишку непогашеного від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду. Значення рядка "Усього, в т. ч.:" графи 14 переноситься до рядка 31 декларації.
З податкової декларації з ПДВ позивача за квітень 2015 року слідує, що ТзОВ "ВМП" до рядка 20 декларації - «Від'ємне значення, що включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду (рядок 20.1 + рядок 20.2 + рядок 20.3) включило значення рядка 24 декларації попереднього звітного (податкового) періоду, тобто декларації з ПДВ за березень 2015 року, де підприємство зазначило суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного періоду в сумі 5014603 грн.
З акта перевірки від 22.06.2015 року №587/147/15-36266887 слідує, що за результатами декларування березня 2015 року було складено акт камеральної перевірки від 19.05.2015 року №518/109/15-36266887, згідно якого до рядка 20.2 розділу ІІІ декларації з ПДВ за березень 2015 року платник мав би право перенести з рядка 27 розділу ІV декларації з ПДВ за березень 2015 року та із графи 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за березень 2015 року залишки від'ємного значення, які виникли (були задекларовані) в звітних податкових періодах до 1 лютого 2015 року у сумі 5579599 грн., при умові якщо б при поданні податкової декларації за лютий 2015 року було задекларовано платником у додатку 2 «Розрахунок суми залишку від'ємного значення попередніх податкових періодів до 01.02.2015 року (Д2) бажання відповідно до підпункту «а» пункту 33 підрозділу 2 розділу XX Кодексу збільшити розмір суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки корегування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначену пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього кодексу на суму 5579599 грн. При цьому платником задекларовано вищезазначене бажання реєстраційну суму у розмірі 5579599 грн. у додатку 2 (Д2) (вх. №9073396004 від 20.04.2015 року) до податкової декларації з податку на додану вартість за березень 2015 року (вх. №9073396132 від 20.04.2015 року), тобто 20 квітня 2015 року.
Внаслідок цього в ході камеральної перевірки декларації з ПДВ за квітень 2015 року контролюючий орган встановив, що неправильне відображення рядків декларації з ПДВ за березень 2015 року та за квітень 2015 року призвело до відсутності нарахувань в інтегрованій картці платника податку ТзОВ "ВМП" та до заниження податку, що підлягав сплаті до державного бюджету за квітень 2015 року, зокрема по рядку 25.1 у сумі 422689 грн.
Судом встановлено, що на підставі акту камеральної перевірки даних, задекларованих у податковій декларації з податку на додану вартість за березень 2015 року від 19.05.2015 року №518/109/15-36266887 Нововолинська ОДПІ прийняла податкове повідомлення-рішення від 16.06.2015 року №0000721500/395, яке позивач оскаржував у судовому порядку. За результатами розгляду справи Волинський окружний адміністративний суд постановою від 02.10.2015 року відмовив у задоволенні позову повністю, однак позивач не погодився з таким рішенням та оскаржив його до Львівського апеляційного адміністративного суду, який зазначену постанову скасував та прийняв нову постанову від 23.11.2016 року, якою адміністративний позов задовольнив повністю, визнав протиправним та скасував податкове повідомлення-рішення Нововолинської ОДПІ від 16.06.2015 року №0000721500/395 (а.с.67-70). Рішення суду апеляційної інстанції набрало законної сили з моменту проголошення, тобто 23.11.2016 року.
Із зазначеного слідує, що суд апеляційної інстанції визнав правомірність відображення позивачем сум в рядках декларації з ПДВ за березень 2015 року, в тому числі і значення рядка 24 декларації, де підприємство зазначило суму від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного в розмірі 5014603 грн.
Частиною 1 ст.72 Кодексу адміністративного судочинства України визначено, що обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
Враховуючи те, що підставою для встановлення контролюючим органом заниження позивачем податку на додану вартість в сумі 422689 грн. є включення платником податків до рядка 20.1 декларації з ПДВ за квітень 2015 року 5014603 грн. суми від'ємного значення, що включалася до складу податкового кредиту цього податкового періоду на підставі рядка 24 декларації з ПДВ за березень 2015 року, правомірність задекларованих сум якої підтверджена постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 23.11.2016 року, що набрала законної сили, тому суд дійшов висновку про наявність законних підстав для включення такої суми до рядка 20.1 декларації з ПДВ за квітень 2015 року.
На підставі наведеного суд вважає, що позивачем не занижено податок на додану вартість в сумі 422689 грн., а тому прийняте Нововолинською ОДПІ податкове повідомлення-рішення від 15 липня 2015 року №0000861500/423 про донарахування сум грошового зобов'язання з податку на додану вартість на 422689,00 грн. за основним платежем, та на 211344,50 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями є протиправним, а тому підлягає скасуванню.
Відповідно до частини першої статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав стороною у справі, або якщо стороною у справі виступала його посадова чи службова особа.
З врахуванням вищевикладеного, суд дійшов висновку, що на користь ТзОВ "ВМП" слід стягнути за рахунок бюджетних асигнувань відповідача судовий збір в сумі 9510,52 грн., сплачений позивачем згідно платіжного доручення від 29.09.2015 року №3172 (а.с.2).
Керуючись частиною третьою статті 160, статтями 162, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі Податкового кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Нововолинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області від 15 липня 2015 року №0000861500/423.
Присудити на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ВМП" за рахунок бюджетних асигнувань Володимир-Волинської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Волинській області судовий збір у розмірі 9510,52 грн. (дев'ять тисяч п'ятсот десять гривень 52 коп.).
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови, яка буде складена у повному обсязі 02 березня 2017 року. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.
Суддя В.Д. Ковальчук